World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kigyi
#161392
Na szólok a főnöknek megyek haza 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Fpocok
#161391
Csináltam egy scan and repairt, most jó.
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.09.03. 10:52:17

Parasite Eve 2, best game EVER!

kigyi
#161390
😄 rolf engem behívtak a céghez dolgozni legalább nem idegeskedek, hogy húzhattam volna a karakterem 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Fpocok
#161389
TEgnap este szar laggos volt, ma viszont már nincs ilyen gond... mivel be sem tudok lépni. Ahogy belépek, disconnected.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161388
Jo otlet , ma neki is latok a dolognak , viszont meg mindig fennall a szerver kerdes , ti melyik szerveren vagyok tulnyomo reszt? Inkabb a pve erdekel egy pici pvpvel fuszerezve de ott csak az arena . Renelem azert nem mindenki mashol van itt a forumon 😄
Fpocok
#161387
Mászkálj, menj be AHba, nekem akkor jött új küldi.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161386
mmmkay, valaki lenne szives elmagyarazni hogyan jutok le a mar elteleportalodott Dalaranrol?
megneztem ahogy Khradgar es pajtasai elteleportaljak a Broken Isles fole, leadtam a questet, aztan semmi
se puszi, se paa, se bimm-bumm

kosszcsi

Panzeradler
#161385
Vegyél egy battlechestet(~2ezer körül volt g2a-n) abba van 1 hónap, meglátod, hogy megfog-e. Ennyi idö alatt 100ig ellehet jutni. Ha bejön akkor veszel legiont és játszol tovább

Szerk.: Cata óta meg volt elég sok változás 100ig is bőven lesz újdonság.
Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2016.09.02. 23:22:13
#161384
Jó is lenne, ha csak annyi lenne😊 amugy szerintem megéri questek tök jók változatos a táj 1 percet nemunatkoztam még.

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

PiszkosFred
#161383
Nabaszki, en siman 3.13-nak neztem, mondom az meg g2a-s arfolyamon is keves 😊 Sorry.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#161382
Koszi igy mar abszolut ertheto .

Es Frednek is az infot 😄 picit meg is lepodtem hogy csak ennyi. Mellesleg ahogy neztem jobban megeri fel evre elofizetni.

Szamolgatva olyan 30 bol kijon az egesz jatekostul elofizetesestol egyutt . A fo kerdes , hogy megeri -e. Bar en Cata-nal hagytam abba es muszaj hangsulyoznom ujra , hogy torton de ugy gondolom nagyobb elmeny az erdeti. Nem laposodott el a dolog ? Megeri beruhazni ra ?
#161381
3.-kérdésre lett volna a válasz ami 13 euró = 3900 Ft kb / hónap

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

#161380
Az alapjáték tartalmazza az összes eddig megjelent kiegészítőt, WoD-al bezárólag. Vagyis ha csak az alapjátékot veszed meg, mindent elérhetsz, ami nem Only Legion.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

PiszkosFred
#161379
13 lesz az, elirta vagy viccel 😊
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.09.02. 22:10:51

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#161378
Tehat akkor durvan 1200 egy honap. Az semmi.

Ha jol ertem akkor eleg az alap es ha ra megveszem a legujjab kieget ? Mar csak azert kerdezem mert akkor pl el tudok majd menni Bt be vagy akar Icc be is funolni? Mar csak azertt mert en ugy tudtam h az osszeset meg kell venni szep sorba
#161377
Niflheim87 leírta a lényeget. A 2. kérdést egészíteném ki annyival, hogy attól függ, milyen szervert, melyik frakciót preferálod.
PvP: Alliance: Outland, Ragnaros, Horde: Ragnaros. PvE: Alliance: Arathor Horde: nincs nagyobb közösség, Arathoron és Draenoron vannak kisebb társaságok. RP: Argent Dawn-on van mindkét frakcióban egy-egy guild.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#161376
1.Én nemtudok ilyen egybe csomagról, de majd javitson ki aki tudja szerintem megveszed az alapot hozzá a Legion-t és az elég. 2.Arathoron sok magyar guild van. 3.13 euró egy hónap.

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

#161375
Sracok egy picike segitsegre lenne szuksegem .
Nagyjabol 7 eves wowos mult van mogottem de eddig csak tort szerveren toltam , se idom nem volt suli mellett se penzem ra . Viszont mostmar "felnottem" es szeretnek visszamenni . De most eredetie szerverre .

