166745
  • Fpocok
    #162255
    Random reward is random.
  • Plata
    #162254
    Én vanilla óta játszottam a WoW-al Cata kiegig akkor letettem.Játék azóta eszetlenül le lett butítva.De most újra kezdtem nulláról új accountal és nem tudom letenni.Pedig nem magyar szerveren játszom tök egyedül.Régen magyar szerveren sok haverral.De már nincs türelmem a sok idióta gyerekhez.Bronzebardon van 12 karim.
    1 mage karim van magyar szerón,de hónapok óta rá se néztem mert az ott tapasztalt légkör nem tetszett.
  • Vincentcloud
    #162253
    Ezt a szánalmas vergődést, aki akar menjen oda, de hanyagoljuk már ezt a menő vagyok mert vanillát játszok felsőbbrendűségi komplexust.
  • Plata
    #162252
    Ez jó nagy szar.
  • DarkHorSe
    #162251
    Best :D
  • Plata
    #162250
    Valaki fel világosítaná a tudatlan fejemet hogy hogy is vannak ezek a World quest jutalmak?
    Három karival csináltam ma a WQ-eket,mindegyikkel ugyanazokat,az első karimmal elmentem bossra pénz helyett kapott egy 870ilvl chestet,második karival elmentem ugyanarra kapott 76 aranyat,a harmadikkal elmentem kapott 38 aranyat.
    Hogy a fenébe van ez?
  • DarkHorSe
    #162249
    Legyen fel ev, meg lett mondva a blizzardnak ha nem tesz semmilyen lepest akkor ez lesz. Ott volt a blizzcon, nem jelentettek be semmit, ha foglalkoznanak vele utalhattak volna ra. Szo se rola, enis orulok ennek, blizzardnak van 1 eletkepes jateka, a tobbi mehet a kukaba. Ami erdekel toluk az majd a stacraft1 hd verzio, de nyilvan azis pirate egybol.
    Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2017.01.15. 13:36:12
  • Pio
    #162248
    Jó lesz az fél évnek is. :)
    Abból nagyjából 3-4 hónap telt el, amikor felrúgta a legacy community az egyezséget.
    Szó se róla, én csak örülök ennek, így még véletlenül se kell erőforrást pazarolnia a Blizznek legacy szerverekre, de azért vicces nézni ezt a mértékű feltűnési viszketegséget/képmutatást. :)
  • DarkHorSe
    #162247
    Meg mi az hogy megse ragaszkodik a fizetos offical elmenyhez, blizzard 1x osszeult veluk meg bonyogott valami olyat hogy ja majd lesz, azota meg semmi. 0 informacio es ez volt kb 1 eve? pf, eletben nem fogok a blizzardnak egy forintot se adni
    Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2017.01.15. 13:00:10
  • DarkHorSe
    #162246
    Az emberek jatszani akarnak, es nem varni a hulladek blizzardra. Ami soha az eletben nem fog olyat csinalni, hogy jo legyen :D
  • silverchain
    #162245
    Az a helyzet, hogy a Nost régi csapat, még mindig hisz a Blizz-nek, hogy csinál Legacy szervert. Az okosabbak már rájöttek, hogy ez nem így van.
  • Pio
    #162244
    Ismét happening van legacy fronton. A Nostalrius úgy fest rájött, hogy a mostani viselkedésükkel teljesen kinyírják az official legacy szerverek lehetőségét, ezért megkérték az Elysiumot, hogy kapcsolják le a szervert (amit ugyebár a Nostalrius forráskódja és adatbázisa segítségével üzemeltetnek).
    Természetesen ahogy arra számítani lehetett a "mi fizetnénk is csak legen official legacy szerver" community mégse annyira ragaszkodik a fizetős, official élményhez és azonnal elhordta őket minden sz*rnak és teljesen elpártolt tőlük.
  • jazzy
    #162243
    Valami oka csak volt, hogy az egész pvp hirtelen dhval lett tele, azért ez se normális. RBG-n 5 DH volt ellenünk és vért izzadtunk, izgi volt. Igaz azelőtt egy se kb, de én se jutottam be a priestemmel soha.
  • Pio
    #162242
    Jaja, ez a bajom nekem is. A hunterrel jelenleg nem a számok a problémák, hanem volt egy egész elfogadható rotánk a sidewinders-el, amiben volt néhány risk-reward, néhány easy to learn hard to master elem, fontossá tette a pozícionálást, satöbbi.
    A mostani rotánk pedig annyi, hogy retard módban spammeljük az egyik gombot, aztán retard módban spammeljük a másik gombot és ha közben nem tudunk ~7 secet 1 helyben állni, akkor b*szhatjuk.
    Egyszerűen nem élvezetes, kellemetlen rota és a hab a tortán az volt, hogy még kevés DPS is. Oké, most javítgattak a DPS-en (így se számítok arra, hogy elől lesz bármilyen harcon a hunter), de jobb lenne, ha egyszerűen visszacsinálnák a változásokat és úgy lőnék újra a számokat akár az első nighthold reset után.
    Simán bevállalom, hogy 1-2 hétig szánalmas legyen a DPS-eünk, ha cserébe megszabadulhatunk ettől a rotának csúfolt abominációtól.
  • devlking
    #162241
    Tegnap hunter guildban mondta, hogy tuti csak damage változtatások jönnek, amilyen gyökér a blizz, és nem érti mi a baj. És láss csodát
  • devlking
    #162240
    Nagyobb balance változtatás majd csak szerdán lesz. Addig csak a dhhoz volt muszáj hozzányúlni. Annyira tipikus.
  • Sunrider924
    #162239
    A mai hotfixben mar benne van:

