World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#161242
Ha boostolsz karit 100-ra, akkor biztos vagyok benne, hogy fogsz tudni DHzni. Igen, ezt jelenti. DH igen, új terület nono.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161241
Hali! Pre-purchaseltem legion-t viszont nem enged demon hunter-t kezdeni mert azt irja 70es karinak kell lennie a realmen ha a boostot elnyomom egy karira akkor utána már tudni fogok inditani DH-t? végül is ragnaros-t választottam ha van onnét valaki aki bevenne guildba az irjon vagy pm. ja és mégegy kérdés most jelenleg akkor hogy kell érteni a pre-purchases vásárlást mivel azt irja 5 nap még de akkor már most tudok belépni és játszani DH-val csak az új területekre még nemtudok elmenni?

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

#161240
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
én megvettem digitálisan prepurchase-be, de mivel ragaszkodom a dobozhoz, ezért megjelenés napján átveszem dobozosan is, aminek tovább adnám a CD kulcsát akár aznap személyesen Budapesten, vagy e-mailben, mondjuk kilencezer körül, ha érdekel valakit. elnézést a hirdetésért.

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

Fpocok
#161239
Nem szerda délelőtt szokott lenni karbantartás? <#nemtudom>

Parasite Eve 2, best game EVER!

MrStokes
#161238
Igazabol mar sokszor vasaroltam en is ilyen oldalakrol, es meg soha nem volt gondom, csak valamiert az van bennem, hogy a Blizzard "szeret" bannolni embereket. Persze lehet, hogy az ilyen dolgokat nem nezik, ahogy irtad is. Jelenleg 9300.- az Instant Gaming-en, lehet, hogy meger nekem egy ezrest a tudat, hogy legalis helyrol szerzem be. Ha nagyobb lenne a kulonbseg, akkor mar biztosan elgondolkoznek a dolgon.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

jazzy
#161237
Én úgy vettem észre, hogy pont a Blizzard nem foglalkozik vele, Steames játéknál több tiltásról hallottam. Mondjuk engem soha sehonnan nem tiltottak pedig régóta így csinálom. Ha jól belegondolok talán 3 dobozos wowot - alap + első 2 kieg - minden játékom g2a és társaitól van.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.08.24. 14:40:26
MrStokes
#161236
Instant Gaming-en rendszeresen szoktam vasarolni, csak Blizzard eseteben kicsit felek a dologtol. Meg az ilyen oldalakon leirtakat inkabb veszem keszpenznek.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

kigyi
#161235
Instant Gaming-en vettem ott is azt írják jár hozzá a 100-as boost. Valamivel 9000Ft alatt sikerült megvásárolni. A második példányt már majdnem 9200Ft-ért, de még így is jó ár volt érte szerintem.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

MrStokes
#161234
Udv!
Ugye jol ertem, es nem csak a pre purchase verziohoz jar a lvl 100 boost ?

BTW Green Man Gaming-en regisztralt tagoknak 28 angol fontert aruljak pre-order -ben a Legion-t, ez jelenleg ~10200 HUF. Szerintem ez egesz jo ar, ha valaki nem akar a G2A fele szurke oldalakkal kockaztatni.

Utoljára szerkesztette: MrStokes, 2016.08.24. 13:57:50

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#161233
Én már fent vagyok Bronzebard realm,de elwynn forestben a szokásos 30-50 ms helyett 170+ van és az fps is le esett.Jah és az előbb bele estem a vízbe griffel,mert épp taxizom.

#161232
Nem lehet beloggolni. Megint DDos attack. Végre szabin, erre nesze...
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.08.24. 11:55:09
#161231
Ez azért kaszt- és talentfüggő. Én néhol eléggé szenvedek arcane mágussal. 😞

jazzy
#161230
Fasza gyerekek amúgy, egyszer cheatelnek overwatchban, elbasszák a játékosok játékát. Megkapják a bant érte, hacker fórumokon bosszút esküsznek a BLIZZARD! ellen, ddosolják a szolgáltatóját ezzel ismét elbaszva a JÁTÉKOSOK játékát. Grat. Ez aztán lángelme a javából.
#161229
Mindenhol gond van,kivágott WoW-ból gondoltam akkor Diózok,dióban 800-3k-s ping fogadott,majd kidobott és nem engedett vissza,ok akkor újra WoW na az se enged vissza.

devlking
#161228
Kezdődhetne már az iskola.. sok retardált gyerek nem unatkozna ennyire.
BoneDragon
#161227
Igen az.

kigyi
#161226
Végre egyszer olyankor van hiba amikor dolgozok 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161225
Nostalrius revenge😛
#161224
Csak engem nem enged be a játék, vagy másokat is ledobál BLZ51900001 hibával?

