166745
  • Whiteqvas
    #162375
    A kettőnek mi köze egymáshoz? A leatherworking egy szakma, a Monk, Druid, Shaman meg egy kaszt. LW-s lehetsz akármilyen kaszttal. Ha meg arra gondolsz, hogy olyan karit indítasz, ami leathert használ, a Shaman eleve kilőve. :)
  • shadar619
    #162374
    Tudja valaki hogy miért nem működik a telefonon az AH (nem lehet látni hogy adtam-e el tárgyat vagy sem)?
  • BoneDragon
    #162373
    Amelyik neked tetszik, próbáld ki őket.
  • shadar619
    #162372
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy most akarnék egy leatherworkos karit inditani, de nem tudom eldönteni, hogy milyen karit inditsak: Monk, Druid, Shaman

    Köszi előre is a válaszokat, és ha lehet akkor indoklást is várnék.
  • argo001
    #162371
    Kár érte. :/ Köszi a választ!
  • BoneDragon
    #162370
    Kulcsos instába annyiszor mész le amennyiszer csak akarsz . Szerencsétlen voltál.
  • argo001
    #162369
    Lenne egy kérdésem, mert nem teljesen tiszta, de elnézést, ha volt már: ha teljesítek egy például +6-os mythicet (pl. Maw of Souls), de utána lemegyek MoW +2-re, akkor nem lesz epic loot? Mert vagy nincs, vagy pusztán csak szerencsétlen voltam az adott körben. Köszi a választ előre is!
  • Sunrider924
    #162368
    AP farmot meg ertem mert az kurva unalmas, itt az a problema hogy keystone master acsit meg ingyen 900as bounty ladat kapnak emberek, akiknek problemajuk van a ketbalkezukkel. Nem tudtam megerteni, hogy heroic nighthold pugba Botanist bosson feljelolnek 3 spotot, kiirjak raidwarningba hogy a skull es a cross azt lehet dps-elni de a 3ikat ne bantsa senki, erre legalabb 3-4 ember megis azt lovi, szoval ilyeneket eddig nem ertettem, hogy akkor honnan van nekik gear/ilvl.....(amugy ugyanez a szindroma emerald raidbe Ilgynoth, ott is kiirjak raidwarningba hogy a bossnak van 99% dmg reduction buffja megis 5-6 idiota lovi veszettul)

    @hitman - hidd el sokan fizetnek a garantalt minimum 900-as gearert. Sajnos. Nekem sajnos, amikor bejonnek a partimba es elbasszak a 12+ kulcsomat.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2017.02.16. 15:44:31
  • hitman1028
    #162367
    én biztos nem fizetnék xd
  • Plata
    #162366
    Ma láttam olyat hogy Artifact power farmot reklámoztak,minimum 2 milla ap farm nem tudom mennyiért,nem érdekelt,csak láttam.
  • Plata
    #162365
    DH nekem második karim volt,első WQ legendaryt dobott neki.
  • Sunrider924
    #162364
    Lol...
  • Icegrind
    #162363
    Első 110-es karakter DH lett és 3day,9 hour kellett a legendaryhoz (cipő) .
    Mondjuk ez a nap jól sikerült, végigcsináltam az összes LFR-t és 826-ról 842-re ugortam.
  • Plata
    #162362
    Na a DH karim jobban járt,940-es legendary waist volt neki a dobozban.
  • Plata
    #162361
    Brawler guild meghívó volt dudunak a ládában.
  • Plata
    #162360
    Warlockal semmi gond,duduval nem megy.Többivel már meg sem néztem.Jött egy új küldi,denevéren lovaglós bombázós piromániás,azt csináltam.
    Huntival jobban jártam,a griffesnél van 40 leystone-t kérő küldi,így -1 WQ egyből,tatyóban volt 405 darab.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.02.14. 17:33:51
  • hitman1028
    #162359
    hát nem tudom,most megcsináltam a kűldit és semmi gond nem volt vele
  • Plata
    #162358
    Hát nekem nem érdekes mert nem tudom befejezni.
    Abba is hagytam,hátha este új WQ lesz és az menni fog.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.02.14. 11:00:48
  • BoneDragon
    #162357
    Hogy nálad minden nap van valami "bug". Érdekes más nem találkozik ilyenekkel.. :D
  • Plata
    #162356
    Nagyon fura dologba futottam bele,csinálom a The dreamweavers WQ-t,Poisoned waters WQ nekem azt hiszem be bugolt,oda megyek ahova kell,ott vannak a szmötyik és a gombák,12 szutykot kell megölni és 10 gombát szétverni,de nem lehet,ha megközelítek egy gombát vagy megtámadok egy slime-t akkor minden slime és gomba eltűnik,a környék tele lesz kardos démonnal meg rengeteg imp-el.
  • Whiteqvas
    #162355
    Nyomsz egy "I" betűt, és azon belül tudsz keresni vagy csinálni saját csapatot Mythic (V M+, Vagy minden egyéb) instára, a dungeons fülön belül. Amelyik szimpatikusabb. Második kérdésedre a válasz, az a jobb, amelyikkel jobban szeretsz és tudsz játszani.

