World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#161342
Kulcs nélkül nem fog menni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

kigyi
#161341
Letölthetted volna már előre ahhoz még eredeti játék sem kell.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161340
Broken Shore Scenario
No srácok kis segítség toy és transmog ügyben: Ha csinálsz egy Trial character a Broken Shore bevezetővel kezd, mint class tutorial. Csak szimplán használd a HS-t és menj OG-ba vissza. Utána a kikötőnél elérhető a vendor a toyokkal. Ugyenez Alis oldalon is detto. Ott viszont nincs toy, csak 2 shirt + 1 transmog fejes.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.08.31. 17:27:35
TBTPumpa
#161339
Reggel átvettem én is:


Már csak a letöltést kell megvárnom. <#buck>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

kigyi
#161338
Én mondtam, hogy rendben lesz a dolog nem kell izgulni.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

MrStokes
#161337
Tegnap egesz nap azon jart az agyam, hogy mit fogok csinalni, ha nem kapok masik kulcsot.
Ahogy telt az ido, egyre jobban felhuztam magam rajta, hogy meg mindig semmi a GMG support-tol.

Aztan 4 ora elott nem sokkal jott a level az uj kulccsal, ami mar mukodott, szoval kar volt aggodni.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#161336
Bartendert és Bagnon-t használok összesen most még csak. Sok addon átdolgozás alatt van még szerintem.

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

#161335
Sziasztok!

A WoD eleje óta nem játszottam, most gondolkodom, hogy visszajövök. Milyen alap addonokat ajánlotok? Dudu main, meg lesz egy Demonhunter is szerintem.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#161334
Tegnap hazavittem a dobozost. Kb 18:00-ra be is aktiváltam. Pár haver a guildből épp akkor, vagy nem sokkal később ment el aludni (startól tolták addig). Egyik panaszkodott, hogy állandóan leverik a mobok még 110-en is, mivel felszinteződnek hozzá és az agró vonat utóléri.

Nekem eddig nem nagyon volt problémám a mobokkal. Amint meglett a fegyver jelentősen megugrott a kari (dud-t húzok) dps-e. Addig eléggé szenvedős volt (675 körüli item lvl), Karában meg is evett 3 csonti 😄

Átlag 3-4 saját szintű mobbal elbírok egyszerre, vagy egy magányos elittel ami ugyan csak a saját szintemen van. Halni csak a saját hülyeségemből kifolyólag haltam eddig párszor (szint még csak 101). Betámadtam a 110-es elitet mert benéztem 😄 Meg vannak a csillagos jelölések a minimapon, amiket nem tudtam mire vélni, majd rájöttem, hogy azok az elitek.

Tetszik az osztott questmob tegelés is. Végre már nincs az a lopkodás mint régen. Mindegy hogy ki és hányan ütik a mobot, ha beleütsz párat elszámolja neked is 😊 A lootos ládák is személyre vannak lerakva, nem lopja el a másik előled 😊

Fegyver is érdekes a skillekkel. Persze szerintem ahogy kell el is rontottam egyből a fejlesztési irányát, hiába lesegettem az útmutatót, nem jött le, hogy miként kellene elsőre a questitemet kiválasztani és persze a másik irányba indultam el. Pedig megpróbáltam a leírást követni. A választott itemet írta elsőnek a sorban, de a javasolt fejlődési útvonal meg pont a másik irányra szól. Ezt kicsit nem értem. Pontom van már vagy 400 elköltetlen és van olyan itemem is questből, ami healer spec fegyverbe lenne való. Akkor most csak pontból is unlokkolhatok egy fejlesztési irányt, vagy mindenképp kell hozzá a slotba belevaló questitem is?

Lassan haladok, mert össze - vissza mászkálok és a questeket is elolvasom nagyrészt, meg persze dolgozni is el kell járni 😊

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

kigyi
#161333
Valamivel 2 óra után behívott, szép volt jó volt megszokott nagyon minimal xp-t adja nehogy azzal próbáljanak fejlődni a népek itt az elején. 15% körüli XP jött belőle, igaz nehéz sem volt 😄 Én voltam az egyedüli 100-as karakter a többiek 106-107-es szintűek voltak hát mondanom sem kell dara volt ott. Majd kilépett a healer a tank felkiáltott a csata közepén, hogy nincs healer én meg egy no para-val elintéztem egy ki healeltem kicsi 100-as karakterként (milla feletti HP-k te jó ég...)

A többiről egész jó véleménnyel vagyok még így az elején. Aranyos questeket kaptam eddig szóval az is jó volt. Nem akarok vele rohanni, mert minek így aztán lesz még pár napom mire elérem a 110-et. Sokat nézelődök az új részeket bejárom, megnézem mi hol van. BC óta nem voltam ott indulásnál egy kieg esetében sem így most próbálom jól megrágni a falatot, kiélvezni a friss ropogós kieg élményét.
Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.08.31. 08:21:22

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Jabar
#161332
Na eddig tartott az öröm, pedig már-már tátott szájjal néztem milyen simán ment. Most játszhatatlan a lag miatt 😄

"Jabar sa bu eeda murishani!"

Jabar
#161331
nekem 2 óra és akkor sem hív be.

