World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Igazi pvpben meg tényleg kb verhetetlenek a tankok open worldon. Balance a csúcson, mint mindig.
Mostmár csak azt kéne megoldani, hogy a kurva pvp zone az pvp zone legyen, ne pedig pve. A három ffa zóna jó, alapból annak kéne lennie az összesnek...
Emellett nerfet kap a DPS DH és monk aoe burstje.
Ezek csak a halaszthatatlan nerfek, a komolyabb balanszolás az első reset után érkezik.
A személyes véleményem az, hogy ha X évig, amikor ráadásul kényelmetlen és költséges volt talentet cserélgetni jó volt az, hogy a healer healel, a tank tankol, a dps dps-el, akkor most, hogy 1 gombnyomás a talentcsere action barostul és még a fegyvert is automatikusan kicseréli akkor igazán maradhatna ez a mantra. Annyira felesleges és erőltetett ez az állandó "lehessen healen és tankon is outdoor ellenni" marhaság és mindig az a vége, hogy a heal ugyan úgy sokkal kevésbé hatékony, mint a dps, a tankok (esetleg 1-2 specet kivéve) pedig halhatatlan, mindenkit földbe döngölő vadállatok lesznek.
Klánunk druid tankja azt mondja melee-ből egyszerre akár 4-5-el is kényelmesen elbánik, ezt nem fogja helyrerakni egy 10%os damage nerf. To the ground kéne nerfelni a tankok DPS-ét, hogy ne érje meg outdoor tankon menni egyedül, mert túl lassú.
Na persze alapvetően mindegy is, hisz a ragnán úgyis az van, hogy 1 allisra jut 10-15 hordás, szóval hozzászoktunk ahhoz, hogy fáj... 😄
Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.09.18. 21:56:39

Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.18. 16:40:38
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Ha esetleg Warlords gyűjtői változattól meg akarna szabadulni valaki, engem érdekelne. (A kód természetesen nem kell, csak a doboz és tartalma.)
Burn the flamer! Kill the spammer! Purge the troll!
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
szopjanak le.
Parasite Eve 2, best game EVER!
Virtuális jegyet, most! <#hawaii>#hawaii>
Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.16. 11:02:23
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Az a gyanús, ami nem gyanús!
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
World questek csak 110-en vannak és minden legionos frakcióval barátnak kell lenned.
"Jabar sa bu eeda murishani!"
"I am Holinka, AMA!" 😊
http://eu.battle.net/forums/en/wow/topic/17613353499?page=4
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2016.09.13. 02:19:01
Parasite Eve 2, best game EVER!
Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10