World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#161694
Elég szemét az a boss még normálon is. Nem is ment le randommal nekem :/ 6 fekvésig bírtam, aztán léptem TV-t nézni 😊 Igaz a macin már látszott, hogy karcsú lesz a csapat (csak 3 dps tolt 150k fölött).

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

#161693
EN-ben 4/7 mhytic kill van EU és US is még. Úgy nézem, hogy Ilgynothnál nagy stop van 😄
#161690
Ez ElvUI , táska mögött lapul egy Skada (szerintem), illetve valami cooldown addon. Elvuit egy kicsit átalakította, mert pl a raid részét letiltotta és az alapot használja, jobb oldali chatet kikapcsolta és minden a baloldaliban van.
Utoljára szerkesztette: Randlan, 2016.09.28. 07:55:25
#161689
Továbbra sincs semmi ötlet, hogy milyek addonok ezek? Tényleg érdekelne. 😄

Egyébként miért annyira nagy szám ez a Legendary? Nekem is van eddig két 110-es karakterem (hunter és DH), de még én is legendary nélkül szaladgálok, igaz nem is zavar. xD
Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2016.09.28. 06:50:37

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Laza
#161688
A Legion kieggel újra nyomom a gamet, utoljára a Catát vettem meg, azt is csak egy hónapig toltam.

Outland szerveren voltak Allis karijaim, de visszahúzott a Horda (ősrégen ott toltam), és a lvl100 boostot eltoltam ugyanígy az Outlandon egy Hordás karira ............ viszont baromi érdekes volt, hogy Dalaranban is kb 90% Allis karik rohangálnak, meg lent a bal kezdő területen is csak Allis karik vannak, állandóan gankelnek, sehol hordás ember.

Aztán megnéztem a Realmpop oldalt, és 6x több allis kari van mint Hordás a szerón ........

A cross realmokkal ez számít még? Vagy miért ennyi nyomi Allis erre? 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Fpocok
#161687
Lényeg, hogy már nem bugos, mert blizz állítólag javította.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#161686
fake and gay
<#levele>

Parasite Eve 2, best game EVER!

BoneDragon
#161685
Szerintem nem, ő ilyen. 😄

#161684
Egy picit túljátszotta 😄
jazzy
#161682
Én úgy látom még olcsóbban is lehet venni :/

Bár valszeg én balfasz vagyok de olyat viszont nem találtam aki értelmes áron vesz.
#161681
Ezeket a drága potikat gondolom az alchemyk készítik és teszik fel AH ra nem? 😄
Mert akkor nyilván azért érné meg ezeket craftolni mert fogyóeszköz. És többször is venni fogják 😄
devlking
#161680
Ezen az accon olyan megfizethetetlen dolgok vannak, hogy inkább ne is beszéljünk róla.. :p
(Nameg nem azt mondtam hogy abba is hagyom)
devlking
#161679
Nem kell aggódni, van mire elkölteni a goldot. Egy esti raid (5 flask, 40 poti) 20k+65k gold.
Ami viszont jö, hogy egy karit fullra lehet normal raid ilvlbe(850) öltöztetni kb 25k/slotból (14 slot=350k gold), vagyis jelenlegi árak mellett 140 euroból.
Éljen a pay2win!
#161678
Nem adod el? 😄
devlking
#161677
Én csinálom a legjobban, mert én semmit nem farmolok. Igazából tegnap volt a napja, hogy így ráuntam a legionre 3 110-es karival.
jazzy
#161676
Kinek mi, én rühellek farmolni, inkább craftolok 10 percet és amikor a fővárosban járok 2 perc alatt frissítem néha az aukciókat.
#161675
Az azért elég hihetetlenül hangzik, hogy 300 virágból meglenne a token 😄
De alapjáraton nem hangzik rosszul az ötlet 😄
Gondolom még mindig max 2 szakma lehet egyidőben nem?
devlking
#161674
Felesleges craft proft húzni, abban már nincs akkora profit. Viszont max szinten rögtön mehet virágot gyűjteni suramarba, ami jelenleg 280g/darab áron megy, és annyira nem nehéz farmolni (1 óra alatt 100+ simán megvan, ha beleáll az ember).
Skinning/mining közelében sincs ennek.
Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.09.27. 19:22:15
#161673
Gondolom fontos a szerver is (high population) és hogy milyen oldalon játszik az ember ha esetleg nagyobb magyar közösség van tudnak tanáccsal segíteni guildben vagy közös játék az mégiscsak gyorsabb stb.
Pl az nem zavarna ha mondjuk néhány órát nyúzni kéne vagy bányászgatni ha van értelme és golddá lehet tenni.
Vagy AH ba betenni 1 napra xy cuccot és talán megveszik...
jazzy
#161672
A jewelcraftingről nem tudok nyilatkozni, annyit hallottam, hogy már nem termeli annyira jól a goldot, kieg elején jó volt.
Én leatherworkinggel csináltam a goldot, már lusta vagyok bőrért rohangálni, a skinninget le is dobtam, inkább megveszem az ahból, craftolok és eladom. Már csökken a kereslet de még elviselhető haszon van rajta.
Az legújabb karakterem enchanter / alchemy. Az enchanting mindig jó, alchemyt nem tudom de úgy érzem rendben lesz ez is.
jazzy
#161671
Én most húztam szakmát és egészen biztos vagyok benne, hogy lvl1-en is megtanulhatóak a legion receptek. A küldetéseket meg kell csinálni hozzá és craftolhatja. Egy részét legalábbis, de pl enchantingnál már bőven kerestem azokkal a receptekkel amiket lvl1 enchantingtól gyárthattam.
#161670
Nyilván az első lépés az lenne, hogy 1 karit vagy 2-t kimaxolni.
Gondoltam egy instant 100 ről induló mondjuk Warrior-ra és egy 98as Demon Hunterre.
Farmolni szeretek/szerettem sok online játékban gyűjtögettem minden félét. Az AH készletét ha kell átböngészem szívesen.
Gondoltam Professionoknál olyanra hogy Mining-Jewelcrafting egy másik karinál Skinning-Leatherworking
még most is menők ezek a szakmák?
Nyilván a cél az lenne, hogy összejöjjön annyi pénz, hogy ne kelljen pénzt adni rá de ha az első hónapban nem sikerül még az talán nem gáz de hosszú távon 1-2 hónappal előre ha meglenne a token akkor nem kéne kényszeresen játszani lehetne szép nyugodtan 😄
kigyi
#161669
Max szintet gyorsan összeszedi, de amire a szakmát kihúzza az azért már durvább. 100-as boos-ot kap meg akkor azonnal egy 98-as DH-t is. Így 2db 110-es karakter felhúzása néhány nap onnan meg ereszd el a hajam farm kell az elején ahhoz, hogy kihúzza majd a szakmákat.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

