166745
  • TBTPumpa
    #162696
    Így már érthető. Akkor főként támogatandó a dolog!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.09.13. 20:48:40
  • Plata
    #162695
    Gondolom a hurrikánok miatt.
  • TBTPumpa
    #162694

    Szintén, bár nekem a Twilight cica nagyobb kedvenc. Az aranyosabb, de a jó ügy érdekében mindent! Csodálom, hogy nem várták meg vele a novemberi BlizzCon-t, ahogy eddig.
  • Pio
    #162693
    Az éves WoWos petes jótékonykodósdi. Bekattintva.
  • Daermon
    #162692
    "100% of the 10 euros adoption fee will be donated to both American Red Cross Disaster Relief and the International Federation of Red Cross and Red Crescent Societies "
  • TBTPumpa
    #162691
    Új jótékonysági pet

    Az ebből befolyt összeget (szeptember 12-től december 31-ig) az ámerikai vöröskereszt kapja.
  • LeWyTy
    #162690
    Látom épp a megéri vagy neméri a téma.
    Én is épp a napokban gondolkoztam hogy ez az egyetlen játék az életemben amihez bármikor vissza térhetek mert mindíg van benne annyi érdekes újdonság hogy nem bírom megállni hogy ne.
    Megéri sokadjára újra neki vágni?
    Nagyon erősen gondolkodom ismét ezen a vackon mert nem tud lekötni egy új játék sem hosszútávon.
    (ugyanitt: jóarc, befogadó, kellően idióta és nem normális guildet keresek... bárhol, bármikor)
  • Plata
    #162689
    Sajna legion miatt én is visszanéztem tavaly augusztusban.Azóta nem tudom letenni.Sajna én már vanilla idején is 30 felett jártam.
  • Zozzancs
    #162688
    Srácok, nektek is kínai betűk vannak szeró nevek helyett, vagy most maintenance van?
  • hitman1028
    #162687
    én meg kb 1 éve kezdtem,de ez az a játék ami teljrsen megéri a pénzt
  • Daermon
    #162686
    Én még 2005-ben kezdtem (szörnyen rég volt). Szerintem is a Legion nagyon jó, ha nem a legjobb kieg lett (a WotLK, BC mellett).
  • Ozzyehh
    #162685
    Ugyan így vagyok ezzel én is. 15 voltam amikor elkezdtem. Most 27 leszek, voltak kisebb nagyobb szünetek. Legionra vissza jöttem és ugyan úgy magába szippantott mint régen. Nagyon jó munkát végzett ezzel a kieggel a Blizz és aki azt mondja, hogy haldoklik a wow az nagyon téved. Még van pár kieg benne bőven.
  • Vata111
    #162684
    Öt vagy hat év kihagyás után egy hete visszajöttem, és azt veszem észre, hogy újra beszippant a játék. Pedig most se raid, se klán, se ismerős, csak éjjeli farmolás + 1-1 random insta...
    Kipróbáltam persze több más MMORPG-t az elmúlt évek során (GW2; TERA; SWTOR) ezekből csak az utóbbi volt, ami megközelitette hangulatban a WOW-ot. Várom az estét, ha a család már alszik indulhat a szintezés:-)
  • hitman1028
    #162683
    ám mi van ma,két paragon láda,két mount
    karácsony még odébb van


