World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.09.03. 10:52:17
Parasite Eve 2, best game EVER!
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Parasite Eve 2, best game EVER!
megneztem ahogy Khradgar es pajtasai elteleportaljak a Broken Isles fole, leadtam a questet, aztan semmi
se puszi, se paa, se bimm-bumm
kosszcsi
Szerk.: Cata óta meg volt elég sok változás 100ig is bőven lesz újdonság.
Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2016.09.02. 23:22:13
Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Es Frednek is az infot 😄 picit meg is lepodtem hogy csak ennyi. Mellesleg ahogy neztem jobban megeri fel evre elofizetni.
Szamolgatva olyan 30 bol kijon az egesz jatekostul elofizetesestol egyutt . A fo kerdes , hogy megeri -e. Bar en Cata-nal hagytam abba es muszaj hangsulyoznom ujra , hogy torton de ugy gondolom nagyobb elmeny az erdeti. Nem laposodott el a dolog ? Megeri beruhazni ra ?
Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Ha jol ertem akkor eleg az alap es ha ra megveszem a legujjab kieget ? Mar csak azert kerdezem mert akkor pl el tudok majd menni Bt be vagy akar Icc be is funolni? Mar csak azertt mert en ugy tudtam h az osszeset meg kell venni szep sorba
PvP: Alliance: Outland, Ragnaros, Horde: Ragnaros. PvE: Alliance: Arathor Horde: nincs nagyobb közösség, Arathoron és Draenoron vannak kisebb társaságok. RP: Argent Dawn-on van mindkét frakcióban egy-egy guild.
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970
Nagyjabol 7 eves wowos mult van mogottem de eddig csak tort szerveren toltam , se idom nem volt suli mellett se penzem ra . Viszont mostmar "felnottem" es szeretnek visszamenni . De most eredetie szerverre .
Picit fura kerdes lesz de meg tudom venni az egesz mindenseget egybe ( Osszes kieg plusz az alap) ,hogy csak telepiteni kelljen es mehessen a moka ? Illetve melyik szervert javasolnatok , amin monthatni sok a magyar ? Anno meg a Ragnaroson sok volt ha jol tudom bar azota biztos valtoztak az erovoszonyok . Illetve mennyi most egy havi elofizu a gamehoz? Tudom sok butuska kerdes de koszonom elore is a segitsegeteket 😊
Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
AMD FX 8350, 16GB DDR3, RX 570 , Kingston SSD 120GB
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Egyébként a wowban a szintezés utoljára a vanillában volt kihívás, azóta inkább az élményről és a hangulatról szól, meg hogy bele tudd élni magad a helyzetbe, amiről az adott kieg szól.
Persze ahogy minden népszerű játéknál, úgy a wownál is van egy réteg, akit a "speedrun"ozás foglalkoztat, tehát ilyen hírek mindig is lesznek. Például a half life-ot meg 20 perc alatt játsszák végig azok, akik erre szakosodtak.
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
"It's neither a joke nor a cheat. A Chinese World of Warcraft player actually leveled his character from level 99 to 110 in just 3 minutes without killing a single mob. How did he do that?
According to report, he planned this before the Legion expansion was released. He stopped leveling after reaching level 99 in Warlord of Draenor, the previous expansion of WOW, and then he only did Garrison quests but didn't claim quest reward (so his character won't get EXP).
Here's the trick
He always kept his backpack full so the quest rewards including the EXP will be mailed to his mailbox in the game. From July 9 to September 1, he accumulated enough unclaimed EXP in his in-game mailbox. All he needed to do is open the mailbox and watched his character level increasing from 99 to 110 in 3 minutes.
He's not the first person to hit LVL 110 but he should be the fastest one. "
EH, kemény kihívásnak tűnik a szintezés ez alapján. <#taps>#taps>
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Mindehol lag van. Ragnaros.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Más: Elvileg megint Ddos támadás alatt a Blizz, de most csak a WoW-t érinti. Valaki tapasztalt laggot?
"Jabar sa bu eeda murishani!"
Szóval level 13-ig gondolkodás nélkül el lehet tolni még az off-off specet is.
A fejlődés később is ilyen jellegű marad, szóval minden különösebb gond nélkül tartható az offspec pár szinttel a mainspec alatt.
Arról nem is beszélve, hogy 100-on annyi artifact powert termelsz, amennyit nem szégyellsz. Eleve van a 100-as zóna, ami önti magából, de vannak napi küldetése, de még a pet battle, a pvp és az instabossok is dobálják.
Ezzel együtt 110-en elindíthatsz az order hallban egy kutatást, aminek hatására ha jól emlékszem 5 naponta megnő a megtermelt artifact power mennyisége. Lényegileg egy szorzót jelent, amivel minden use-olós AP adót felszoroz a rendszer.
Egy szó, mint 100 az első párezer AP-nek SOKKAL kisebb a jelentősége, mint hinné az ember. De tényleg. Én nem spoilereztem a kieget, de azt azért hallottam, hogy az AP eléggé aránytalan lesz, egyfajta gating az egész de így is meglepett, hogy ez mennyire igaz.
Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.09.01. 18:10:09
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/