  • mate23
    #162354
    üdv!
    hogyan jutokbe mythicre?
    druid vagy shaman jobb heal?
  • hitman1028
    #162353
    valakinek már sikerűlt
    http://frostshock.eu/warcraft/2016/12/09/vilagelso-osszes-artifact-trait/
  • Plata
    #162352
    Júúúúj,még nem is láttam mythic-et.
  • antiqueA
    #162351
    Tudna vki ajánlani egy egyszerű, átlátható modot disc priestnek atonement figyelésre?

    Esetleg egy átfogóbb mod is jöhet renew vagy ripitide figyelésre is.
  • Pio
    #162350
    Jelenleg a legmagasabb szintű artifact knowledge-el 261 6-9 közötti mythic+-t kell menned, hogy kimaxolj egy fegyvert.
    A 7.2-ben az akkori legmagasabb szintű artifact knowledge-el 1009-et kell majd.
  • Plata
    #162349
    Bocs,de ez mi a túró?
    A rövidítések nem mondanak nekem semmit.Vagy csak lassan kapcsolok.
  • devlking
    #162348
    Nesze nektek grind.
  • Plata
    #162347
    Ma letoltam 4 karival a Dreamweavers és Wardens WQ-kat.Plusz mivel a wardens leadó hely mellett ott volt egy World Boss WQ még bónuszban azt is letoltam,az első karinak 860-as a negyedik karinak 865-ös neck jött a pénz mellé,kettes és hármas karinak csak pénz.
  • Plata
    #162346
    Hát ha te értesz a paladinhoz akkor tőled kérek tanácsot,tudom hogy mondta már valaki hogy nézzem meg youtube-on a class hall küldiket,de én jobban szeretem átélni őket,a druida és Hunter isteni volt,demon hunter nekem kicsit sötét meg a warlock is,de nem rossz,most belefogtam a paladin húzásba,retri palát húzok,asszem az a legkönnyebb.Tudnál valami jó talent tanácsot adni?
    Igaz még csak 63,de halad.
  • Myselor
    #162345
    tegnap este kiesett a második legom el se hittem a srácok azt mondták akikkel voltam a legjobb retri pala trinket.csak 150k-t dobott a dpsemen.isten :D
  • Icegrind
    #162344
    Köszönöm a válaszokat, a wq-kat mindenképp csinálom.
  • hitman1028
    #162343
    A 940-es nighthold raidfinderből esett xd
  • Plata
    #162342
    Nekem a legjobb 910.
  • hitman1028
    #162341
    Érdemes csinálgatniaz itemeket adó wq-at,nekem is adott már a 845+-os 875-öst
  • Plata
    #162340
    Nekem még sosem esett Mythic kulcs.
    Szerintem az nem is létezik,csak városi legenda.
  • hitman1028
    #162339
    Sima mythic és a raidfinderből inditott raid resetelődik hetente
  • Plata
    #162338
    WQ-hoz repu csak az első karival kell,az alt kariknak egyből elérhető a WQ.
    Iszonyú jó cuccokat dob.
    Ha tudsz menj random instába,azok is adnak sok reput.Asszem a végén 500 reput ad egy sima random boss.Minden insta máshoz ad reput.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.02.09. 11:00:41
  • Icegrind
    #162337
    Köszönöm a tanácsot, WQ-ból egyenlőre csak egyet ír. Mégpedig, hogy a reput húzzam minden területen azt hiszem friendly-ig. A 110 meglett 3mapon szóval most csinálom a 4. story lineját utána meg gondolom suramarét.

    Továbbra is szívesen fogadok minden tanácsot illetve a drop systemről való felvilágosítást.
  • Plata
    #162336
    Üdv én nem nagyon értek hozzá,de azt tudom hogy az első karakterrel szívás a dolog.Mert szinte mindig szar item esik neki,de alt kariknak meg szinte egyből jobb cucc.Tegnap lett meg a negyedik 110-es karim,de már is tök jó cuccok estek neki World questből.
    Szerintem próbálj meg WQ-zni,jobb cuccok eshetnek mint raiden,már ha egyáltalán kapsz valamit.Van hogy raiden nem esik semmi cucc,max artifact relic vagy olyan cucc ami artifact powert ad.Kedvencem az amikor hunterrel olyan relic esik ami nem is hunternek való.