World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970
Hexex86: SW kikötőből az utolsó mólóról indul a hajó Northrendre ugyaúgy, mint eddig. Független a Legion eventtől. Vagy keresel egy mage-et, és nyit neked portál Dalaranba.
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
Én is gondoltam visszajövök kicsit játszani.
Az event-el kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Pontosan mikor kap az ember ládát? Lockommal og mellett végigcsináltam vagy 4x és 1db ládát kaptam. Mit csinálok rosszul? 😄
"Jabar sa bu eeda murishani!"
Bronzebardon nem is láttam magyart,Arathoron már volt szerencsém tahó magyarokhoz goldshireben.
Esetleg ha van olyan társaság ahova lehetne csatlakozni azt is szívesen venném : D
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Itt a kb félnapos karim.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Nekem Ragnaroson van a főkarakterem, de most majd húzok egy BloodElf DH-t is Sylvanas miatt.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.08.26. 12:25:24
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Viszont nagyon fura ez a légiós event,harc közben a karimon lévő cuccok kapnak Warforged jelzőt,4-5 szintel kisebb warforged cucc jobb mint amit a szintemre kapok ládából.És azt sem értem hogy mi után adja ládából event a cuccokat,tegnap paladinnak adott 1 láda 3 cuccot is,két páncél darabot meg egy fegyót,a harcosomnak már vagy 7-8 event után sem esett fegyó.
Legalábbis én az allisommal is megcsináltam a quest miatt, érdekes mind a két szemszögből látni.
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.08.26. 11:59:00
Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI
Az hogy huntinak nincs közelharci fegyvere is meg puskája is iszonyúan fura,1 fegyver lehet oszt kész,az hogy a cuccok nem 20-asával stackelődnek jó újítás,de az hogy egyáltalán nincs lőszer puskához fura,meg az is hogy nem is találok puskát.Mert persze egyből törpe huntit kezdtem,nekem az puskával az igazi,de sosem találok puskát,most is 72-es szinten vacak nyíllal bohóckodom.
Mivel nem akarok komolyan raidelni meg ilyesmi,olyan szervert kerestem ahol kevés magyar van bronzebard-ot választottam,mert az olyan törpös.<#nyes>#nyes>
De kezdtem egyet arathoron is,egy mage karit,a magyarok jelenléte ott viszont érezhető,főleg mikor egymás anyját meg húgát emlegetik a játékosok goldshireben.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2016.08.26. 11:24:08
PSN ID: Foxxika - BattleTag: Yogsara#21730 - Nintendo: Foxxika Origin: Foxxyka
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.08.25. 18:37:30
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Nekem évek után is megvoltak a karaktereim. Igencsak morcos is lettem volna, ha nem lettek volna meg az egyedi mount és title miatt GRRRR 😄
Utoljára szerkesztette: Malachit, 2016.08.25. 14:28:31
Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI
( Főmenüben lehet választani, hogy melyikre logoljon be, WoW1-2-3, nekem itt van koreai is, hála egy feltörésnek,<#idiota>#idiota>)
Jövő héten visszatérek én is a Legion megjelenésével (120 nap játékidőt vettem), remélem, közel 2 év kihagyás után még meglesz a karakterem + a Molten Corgi petem.
A 10 éves évforduló alkalmából (WoD megjelenésekor) játszottam utoljára. Persze azóta már játszogattam a Trial verzióval is, remélem nem akadt össze a kettő.
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.08.25. 14:21:27
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