    Player versus Player

    Demon Hunter
    Mana Break now deals 5% of the target's health in damage base, up to 25% if they have 0% remaining mana.

    de ami nekem kulonosen tetszett az hunter hotfix:

    Hunter
    Ranger’s Net will no longer proc Sephuz's Secret on a target that is immune to Roots.

    Meg vagyok nyugodva, minden fasza mostmar.
  • Plata
    #162238
    Nem tudjátok miért nincsenek küldetések Class hall-ban?Nem voltam fent két napja,most felmentem játszani és nincs semmilyen küldetés,se garrisonban se class hall-ban,csak azt írja a tábla hogy check back later bla bla bla.
    Alig van valahol játékos,és random dungeon finder sem hív be lassan egy órája.Ami fura.
  • devlking
    #162237
    Látom a dh stealthnerf már meg is volt Mana Breakre. (15%-ról 5% alap hp dmg, meg hiányzó mana szerint 65%-ról 25%-ra)
    És egy kurva szó sincs róla sehol.
    Élt 2 napot. RIP
  • 1Darton1
    #162236
    Nehéz az élet a huszadrangú guildekben.
  • Fpocok
    #162235
    Ejj... ez nagyon fájhatott.

  • Sunrider924
    #162234
    Tessek van ez is olyan jo mint egy legendary dropos kep.
  • Sunrider924
    #162233
    Jah bocsanat, belezavartam a legendas dropos fixaltsagodba, elnezest.
  • Fpocok
    #162232
    Most nézem PTR változásokat, HUNTEREK OLYAN BUFFOT KAPNAK, HOGY TOP DPS LESZ!
    Chart:

    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2017.01.12. 21:59:54
  • Sunrider924
    #162231
    Haha vartam a Q&A-t hogy fogjak szetszedni oket a hunterek de mar latom ki van irva MMO-champion fooldalra:

    Hunters: Lore mentioned that class tuning hotfixes are coming soon, including for Hunters!