Picit fura kerdes lesz de meg tudom venni az egesz mindenseget egybe ( Osszes kieg plusz az alap) ,hogy csak telepiteni kelljen es mehessen a moka ? Illetve melyik szervert javasolnatok , amin monthatni sok a magyar ? Anno meg a Ragnaroson sok volt ha jol tudom bar azota biztos valtoztak az erovoszonyok . Illetve mennyi most egy havi elofizu a gamehoz? Tudom sok butuska kerdes de koszonom elore is a segitsegeteket 😊
#161374
Nekem annyit ir Connecting és ezzel vége is... pedig pont egy quest közepén voltam amiben egy nagyothalló taurent kellett elkiséerni a rokonaihoz és csak sétálva lehetett menni mellette😊

Intel Core i7-4770 CPU @3.4GHz 16GB RAM NVIDIA GeForce GTX 970

kigyi
#161373
Akkor ki nem lépek egyenlőre az biztos 😊

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161372
Engem is kidobott DC-vel,majd a Battle-net kliens sem megy. Ahogy látom wow.eu forum is ezzel van tele.

AMD FX 8350, 16GB DDR3, RX 570 , Kingston SSD 120GB

kigyi
#161371
Én AFK voltam most kb 20 percet, de nem dobott ki 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

bowden
#161370
Nálam a Battle.net kliens sem indul el. Rákattintok mitha el is akarna indulni de semmi nem történik😞

MrStokes
#161369
Engem most kidobott a szerver, es mar nem is akar a game szerverre belogolni. ott all mar egy ideje... :S

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

MrStokes
#161368
Jah, en is DH-val a bevezetot ledaraltam, aztan az elso helyszinen kapasbol osszecsukott egy neves kuldimob. Akkor jottem ra, hogy nem art a defenziv skilleket is hasznalni vele 😄 Igazabol orulok, hogy nem easy mode, igy elgalabb izgalmasabb es nem unom meg a felenel.

\"It matters not how strait the gate, How charged with punishments the scroll, I am the master of my fate: I am the captain of my soul.\"

kigyi
#161367
Ha nem resto lennék lehet én is kiterültem volna már párszor. Így kicsit lassabban mint az átlag, de lenyomok szinte mindent 😄 Azért szinte, mert 1 elit úgy lecsapott egyetlen csapással, hogy azt sem tudtam hirtelen mi van 😄 Azért én is haltam, mert egy másik meg lelökött a szakadékba 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

PiszkosFred
#161366
Nem tudom, idejet nem tudom mikor haltam meg kvesztek kozben, de tenyleg, talan utoljara Wetlandson vagy 10 eve allykent, amikor egyedul akartam lenyomni a lvl35-os gnoll elite bosst a rablobandanal az asatastol/dinoktol balra.. de most a Legionban mar haromszor is agyonvertek 😊 Mar kezdtem ketsegbe vonni a kepessegeimet (nem sok, de van), mire szoltak az ismerosok, hogy nyugi, ez ilyen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#161365
Azért ha egy picit végiggondolod valójában 1-2 hónap munkával lett 110, csak a karakterlapján látható vonatkozása a dolognak 3 perc alatt zajlott le.

Egyébként a wowban a szintezés utoljára a vanillában volt kihívás, azóta inkább az élményről és a hangulatról szól, meg hogy bele tudd élni magad a helyzetbe, amiről az adott kieg szól.

Persze ahogy minden népszerű játéknál, úgy a wownál is van egy réteg, akit a "speedrun"ozás foglalkoztat, tehát ilyen hírek mindig is lesznek. Például a half life-ot meg 20 perc alatt játsszák végig azok, akik erre szakosodtak.
kigyi
#161364
Akartam írni, hogy van benne azért játékidő bőven mire megcsinálta a questeket 😄 Meg is illeti a gyors szintlépéseket 😊

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161363
Ja ok, ez nem tűnik olyasminek amit tömegével fognak nyomatni...
"It's neither a joke nor a cheat. A Chinese World of Warcraft player actually leveled his character from level 99 to 110 in just 3 minutes without killing a single mob. How did he do that?

According to report, he planned this before the Legion expansion was released. He stopped leveling after reaching level 99 in Warlord of Draenor, the previous expansion of WOW, and then he only did Garrison quests but didn't claim quest reward (so his character won't get EXP).

