World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Illidan lelkét guldan elküldte a twisting netherbe, nem tudni róla semmit, viszont van egy jóslat, hogy ő fogja elhozni a démonok korának végét.
Thrallt elhagyták az elemek a Garroshal való harca után, ezért odaadja a Doomhammert a játékosoknak és elvonul családi életet élni.
Maiev elment üldözni a démonokat, a többi warden pedig őt keresi. Az egyik 5fős instában rá is akadunk majd... ;-)
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Blizz papa még mindig nagyon tud és egyre jobbak a Cinematicok.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.08.10. 10:58:37
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ja, én is meglepődtem, hogy Varian-t kinyírják. Eléggé megrázó videó lett, oldaltól függően változik (Alliance oldalon a hajó a távolba megy és mindenki szomorú, Hordás oldalon pedig Sylvanas tekint vissza).
Blizzard itt is hűvösre tesz szinte mindenkit, ahogy a Diablo 3-ban vagy a StarCraft 2-ben.
Kíváncsi leszek ki lesz a Király, a szövetség oldalán. Anduin esélyes lehet?
Meg, hogy mi történt Illidannal, Thrallal és Maievvel.
És, hogy Sylvanas lesz a Horda vezére wtf, a kis hataloméhes csajnak összejöttek a számításai (az egyik videóból kiderül, hogy nem azért hívta vissza Sylvanas a Windrunner-eket, hogy átbassza a Szövetséget, hanem, hogy a Hordát megmentsék - Vol'jin kérésére). De Sylvanasnál nehéz megállapítani, hogy mit, milyen érdekből tesz.
Mindegy, majd jön Jaina és megb@sz mindenkit szárazon. <#idiota>#idiota>
Ellenben a Blizzard igazán tanulhatna abból, hogy a béta verzióiba ne tegye bele az átvezetőket, mert az adathalászok (most is és 2014-ben a WoD-nál is) idő előtt felnyomják a netre (bár a StarCraft 2-nél is volt ilyen).
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.08.10. 09:08:06
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Már azért a 2mp-ért megérte! 😄
Murlock for Warchief!
Másoknak is ez a baja a mai nap. Már majdnem 20 oldal van.
SZERK: Cache mappát törölve jó lesz.
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.08.06. 10:42:38
Parasite Eve 2, best game EVER!

Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.08.06. 10:23:58
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
Szóval úgy néz ki, új csapatot kell keresnem, ahol kiélhetem hardcore raidelési szándékaimat. Van 24 napom. Mint mondtatok, hol van sok magyar? Horda oldal érdekel (Horda-Alli arány nem szempont).
Parasite Eve 2, best game EVER!
"Lassan már szebb mint a valóság. "
<#szomoru2>#szomoru2>
Parasite Eve 2, best game EVER!
"ruhával és maszkokkal" vs. "2016-ot írunk" pont hogy a cgi-a normális.
Nem hiszem hogy meg tudták volna oldani az orkokat, de ha jól rémlik hogy olvastam valamit hogy eredetileg úgy akarták.
Mi a probléma a cgi-al? Lassan már szebb mint a valóság. <#circling>#circling>
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Nagyon kilógott... minden jelenetnél.
Parasite Eve 2, best game EVER!
ಥ_ಥ
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
CE ügyben jelzett már valakinek a CD Galaxis?
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.08.05. 11:11:00
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
+Karazhan
+polymorph
+kecskenyársalás
+ninjas cutting onions
-túl sok CGI
-túl kevés sexy nyálelf
8/10
Parasite Eve 2, best game EVER!
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
Jelenleg melyik szerver a legaktívabb magyar szempontból?😊 Arathort tudom meg a Ragnarost. Raidelés miatt kérdem. Az a gond outland allyban van minden karim, és vanilla óta allis vagyok, most átállni a hordába... 😄
Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM
