World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#161292
Márcsak 16 óra, hogy aztán egy hét még, mire játszható lesz 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161291
00:01-től, tehát ma nem alszol a startnál ott akarsz lenni.
devlking
#161290
Ha az lesz mint a többi kiegnél, akkor csak egy hét múlva.
#161289
A counter rosszul mutatja a hátralévő időt, vagy tényleg hajnali 2-kor megy csak élesbe az új kieg?

#161288
Szerintetek a game time token ára emelkedni, vagy inkább csökkenni fog?

TBTPumpa
#161287

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#161286
Összesöprik a darabjait? 😄
Fpocok
#161285
Amúgy most mernék pénzben fogadni arra, hogy Varian-t még viszontlátjuk a Legionban, demonként. 1000%

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#161284

Parasite Eve 2, best game EVER!

shaba23
#161283
Nem
#161282
Ragnaroson allys guildet keresek aktiv vagyok 18+ ha van normális guild jelentkeznék! egyedül repkedni elég uncsi

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

#161281
ma újra elővettem a gémet, és kapok ilyen üzit, hogy " starter edition money/xp cap reached". ha újra előfizetek, vagy tokenezek, akkor az itt elvesző lóvé/xp visszajön?
Jabar
#161280
köszi.

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161279
Minden második Stage után kapsz ládát. A második után egy zöldet ( amikor a 3/4 boss-t kell leölni ) és a negyedik ( final ) stage után egy kéket. Egyesek azt mondják, afk esetén is jár a láda, én ezt nem tudom, sose afk-oltam végig.

Hexex86: SW kikötőből az utolsó mólóról indul a hajó Northrendre ugyaúgy, mint eddig. Független a Legion eventtől. Vagy keresel egy mage-et, és nyit neked portál Dalaranba.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

TBTPumpa
#161278
CD Galaxishoz megérkezett a játék:

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Hexex86
#161277
Ha még nem akarom letolni a Legion kieghez vezető küldit ( SW harbor ugye) akkor hogy tudok átjutni Northrendre?

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

Jabar
#161276
Üdv!
Én is gondoltam visszajövök kicsit játszani.
Az event-el kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Pontosan mikor kap az ember ládát? Lockommal og mellett végigcsináltam vagy 4x és 1db ládát kaptam. Mit csinálok rosszul? 😄

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161275
Ha jól tudom Arathor meg Ragnaros ahol sűrűbben annak magyarok,van még kettő,de vesszek meg ha eszembe jut a neve,én pont magyarok elkerülése miatt bronzebard szerveren kezdtem,és természetesen allis karikat,na meg egy 1 van arathoron.
Bronzebardon nem is láttam magyart,Arathoron már volt szerencsém tahó magyarokhoz goldshireben.

#161274
ma felhúztam egy lockot meg egy huntert, mindkettőt 91-ről 100-ra, hát rohadás unalmas de ki lehet bírni
#161273
Sziasztok, én most szeretném elkezdeni a játékot és abban kérnék segítséget, hogy hova érdemes karaktert kreálni ha magyarokkal szeretnék leginkább együtt játszani? : ) Szerver/frakció

Esetleg ha van olyan társaság ahova lehetne csatlakozni azt is szívesen venném : D
Panzeradler
#161272
Nem tudom nektek, hogy van hozzá idegeztetek, 93as palámat nem bírom vele felhúzni. Pedig akartam egy gnome huntert is.
BoneDragon
#161271
Event, még mindig.

#161270
Gondolom van neki full heirloom szettje.

TBTPumpa
#161269
Hogyan lehet ilyen gyorsan szinteződni?

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

BoneDragon
#161268
Én sem hétköznap csináltam ezt. Viszont 3 nap alatt felhúztam 2db 100-as karit.

#161267
Nekem nem volt időm sokat játszani,először felhúztam 10-re draenei kezdőn azzal elment pár óra,utána Kharanosba ott event majd westfallban is eventeztem.

BoneDragon
#161266
Fél napos? Én 5 óra alatt 68 szintet léptem. <#wave><#pias>

#161265
Nagyon szép a plate szett.Cloth és leather is szép,csak irtózatos sapi van hozzájuk.Vicc de a legtöbbet eventező karim hunti,és neki nem esett ki a full szett,friss paladinnak meg warrinak papnak dudunak warlocknak igen.<#wow3>
Itt a kb félnapos karim.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#161264
Hát ha volna időm én is tolnám de így hogy folyton el kell mennem és ha otthon is vagyok 5 pepercenként megzavarnak nem lehet tolni.

kigyi
#161263
Ma nekem is fel kell húznom a Druida-m 95-ről 100-ra 😊 A Priest-em is 91-es annak is ideje lenne már elérni a 100-at.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161262
Oda mész és ölsz,jön az xp.Elég sok,ha látsz egy boss féleséget lőj bele,sőt ha van valami mindenre lövöldöző képességed használd,minél több démonba sebesítesz bele annál több xp.Kiskarival egy jó event 3-4 szint,60-70-es karival majd 1 szint.

#161261
Akkor ma megnézem az ilyen inváziókat. Mit kell érte csinálni? Csak odamenni a jelölt területre?

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

kigyi
#161260
Arathor-on van olyan magyar guild akikkel lesz azért lehetőség legalább HC Raid-ig menni? Kellene most már egy normális társaságot keresnem.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

TBTPumpa
#161259
Melyik szerveren vagy?

