166745
  • Plata
    #162576
    Érdekes volt,mert mobilról ment.
  • Daermon
    #162575
    Be :D
  • toza #162574
    beszart a sg?!
  • MarkBlade
    #162573
    brokenen kell megcsinálni az összes 15 db küldit. az utolsó hogy ölj 100 démont brokenen. utána kapod meg a küldit ami az orderbe visz.
  • Daermon
    #162572
    Általában Broken Shoren, de nem minden classnak.
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2017.06.12. 20:34:19
  • Plata
    #162571
    Hogy a random álna a billbe.Mobilon nincs szerkesztés.
  • Plata
    #162570
    Hol kezdődik a class mount küldi.
    Bocs de tökre nemvagyok képben.
    Egyedül játszom nem magyar szerveren.
    Magyart max wq-n látok ha találok random wq küldis csapatot,vagy ramdom instában.
  • devlking
    #162569
    Nem tart sokáig ha az ember csinál egy groupot a questekhez, és csak afkol.
    Amúgy.
    Legszarabb:
    #1 warlock. invasiont kell csinálni
    #2 rogue: elküld az összes allys fővárosba...
    #3 monk: kun lai summitban kell bóklászni

    Leggyorsabb:
    dh/warri (egy tetves scenario az egész dhban 1 bossal, warrinál 3 mini, 1 big)

    Legjobban tetszett:
    priest (brann+titan vault.. again!)
    mage, nem egy faceroll 3 boss fight volt mint a többinél (legalábbis low gearen)
  • skorpio7
    #162568
    Az igen!
    A "kockanadrág" minimum kijár érte. :)
  • Plata
    #162567
    Ciki,de én még egyet sem szereztem be.
    Mondjuk csöppet sem izgatnak a mountok,van három kedvencem azt elég,kicsi yak meg panda teknősbéka és sky gólem.
  • picket
    #162566
  • Daermon
    #162565
    83 exaltedem van a DK-mal, és 60db óta nincs achi -.- :D
  • devlking
    #162564
    Nem nagyon :D
  • Pio
    #162563
    Én büszke vagyok Rád, ha ez számít! :D
  • devlking
    #162562
    Smucig blizzard semmi achievementet nem ad ha megvan az összes class mount.
  • Plata
    #162561
    Majdnem meg lett ma a revered repu,332 repu hiányzik a reveredhez,de nincs több WQ Broken Shore-on.
  • Plata
    #162560
    Csinálom a Broken shore WQ-kat huntival,épp kész vagyok az utolsóval és füttyentek griffesnek hogy repítsen haza,erre nem a griffeshez vitt hanem töltőképernyő és bent vagyok Catedral of eternal night instában tök egyedül.
  • Daermon
    #162559
    Na akkor semmi. Csak egy Q&A lesz Londonban. Meh
  • Daermon
    #162558
    Én se. Csak, ha tényleg jön a 2, akkor minimum 2,5 óra legyen, hogy mindenre is jusson idő :)
  • Plata
    #162557
    Nem bánnám ha lenne második rész,az elsőt is megnéztem moziban.Nem bántam meg.
  • Daermon
    #162556
    Hesteg warcraftmovie
  • Beni521
    #162555
    Én a múlt héten csináltam Legionfallos chapter küldiket elejétől, és el tudtam kezdeni mindet, heti limit nélkül. Legalábbis a ládakeresősig gond nélkül eljutottam (azt még nem csináltam meg), így pár nap alatt meg lett a revered is. Mage Tower-el meg 1500 helyett 1950 reput adnak.
  • MarkBlade
    #162554
    Az nem a command center miatt van hanem az instába szóló wq miatt.. ami elit azért ad 250-et. És ma meg lehet csinálni a class mountot is!
  • Sunrider924
    #162553
    Amikor command center buff van a wq ami az instaba szol az is ad 250 reput.
  • MarkBlade
    #162552
    Insta nem ad. A keddi küldik adnak még 1500-at azt kihagytam. Brokenen a bázison minden héten kedden adnak 1 küldit. Összesen 15 ilyen van ma lesz az utolsó ha minden igaz.
  • mate23
    #162551
    üdv mindekinek
    mast se engendbe blizzard oline bejelentjezni?
  • Plata
    #162550
    Na igen de nekem most class hall-ban nincs olyan,csak highmountain meg egyéb repus van.
    Száz vackot betettem kétszer is,több nem jött össze wq-ból.
    Még majd ha lesz időm megnézem insta ad-e reput,napközben instába nem nagyon tudok menni,de este már csak el tudok szabadulni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.06.05. 17:09:35
  • MarkBlade
    #162549
    75 a normal q 95 a kék meg az elit q. 250 ha 100at építesz valamelyik épületbe. És 250 ha követökkel reput csinàlsz.
  • Plata
    #162548
    Én ma megcsömörlöttem a hülye legionfall repu farmolásában és szórakozásból el ökörködtem rugó karival.
    Eddig 42-es volt vagy 40?
    Eventtel húztam még tavaly,csak nem volt hozzá kedvem,valahogy bénának éreztem a rugót.
    Utoljára valamikor cata elején rugóztam,akkor még jobbnak éreztem,főleg mivel amikor még kis szintű volt még csak BC volt asszem,na ma elővettem és adtam neki talentot,eddig az sem volt kiosztva,csak volt rajta heirloom azt kész,rájöttem hogy Grappling hook-al el lehet ökörködni,ez újdonság,régen ilyen nem volt,régen amúgyis sub rugóm volt,de most el baromkodtam SW-ben a ház tetőkön ugrándozva.
    Hogy a rákba lehet jól legionfall reput szerezni?Idióta broken shore wq-k csak 95 reput adnak,az meg lófing.
    Légió event meg semmit.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.06.05. 15:53:30
  • MarkBlade
    #162547
    Egy hònap és lfr saregasbòl 880+ cummok esnek majd. :/
  • Plata
    #162546
    Ma a mage karimnak aki végre 110 lett meg lett az első legendary WQ ládából,egy bocskor.
    Két napi wq-zásból és két napi legion eventből sikerült 850+ geart szerezni neki.
  • Plata
    #162544
    Tegnap végre 98 lett mage karim.
    Elsőre nagy csalódás volt class hall.
    De mikor megszereztem a fegyót és visszatértem a lepukkant pókfészek helyett egy klassz class hall várt.
    Nagyon tetszik így,fegyó sztori sem volt rossz.Bár majdnem ugyanaz mint dk frost küldi.
    Csak most a licsi király ki akart nyírni és nem segíteni akart.
    De nem volt rossz.
  • Plata
    #162543
    Grat.
    Nekem meg esett 850-es chest a mage karimnak,csak az a ciki hogy 110-es szint kéne hozzá.
    A karim meg 98.
  • hitman1028
    #162542
    ma jött a hatodik legendary,wq ládából