  • Sunrider924
    #162230
    Idezek egy forumpostot:

    For those of us who do play MM (and even BM to a lesser extent), it is obvious that whoever is in charge of hunter class balance at Blizzard is just as ignorant as you are (they even admitted they had no idea why the BM legendary belt was so important until someone explained it in detail). That ignorance has created the problems with 7.1.5 MM gameplay and damage. Personally, I saw a slight increase in ST (though still behind the buffs other classes received) and a 50% nerf to my AoE/cleave ability at the expense of very tedious gameplay coupled with punishing results if I even missed one AiS during a cycle due to movement within the Vulnerability window.

    Throughout the entire PTR process for 7.1.5, posts here and on the official forums continually highlighted the issues being rehashed currently and no developers appeared to pay attention and continued making changes that were honestly baffling to most MM hunters and even BM hunters who got the word that they should expect to be lower than everyone because they were fully mobile. The baseline ignorance you've posted in this discussion is exactly what we've been trying to fight since the PTR came out.

    A final point is that a pure dps class like hunters, mages, warlocks, and rogues should never have a point where all three of their specs are in the bottom half much less occupying the last three spots. Occasionally that has happened with the most recent example of warlocks right at launch and raids opening. Obviously that issue was fixed throughout the last 4 months. With the sweeping changes made to MM and the already abysmal state of BM/survival damage compared to all other classes in 7.1, the scenario playing out in front of us with all three hunter specs now last or at least bottom 1/3 (depending on how you want to look at numbers and nitpick) is exactly what we were all afraid was going to happen. The biggest issue for the future of hunters and more importantly MM will be how Blizzard reacts. Whatever their reaction is, I personally concerned that it will show the same ignorance that got us here and not fix the problem, just gloss over it until the next major patch or worse, next expansion.

    Only bright light is the recent post from Blizzard

    Originally Posted by Blizzard Entertainment
    Patch Notes
    As long as I've been at blizzard (4 years) the patch notes haven't gone live until 6pmish the previous day. this is earlier.
    but ultimately, yes, a lot went wrong, which we're fixing for the 7.2 notes (including PTR notes) (Source)
    The light of the tunnel is that part of the issue is due to some team restructuring which means future patch notes will be MUCH better
    We generally don't make promises but I can 100% promise this will not happen again. (Source)

    Glad to know someone got fired for the sad state the patch was delivered in. (Though it probably won't help our situation)
  • dantor7
    #162229
    Relax, lesz itt még sírás legkésőbb Mythic NH nyitáskor.

    Based on previous experiences, jelenleg kasztokon belül megy a balanceolgatás. Az most nagyjából rendben van, legalábbis közelebb vannak egymáshoz egy kaszton belül a specek mint bármikor máskor.
    Az aurákat azért rakták be, hogy a kasztok erőviszonyát egy számmal helyretegyék.

    Legalábbis ez az elmélet, aztán olyan hotfixek lesznek, hogy a háromnegyedét nem értjük majd miért nyúltak bele :D
    És ez a csodálatos a WoW-ban; most gondoljatok bele, ha BC-ben már perfekt lett volna az egyensúly, hova menne az a sok sírás?
  • Sunrider924
    #162228
    Szeretnem ha igazad lenne es en nem tudnek olvasni de sajnos a helyzet roszabb es ott van az a 100k amit te nem akarsz latni.
  • cateran
    #162227
    Avass be, hol is lattad, hogy en megemlitem a pvp-t? "Ez jo poen, csak akkor mi a halal faszat csinaltak idaig ptr-en?

    szerk: nem az a baj, hogy a 3 utolso a 3 hunter spec, hanem hogy koztuk es az 1. kozott baszott nagy a difi...nem 5-10k kulonbsegrol beszelunk, hanem 100k+-rol..ami a balance teljes hianya..."
    Ebben hol van elrejtve az, hogy pvp? A helyes megfejtok kozott semmifele jutalmat nem sorsolok ki...

