World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

devlking
#161542
"pvp"-ben dps dh gearben tankként simán megy a 10 elite mob leverése egyedül a pvp zónában (dpsként metaval is).
Igazi pvpben meg tényleg kb verhetetlenek a tankok open worldon. Balance a csúcson, mint mindig.

Mostmár csak azt kéne megoldani, hogy a kurva pvp zone az pvp zone legyen, ne pedig pve. A három ffa zóna jó, alapból annak kéne lennie az összesnek...
#161541
10% DPS nerfet kapnak a tankok nagyjából minden képességükre, a protpala pedig kap még mellé egy szép selfheal nerfet.
Emellett nerfet kap a DPS DH és monk aoe burstje.
Ezek csak a halaszthatatlan nerfek, a komolyabb balanszolás az első reset után érkezik.

A személyes véleményem az, hogy ha X évig, amikor ráadásul kényelmetlen és költséges volt talentet cserélgetni jó volt az, hogy a healer healel, a tank tankol, a dps dps-el, akkor most, hogy 1 gombnyomás a talentcsere action barostul és még a fegyvert is automatikusan kicseréli akkor igazán maradhatna ez a mantra. Annyira felesleges és erőltetett ez az állandó "lehessen healen és tankon is outdoor ellenni" marhaság és mindig az a vége, hogy a heal ugyan úgy sokkal kevésbé hatékony, mint a dps, a tankok (esetleg 1-2 specet kivéve) pedig halhatatlan, mindenkit földbe döngölő vadállatok lesznek.
Klánunk druid tankja azt mondja melee-ből egyszerre akár 4-5-el is kényelmesen elbánik, ezt nem fogja helyrerakni egy 10%os damage nerf. To the ground kéne nerfelni a tankok DPS-ét, hogy ne érje meg outdoor tankon menni egyedül, mert túl lassú.
Na persze alapvetően mindegy is, hisz a ragnán úgyis az van, hogy 1 allisra jut 10-15 hordás, szóval hozzászoktunk ahhoz, hogy fáj... 😄
Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.09.18. 21:56:39
BoneDragon
#161540
Épp tesztelnek egy 10%-os dmg nerfet minden tankra. Mondjuk írta blizzard, hogy a raid első bossa után fognak jönni a balance patchek.

#161539
info?
TBTPumpa
#161538
Chris és az ajándék (tervezet):

Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.18. 16:40:38

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

#161537
A legnagyobb Allis közösség Arathoron van, de Ragnaroson is sok guild található. Outland-en is vannak magyarok, de konkrét guildről nem tudok. Ami Arathort és a PvP-t illeti, mintha olvastam volna PvP-s klán hirdetést, de konkrétan nem tudok megnevezni ilyen irányultságú guildet.

WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro

#161536
Melyik szereveren vannak most a legnagyobb magyar allis közösségek? Ragnán tudom, hogy nagyon kevesen vannak, Arathor esetleg Outland? PVP guild érdekelne allinál, ha valaki tud ilyet esetleg.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#161535
tudja valaki,hogy miért KÉK minden friendly player és miért nem zöld? és miért nem lehet kijelölni őket target nearest friendly vel? ksözi
BoneDragon
#161534
Miért, a többi tank igen? Szép troll komment.

#161533
bárhol eshet legendary?
#161532
Nem lenne releváns, szerdán nerfelik. 😊
BoneDragon
#161531
Hiányolom a blood dk-t.

Fpocok
#161530

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161529
Ez nem 7.1, ez jelenleg elérhető kontent, order hallból kapod hozzá a kveszteket bizonyos időközönként.
#161528
köszönöm! amúgy nincs valami magyar összefoglaló az artifract fegyverekről és a slotos cuccokról amiket belehet tenni a fegyóba? mert angolul nagyon kínai
TBTPumpa
#161527
7.1 patch bojleres sztori videó:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

Fpocok
#161526
😊

Parasite Eve 2, best game EVER!

devlking
#161525
#161524
sziasztok! használ valaki treasure find addont? mert én a legionost felraktam ,de egyesével kell a tomtom-hoz adni a waypoint miatt a ládákat. van esetleg ennél jobb addon amit ti használtok a kincsvadászatra? köszi
BoneDragon
#161523
Mindjárt megsajnállak.

