166745
  • Icegrind
    #162335
    Üdv.
    Tegnap meglett az 1. karakteren a 110 és egy kis felvilágosítást szeretnék kérni a drop systemről. Annyi van meg belőle, hogy hetente resetelődik. A kérdésem,hogy egy perióduson belül egy dungonból, egy bossból vagy egy nehézségi szintből kaphatsz-e itemet és az is számít-e ha az item nem upgradelne rajtad? Illetve ez a heti egy drop mikre vonatkozik?
    Egyenlőre ennyi lenne, később még biztos lesz kérdés. Elnézést kérek attól akinek ez alapdolog és fogja a fejét, mikor olvassa a kérdést.
  • Vincentcloud
    #162334
    Költői túlzáshoz költőnek kellene lenni, ezt max béna példa volt.
  • picket
    #162333
    Valahogy mindig megtalálják az emberek a lényeget a hozzászólásaimban, a mondanivalómat (áldott jó szövegértés, nem véletlenül jeleskednek benne a magyar diákok miriádjai már évtizedek óta nemzetközi porondon is). A lényeg természetesen a költői túlzás, amit (mint annak definíciója is mutatja) szó szerint értettem. Kb a kilencvenhetedik vagy csak itt a wow topikban, akinek sikerült ez. A századik sütit kap!

  • Plata
    #162332
    Hát azt amit írtál nem nagyon értettem,de guglival rákerestem és meglett,sikerült.Kösz.
  • Vincentcloud
    #162331
    After you talk to Prince Farondis a loading screen will go to about 60% then WoW will freeze. If you rename your Cache, Interface, and WTF folders to something else (I used .old) you should be able to log back in and do it then close the game, delete the new folders WoW will create and rename them to their old names (Cache, Interface, and WTF). This worked for me
  • Plata
    #162330
    Csak kipróbáltam,töröltem Cache mappát de ugyanaz történik.
    Asszem simán hagyom a francba.
  • Plata
    #162329
    Na még azt is kipróbálom.De csak holnap,mára elég volt a kudarcból.
  • devlking
    #162328
    WoW/Cache könyvtár törlés
  • Plata
    #162327
    Megpróbáltam,ugyanaz.
  • Vincentcloud
    #162326
    Hát, ha neked egyenértékű a world first egy class hall storyval igazán irígyellek, de ha esetleg visszaolvasnád, arra reagáltam hogy valamit csak azért felhúzni mert van benne fél óra story, igencsak időpazarlás.
  • Plata
    #162325
    Na erre nem is gondoltam.
    Köszi az ötletet,megpróbálom újra majd.
  • devlking
    #162324
    Kapcsold ki az addonokat.
  • Plata
    #162323
    Ötször próbáltam meg,eldobtam újra felvettem,de ha a herceggel szóba állok kifagy a játék.
  • picket
    #162322
    Ezek szerint te nem játszol egy játékkal sem, mert jó eséllyel úgysem tied a world first, meg nem te vagy a leggyorsabb/legügyesebb... fent van youtube-on, ahol csak meg kell nézned, és meg is vagyunk. Vagy játszol. De akkor meg minek, hiszen mindent meg lehet nézni felvételről?
  • hitman1028
    #162321
    mondd le és vedd fel újra
  • Plata
    #162320
    Na ma is találtam egy érdekességet,csináltam a küldiket azsuna-ban,minden jól ment amíg az egyik küldi végén a nagák el nem raboltak,akkor kifagyott a játék,újra indítottam a karim valami ragyás barlangban volt,ha fojtatnám a küldit egyből ki fagy a játék.Save yourself a küldi neve,ha szóba állok a herceggel akkor fagyi.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.02.06. 14:12:43
  • Plata
    #162319
    Hát azért még mindig lehet ebben a játékban találni ökörségeket.
    Warlock karival highmountainban lovagoltam amikor a földön láttam olyat hogy felshard,kiváncsiságból rákatttintottam,erre a karim benyomta és berúgott tőle.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.02.03. 19:23:28
  • Vincentcloud
    #162318
    Hét ez nagyon szar volt, de próbálkozz még biztos sikerülni fog
  • picket
    #162317


    Ha valaki nézni akarja, nem csinálni, akkor a barátok közt elé ül le, nem a wow elé...
