166745
  • bowden
    #162295
    Nekem sajna nincs ilyen szerencsém. Már mindent megpróbáltam, mindent többször újratelepítettem(win,wow), kicseréltem minden kábelt, upc-vel napi kapcsolatban vagyok de nem náluk van a baj mert más játéknál nem jön elő, mértek ők mindent de nincs hiba. Egyszerűen megőrjít, hogy nem tudok mit kezdeni vele. Itt az új raid és játszhatatlan. 10 éve játszom és soha nem volt hasonló
  • Myselor
    #162294
    grat szép kis cucc :D jó hogy mondod hogy berakták megyek is lenyomom nemsokára :)
  • hitman1028
    #162293
    na megvan az első legendarym
    első kari
    ma tették be a nighthold első részét raid finderbe,és ott dobta
  • Myselor
    #162292
    ilyen nekem is volt 2-3 napig.szerencsére megszűnt.kurva szar volt így mythicezni meg minden.leginkább dungeonba jött elő volt hogy szinte végig csinálta.azon kívül csak 1-2x .nemtudom mi lehetett az oka azóta se
  • Plata
    #162291
    Ok megvan,relogoltam és megy,lehet ezzel kellett volna kezdeni.
  • Plata
    #162290
    Valaki felvilágosítana egy béna warlockot hogy a fenébe kell használni a demonic gateway spell-t?
    Nyolcvanas lett a warlockom,kapott ilyen spellt,de sehol sem tudja használni,bárhol próbálkozom mindig ugyanazt írja,itt nem használható.
    You can't use that here.
    Már mindenhol megpróbáltam,hegyen völgyön,városban,város tetején,víz felett víz alatt.
    Sőt még egy kútba is beugrottam.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.01.25. 14:28:57
  • bowden
    #162289
    Jogos:) Hogy megáll a kép úgy értem, hogy áll minden, nem castol, azt látóm hogy mindenki egyhelyben fut stb... Szóval lag. Latency magas, késik, lassú minden. Gép rendben van, net is. Nagyon bosszantó a dolog, raidelni, instázni kínszenvedés.
  • picket
    #162288
    Pontosítsd, hogy laggol vagy akad! A kettő nem ugyanaz, a probléma forrása, és a lehetséges megoldások is nagyban különböznek. (Latency-ről beszélsz, meg a kép megállásáról, ami fps és az egy másik probléma, legalábbis 10 éve, amikor még wowoztam nem volt olyan, hogy lag miatt megállt a kép: szépen mentél tovább, aztán visszadobott arra a helyre, ahol a szerver érzékeli a karakteredet)

    Ne keverjük a kettőt!