Nekem Ragnaroson van a főkarakterem, de most majd húzok egy BloodElf DH-t is Sylvanas miatt.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.08.26. 12:25:24

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#161258
Nekem Heirloom nélkül is lett 72-es karim eventen,meg 7darab 22-52 szint közti,igaz naponta csak kevés időm van játszani,és mostanában mindig kifogom azt hogy pont akkor támadnak hackerek szervert mikor épp lenne kis időm.
Viszont nagyon fura ez a légiós event,harc közben a karimon lévő cuccok kapnak Warforged jelzőt,4-5 szintel kisebb warforged cucc jobb mint amit a szintemre kapok ládából.És azt sem értem hogy mi után adja ládából event a cuccokat,tegnap paladinnak adott 1 láda 3 cuccot is,két páncél darabot meg egy fegyót,a harcosomnak már vagy 7-8 event után sem esett fegyó.

jazzy
#161257
Én a helyedben elrepülnék egy (heirloommal 90ről kb 10-11) démon invázióra és megvan a lvl100.

Legalábbis én az allisommal is megcsináltam a quest miatt, érdekes mind a két szemszögből látni.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.08.26. 11:59:00
#161256
Tegnap felléptem az Arathoros régi alis lok mainemre. Mentem vele 2 gyors panda instát, majd miután már nem akart behívni és eluntam a körbe - körbe bogarazást SW-ben a szökőkút körül kiléptem. Pedig jó lett volna elérni a 90-et. Megnéztem volna az alis küldetés sorozatot még kieg előtt. Csordával már párszor megcsináltam őket. Most 87-esen dekkol a lok. Guildben is egyedül voltam online. :/ Legrégebben beloggolt tagunk 7 éve volt online utoljára 😄 Látszik hogy Vanilla - Lk volt mikor még ment a szekér guildnek.

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

#161255
Én most kezdtem újra sok év után,full új accountal, a régit szépen elfelejtettem,de így is tudok még mit élvezni a játékban,igaz minden atom fura és minden iszonyatosan le van butítva.Utoljára cata legelején játszottam,de azóta iszonyatosan megváltozott minden.
Az hogy huntinak nincs közelharci fegyvere is meg puskája is iszonyúan fura,1 fegyver lehet oszt kész,az hogy a cuccok nem 20-asával stackelődnek jó újítás,de az hogy egyáltalán nincs lőszer puskához fura,meg az is hogy nem is találok puskát.Mert persze egyből törpe huntit kezdtem,nekem az puskával az igazi,de sosem találok puskát,most is 72-es szinten vacak nyíllal bohóckodom.
Mivel nem akarok komolyan raidelni meg ilyesmi,olyan szervert kerestem ahol kevés magyar van bronzebard-ot választottam,mert az olyan törpös.<#nyes>
De kezdtem egyet arathoron is,egy mage karit,a magyarok jelenléte ott viszont érezhető,főleg mikor egymás anyját meg húgát emlegetik a játékosok goldshireben.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.08.26. 11:24:08

#161254
DK-hoz jó kis macrokat tudna valaki ajánlani? Köszönöm előre is!

PSN ID: Foxxika - BattleTag: Yogsara#21730 - Nintendo: Foxxika Origin: Foxxyka

jazzy
#161253
Írj a supportnak, leszedik onnan. Átnevezni viszont nem tudják sajnos :/
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.08.25. 18:37:30
kigyi
#161252
A blizz szabályzata szerint lehetséges az, hogy egy bizonyos idő elteltével, ha nem használja az acc-ot a tulajdonosa akkor töröljék a karakterét adatbázis tisztítás címszóval, de ugye ez csak az elején tűnt gondnak manapság nem probléma az inaktív karakterek tárolása az adatbázisban. Gondolom emélkeznek még rá, hogy valamikor régen olvastak egy ilyet. Nem néztem utána, de gondolom ez még mindig szerepel a szabályzatban így próbálják védeni magukat, ha esetleg egyszer bekövetkezik egy komolyabb adatvesztés, de ettől én nem nem tartanék, hogy csak úgy törlik. Örülnek ők annak, ha valaki nosztalgiából elkezd újra foglalkozni a régi accjával.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

BoneDragon
#161251
Nem is értem honnan veszik ezt páran hogy lehet nincs meg a karakterük... Én amit indítottam vanillában maget még mindig megvan valamelyik szerveren lvl2-esen.

#161250
Tegnap beléptem, bespecceltem a csirkém, megnéztem a target dumy-n a változásokat. Érdekesnek találtam, hogy most már nincs cycle, csak szimplán töltik a skillek az enegy-t. Majd kiléptem, mert senki se volt fenn haverok közül :/ Nem bírtam rávenni magam többre most 😞

Nekem évek után is megvoltak a karaktereim. Igencsak morcos is lettem volna, ha nem lettek volna meg az egyedi mount és title miatt GRRRR 😄
Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.08.25. 14:28:31

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

Panzeradler
#161249
Nem akad össze a kettő, és meglesz a karaktered.😊

( Főmenüben lehet választani, hogy melyikre logoljon be, WoW1-2-3, nekem itt van koreai is, hála egy feltörésnek,<#idiota>)
TBTPumpa
#161248


Jövő héten visszatérek én is a Legion megjelenésével (120 nap játékidőt vettem), remélem, közel 2 év kihagyás után még meglesz a karakterem + a Molten Corgi petem.
A 10 éves évforduló alkalmából (WoD megjelenésekor) játszottam utoljára. Persze azóta már játszogattam a Trial verzióval is, remélem nem akadt össze a kettő.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.08.25. 14:21:27

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

kigyi
#161247
Nem, soha véletlenül sem.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

devlking
#161246
nem
#161245
érdemes lesz szerintetek megvenni a kieget?
Fpocok
#161244

Parasite Eve 2, best game EVER!

MrStokes
#161243
En mar megvettem GMG-n, de azert koszi.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"