  • BoneDragon
    #162316
    Hát ez ilyen. Én is megszenvedtem mire a dk-m 850-be lett, aztán abbahagytam pár hónapra, most visszajöttem. Poénból elmentem DH-val world bossra, amiből első loot legendary trinket, bonus pörgetésre 880-as trinket... Azóta 872-be van már, raidet nem látott.
  • Plata
    #162315
    Hát leg szivesebben a druiddal szórakozom mostanság,a huntim a kedvencem,de szerintem az iszonyatosan el van átkozva,az volt az első karim,az olyan peches mint állat.Druidámnak egy hét alatt jobb gearje lett WQ-ból meg random ládákból mint huntinak hónapok alatt raideléssel.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.02.03. 10:47:01
  • Vincentcloud
    #162314
    Értelek de minek rohanni, játsz azzal amivel szeretnél, hónapokig (ha nem évekig bent lesz még ez a játékban)
  • Plata
    #162313
    Hát de én magam akartam kipróbálni,minden class sztoriját.
    De ezután kicsit visszaveszek.
  • Plata
    #162312
    Hunti démonhunti és dudu volt még csak meg.
    Hát én nem sok különbséget éreztem,szinte 100%-ig ugyanaz van affli lock és balance dudu fegyvernél,ugyanazok a gyökerek jönnek,ugyanott,ugyanakkor.Szerintem az a lovas gyökér valami artifact gyűjtő löhet.Bukik a kaszákra.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.02.02. 21:49:15
  • Vincentcloud
    #162311
    Mert kergettek vagy mi? Megnézted volna youtube-n hamarabb végzel
  • devlking
    #162310
    A story más, a helyszín ugyanaz. Azt ugye te sem gondoltad komolyan, hogy 36 különböző scenariot fognak csinálni.
    Sőt mondok jobbat. Némelyik class campaign olyan bugyuta, hogy fogod a fejed tőle (monk=főzzél egy különleges sört).
  • Plata
    #162309
    Na ma hatalmasat csalódtam a WoW-ban,mint egy eszement őrült felhúztam egy warlockot 100-ra,iszonyú sokat toltam és csak az a cél lebegett előttem hogy 100 legyek és vajon milyen a warlock class hall meg a sztori,hát 100 lettem a warlock class hall sztori elkezdőtött,és tele volt buggal,kb hatodik újraindításra sikerült megcsinálni.Megnéztem youtube-on az első bug után hogyan kell csinálni,hát nekem nem olyan volt,a küldi tárgy-at nem tudtam lootolni,helyette bekerült a postámba.A boss nem csinálta azt ami kellett volna,csak állt egy helyben és bámult mint rozi a moziban.De végül sokadjára sikerült.Nagyon nem jó kedvel de nagy várakozással belekezdtem az affliction fegyó küldijébe,na akkora pofont kaptam mint a huzat,ez a küldi egy az egyben ugyanaz mint a druida balance fegyó küldije,ugyanazok a helyszinek ugyanazok az ellenségek,ugyanazt kell csinálni,megszereztem a fegyót,de a kedvem nagyon elment.Azt hittem minden class minden fegyójához más sztori jár.Ezért a hülye sztoriért húztam a karit ilyen állat tempóban.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.02.02. 19:42:23
  • Plata
    #162308
    Azannya elég sokan játszhatnak,fel akartam menni játszani,erre kiírta login server full.
    189-edik vagyok a sorban.
  • bowden
    #162307
    Köszi, de sajna így sem jobb:(
  • Vincentcloud
    #162306
    esetleg próbáld meg ezt, vt aki ek megoldotta https://developers.google.com/speed/public-dns/docs/using
  • bowden
    #162305
    Én is ezt gondoltam, hogy nálam van a hiba mert ha másnál jó akkor csak az lehet. Routerem nincs ezért azzal kezdtem, hogy újraindítottam a modemet(azóta már számtalanszor, sőt minden kábelt lecseréltem). Aztán valami windows hibára gyanakodtam ezért reinstall(ugyanígy a wow klienst is). Asus r9 270x kártyám van, legfisebb driver, nincs is telepítve a relive. A win és a játék ssd-ről fut azzal nem lehet baj úgy gondolom fél éves. 32 bites kliensnél ugyanez van. Olvasgatok mindenféle fórumokat(egyébként hivatalos fórumon is van pár hasonló eset de elenyésző, ezért csak véletlen lehet), kipróbáltam már jó pár dolgot(védelmet kikapcsoltam, letiltottam azokat a szolgáltatásokat a windowsban ami zavarhat esetleg, leatrix latency fix-et próbálgattam) nincs eredmény. Ma délután ha lesz időm írok egy ticketet mert már tanácstalan vagyok.