Here's the trick
He always kept his backpack full so the quest rewards including the EXP will be mailed to his mailbox in the game. From July 9 to September 1, he accumulated enough unclaimed EXP in his in-game mailbox. All he needed to do is open the mailbox and watched his character level increasing from 99 to 110 in 3 minutes.

He's not the first person to hit LVL 110 but he should be the fastest one. "
#161362
"Chinese Player Reached Max Level in World of Warcraft: Legion in Just 3 Minutes "
EH, kemény kihívásnak tűnik a szintezés ez alapján. <#taps>
JaSoN HuNTeR
#161361
100-at akartam írni 😄 😄

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

kigyi
#161360
Volt egy kis lag valóban, nem volt játszhatatlan, de az élmény megőrzése érdekében kiléptem én is. Ráérek a karakter húzással bőven. (bár, ha így folytatom hatalmas lesz a lemaradásom még vagy 1 hét mire elérem a 110-et ebben a tempóban 😄 )

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161359
Demon hunter lvl 97-tel kezd.

Jabar
#161358
Ő is Ddos támadás alatt áll na! 😄

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161357
Legionnel úgyis kapsz egy ingyen lvl100-ast, szóval... 😊
Fpocok
#161356
Asszem lvl70

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#161355
Lehet LVL-től kezdeni. <#banplz>

JaSoN HuNTeR
#161354
Demon huntert lehet LVLtől kezdeni vagy szükséges hozzá egy nagy hős?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

Fpocok
#161353
Mióta kint van kieg, ma akkora lagg volt, hogy beszart. Még mindig tart, ki is léptem a gecibe.
Mindehol lag van. Ragnaros.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161352
Csak szivatsz! Na ezt kipróbálom 😄
Más: Elvileg megint Ddos támadás alatt a Blizz, de most csak a WoW-t érinti. Valaki tapasztalt laggot?
Jabar
#161351
restóként üt nagyobbat ha cicaformában van, mint amekkorát a spelljei sebeznek 😊

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161350
Mert healer vagy resto-ként. Miért kéne nagyobbat ütnöd? Nem agility-re mész.
#161349
Az artifact fegyver fejlesztése eléggé hektikus (exponenciális, ha úgy jobban tetszik 😊 ). Level 1-ről 13-ra fejleszteni annyiba kerül, mint 13-ról 14-re.
Szóval level 13-ig gondolkodás nélkül el lehet tolni még az off-off specet is.
A fejlődés később is ilyen jellegű marad, szóval minden különösebb gond nélkül tartható az offspec pár szinttel a mainspec alatt.
Arról nem is beszélve, hogy 100-on annyi artifact powert termelsz, amennyit nem szégyellsz. Eleve van a 100-as zóna, ami önti magából, de vannak napi küldetése, de még a pet battle, a pvp és az instabossok is dobálják.

Ezzel együtt 110-en elindíthatsz az order hallban egy kutatást, aminek hatására ha jól emlékszem 5 naponta megnő a megtermelt artifact power mennyisége. Lényegileg egy szorzót jelent, amivel minden use-olós AP adót felszoroz a rendszer.

Egy szó, mint 100 az első párezer AP-nek SOKKAL kisebb a jelentősége, mint hinné az ember. De tényleg. Én nem spoilereztem a kieget, de azt azért hallottam, hogy az AP eléggé aránytalan lesz, egyfajta gating az egész de így is meglepett, hogy ez mennyire igaz.
Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.09.01. 18:10:09
#161348
Nem tudjatok resto druidként miert csapok sokkal nagyobbat cicaformban, mint a spell-ekkel?
#161347
Igen, fejlődéshez mindegy, majd úgy is a main talenthez kell kiszedni az endgame geart 1st.
kigyi
#161346
Jelent, de nem vészes a gear-t kellhet majd azért még összeszedni hozzá 110-en, de minden megoldható. Én resto-n fejlődök úgy, hogy sohasem voltam még az, mert Legion-ban így akarom tolni, de még sok változás lehet az én elképzelésemben is.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

bowden
#161345
Jelent valami hátrányt ha nem azon a specen fejlődök amivel raidelni szeretnék. Az artifact powereket nem nyomom el csak a megfelelő fegyverre, valamint a loot spec is a main specre állítva.

kigyi
#161344
Simán letölti hiszen a trial is letölti a teljes játékot csak játszani nem tud a legion-al kulcs nélkül a letöltést nem befolyásolja.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161343
MIért ne menne. Magát a cuccost letölti, max nem fér hozzá a zónákhoz.