World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#161192
sikerült, kaptam rendes kódot... az eladó küldött másikat és megnéztem a kód utolsó 4 számjegye volt más.

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

jazzy
#161191
https://ticket.g2a.com/livechat/hu_HU

Leírod a problémát, megmutatod nekik a képet account névvel együtt, mondjuk dátum idővel, hogy aktiválod a kódot és hibát ír, aztán hogy nincs rajta aktív gametime.

Nekem 1 alkalommal fordult elő, hogy nem volt jó a kiegészítőhöz a kód, elírt 1 betűt a seller, pár óra múlva kaptam a jó kódot.
kigyi
#161190
Pont ugyanolyan rizikós a cucc, az is csak egy piactér.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161189
ebay-ről vett már valaki gamecardot? Ahogy nézem olcsóbb mint g2a-n.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

kigyi
#161188
Azért inaktívak, mert nincs game time az acc-on. Addig így mutatja őket. Hát igen a G2A piactér azért rizikót is hordoz magában. Supportot kell kicsit noszogatni és majd elintézik az ügyet. (kérdés kinek a javára)
Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.08.18. 13:47:39

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161187
A karakterek meg vannak csak azt írja inactive mindegyik... csak a kódot nem fogadja el a g2a support visszaírt és adott egy kódot ami 3% kedvezményt ad másik vásárlásra de mindjárt írok nekik hogy egy új kódot adjanak de akciós vásárlós kupont...

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#161186
Na várjunk itt valami nem fasza... belépek a wow oldalra ki is írja a nevem de a legördülő menüben nincsenek ott a karaktereim...
csak annyi hogy log out. lehet elveszett minden? :S
Vagy a kódot azért nem veszi be mert a játékot csak most tölti le?
vagy én már nem értem...
Utoljára szerkesztette: DonPedro22, 2016.08.18. 13:35:35

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#161185
Fasza... vettem g2a-n 60 napos kódot erre battle.eu-n nem fogadja el... ez fasza
pedig mindig a g2a-n vettem meg régebben is és mindig jó kódot kaptam eddig még nem volt gond 😞

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

kigyi
#161184
Tudom, de még valaki komolyan veszi és megijed (tudod a kockáknak ez nagyon tud fájni 😊 )

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Fpocok
#161183
vicc volt

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161182
mind 1 akkor előfizetek ma, a kieget majd jövőhétvégén megveszem... az még belefér az előrendelésbe úgy is.

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

kigyi
#161181
Na ne mond 😄 Én ennél többet is kihagytam nem lesz semmi baja a karaktereknek, nem lesz digitális népirtás. Az tény, hogy van egy időszak ami után a blizz törölheti a karaktereket, de nem lépték eddig sem meg és a mai helyzetüket látva nem is mernék meglépni 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Fpocok
#161179
wtb szerkeszt gomb

szóval inaktivitás után

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#161178
úgy tudom 10 hónap aktivitás után törlödik mindeb ės örökre elvész. siess 😊

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161177
max jövőhét csütörtökön lesz rá mert meg vettem a No Man's Sky-t meg pár játékot még Vive-ra és ennyi maradt de napokban gondolkodtam már rajta, hogy háááát lehet be kellene fizetni megint és tolni... elvégre 8 évig nyomtam a wowot de 9 hónapja inaktív az accom.

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

kigyi
#161176
Akkor reménykedj, hogy valaki tud olcsóbban, vagy szerezz még pénzt 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161175
basszus... maradt 27 euró a számlámon... 😞

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

kigyi
#161174
IG-ről talán 29.5€ környékén. Ennél olcsóbb forrást én egyenlőre nem találtam.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161173
Hol lehet most a lehető legolcsóbban beszerezni kulcsot a Legionhoz?

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#161172
Plusz nincs már goldos küldetés Garrisonban.
#161171
Bő 1,5 hét és teljes erővel itt a Légió. A Garrissonnal már csak hobbi szinten foglalkozz szerintem. Inkább érd el a lvl100-at és szakmáz, inváziozz 😊
Lópikula
#161170
sehogy..

Az a gyanús, ami nem gyanús!

#161169
Egy hete tértem vissza a játékba, így körülbelül 6 év kihagyás után, és most értem a 90. szintre a mágusommal. Tudnátok segíteni abban, hogyan építsem fel a Garrisonom úgy, hogy legyen esélyem tokent vásárolni? Ahogy olvastam, a Garrison-szisztéma a 7.0-ás javítással jelentősen átalakult.