  • Sunrider924
    #162304
    Mivel nem olyan dologrol van szo, mint amikor a Telia szerverjei kigyultak es europa szerte lagolt a jatek mindenkinek, vagy a diablo3 64bites kliense, amikor vilagszinten mindenkinek szaggatott a jatek ezert azt hiszem a hiba a te keszulekedben van.
    Namost hogy a netszolgaltatodat kizartad, maradhat hogy a router(ha hasznalsz) a hibas. Reset, reconfig.
    Ha ez sem akkor marad ami marad a geped: hdd/vga.
    Mivel a configodat nem irtad le (vagy kimaradt nekem) en tippre azt gondolom nvidia vga-d van, drivert frissitettel es a legujabb driver zavar be nalad. Mar masnal is megtortent blizzardos jatekkal volt az is, a gameoverlay zavart be ott/akkor.
    Ha radeonos vagy naluk meg a legfrisebb crimson tartalmazza a ReLive opciot ami a game overlayhez hasonloan bassza el a blizzardos jatekokban a fps-t. Kapcsold ki es nezd meg ugy. Ha ez sem segit valtsd at 32 bitesre a jatek klienset es nezd meg azt is.
    Vegso megoldas: irsz ticketet a suportnak es vegigmazsolazzatok.
    Ennyi otletem van. Sok sikert, remelem megjavul a jatekod mert most a set cucc miatt a jatek megint erdekes/elvezetes lett.
  • bowden
    #162303
    Nem sértődtem meg Próbálgattam egyébként minimumra is venni mindent de ugyanaz van. Grafika nem befolyásolja a dolgot.
  • Plata
    #162302
  • Pio
    #162301
    A fórumokon mindig megy a sírás a balance miatt.

  • devlking
    #162300
    balance, meg a pvp mindig is szar volt, ez miatt a kieg még nem lesz az.
  • Sunrider924
    #162299
    Mondani akartam volna meg hogy probalgasd hogy 32 vagy 64bites kliensel is ugyanaz a helyzet, de ha te inkabb megsertodtel hogy leszolom a gepedet akkor mindegy...
    Nyilvanvalo hogy minden patchel a jatek motorjat modositjak es sokfelekeppen kiuthet, idegesito aprosagok nalam is vannak, pet action bar minden patchel elbaszodik, de maga a jatek megy jol, dalaran loading screen issue-t mar orvosaltak, szerintem valamilyen beallitas nalad okoz problemat, marad hogy kiforumozod, vagy irsz nekik vagy amit akarsz.
  • Zozzancs
    #162298
    Srácok, tényleg megint baj van a kieggel amúgy? kiv vagyok a véleményetekre, a hivatalos fórumon megint nagyon sírnak, hogy szar a balansz, szar a pvp stb
    Utoljára szerkesztette: Zozzancs, 2017.01.26. 15:55:52
  • bowden
    #162297
    Nem csak az új raid csinálja hanem mindenhol, csak azért írtam, hogy lenne mit csinálni a játékban és lehetetlen. Biztos nem fps probléma bőven jó a gépem, meg tudom különböztetni.
  • Sunrider924
    #162296
    Csak otletelek de ha az uj raid jatszhatatlan es a tobbi nem akkor performancia problema, szerintem. Az en gepem sem bivalyeros es amikor Skorpyronnal meghuzzak az addokat neha nekem is beakad 1-2 masodpercre.
    Probald meg forumokon a konfigodat, hogy masnak volt ilyen problemaja es ha igen milyen bealitasokat kapcsol ki.
    Nagy meglepetesemre amikor Azortharion streamet neztem lattam, hogy a grafikai beallitaosknal a sunshaft nala ki van kapcsolva. Tudok rola hogy komoly eroforras igenyes az az egy beallitas onmagaban de nem gondoltam volna hogy ennyire, hogy egy komoly raider inkabb nem hasznalja csak ne ingadozzon az fps.
    Proba szerencse.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2017.01.26. 13:56:46