  • TBTPumpa
    #162682
    Kezdetben én is így voltam vele, baromi bosszantó volt. Most már szemet hunytam felette. Mi baj Argus-szal? Kicsit nálam bugos (hang beakadás, néma csönd, hiába gyakom le a bosst a küldetéshez, nem adja meg, nem tudom elosztani az Ability pontokat). De legalább az Itemdrop jobb.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.08.31. 12:36:06
  • Daermon
    #162681
    Kicsit zavaró, de megszokható. Én ezen már nem idegeskedem.
  • Plata
    #162680
    Hát nekem ilyen problémám nem lesz asszem,argus olyan szar hogy megy oda a büdös fene.inkább kiskarizok.
  • Tirion
    #162679
    A pályatervező megint kitett önmagáért,hogy flying nélkül agyfaszt kapj,hogy eljuss bárhova...........gusztustalan ez a stílus,hogy minden kiegben olyan pályát szerkesztenek,hogy meg ötszörözzék a játékban eltöltött idődet,mert sehova nem tudsz eljutni
  • MarkBlade
    #162678
    Legion jòt tett a wownak én kb 8év utàn jöttem vissza. Tényleg jò és ràadàsul folyamatosan adjàk a tartalmat nem csak a kieggel.
  • TBTPumpa
    #162677
    Érdemes visszatérni, rengeteg új tartalom érkezett a Legion-nel és az azt követő patch-ekkel, illetve napokon belül itt az új hatalmas tartalmi patch a 7.3. Fejlődhetsz a következő kiegészítőig bőven, még be sincs jelentve - várhatóan erre csak novemberben fog sor kerülni.
  • torrente111
    #162676
    sziasztok. 2 év kihagyás után tervezem a visszatérést. az lenne a kérdésem , hogy érdemes e, van még idő a következő kiegig ( ha lesz ) fejlődni. köszönöm
  • Plata
    #162675
    Múltkor volt olyan pechem hogy mage karim kapott egy küldit hogy menjek wyrmrest temple-be,pont aznap amikor az Argus event kezdődött,teleportálok dalaranba vagy 5 perc töltés után betölt,te totál tömegnyomor,40-50 fps-el épp csak ment a játék akkora tömeg volt,gondoltam majd wyrmrestben jobb lesz,ló szart,az argus küldi is oda küldte pont az embereket,így ott megint tömegnyomor.Nyavalyás NPC-vel alig tudtam beszélni mert nem látszott a tömegben,talán nem tudod de eredetin éjelente mini eventek vannak,általában éjfélkor kezdődnek,nagyon mókás és vicces kis eventek,áltlaában elszoktam őket felejteni,múltkor is mentem sámlival haza sw-be erre ahogy hazaérek a csehóba látom hogy totál tömegnyomor,általában olyan 50-60 játékos lézeng sw-ben a bank körül napközben,de akkor többszáz volt,a föld meg az ég is tele volt játékossal,aztán rájöttem mi van,az aukciós ház át alakult diszkóvá,marha jó móka volt,ha bementél akkor idönként random át változtatott a játék valamivé,voltam én táncoló medve meg moonkin meg a rosseb tudja mi,időnként random fel teleportált játékosokat a színpadra a játék és ott kellett ropni.AH-ban venni akartam cuccokat karinak,de buktam mert ah helyett disco lett,de irtó jót szórakoztam,hatalmas tömeg volt,ami időnként tömeg bunyó lett mert jöttek hordások is,pve szerver de volt kai bekapcsolta és leált verekedni,akkor volt vicces amikor a verekedőket teleportálta fel a színpad.
    És egy csomó ilyen hülye éjjeli event van,az éjszakai piálás event is marha jó,ezeken az eventeken fura party piás hordók jelennek meg,amik mindenféle idióta buffot adnak.
    Kocsma event mókás volt,a hordásokkal közösen vedeltünk.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.08.27. 13:38:17
  • Plata
    #162674
    Nincs probléma a népességgel.
    Már kb 12 éve játszom vele,pár évet kihagytam.Nem hiszem hogy változna.
    Az új mini eventek miatt és az argus event miatt túl sok is a népesség.
    Amikor dalaranban lerohad a játék tömeg miatt az szar.
  • WiLDoR
    #162673
    Nem ezzel jottem.
    Arra szandekoztam ravilagitani, hogy nem mindegy, hogy egy csilli-villi sivatagban kolbaszolok-e egyedul, ahol neha szembejon velem egy turbanos alak tevehaton, vagy a Time Square-n setalok-e, ami ugyan nem olyan csilli-villi, de szlalomoznom kell a tomegben, hogy elobbre jussak...

    Megertelek, hogy foggal-korommel veded a live-ot, mert en is pont ugyanilyen voltam. De ez majd megvaltozik nalad is, csak ido kerdese.
    Ez 100%-osan biztos.

    Reszemrol ennyi, befejeztem a temat, bar az eredeti kerdesemre ugyan nem kaptam valaszt, de igazabol nem is szamit mar...

    Relax, have fun & njoy the game :)
  • Plata
    #162672
    Most komolyan egy tört szerveres first videóval jössz?
    Na ne már.Ez olyan mintha azt mondanád hogy első lettél forma 1-en csak utána mondanád hogy otthon az asztal alatt lettél első egy játék autóval.
  • WiLDoR
    #162671
    "Official szervereknek sose fognak még csak a nyomába sem érni. Se játékélményben, se közösségben."

    igazad van! ...ja bocs, mégsem... -.-

    Na, majd, ha live-ra visszahozzak ujra ezt a feeling-et, akkor majd "elofizetek" ujra...
  • Plata
    #162670
    Én cata idején hagytam abba,panda csöppet sem izgatott az nekem túl kínai volt,WoD ingyenes hetet meg elfelejtettem amikor kaptam,de ez az idő meg tér utazós dolog hidegen hagyott.Mikor jött hír Legion-ról akkor tértem vissza,csak új accountal,mert a régit elhagytam.
    Pedig azon volt még a W3+kieg és D2+kieg is.
    Viszont pandaria területe tényleg nagyon szép,de a küldizés nekem para volt.Azóta többi karit inkább random instával húzom át pandán.
    WoD-ban meg a terület nem nagyon jön be de a küldizés jó.
  • Ashyn
    #162669
    Szerintem Pandaria volt az egyik legjobb kiegészítő, nagyon szerettem ott questelni. De nyilván nem vagyunk egyformák, nálam a leggyengébb expansion WoD és Cataclysm.

    Egyetértünk, Tört szerverekre még a szót is kár vesztegetni, a legegyszerűbb dolgok sem működnek, tiszta bug halmaz mindegyik - és még fizetni is kell némelyikért. Official szervereknek sose fognak még csak a nyomába sem érni. Se játékélményben, se közösségben.

