166745
  • Plata
    #162455
    Tudtok mondani olyan magyar honlapot ami a WoW-al foglalkozik?
    Worldofwarcraft.hu már rég halott.
    Olyan honlap érdekelne ahol el lehetne olvasni magyarul a friss híreket egyebeket.Mint régen a wow.hu volt.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.03.28. 13:17:07
  • Sunrider924
    #162454
    Amint megvan a lvl 102 a class hallban felajanlja az npc hogy kiszedheted a masik specializaciohoz tartozo artifact fegyvert: holy paladinhoz a silver hand, prot paladinhoz a truthgard. Mindegyikhez megcsinalod ugyanugy a scenariot es ott lesz utana mindegyik a taskadban.
    Atcserelni nem lehet, az artifact fegyo a specializaciohoz tartozik, retri paladin speccen nem fogod tudni equipelni a a holy/prot artifact fegyot, viszont amint specializaciot valtol azonnal a kezedbe rakja a megfelelo artifact fegyot.
  • shadar619
    #162453
    Ha egyszer megcsináltam egy artifact fegyvert azt átlehet cserélni egy másikra. Pl: a paladinnál a Ashbringert választottam és most a Thruthgardot vagy a The Silver handot szeretném használni azt hogyan lehet megszerezni úgy hogy már az Ashbringer meg van?
  • cat17
    #162452
    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni,hogy AKTÍV magyar endgame guild tekintetében hova lehet fordulni?Csak pve szeró érdekel de azon belül pvp és pve tartalomra is kapható vagyok :)Horda oldalon van jelenleg 110-es dh-m azzal "költöznék"!Átlag életkorban a 25+ hoz csatlakoznák,és leginkább az esti illetve hétvégi játékot preferálom! Köszi a segítséget előre is
  • hitman1028
    #162451
    persze h érdemes
  • shadar619
    #162450
    Akkor a garrisont már nem érdemes húzni, vagy ha igen akkor mire lehetne?
  • TBTPumpa
    #162449
  • Sunrider924
    #162448
    Vegre
  • Plata
    #162447
    Garrisonból már nem nagyon jön pénz,de class hall küldikből igen.
  • shadar619
    #162446
    Sziasztok

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy a garrisonból még lehet goldot questelni? Vagy csak Xp és Resourc-t lehet questelni?
    Most értem el a 100-as szintet a main karimmal.