#161223
Per-pill vissza se enged lépni, és a Blizz honlapja se érhető el. Ddos támadás talán?
Utoljára szerkesztette: Daermon, 2016.08.23. 13:50:31
#161222
Ma valami iszonyat lag van légió eventen, a huntim westfallban dekkolt,valami 50 körüli pingje volt,nézem térképet tanarisban van event,elhúztam oda,ahogy közeledek elkezdett lagolni a játék ahogy beértem gadzgetanba 2400-as ping,alig tudtam leszállni griffről.Lövöldözni meg tök esélytelen.

kigyi
#161221
Nézd egy próbát megér már csak azért is, mert friss rendszere lesz az meg csak jó dolog 😊 Ha a frissítés óta van akkor az okozta a problémát ennyi az egész. Ha eltelt 10 nap a frissítés óta akkor már visszaállni sem lehet a régi build-re szóval ilyenkor marad a teljes gyalu és próba cseresznye.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161220
Hát igen azt nem, nem gondolnám hogy az oldaná meg, vagy akkor mégis? Eddig ugyebár működött, és csak a wow nem engedelmeskedik, létezik, hogy a Windows tudta így elcseszni? Én már valami hardware hibára gyanakodtam, főleg a búgás miatt, de a hardware tesztek mégse jeleztek semmi hibát

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

kigyi
#161219
Amit nem próbáltatok: Windows 10 telepítő az MS-től letölt és ISO-t vagy pendrive-os telepítőt készíttet az MS programjával. Ez a legfrissebb windows telepítő lesz tehát frissítéssel sem lesz gond, hogy rosszul megy véletlenül fel. Automatikusan beaktiválja magát ez sem lesz gond. És örül, játszik 😊 Sajnos nem ment mindenkinek simán az updat. Amúgy ki lehet kapcsolni az MS xbox játékpanelt is, ezt erőlteti az MS? de van akinek összeakad pár játékkal. (a kkapcoslás módjára keress rá ezt nem tudom fejből) ezt érdemes előbb kipróbálni mielőtt újratelepítést választasz.

ui.: A rendszer alaphelyzetbe állítása nem oldja meg aproblémákat szóval egy problémás rendszeren nem tuti megoldás ezért ekll 0-ról újrarakni ilyenkor.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161218
ja, és más játék (Sims 3) fut rajta továbbra is gond nélkül

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

#161217
sziasztok! barátnőm laptopján meghalt a wow, és kifogytam az ötletekből hogy lehetne megjavitani. nem egy erős laptop, de azért medium körüli beállitásokkal 1366x768 felbontáson kényelmesen eljátszogatott. aztán egyszer kifagyott - ilyen mondjuk előfordult alkalmanként, de windows restart után működött újra - és azóta akárhányszor elinditja a játékot kifagy az egész gép amint bejön a karakterválasztó (ha nem előbb) és fura búgó hangot ad ki magából. ezzel nagyából egyidőben volt egy Windows frissités, lehet az rontotta el, de nem látok rá sok esélyt.

amit eddig próbáltunk, kb ebben a sorrendben:
- videokártya driver update
- virusirtó/tűzfal kikapcsolás
- grafikai beállitások visszaállitása config.wtf-ben
- beállitások alapértelmezése BattleNET kliensben
- WoW újratelepités
- teljes Dell rendszerteszt futtatás
- windowsos teljes memória teszt és javitás

egyik sem oldotta meg, hibatesztek nem jeleztek semmi hibát 😞 valakinek lenne még esetleg ötlete?

a laptop specifikációi:

Dell Inspiron 5558

Core i3 5005U 2,0 GHz
nVidia 920M 2 GB
4 GB RAM

Windows 10 64 bit (Win7-ről lett updatelve)


Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

jazzy
#161216
Pont most a legjobb, egyáltalán nem vagy lemaradva, 2 hét múlva lecseréli mindenki a gearjét.
devlking
#161215
Egy egész hétig le leszel maradva. 😄
Fpocok
#161214
680-690essel lépsz ki a világba, invasionból meg simán kiütöd a 700as setet. Nem leszek nagyon lemaradva szerintem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161213
Sziasztok! Ha most csatlakozok a wow világába demon hunterként akkor milyen szinten kezdek és milyen kezdő cuccokat kapok? van értelme most nekivágni vagy nagyon levagyok maradva mindennel? ugyértem hogy gondolom aki régóta játszik sokkal jobb cuccai vannak tehát sokkal erősebb is és ha nekem ugye ez a kezdő cuccom lesz nembiztos hogy bevesznek bármibe is vagy ez nem igy van?