    Éj
  • Plata
    #162668
    Nekem szerencsém volt,a Panda és Draenor kimaradt.tört meg panda gondolatától még a szőr is feláll a hátamon.
    Panda kieget ha tehetem mindig random instával ugrom át,mert nem szeretem.
  • TBTPumpa
    #162667
    Igen, tört szervereken Pandaria a maximum, de még az is rettentő bugos - legalábbis ahogy az ismerősök beszámolnak róla.
  • Plata
    #162666
    Nem tudom a tört szerverek jelenleg hol járnak,de szerintem azokon még a cataclysm sem megy rendesen,panda meg draenor kétlem hogy menne normálisan,meg egyáltalán mi működik rendesen egy tört vackon?
    Szerintem semmi.Max a cset.
    Fogalmam sincs mennyien játszanak a játékkal most,már mint eredetivel,mert tört marhára nem érdekel,de nekem volt olyan gondom a nyáron hogy mentem volna fel bronzebard szerverre és várnom kellett.
    Ha várni kell a belépéssel akkor szerintem nem lehet annyira elhanyagolva.WQ és legió eventnél sem kell szenvednem a küldizéssel mert mindig van ember bőven,ha sietek egy légió event olyan 20 perc egy karival,ha van hozzá türelmem és nem vagyok fáradt 6-7 karival letolom,mondjuk ha azsuna vagy val'sharah van akkor nem mert azok idegesítőbbek.
  • TBTPumpa
    #162665
    Szinte biztos, hogy nem ez lesz. Ez csak speckuláció, elméletgyártás az eddigi leak anyagok és pletykák alapján. 2 hónap múlva már tudni fogjuk, mit tervez a Blizzard és milyen irányba megy a WoW.

    Hivatalos szervereken szerintem nagyobb élet van, mint a különböző tört szervereken (nem a jelenleg futó nyári szüneti szezonra gondolok, mert ilyenkor sok gyerkőcben feltámad a szerelem és tört szerveren játszik, mert ott nincs havidíj, de az hamar ki szokott fulladni, tapasztalatom szerint). Míg hivatalos szerveren állandóan van élet - persze, ha nincs szerver hiba/karbantartás.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.08.26. 09:11:35
  • Plata
    #162664
    Kul Tiras tetszene,de ez a troll dolog nem tetszik.Remélem nem ez lesz.
  • Plata
    #162663
    Tört szerveren sosem lesz olyan élet mint eredetin.Ha ezt hiszed eredetin még nemjártál.Úgy hallottam ezeken a ratyi tört szervereken is lehet venni vip-et meg mountokat egyebet.
    Bár szerintem aki törtre költ az nem lehet normális.
    Mondjuk ha törtön játszik akkor valszeg eleve van nála defekt.
  • Plata
    #162662
    Ha tört akkor bocs de részemről fos.
    Vanilla óta játszom,sosem voltam hardcore játékos.Bár anno vanilla bc és lk idején nekem a klánunk volt a legjobb és nem cseréltem volna el semmiféle instázós klánra.Server1st klánt nem nagyonhiszem.
  • Daermon
    #162661
    Hát remélem nem trollos kieg lesz :D Szerintem ez félig hamis. Kul Tiras elvileg esélyes amúgy.
  • Daermon
    #162660
    Rég jártál liveon, ha azt hiszed törtön több élet van :D
  • WiLDoR
    #162659
    Amugy ez az uj kieg info tuti fake. Mar a leiras is szar, meg kov kiegben uj class nem fog jonni, ha az eddigi trendet nezzuk. Uj faj varhato.
    Lvl120 meg minek? Mennyi hp lesz? 3-4 milliard, meg 2000-es ilvl? Mar a mostani is abszurd es tok felesleges. Ha a Blizz-nek lesz esze Sargerassal lezarja az egeszet es nyom egy restartot, teljesen uj engine-nel.
    Sokkal jobban kajalna a jonep.
  • WiLDoR
    #162658
    Hogy kinek mi a fos baratom, az nagyon relativ...
    Nekem a retail az wod ota, s mondom ezt ugy, hogy vanilla kezdete ota wow-ozom, voltam nem egy server1st guildben is.
    Az elysium igen, egy privat szerver, vanilla wow fut rajta az atlag playerszama pedig 5-6k, aki csucsidoben felkuszik 9-10k-ig is akar (na ugye aki kepben van tudja, hogy a szerverek kb. 1-1,5k playerre lettek tervezve).
    Hogy szar lenne-e? Hat nemtom, szerintem tobb elet van rajta minden zonaban, mint live-on...stv pl. egy vietnami haborus zonahoz hasonlithato legjobban...

    De az eredeti kerdes meg mindig az, hogy jatszik-e ott vki az itteniek kozul?
  • Plata
    #162657
    Az mi a rák?Van olyan hogy elysium szerver?
    Nem rémlik,bár a nevéből arra gondolok talán valami fos tört.

    Más,lehet hogy ez az új kieg?