166745
  • Szuna
    #162616
    Szia! Akkor azért fejlődött a játék, régen a nővérem egy paladinnal indult én egy druida és egy mage osztályt vittem, draenei ként és éj elfként. Az ára a játéknak gondolom nem változott sokat, akkor még a nővérem fizette az én tagságom is, most már nagy lányként én is tudok fizetni. Az lenne még egy kérdés, hogy a grafika látványosan fejlődött, meg azt akarnám csak megérdeklődni, hogy van valami tervbe véve új területek megjelenésére, esetleg a régi települések grafikai feljavítására? Csak azért kérdezem, mert a kezdő hely sosem volt túl szép, de a játékban pár terület szépnek néz ki és a legújabb területek aránylag korszerűek. Játszottam a Wildstarral egy kicsit és ahhoz tudnám hasonlítani a grafikát, részben mert volt blizzardosok hegesztik azt a játékot.
    Mennyi esély van fejleszteni még a wowot annak a fényében, hogy már van heartsone, heroes of the storm és overwatch, amik azért jól hoznak a konyhára? Tudom ezt inkább a hivatalos oldalon a fórumba kéne feltennem, de még nincs újraaktíválva az akkom és nem tudok addig oda írni. Melyik szervert tudjátok az újrakezdéshez ajánlani?
  • Pio
    #162615
    Szia!

    A Blizzard a legutóbbi kiegészítővel nagyon jól ráérzett, hogy mi kell a játékosoknak, sokkal folyamatosabban érkezik az új tartalom, mint valaha.
    Emellett sok véletlenszerűséget vittek a lootrendszerbe, illetve betettek egy végtelenített fegyver erősítési lehetőséget, ami arra jó, hogy sose érezd úgy, hogy felesleges játszanod, de egy idő után annyira belassul a fejlődés, hogy nem fogod úgy érezni, hogy csak emiatt kell játszanod.

    Ezek mindenképp jó újítások abból a szempontból, hogy tartósabbá teszik a kontentet, hosszabb ideig érdemes aktívan játszani.
    Abból a szempontból rossz újítások, hogy a wowban megszokott volt, hogy minden tierben volt egy legerősebb, úgynevezett bis (best in slot) gear, ami egyfajta célként lebeghetett az emberek előtt. Most ez már nem igazán van jelen.

    Sokat változott a játék és mint minden változás esetén, itt is van, aki számára pozitív és van, aki számára negatív az élmény. Összességében úgy gondolom, hogy casual, nem maximalista, csak a játék öröméért játszó játékosok számára sokkal hozzáférhetőbb és tartalmasabb most a játék, mint 7 évvel ezelőtt.

    Kérdés persze, hogy Ti mit szeretnétek csinálni a játékban. Első körben nyilván fejlődnétek és a történetet játszanátok végig, ami a játék azon része, ami talán a leginkább felerősödött. Rendkívül érdekes, tartalmas a fejlődés, rengeteg történetet ismer meg az ember, érdekes küldetések, átvezetők vannak a fejlődés során, szóval szerintem arra mindenképp érdemes befizetni, hogy végigjátsszátok a kimaradt kiegészítők fejlődős tartalmát.

    Remélem sikerült segíteni, ha van valami konkrétabb kérdés, akkor hajrá! :)
  • Szuna
    #162614
    Sziasztok! Csak az a kérdésem, hogy a játék hogy áll most? Nagyon régen a nővéremmel együtt játszottunk az eredetivel, de durván másfél év után abbahagytam, mert nem volt már kedvem játszani a játékkal. Nagyjából 2009-2010-11 körül játszottam, már meg nem mondom melyik szerveren, meg kell majd néznem, csak azért érdeklődök, hogy érdemes e visszanézni a játékra vagy sem?