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

devlking
#161212
Hát igazából annak is felfogható, mert ennek a végén kerülsz el új dalaranba, ahol majd kapod az artifact questet 10 nap múlva.
#161211
jaa értem, azt hittem már valami artifact felvezetés. köszi

jazzy
#161210
Legion felvezető questek. Minden héten új kezdődik.
#161209
sziasztok, tegnap belogoltam mage-l és vmi Khadgar-os questline kezdődött el Dalaranban majd Kharazanban. Ez micsoda?

#161208
Érdemes 25 HC-n letolni minden héten a Cata-s raideket, lehetőleg minél több karival. Majd ha bejön Legion, 110-en már a MoP-os raideket is lazán le lehet nyomni (igaz, vannak amiket most is le lehet). Emellett pl. mining-al ha Ghost Iron Ore-t farmolsz Valley of the Four Winds-ben, ott kb. 20 perc alatt ki lehet farmolni 1 stacket, amit ha bar-rá alakítasz 100 db jön ki belőle, az kb 1100-1200 gold (20 perc alatt). De egyéb jó ötleteket én is várom 😄
kigyi
#161207
Használd fel és akkor nem lesz vele gond az a biztos 😄 Ma én is megvettem, rászántam magam abban a pillanatban ahogy beesett 9K alá 😊

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Fpocok
#161206
Ha megveszem Legionnal, mi lesz a 90es boostommal?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161205
Gold Farmolásra van valami jó tippetek? hol és miből lehet könnyen, gyorsan összeszedni?

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#161204
Kivágott jelenet:
devlking
#161203
Nem nagy titok, ennyi:

Use an Elixir of Detect Demon before talking with the Doomsayers! It allows you to see the special (otherwise hidden) dialog interaction, which when you click on this special dialog, spawns a Dread Infiltrator, which can drop a Pocket Fel Spreader. Not all Doomsayers will be a Dread Infiltrator in disguise though - so be sure to visit them all, and keep checking back.

1. Get Addon "Server Hop" (do NOT use Cross Realm Assist, it's much slower): https://mods.curse.com/addons/wow/server-hop

2. Use search term "dread infil -farm -hunt" (add 'dread' in any other language to maximize your chances, for example 'schreck' would be the German term)

3. Wait until a group pops up, hope it's not one of the dozens of troll groups.

4. Click!

5. Receive toy (sooner or later).

Én 4 napon keresztül bírtam a farmolást. Ez azt jelentette hogy reggel 4-től 6-ig, ilyenkor ugyanis nem az van hogy megjelenik egy group, és már tele is van. Nap közben igen nehéz bekerülni.
devlking
#161202
BC óta nem láttam ezt a mentalitást sehol. Mondjuk nem is voltam 80 féle szir-szar guildben.
(rugo jó lesz)
#161201
Akkor ezek szerint eddig velem vagy a csapattársaimmal volt gond... mindig azt hallgattam, hogy kicsit gyenge a dps-ed meg olvassak utána a kasztomnak stb... de hiába néztem és jártam raidekre nem sok változás volt.

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#161200
Szerintem ha mind a három kariddal nem léptél be már majdnem egy éve akkor tök mindegy melyiket választod, ugyanolyan lesz mindegyik. Másrészt meg én mióta wow-ozok, ugyanazzal a classal nyomom, néha-néha kipróbálok egy másikat de a mainem mindig ugyanaz. Ha gyengítik az adott patchben, ha erősítik, nem az számít, hanem hogy te élvezel vele játszani.

Intel Core-i5 4690 3,5Ghz, R9 280x 3gb, 16GB RAM

#161199
Utána pedig ha bekerülök egy guildbe azt hallgatom hogy milyen szar karim van mert gyenge a dps...

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

#161198
Tök mindegy. Játssz azzal amelyiket szereted.
#161197
occó vót... na mind 1 most az lenne a kérdésem mivel 9 hónap kimaradt, hogy jelenleg melyik kaszt a jobb dps pve-ben? van rugóm, palám és hunterem de nem tudom melyiket érdemes tolni és melyik talenten mert látom elég nagy változáson ment át minden.

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

Fpocok
#161196
Én tudom mi lesz ott a gond... az hogy a g2a-n vásároltad. Tolvajokat támogatsz. ÍJ

Parasite Eve 2, best game EVER!

kigyi
#161195
Szerintem ezzel mindannyian így vagyunk. Nálam sem dől a lé jelenleg, de sajnos keveset is tudok online lenni.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161194
erről mesélhetnél kicsit bővebben, nekem is kéne most az ingyen előfizu 😄 én régebbi peteket próbálnék eladni, de a kutyát nem érdekli.
devlking
#161193
Azt hittem a patch meg release között alig fog jönni gold, max barnból 300k. Erre így egy hónap alatt már 1 misi, meg 4 hónap gametime. <#zavart1>
(toyfarm ftw, 5-10 percenként 10k gold)