    Lehet, hogy csak át kell fogalmaznod, és akkor jobban értjük.
  • Pio
    #162287
    Nem a laggra, de a lassú töltésre (főleg HDDről) megoldás ez:
    1. Battle.net elindít
    2. World of Warcraft kiválaszt
    3. Options legördülő menü
    4. Show in Explorer
    5. World of Warcraft mappába belép
    6. WTF mappába belép
    7. Config.wtf fájlt notepaddal megnyit
    8. alábbi sort hozzáad: SET worldPreloadNonCritical "0"
    9. fájlt elment
    10. örül
  • Plata
    #162286
    Nekem nincs,de ma láttam egy papot instában aki percekig egy helyben futott.
  • bowden
    #162285
    Mi lehet az oka, hogy december óta folyamatosan laggal küzdök? Másnak is van ilyen? Rendszeres 100-200-300ms latency, másodpercekre áll a kép. Intában rosszabb inkább. Windowst, játékot újraraktam. Modemet újraindítottam(de más játéknál nincs baj, upc szerint sem a net, szerintem sem). Próbáltam kikapcsolni a nod32-t, innen mindent megcsináltam. Valaki ötlet esetleg?
  • cateran
    #162284
    Hat elsonek talan fejtsd ki, hogy ki vagy mi a rosseb az a "msytih"? Aztan, hogy mi a rosseb az, hogy "eszt"? :P /grammar nazi off
  • torrente111
    #162283
    Így
  • mate23
    #162282
    hogyan kell bejutni msytihez?
    eszt hogy kell meg csinalni Elixirs of aid?
  • undY1ng #162281
    Elfogadnám. :D
  • devlking
    #162280
    107-en nyitottam legendaryt (sosefogokvelejátszanialt) warrival.
  • Plata
    #162279
    Hát ez az én gondom is,a friss 110-es druidám egyből 870-es chestet nyitott,ma meg valami szutyok dobozból 890-es ilvl cucc.A DH karim első WQ-jából például legendary chest lett.
  • undY1ng #162278
    Bárcsak a mainemel nyitnék 870es cuccokat...
  • Plata
    #162277
    Valaki magyarázza meg miért van az hogy pár napos kis szar alt karival 870 meg 890 ilvl cuccot nyitok ócska szar ládából.
    Main karival meg akárhova megyek vagy akármit csinálok nem akar esni jó cucc.Vicc hogy küldizés közben jobb cuccot találok alt karival mint másikkal.
  • mate23
    #162276
    aszt hol kell jelentkeznira ?
  • hitman1028
    #162275
    https://www.youtube.com/results?search_query=+the+heart+of+zin-aushari+qvest
    yutubun majdnem az összes quest megvan,én onnan szoktam lesni néha h mit kell csinálni
  • Sunrider924
    #162274
    Ha elolvasod a quest leirast abban irja hogy mythic nehezsegen kell megcsinalni az instat ahoz a kuldihez.
  • mate23
    #162273
    udv
    ebben kérnék segitséget
    Eye of azshara: the heart of zin-aushari qvest
    sehogy se tudom megcsinaln?!
  • jazzy
    #162272
    Pont petekkel kerestem arathorról ragnára :d
  • bowden
    #162271
    Köszi mindenkinek a tanácsokat. Flaskot/potit/enchantot vettem amit ha nem adok mindent el magam is fel tudok használni. És hasznos volt hogy 250k-t lehet vinni azt nem jól tudtam.
  • Plata
    #162270
    Bronzebardon ah-ban néztem legion ore-kat de kb semmi értéke.
  • devlking
    #162269
    Baromi egyszerű akkár több millió goldot is átvinni. Be kell vásárolni herbeket/poti/flask/ores/enchanting matsokat. NEM peteket, mert azzal rábaszol.
  • skorpio7
    #162268
    Már egy ideje változott az új gold cap-el együtt. jelenleg a 100+ os karakternek 250,000g. Gondolom nem azalatti karaktert akarsz költöztetni, mert nem sok értelme lenne. Ha több goldról van szó, akkor meg guildet kreálsz és a guild bankban 1 millió goldig tudsz költöztetni ha magát a guildet viszed át máshova. De ha van 2 karaktered, akkor azokkal simán átviheted az 500k-t.

    Gold cap transfer infó
    Utoljára szerkesztette: skorpio7, 2017.01.17. 13:00:11
  • Malachit
    #162267
    Befektetéssel. Veszel érte minden jót és a transzfer után eladod a másik szerón. :)
  • bowden
    #162266
    Sziasztok!
    Olyan gondom lenne, hogy transferelni szeretnék egy másik realmre és most szembesültem vele, hogy van egy 50k-s gold limit. Hogy szokás ezt most megoldani mert van a karimnak 500k gold amit mindenképp meg kéne menteni.
  • RatBaG #162265
    Pont a megjelenés előtt hagytam abba a wowot. A BC doboza most is itt van a többi között, de a lemezek sose lettek kivéve a tokból...
  • Vorrhess
    #162264
    De jó hallgatni a BC zenéjét ezen az oldalon :) Mintha csak tegnap lett volna amikor megjelenés másnapján átmentem a Portálon :D
  • Pio
    #162263
    A nosztalgia jegyében ajánlom figyelmetekbe az eredeti flash site-ot, ami a BC-t hivatott promózni minijátékokkal. :)
  • TBTPumpa
    #162262
    10 évvel ezelőtt:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.15. 22:27:53
  • mate23
    #162261
    tenyleg oke kosz
  • hitman1028
    #162260
    mert csak jövőhéten rakják be
  • mate23
    #162259
    udv
    a nighthold raidre hogy kell be jutni?
    mar meg van item level de nem engedbe !!!!
    mi lehet az oka ?
    Utoljára szerkesztette: mate23, 2017.01.15. 15:45:57
  • Plata
    #162258
    Nekem irtó fura volt újra kezdeni.Panda és draenor teljesen kimaradt.Mondjuk pandán rühelltem is küldizni,draenor jó volt.Dudu karimat húztam rendesen küldizve,huntit boostoltam.Dh meg eleve legionon kezd.Panda mint terület tetszik,küldizés nem.Draenor fordítva.
  • Vincentcloud
    #162257
    Én meg nem tettem le hanem végogtoltam a kiegeket, semmiféle random szeró nem hozza vissza azokat az élményeket, de mai szemmel is roppant fapados a vanilla.
  • Plata
    #162256
    De térkép nekem pénzt mutatott.Hogy pénz jutalom jár.Erre az első és friss 110-es karim kapott 870 ilvl chestet.