    A legutolsó értesülésem az, hogy elkezdték a játékot rendbe szedni, de sokaknak megoszlik a véleménye róla, hogy jó irányba vagy rosszba ment át a játék. Tud e valaki valamilyen újítást a játékhoz, amit terveznek hozzá vagy hogy a régi tartalmat is felújítják e?
  • TBTPumpa
    #162613
    Optimus Prime:
  • torrente111
    #162612
    ja, meg a wow is haldoklik
  • hitman1028
    #162611
    alli arathor
    horda ragnaros
    ahol sok magyar van
  • Kryon
    #162610
    Ennyire. Egyébként kb. az összes szerver ilyen már, valamelyik frakció totális túlsúlyban van.
  • denes28
    #162609
    Sziasztok. Most szeretnék belevágni az eredetis wowozásba, eddig tört szervereken szenvedtem.
    Sok helyen olvastam hogy a Ragnaroson van nagyon sok Magyar. Kezdtem is aliba egy karit de nagyon kihaltnak tűnt fejlődés közben, alig-alig találkoztam valakivel.
    Ennyire fölényben van a horda? Vagy csak pont rossz időszakot fogtam ki?
  • hitman1028
    #162608
    na végre sikerűlt kifarmolni

    mit össze kerestem a receptet,vissza kell menni stormwindbe a tailor trainerhez,mondjuk ezt sehol se írják xd
  • FrostBite
    #162607
    6db Broken Shore ládát nyitottam ki. Kicsit belenyúltam.
  • Plata
    #162606
    Jah úgy akartam írni több karimnak is.Csak lemaradt.
  • Plata
    #162605
    Tudom,karimnak is megvan az összes artifact.
    De ha nem mondják sosem jöttem volna rá hogy mi a baja a küldinek.
    A fagy artifact küldi és a following the scent küldi ugyanazon a helyen játszódik,amíg nincs kész a fagyi artifact a blökivel nem lehet szóba állni.
  • hitman1028
    #162604
    hát ha estleg váltani akarsz,ám mind a hármat meglehet szerezni
  • Plata
    #162603
    Nem is tudtam hogy van repülő farkas mount.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.06.19. 23:35:21
  • Plata
    #162602
    Szerencsére most este sikerült megcsinálni,a probléma az volt hogy nem szereztem meg a frost fegyót.Miután az ebonchill meg lett a küldi probléma nélkül ment.Bár nem tudom mi a ráknak kell megszerezni az ebonchill-t ha nem is kell hogy nálam legyen csak elég ha megvan szerezve.
  • Plata
    #162601
    Kellene egy kis segítség,elakadtam Mage artifact küldiben.
    Following the scent a címe.