    illetve egy 910es palást timewalking ládából xd
  • Plata
    #162541
    Fura dolgot vettem észre ma,a mage karim 68 lett,így elhúztam vele northrendre,az egyik első küldi hogy öljek a vár mellett pókokat.
    Kimentem a vár elé rálőttem egy fire blast-ot 69 undead pókra vagy mi a rákra és megdöglött,első kettő után már kicsit fura volt a dolog,oda is figyeltem most már és azt láttam hogy a 68-as karim 55-160k-s fire blast-ot pyroblastot lövöldözget.
    Nem tom ezek az undead dögök most bugosak vagy mi?
    Csináltam egy képet,bár vacak lett mert sietve nyomtam printet.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.05.24. 12:11:14
  • shaba23 #162540
    Sziasztok. Arathor horda oldalon keresnék guildet. Inkább csak a szociális rész miatt, raidelni már rég nincs idegzetem.
  • Vincentcloud
    #162539
    Vagy csak simán ráviszed az kurzort, és kiírja hogy normális oldal, ahelyett hogy hülyeségeket írkálnál
  • Plata
    #162538
    És ha erre valaki rákattint mit kap?
    Valami jó kis trójait?Vagy valami egyéb vírust vagy hasonló jót?
  • Sagittis
    #162537
    Sziasztok akit esetleg érdekel 60 napos GC-t lehet nyerni itt: wow gc
  • Plata
    #162536
    Minden vérbeli hunter tudja hol kell ezeket keresni.
    Itt.