World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#161492
A minimap-en csillaggal jelölt nevesített mobokra van valamilyen addon? Remélem érthetö a kérdésem. xD
Egyébként Order resource-t honnan tudok szerezni mobokon kívül? Elfogyott és nem tudom a companion-okat küldetésre küldeni. 😄
Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2016.09.12. 21:35:53

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#161491
😊
#161490
Majd raideken szétcsúszol.

#161489
Annak nem latom mi az ertelme h a dh tankommal az intstakba a bossok se tudnal megolni mert full hp-ra healolom magam 5 mp alatt , fejlodes kozben magamra huzok 20 mobot es kb 3-4 mo alatt megolom az osszeset . Oke h oruljek h ilyen konnyu de ez engem mar idegesit
TBTPumpa
#161488
Ilyenről nem tudok sajnos. Nekem is kellene, de egyszerűen nincs.

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Jabar
#161487
Tegnap írtak emailt, köszönték a hiba jelentést, elnézést kértek mind a bug (és tudják hogy sajnos nem én vagyok az egyetlen akit érint) mind a hosszú válaszidő miatt.
Elméletileg elpostázták a bug által elvett cuccot csak még nem tudtam belépni.
Ha lassú is teljesen korrekt volt.

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161486
Ragnaros / Horda oldalon van valamelyik klánba felvétel? 6 hónap kihagyás után folytatom a WoW-ot Privibe írjon aki tud valamit köszi előre is.

Gigabyte GA-Z97X Gaming 5 | i7-4770 | 32 GB Kingston | Samsung 850 EVO 250GB SSD | WD 2x2TB 7200 HDD | MSI GTX 1080 X8 Gaming | ASUS ROG Swift PG279Q 2560x1440 | FSP 600 Hyper | Thermaltake Core P5 |

JaSoN HuNTeR
#161485
WoW android appban mit jelent az hogy szükséges legalább 1 champion? Azt hogyan tudom megszerezni? Anélkül nem tudok rájuk nyomni [ karikra]

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

JaSoN HuNTeR
#161484

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

#161483
azt gondoltam az visszaállítja rendesen, de ezek szerint tévedtem
devlking
#161482
Ha ilyen könyvet találsz, akkor feltétlen szólj, mert most csak olyan van a játékban, ami visszaadja a legion recepteket. Skill lvlt nem.
kigyi
#161481
Komolyan van olyan könyv árusnál amivel kitanulom 600-700-ra az lvl-t? 1K gold az semmi annyit simán megér.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161480
Igen de 1k gold, legalábbis a könyvek az árusoknál mintha erre lennének jók
Jabar
#161479
ok köszi

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161478
Utazni kell, ha nem tudnak idézni.
devlking
#161477
Nem.
#161476
Ha unlearnelek egy professiont és később újratanulnám akkor 0-ról kell kezdeni a fejlesztésést, vagy ahol abbamaradt? Az lenne a koncepció hogy felhúzok egy karit 60ra hogy lvl 100 boostnál kapjak rá profession boostot is 700ra, ezért craftolós proffok lennének vele, de amig 100-110ig fejlődök inkább gyűjtögetős proffokkal mennék, aztán 110en visszaváltanék a craftolósokra, amiket folytathatnék 700ról. Ez működik?

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

devlking
#161475
Igen
#161474
Sziasztok!

Csak egy gyors kérdés.

Ha megvan az alapjáték és mellé megveszem a Legiont akkor az előző kiegek tartalma is elérhető?
Teszem azt mehetek farmolni Outlandre?

Jabar
#161473
gyors kérdés:
a dungeon finderes premade groups-on belül ha a dungeonok között jelentkezek mythic-áre akkor ha bevesznek ugyan úgy behív vagy oda kell utazni?

"Jabar sa bu eeda murishani!"

Jabar
#161472
persze

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161471
kigyi
#161470
Nem is tudtam, hogy már van World Boss is 😊 Akkor ennek is utána kell néznem ehh.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Myselor
#161469
hát srácok ez az új rejtett world boss megtalálása nem semmi.de ki hiszi el hogy erre maguktól jöttek rá?😄 durva azért midnenesetre ha tényeg így volt bár én kételkedem😊
devlking
#161468
Ha válaszolnak majd megírod, hogy mit mondtak?
Lópikula
#161467
Ha ügyesen okoskodsz a support oldalon live chaten azonnal elérhetőek ott lehet reklamálni és a probléma 2 percn alatt megoldódik. Sok opciót felad mi a bajod, van aminél van live chat, sose érdekelt miket jelölök be mi a problémám, ha chatre kerülsz már bármit mondhatsz nekik segítenek azonnal.

Az a gyanús, ami nem gyanús!

#161466
Úgy tudom csak 5 lehet aktiv. Nem láttam rá fejlesztést.
#161465
Csak 5 championunk lehet? Vagy több is?

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Jabar
#161464
igen

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161463
DH campaign? Deadlier Warglaives Erre gondolsz? Kösz az infót. Odafigyelek majd!
devlking
#161462
Ejj bazz, akkor ide tűnt el. Nem tudtam elképzelni hova a faszba raktam őket.
Jabar
#161461
DH karival VIGYÁZZATOK annál a küldetésnél ahol le kell adnotok 1 obliterum-ot!!!
Amikor leadod mindet elveszi ami a táskádban van, engem jól be is szopatott!
Tegyétek be a bankba mindet 1en kívül!

ticket válasz idő előre láthatólag 4,5 nap... :p

"Jabar sa bu eeda murishani!"

kigyi
#161460
Jah, hogy nincs meg a játék 😄 Akkor leírom:

World Questeket lehet látni a térképen, meg azt, hogy mit adnak.
A követőket lehet rendezni pl. elküldeni őket küldetésekre.
A Class Hall, vagy mi "irányítható" vele. Fejlesztéseket lehet vele indítani.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161459
Köszönöm.
Már csak meg kell venni a játékot.
kigyi
#161458
Legion-os, keress rá a store-ban.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161457
Milyen mobil alkalmazás jött ki?
Fpocok
#161456
Bmeg besírok 😉

When you go WoW Legion with your best mates

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#161455
Igen. Kivéve ha battleground meg aréna pvpt akarsz azt hiszem.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161454
köszi a tippeket mindenkinek. nálunk is van ismerős körben akinek gyengébb laptopon is elfut, igaz azon windows 7-el. namindegy majd csak lesz valami

Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II

JaSoN HuNTeR
#161453
nem a ragnaroson kezdtem, attól még tudok játszani a ragnarosokkal?

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

jazzy
#161452
Most lehet ordas balfasz vagyok, jó kis app ez, de hogy kell kilépni belőle? Minden egyes alkalommal zárogassam be a telefon app kezelőjében? Vagy csak én nem találok kilépés opciót? Nem logout, programból kilépés.
BoneDragon
#161451
Látod a world questeket és hogy mit adnak, meg a followereket el tudod küldeni questelni.

TBTPumpa
#161450
Sylvanas! <#szeret>

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#161449
és az mit csinál, netalán mobilos kliens?
Fpocok
#161448
nope

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161447
Windows Phone-ra nem jön ki?
PiszkosFred
#161446
...es meg mukodik is, faszaul 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Fpocok
#161445
KIJÖTT A MOBIL ALKALMAZÁS!!!!

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#161444
Köszi, előbb tök véletlenül megtaláltam. Csináltam kb 60 pontot elsőre... <#idiota>

devlking
#161443