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161330
Class trial eltűnt?
#161329
Jár a boost mindegyikhez. AZt hiszem a WoD-hoz már nem jár, amint bekerült a battlechestbe. De ha volt egy fel nem használt akkor még meg lesz. Gondolom a Legion-el is ez lesz. Szóval igen, jár a 100-as boost. Mindegy mit/milyet veszel.
#161328
Na igen, ez nekem is tetszett, hunterként becsült várakozás 3 óra, néztem is mi a franc
kigyi
#161327
Szerintem igen mivel én scannelt képet kaptam a kulcsomról ez ugye ilyenkor a dobozos verzióról van és járt hozzá.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

JaSoN HuNTeR
#161326
standard dobozos verzióhoz is?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

kigyi
#161325
Az a biztos, hogy most jár, a jövőbeni alakulásáról pedig még nincs infó.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

JaSoN HuNTeR
#161324
sziasztok a 100-as boost minden verzióhoz jár? doboz, digitális? Ezek mindvégig kaphatoak lesznek mellé vagy csak egy ideig tartanak a boostos kiadások?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

kigyi
#161323
Játszani nem tudok, de belogoltam minden karakterrel a rested XP-ért 😄

Kevesebb mint 6 óra kellett az első 110-es karakterhez... kockák.

Az első karakteremmel biztos belenyúlok a tutiba és elcseszem aztán farmolhatok a hibajavításért 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

devlking
#161322
Kibaszottul érdekelne, hogy high pop serveren miért nem látok szinte senkit ugyanabban a zónában.
Az 1 órás random dungeon meg a másik, mikor mások meg ilyen 5-6 perceket várnak dpsként.
MrStokes
#161321
Hat remelem igazad lesz es nem lesz gond veluk.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

#161320
Eddigi legsimább start. Amikor indulás után úgy 5 perccel portáloztam Dalaranba, kicsit lassan akart betölteni és volt némi lagg 1-2 percig, de aztán ment minden simán.

kigyi
#161319
Előfordulhat ez mindegyik kulcsboltnál. Persze GMG-n könnyebb megoldani én az IG-nél 2-t vettem a kulcsok rendben is voltak, de hiba esetén azért velük biztosan nehezebb lezongorázni.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

MrStokes
#161318
En is erre alapoztam vasarlaskor, de mint kiderult csak nem jo a key. Irtam ticketet support-nak, most molyolnak vele. Remenykedem, hogy estere megoldjak a sracok, mert morcos leszek, ha ez miatt nem tudok majd haladni.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

kigyi
#161317
Majd ma amikor a dobozos rendelők megkapják a dobozaikat 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Fpocok
#161316
Meglepően jól megy, gond, lagg nem volt még.-
Viszont két bugba belefutottam már, egyik a druida qstnél volt. El kellett dobnom és újra felvenni, mert nem bírtam megcsinálni,.

Parasite Eve 2, best game EVER!

kigyi
#161315
Szerverterhelést néztem innen melóból medium-on volt csak Arathor is.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161314
Gond csak az hogy dolgozom 😄
Amúgy sima indulás volt, hajnalban és reggel se volt gond, se lagg.
TBTPumpa
#161313
Az enyém ott aszalódik a Postaponton. Ma nem tudok érte menni, mert mint kiderült, ma túlórázni kell (amit nem fizet senki), úgyhogy az esti játéknak lőttek. Mondhatni, f@sza.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

kigyi
#161312
Na srácok mindenki nyomja ezerrel és nincs semmi gond, hogy nincs a fórumban új bejegyzés?

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Fpocok
#161311

Parasite Eve 2, best game EVER!

TBTPumpa
#161310
Löncs tréler:

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#161309
Az inváziós event + Kadghar quest ma éjfélig elérhető csak? Vagy a kövi resetig?
TBTPumpa
#161308
Greenman nem szürke bolt, megbízható forrásból származnak a kulcsaik, így nem lesz probléma biztosan.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

MrStokes
#161307
Na majd ma este megprobalom ujra. Greenman-rol van a kulcs, szoval ajanlom nekik, hogy jo legyen.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

kigyi
#161306
Elfogadja nekem is az van, ha nem megy akkor lehet kulcs rossz? IG-ről kaptam megy, most megyek beaktiválom egy barátomnak is a másik kulcsot.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

MrStokes
#161305
Vajon a nem prepurchase-es kulcsokat mikortol fogja elfogadni ? Van egy preorder verziom, kuldtek hozza azonnal kulcsot, ketszer probaltam ezidaig aktivalni, de mind2x hibauzenet fogadott.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

kigyi
#161304
Dolgozok szóval nem zavar, ha most már nem megy 😄 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161303
Köszi.

#161302
Nem maradtál le semmiről, WoD start után 2 hétig tartott mire játszható lett, de most azt mondták felkészültek, úgyhogy talán... 😊

devlking
#161301
*MÉG* <#hehe>
kigyi
#161300
Nekem megy rendesen az előbb voltam otthon aktiváltam a kulcsot, meg beléptem gyorsan 😊

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

devlking
#161299
Jólvan, azért látjuk hogy nem lesz ma sem "csalódás". <#idiota>
shaba23
#161298
Töröld a bnet cache és Tools mappa tartalmát. Régebben legalábbis ez segített
#161297
Hát nekem Bnet nem akar elindulni.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

kigyi
#161296
Instant Gaming kiosztotta a kulcsokat. Ez meglepő, de gyorsak voltak.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161295
Srácok valaki fel tud menni bnetre?Engem valami erroral ledob.

Panzeradler
#161294
Nekem ez lesz az első startom, olyan rég voltam így behypolva. Ne törjétek már le ezt ezzel a negatívitással pls.<#banplz>
Lópikula
#161293
tervezem az éjféli kezdést, sejtem is mire lehet számítani, de meglátjuk mi lesz

Az a gyanús, ami nem gyanús!