  • Plata
    #162445
    Jah,kösz,nem tudtam.
    Azt a küldit kerülni szoktam.
    Az első karimmal letoltam,többivel nem nagyon foglalkoztam vele.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.03.16. 20:12:53
  • devlking
    #162444
    Azért van mert a paladinnál az része a campaignnak.
  • Plata
    #162443
    Hát öt kariból kettő nem túl jó,viszont a paladinnal a paladin class hall küldikkel is furán jártam,már 108-as volt a paladinom de egy darab class hall küldit nem kapott.Végeztem az összes zóna sztorijával,megszereztem mind a 4 vackot instákból és elhelyeztem őket dalaranban,nem maradt más hátra mint hogy megcsináljam Khadagar idióta Light hearts-es küldijét.Ahogy végeztem vele egyből kaptam egy rahedli paladin class hall küldit.Fura mert a többi karinál nem kellett megcsinálni ezt a vacak küldit.
  • Myselor
    #162442
    elég szerencsétlen lehetsz akkor sajnos :c ez nem bántás.
    nekem 3 karinál eddig nem volt az.
  • Plata
    #162441
    Nem hiszem,mert a hivatalos fórumról lestem el a megoldást.
    Mai napig írják mások is hogy bugos.
    Nekem két karinál jött elő.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.03.15. 06:48:50
  • devlking
    #162440
    13 kari felhúzása alatt egyszer sem bugozott be nálam. A hiba az ön készülékében van.
  • Plata
    #162439
    Nem igaz a save yourself küldi még mindig bugos.
    Szerencsére már tudom hogy mit kell átírni a wow mappában így pár perc tököléssel megvan oldva,de azért ciki hogy hónapokig nem javítanak ki egy bugot.
  • Myselor
    #162438
    pont ugyanilyenem van:)
  • hitman1028
    #162437
    3 dik legendary,world bossból ó
  • picket
    #162436
    Félreértesz: nincs hiszti. Nyugodtan megoszthatod a tapasztalataidat (úgysem tud visszafogni senki, ha nagyon elszántan akarod, vagy inkább nem akar). Annak is örülök, hogy van sikerélményed. Az fontos. Csak az utóbbi hozzászólások nagyobb hányadát adta a "nézd mit lootoltam / értem el" témájúak, és ezt próbáltam feljavítani egy képpel (hogy jobb legyen az arány)
  • Plata
    #162435
    Hát kb ezt akartam,meg hogy azért raktam be hogy ha nekem ment akkor másnak is összejönne.
    De kár volt,nem gondoltam hogy emiatt hiszti lesz.
    Ezért is nem írtam utána,egyébként tényleg jó volt,minden karival sikerült így megcsinálni.
  • Sunrider924
    #162434
    Azt probalta elmondani hogy neha osszejon ugy hogy a wardens wq kuldik atfedesbe vannak az adott zona kuldijevel es mikozben az adott zona kuldijeit csinalja azzal ugyanugy/ugyanakkor teljesiti a wardens frakcio kuldiket is. Ez elsosorban annak is koszonheto hogy nem napi rendszereseggel takaritja a wq-t es igy fel tud halmozodni annyi hogy ossze tudja valogatni oket ilyenforman. Ritkan nekem is osszejon es van benne kicsi elegtetel hogy egy doboz helyett egyszerre 2 dobozt kapok.
    A wq sikeret latva az jut mindig eszembe hogy kezdhetne valamit ezzel is a blizzard, onallo jatekomodulla novi ki magat ugy latom es ahogy a dungeonozasnak is adott ertelmet a blizz a challenge/m+ rendszerrel ugy a wq-ra is kitallahatna valamit, bar konkretan otletem sincs hogy mit, azt viszont tapasztalom hogy amint tulgeareltem az alkalmankenti procc szintjet onnantol szamomra kifujt az egesz.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2017.03.07. 11:37:57
  • BoneDragon
    #162433
    Eszméletlen!
  • devlking
    #162432
    Nem látod?! Meg lett neki a 2 emissary q.
  • hitman1028
    #162431
    és akkor mi van ha megcsináltál pár kűldit
  • Plata
    #162430
    Gondolom neked is az a WQ mint nekem.
    Menj le és nézd meg.Bár a boss küldi már nincs.Asszem 4 óra volt még hátra.
    Dreamwevers és warden frakciónak is számítottak.
  • picket
    #162429
  • Plata
    #162428
    Ma nekem irtó jól jöttek össze a World questek,négy karival 4 küldivel 2 frakció letudva.
  • Ashyn
    #162427
    Szia!

    Ha kérdésed van, vegyél fel, az aláírásomban ott a battle tag-em.

    Üdv: Éj
  • hitman1028
    #162426
    alliance oldalon van több magyar guild is
  • momoxp
    #162425
    Sziasztok!

    Most vettem meg a játékot. Valaki segítene a kezdésben? Sajnos nem tudom hogy mi hogy van és hogy mit hogy kell csinálni! "Arathor-on indítottam karaktert"
    Utoljára szerkesztette: momoxp, 2017.03.04. 09:36:13
  • Plata
    #162424
    Highmountainban a WQ world boss dobott a kis warlockomnak egy legendary cipőt.
    Ezt.Szerintetek ez jó vagy szar?
  • hitman1028
    #162423
    az a starter edition szerverei
  • momoxp
    #162422
    és vásárlásnál mi az a a wow1 (eu) wow2 (eu) ?
  • momoxp
    #162421
    Köszönöm a válaszokat
  • MarkBlade
    #162420
    Lvl 100 upgrade jár vele..
  • Icegrind
    #162419
    Magához a legionhoz soha sem járt game time.
  • momoxp
    #162418
    Sziasztok!
    Nem tudjátok ha most megveszem a legion kieget akkor gametime jár hozzá?
  • devlking
    #162417
    Végre..
  • Plata
    #162416
    Court of farondis WQ ma nagyon jó cuccokat hozott a druidámnak,4 régi cuccát cserélhettem le.Waist legendary,kesztyű bocskor és back is olyan tuti jött hogy le cserélhettem.