Fpocok
#161168

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161167
Hali!
Kis érdekesség, ha valaki Win 10-et használ: Az új évfordulós frissítés óta tapasztalom WoW-nál, hogy stabil 20 FPS-m van. Amikor az Xbox panel előjön, hogy indítható felvétel stb akkor felugrik az FPS szám, mikor eltűnik visszaesik stabil 20 FPS-re. Az XboX alkalmazásnál ki kell kapcsolni a játévideó-rögzítő opciót és már megy is rendesen 60 FPS-el. Ugyanez a pl: SWTOR-nál és egyéb játékoknál is tapasztalható, de érdekes, nem mindnél. Szóval, ha esetleg valakinek FPS problémája van, akkor próbálja ki. Remélem segíthettem ezzel a tippel is a jövőben!
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.08.15. 19:47:57
TVelvet
#161166
Ezzel én is így vagyok😊
kigyi
#161165
Nem az a gond, egyszerűen csak szeretem a saját nyelvemen intázni a dolgokat.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Lópikula
#161164
learn english

Az a gyanús, ami nem gyanús!

kigyi
#161163
Így van az elmúlt néhány évben megjártam nemzetközi és magyar guildeket, de hiába voltak rendesek valahogy egy nemzetközi csapatban nem tudom úgy elengedni magam ahogy kell. Amikor még tartott a magyar csapatunk nagyon jól szórakoztunk, kiváló volt a hangulat. Szeretném újra átélni legalább egy kicsit.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

BoneDragon
#161162
Gondolom valaki szeretne raidelni magyar közösségben.
Én is a héten mentem vissza és teljesen új karit kezdtem egy másik szerveren.

#161161
Minek szerver transzfer?
Én most egy olyan szerveren játszom amin szerintem egy francos magyar sincs.És nem is hiányoznak.Bronzebard vagy mi a szösz szerver.Valami törpös.<#hehe>
Teljesen nulláról kezdtem újra a játékot,elfelejtettem a régi accom nevét,emailcímét kódját,mindenét.

kigyi
#161160
Én is gondolkodok rajt, de nem tudom melyik karakterem vigyem 😄 Azért mindegyik kicsit drága lenne 😞 😞 Így is az 😞

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161159
Tegnap én is átváltoztam Kharanos mellett.

Fpocok
#161158
úgy látom kész

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#161157
Manapság meddig tart a szerver transzfer?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#161156
Randomra emberek átváltoznak démonná és akkor meg lehet halni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161155
Elfogyott a HP-ja 😄
Amúgy invázió van és a fővárosokban is lehetnek playerből dreadlordok.
#161154
Egy kemény 2-es szintű karakterrel Orgrimmarban várakoztam (a 15-ös szintű dungeon bejáratának relatív közelében, the cleft of shadow nevű helyen ), a program a háttérben futott. Annyi ideig nem nyúltam a szoftverhez, hogy kidobott a játékból. Amikor visszaléptem, meg voltam halva.
Kinek milyen ötlete van, hogy halhatott meg a karakter Orgrimmar közepén??
Utoljára szerkesztette: Rahar, 2016.08.13. 08:04:41
#161153
Köszönöm!

jazzy
#161152
Attól függ milyen kulcsot veszel.

Pre-purchase kulcsot azonnal kapod és már a demon hunter is elérhető. Ez drágább.
Preorder kulcsot csak a megjelenés napján kapod.

99%-ban leírják mindig a kulcs leírásában, hogy azonnal aktiválható, vagy megjelenés napján küldik, de a fenti elnevezéseket szokták használni.
#161151
Azt is nézd hogy a Guardian Cub anno 10 euro volt és nem "ingyen" lehetett szerezni mint a mostani eventes petet/toyt.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

Fpocok
#161150
Igen.
Nem.

Elvileg mindenhol csak megjelenés előtti napon, megjelenés napján lesz... ami nem a hivatalos blizzard store.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161149
valaki vett mar legion key-t neten mashol mint a blizz?
az erdekelne hogy rogton kapom a kulcsot es tolhatom a 100as boostot, vagy majd csak 30-an kuldik a kulcsot?
koszi

shaba23
#161148
Mi ez a dreadlordos toy?
Lópikula
#161147
de ugye ezt beuseolják az emberek, tehát később nem lehet eladni....pár év múlva sokat érhet, ezek időre mennek, hosszútávú befektetés, nézd meg a guardian cub most mennyiért megy el
Utoljára szerkesztette: Lópikula, 2016.08.12. 13:34:58

Az a gyanús, ami nem gyanús!

jazzy
#161146
És a démonos potiból ? 😊

Lemaradtam erről sajnos, pedig akartam szerezni kieg előtt pénzt, csak nagyon nem volt kedvem játszani az előző 2 napban.

Arról van valakinek infója, hogy melyik professionok lesznek előreláthatólag a legjobban a jövedelmezőek legionban?
devlking
#161145
Nvm. Hotfix óta 1 óra alatt kiesett 9 darab. Így ez se fog semmit se érni. (Az más kérdés hogy nekem ebből most még 150k goldom lett 😄)
devlking
#161144
Ezek amiket vendortól lehet venni, szart sem érnek később sem.
Viszont a dreadlordos toy az most is kurva drága. (remélhetőleg nem is buffolják a dropot)
Lópikula
#161143
mért nem? kiveszik a játékból több százezret fog érni

Az a gyanús, ami nem gyanús!

BoneDragon
#161142
Nem.