jazzy
#161668
Ez most egy olyan kérdés amire választ adni nehéz. Szeretsz kereskedni? Szánsz rá időt, hogy elolvasd / kitaláld, hogy miből lehet pénzt csinálni? Akarsz valamire költeni is a játékban, vagy csak tartogatod a pénzt játékidőre minden máson spórolsz?

Ha szeretsz kereskedni nem agyműtét kiszedni a goldot. Ha csak farmolsz és aukciós ház közelébe sem jártál 10 éve és nem is érdekel akkor nehezebb, de nem lehetetlen. Max szinten persze, az alatt nem nagyon lehet.
#161667
Üdv nektek emberek.
Szeretnék véleményt kérni ha lehet ne oltsatok le ezerrel 😄
Utoljára eredeti wowot talán még BC idején toltam azóta persze pár tört szerón megfordultam.
Újra kellene mindent venni ahogy néztem elég tűrhető áron 12-14k ból meglenne 30 nap játékkal.
Kérdeztem pár embert azt mondták kb 68-70k goldba kerül 1 hónapi játékhoz való token.
Teljesen új accounttal a 0 ról az első hónapban nagyjából mennyi órát kell beletenni a játékba (jó pár új térképet nem is ismerek MOP Draenor helyszínek) hogy stabilan össze lehessen szedni hozzá ezt az összeget és ne kelljen újabb 4-5k t kiadni havidíjra?

A Demon Hunter nagyon tetszik és javasolta egy haver a Ragnaros szervert.
Mi a véleményetek a játékról? professionokkal újoncként is összegyűjthető a megfelelő gold mennyiség átlagosan napi 1-2óra játékkal?
Havi olyan 35-45 óra ami realizálható lenne + esetleg pár órányit a térkép bejárásra is szánnék a grind mellett 😄
Fpocok
#161666
Ez engem is érdekelne. 😊

Ha meg valaki azért quitel mert nem esik legendary...