    Ez a küldi,ha át megyek a portálon ott van a démon akivel beszélni kéne,de ahogy átérek és beszélnék vele elpárolog.
    Mi a szöszt lehet tenni ilyenkor?
    Már csomószor haza teleportáltam dalaranba újra bele a démon portálba,de mindig ugyanez.Sőt volt hogy nem is volt ott.
  • hitman1028
    #162600
    nem is olyan sok
  • Plata
    #162599
    Jah bocs tegnap nem jól olvastam,azt hittem azt írtad realm mage first.
    Amúgy grat,de hogy a bánatba tudsz ennyit mythicbe menni,nekem kb két hetente egy bőven elég.
  • hitman1028
    #162598
    de
  • Plata
    #162597
    Nem a második vagy?
  • hitman1028
    #162596
    nagyon büszke vagyok magamra xd
    realm mage list
  • Plata
    #162595
    Megnéztem neten egy angol monk healer útmutatót,így át talentoltam a monkom,62-es szintű,mentem vele egy slave pens random instát,tényleg halál lazán lehet vele hílelni.Sokkal könnyebb mint pap vagy sámli esetleg druida.Igaz sokszor gond volt hogy a tank elugrott a büdös francba és loholhattam utána,de nem volt így sem gond.
  • Plata
    #162594
    A rugó irtó mókás,grappling hook meg a zsebelés jó kikapcsolódás.
    Meg jó poén instákban lefizetni NPC-t hogy velem harcoljon.
    Csak azt nem értem instába ha megyek és esik lockbox akkor miért nem tudok needelni rá rugó karival.
    Viszont a gnome rugóm kicsit megbuggyant,le cseréltem a tabardját mert exalted lett stormwind-el,Stormwind tabard helyett gnomeregan tabardot adtam neki,de nem kap reput instában most.
  • Plata
    #162593
    Mikor tavaly újra elkezdtem játszani valósággal sokkolt hogy mennyire más a játék.Az állam is le esett tehén paladin meg hasonló dolgok miatt.
  • Plata
    #162592
    Tudom mi a sorrend.Alaptól cata-ig toltam rengeteget.De cata sem jött be igazán.Panda meg draenor tökre kimaradt.
    Tavaly kezdtem újra,kb augusztustól.
    Kreáltam panda karit kíváncsiságból.
    De utálom a 85 utáni panda földi küldizést.Draenor jobb kicsivel.
    Valamikor panda vagy draenor idején kaptam free hetet.De azt sem használtam ki.
  • MarkBlade
    #162591
    A sorrend.. alap, burning c, lich k, cata, pandaria, warlords, és legion.. cata előtt nem játszottál pandával :)
    De értem amit mondtál.. amúgy nagyon jó healer és tank nak sem utolsó..
  • Plata
    #162590
    Na tudtam én hogy valamelyik broken a kettő közül.tegnap olvastam.
    De az én rugóm még kicsi,62 vagy 61?
    Még tavaly kezdtem valamikor eventtel felhúztam vagy 40-es szintig,de aztán nem jött be,igaz rájöttem miért,mert rossz talent volt neki kiválasztva.
    Outlaw mókás.
    Másik dolog,hogy tavaly még szintén légió event idején csináltam monk karit,eventtel azt is felhúztam majdnem 60-as szintig.
    De be vallom nem jött be ez a karatézós stílus.Most gondoltam még is csak előveszem.De mivel a csák norris() stílus nem jött be át talentoltam hílerre,itt jött a következő gebasz.Halvány lila fingom sincs arról hogy is működik a híler monk.Híler felszerelése van,mert heirloomom van mindenre,csak épp hülye vagyok hozzá.
    Minden más class megy,de ez nem,igaz amikor utoljára játszottam légió előtt az még cata elején volt.
    Bár a DH is új,de azt meg tudtam tanulni és tudok vele boldogulni,de ez a monk nekem kínai.

    Egyébként a griffessel tele a hócipőm,múltkor wq közben hívtam griffest betett instába,most végeztem 4 küldivel füttyentek neki,erre berak a griffes alá,zakóztam egy nagyot.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.06.15. 10:55:00
  • Daermon
    #162589
    Broken Isles az egész új kieg terület, aminek része Broken Shore :)
  • Plata
    #162588
    Tök poén hogy rugóknak csináltak zsebelős minijátékot,nem tudom láttátok-e,ha broken sile-n vagy broken shore-n zsebeltek akkor spéci pénz jön,amiből mindenféle ökörséget lehet venni.
    Fejből nem jut eszembe broken shore vagy broken isle.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.06.15. 10:10:18
  • Plata
    #162587
    Jaa hogy ez.
    Azt hittem már valami új token.
  • devlking
    #162586
    BÉKÖN 3 naponta (néha hamarabb) spawnol 75-ös cookingel wq. 300+gold darabja nálunk.
  • Plata
    #162585
    Milyen bacon?
  • devlking
    #162584
    Mondhatom úgy is hogy 100 bacon. Én most arra húzok fel még 6 karit, amivel így 10 nap alatt vissza is jön majd.
  • Plata
    #162583
    Vagy 1200 timeless szutyok,esetleg darkmoon izé.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.06.14. 23:11:23
  • devlking
    #162582
    Lehet de nem sok értelme van. 13 invasion helyeet csak 9 kell lvl100-110hoz, viszont 30k gold/armor type
    Utoljára szerkesztette: devlking, 2017.06.14. 22:49:57
  • Plata
    #162581
    Most vettem észre hogy már lehet 110-es szintig upgradelni heirloom itemeket.
  • hitman1028
    #162580
    dungeonokba minden halál időbüntetéssel jár
    ill már csak 1 láda van,és abba van minden cucc
  • hitman1028
    #162579
    jól kezdődik az új patch,legendaryval,ez már a hetedik
    7es dungeon
  • BoneDragon
    #162578
    Ja, jó gagyi.
  • hitman1028
    #162577
    nagyon menő a mage mount xd