    Sunrider924..latom olvasni te sem tudsz...a 100k+ miota egyenlo a 100k-val? (amugy reszben igazad van. pl Nythendran jelenleg 742k vs 560k a top es a bottom, de termeszetesen az netto baromsag, hogy "hanem a hunteren kivul akarmelyik masik dps karihoz kepest" 100k-val van lemaradva :D Viszont kb minden fighton -jelenleg- eles kuzdelem van a hunter 3 specce kozt az utolso 3 helyert...persze ez is tulzas, de teny, hogy pl Helyan, ami azert erosen mm favored fight volt, most az also reszleg alja...az Sp meg tarol tovabbra is...persze mythicre ertendo)
  • Sunrider924
    #162226
    Kara megjelenese ota 876ba szopodok, nem tudtam elorelepni 9 heten at.
  • devlking
    #162225
    80 euro meg 280 bloodért (gl kifarmolni) már fullba is öltözhetsz. :D
  • Sunrider924
    #162224
    Januar 11 hotfix:

    Hunter
    Fixed a bug where sometimes Stomp would not hit the target.

    .
  • Sunrider924
    #162223
    Inkabb menjel venni 865 geart mostmar .
  • Myselor
    #162222
    ti annyira profik vagytok mondja már meg valaki 860as gearhez a 250-300k dps jó e?:)
  • Sunrider924
    #162221
    Te valamit nagyon felreertettel, a hunter nem a top1hez kepest teljesit kevesebbet 100k-nal hanem a hunteren kivul akarmelyik masik dps karihoz kepest, ez igy kicsit maskepp hangzik. A top1-hez kepest a hunter siman 2-300k kulonbsegre van.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2017.01.11. 22:25:27
  • Pio
    #162220
    Hát, Te írtad eleve a pvp-t is... :D
  • cateran
    #162219
    ? ki nem szarja le a pvp-t?:D A linkelt lista ugyebar pve, azon belul is raid...vagy ptr-en ezt sem szoktak?
  • Pio
    #162218
    Erre azt szokták mondani, hogy a PTR-en a kutya se pvp-zik, ezért sosincs elég adatuk, viszont live-ról elég hamar gyűlik annyi, amennyi a balanszhoz kell.
  • cateran
    #162217
    Ez jo poen, csak akkor mi a halal faszat csinaltak idaig ptr-en?

    szerk: nem az a baj, hogy a 3 utolso a 3 hunter spec, hanem hogy koztuk es az 1. kozott baszott nagy a difi...nem 5-10k kulonbsegrol beszelunk, hanem 100k+-rol..ami a balance teljes hianya...
    Utoljára szerkesztette: cateran, 2017.01.11. 22:13:31
  • Pio
    #162216
    Félreértesz. Persze, szokott olyan lenni, hogy a frost mage gyenge vagy a sub rugó gyenge. Itt most nem erről van szó. Nem egy speccel van a gond, hogy lehessen játszani a másikon. Egy komplett karakterrel van a gond, minden specével együtt, ami had ne mondjam el, hogy az AP és legendary farmolós kiegben miért jelent problémát egy tier kellős közepén.

    Engem szerencsére nem különösebben érint a dolog, mert úgyis klános csapattal járok mindenhová, de pontosan tudom, hogy a pugok mennyire elitisták és mennyire az jön most, hogy semmilyen huntert nem fognak vinni semmilyen kompetitív eseményre.
    Emlékeztetőül a kieg elején külön discord csatorna szerveződött, ahol warlockok szerezhettek maguknak csapatot, mert olyan szinten nem invelték őket sehová. Pedig nekik még volt 1 közepesen teljesítő specük. A hunternek jelenleg nincs.

    Egyébként igen, egészen biztos vagyok benne, hogy 1-2 héten belül jön a hotfix, mert azért a Blizzard is látja, hogy ezt elég csúnyán elbaltázták. Az egyetlen félelmem az, hogy amilyen látványosan a kieg eleje óta a melee huntert próbálják erőltetni az fog csak érdemi hotfixet kapni.