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#161665
Hat, ha megvan a biztonsagi mentesed a mapparol, akkor egyesevel visszarakhatod oket (a beallitasokat tartalmazo fileokat), hatha nem azok miatt volt a gond, es igy megmarad a regi beallitas is. De szerintem jobb egyszer ujra beallitani mindent, es tiszta lappal inditani. Nalam is volt olyan addon (perl, xperl majd zperl, vagy a dominos, titanbar, stb.), amelyet cirka 8-9 eve csak ugy frissitettem, hogy leszedtem az uj verziokat, aztan copy-paste a regi mappara, felulirva a regi cuccokat. Sok szemet maradt benne, a vegen ossze is fosta magat az uim egy ido utan. Neha nem art egy teljes reset addonok teren sem 😊 (oke, maceras mindent ujra ugyanugy beloni/beallitani, de hat valamit valamiert)
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.09.27. 10:12:16

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#161664
Kösz, töröltem, megoldotta. Csak újra kellett konfigolni minden addont. Most minden csilingel, nyihog, stb... 😄

Le kéne ma mennem raid instába, mert még nem voltam időhiány miatt :/

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

#161663
Azt lehet tudni, hogy ezek mely addonok? Érdekelne, mert valami hasonlóra szeretném átszabni az UI-mat. 😊
Amik nekem most fent vannak, amik UI-t befolyásolhatják: ShadowUnitFrame, Bagnon.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Caliph
#161662
gondolom az rngod nincs vele,nem esik a cucc

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

#161661
Mert mi a baj?
Lópikula
#161660
számomra ennyi volt a légió, az rngből elegem van, megtarthatják a legendást

Az a gyanús, ami nem gyanús!

kigyi
#161659
És én még mindig Legend nélkül csapatom 😄 loool ugyanúgy fogok járni mint Dio-ban 😄 pfff....

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#161658
Pont hogy fixelték, azért esik ennyire sok mostanában.

Fpocok
#161657
ugy nez ki csak duma volt es nem fixaltak a legendary drop ratet.

o meg szopjon le

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#161656
Nah. meglett az 5. epic collower is.

Parasite Eve 2, best game EVER!

PiszkosFred
#161655
wtf/cache (valami ilyesmi, fejbol nem megy pontosan) mappat is erdemes lenne kukazni (elotte bizt. masolatot persze)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#161654
Valaki belefutott esetleg a következő hibába és ismeri a megoldást?

Gép kifagyást követően a WOW-ban, de csak ott, minden képernyőn (karakterválasztó, szerverválasztó, ingame) a képernyő közepén egy piros kb 5-8 cm átmérőjű fix kör keletkezett. Mozgatni, hozzányúlni nem lehet és el sem tűnik.

Amiket eddig próbáltam:
-Minden addon kikapcsol -> semmi hatás
-Ki-belépés a játékba (launcher is újraindít) -> semmi hatás
-Felbontásváltás, ablakba rakás, teljes képernyőre váltás, grafikai részletesség levétel, felvétel -> semmi hatás
- Szerver, karakter váltogatás -> semmi hatás
-Launcherben teljes file chek -> semmi hatás

Újrarakni az egész játékot még nincs kedvem :/

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

#161653
omg ezt eddig nem tudom thx az infót 😄 pont most lett meg 2 órája az 5-ös artifact knowledge

AMD FX 8350, 16GB DDR3, RX 570 , Kingston SSD 120GB

devlking
#161652
Igen, csak artifact knowledge 5 kell hozzá, és mehetsz is Downfallt kinyírni érte.
Nesze neked nagy hidden skin.
#161651
Van itt olyan demon hunter akinek kiesett már a Havoc hidden skin ?

AMD FX 8350, 16GB DDR3, RX 570 , Kingston SSD 120GB

Fpocok
#161650
https://m.reddit.com/r/wow/comments/54cnv3/rogues_you_can_pick_pocket_860_loot_from_ten_trash/

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#161649
Hc raid elso trashpakkjabol rugok tudnak pickpoketelni akar epic geart. csak gondoltam szolok. rohadjatok meg... de gondoltam jo tudni

Parasite Eve 2, best game EVER!

bowden
#161648
Nightfallen repunak revered után van még valami jelentősége az exaltedes receptek és a vállason kívül?

devlking
#161647
Guildben ilyet nem láttunk normal+hc után. 😄
Sőt egyet sem!
Fpocok
#161646
TRIPLE BABY!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161645
Az hagyján, de nekem meglett az első legendary!

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Igaz, hogy egy follower item.... <#banplz>
Fpocok
#161644
NEm megy URL beszúrása gomb, szóval https://www.reddit.com/r/wow/comments/549ybu/i_havent_gotten_any_legendaries_or_1_bonus_rolls/?st=ithjj1sz&sh=c1cf9e5c

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#161643
BLABLABLA.

MÁS:

Srácok, az megvan, hogy WQ 835 item proccolhat 895ig is?

Parasite Eve 2, best game EVER!