#161522
Akkor ezért esett nekem kettő. Most várhatok, hogy unlockoljam a 2. slotot.

Phoenix007
#161521
Helló mindenki!

Ha esetleg Warlords gyűjtői változattól meg akarna szabadulni valaki, engem érdekelne. (A kód természetesen nem kell, csak a doboz és tartalma.)

Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!

kigyi
#161520
Ez remek nekem egysem esett 😄 hasonló a véleményem mint a te utolsó két szavad 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Fpocok
#161519
blizzard kek posztban ismerte el, hogy aki kapott legendaryt, annak utana nagyobb esellyel esik a kovetkezo. bug volt. javitottak.

szopjanak le.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161518
Engem nem fogott meg most. :/
TBTPumpa
#161517
BlizzCon 2016 jóságok:


Virtuális jegyet, most! <#hawaii>
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.16. 11:02:23

"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."

devlking
#161516
Lepucoltam már az egész szigetet, de semmi 😞
Fpocok
#161515
random ládából eshet legendary.

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#161514
Írtam privátot! 😊
#161513
Kb. 4500 goldot szeretnék átvinni, ha neked nem teher ilyen kis mennyiséggel foglalkozni 😄

jazzy
#161512
Ragna alliról hordára akar tradelni valaki goldot? Én adnám hordán.
#161511
Megoldódott a probléma, a 6. bejelentkezés után valamiért működött.

#161510
Aki a mage campaign-t teljesítette, tudna segíteni? Van egy Impending Dooom! nevű küldetés, ahol Lady Kyranith-nak meg kellene jelennie, de miután Vargoth stunnol, nem jelenik meg a mob, így nem lehet a küldetést sem teljesíteni. Ez valami bug? Valakinek valami ötlet? (GM-nek már írtam.)

Lópikula
#161509
ez mi ez a narancssárga legplates..ja amit én sose fogok látni LOOL

Az a gyanús, ami nem gyanús!

jazzy
#161508
1ről
#161507
Indítottam egy DH-t, 109-en vettem fel két gathering prof-ot. 😊 (Tudom, kicsit késön.) Most tényleg 1-es szintröl kell vele kezdenem vagy van valami lehetöség 700-ra feltornászni öket?

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

BoneDragon
#161506
Akár be is kaphatod. <#violent>

#161505
Most dobta egy highmountain tauren repu doboz 😄



az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#161504
Legalább az egyik van. ikszdé

kigyi
#161503
Nektek életetek nincs iLVL az van 😄

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161502
Nekem 853 van, de a 45 se rossz.

Lópikula
#161501
845ös ilvl az már finom? 😄

Az a gyanús, ami nem gyanús!

Jabar
#161500
Ez a mod jelöli az összes rare-t és ládát a térképeden (leveszi ha megölted).
World questek csak 110-en vannak és minden legionos frakcióval barátnak kell lenned.

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161499

"I am Holinka, AMA!" 😊

http://eu.battle.net/forums/en/wow/topic/17613353499?page=4

jazzy
#161498
Hatszoros mati áron adtam őket, azért nem volt akkora szar 😞
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.09.13. 02:19:01
devlking
#161497
Az 1000 goldos wristek roppant jó profitot termeltek, a 20 ezres blacksmites mellett. Ja nem 😞
jazzy
#161496
Én 750ezer goldot csináltam belőle, egész hasznos volt.
Fpocok
#161495
El sem hiszem hogy hasznosítani tudtam a leatherworking proffomat: Csináltam két 850es itemet.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161494
A World Questek ezek a bónusz micsodák? Amikor számláló van? Vagy a WQ csak 110 fölött érhetö el?

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#161493
world questek elég szépen adják