World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#161794
Szerintem válts szervert: Arathor (PvE) vagy Ragnaros (PvP).
És blizzfeed.hu vagy a frostshock.eu a két legfőbb magyar oldal.
#161793
Igen, az ottani szerkesztők csináltak saját oldalt: Blizzfeed.hu
#161792
1-2 honapja kezdtem a jatekot, Draenor szerveren, Horde oldal. Nezegettem a worldofwarctaft.hu oldalt de az nagyon kihaltnak tunik. Van esetleg aktiv magyar guild aki befogadna egy aranylag kezdo jatekost ? Vegso esetben szervert is hajlando lennek valtani, de remelem lesz guild ezen a szerveren is. Elore is koszi
#161791
7.1-be még tudtommal nem lesz. Szerintem csak jövőre.
Jabar
#161790
Jelenleg m+ instákban nagyobb szinten melyik tank a legéletképesebb?
ill prot warriornál 5 fős instában most mi a stat prio? versa/mastery vagy haste/mastery?

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161789
Mikortól lesz repülés? 7.1? És mi kell hozzá Loremaster meg Explorationön kívül?

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Fpocok
#161788
Ez megoldotta.

1) Open the BNet Launcher.
2) Highlight "World of Warcraft" in the left column, left-click the "Options" link just to the right of it and choose "Game Settings."
3) Under "World of Warcraft: Legion," check the "Additional command line arguments" box.
4) In the blank line that appears, enter -uid wow_engb and click "Done."
5) Press the big blue "Play" button as usual and enjoy your stay in Azeroth.
Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.10.12. 12:03:10

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161787
Nekem is volt ma ilyen hibaüzenet, a második indítás megoldotta.

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

Fpocok
#161786
Ez új. Ötlet?
SZERK: Látom elég sokan vagyunk így most, blizz megint elbaszta.

Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.10.12. 11:56:27

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161785
Az a reforge amire gondolsz, és már nincs bent.
#161784
A respec még benne van a játékban, mármint a tulajdonságváltás, mint pl. Mastery Crit-re? Vagy már kivették? Ha bent van még, akkor Dalaranban van respec lehetöség vagy csak Orgrimmarban találom az ipsét?
Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2016.10.12. 09:27:31

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#161783
Raidre MM, mythic+-ra BM.
#161782
Melyik hunter-ág a legerösebb most? MM? Esetleg BM?

Acer Predator Helios 700, i9-9980HK, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 2070 8GB, 2TB SSD, 1TB HDD, Win 11 ASUS Rog Strix G17, AMD Ryzen 9 7945HX, 64GB RAM, NVidia GeForce RTX 4080 12GB, 6TB SSD, Win 10

#161781
Ezt mi élesben tanultuk meg még úgy a második héten, 2 MM hunterrel 2 különböző irányból húztunk le 1-1 sárkányt... Amúgy a csapat örült neki, mert amúgy sose tűnt volna fel senkinek, hogy ott vannak fent dekorációs céllal sárkányok is. 😊
BoneDragon
#161780
<#mf1>
Sosem lesz legendarym! <#phone><#rinya>

Fpocok
#161779
Nem enyém 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161778
A tolatós majom viccesebb benne. 😄

Fpocok
#161777

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#161776
De természetesen működik, csak kétlem, hogy defiason itt sok embernek lenne karaktere.
#161775
En arra gondoltam, hogy adok valakinek az egyik szerveren, o meg nekem a masikon, ez sem mukodik?

#161774
Nem tudsz, character transferrel csak. Másik realmra nem tudsz tradelni goldot/itemet. Ismerem a problémát, én is akartam. Próbáltam + utána néztem. Nincs rá lehetőség.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.10.08. 17:29:56
#161773
Goldbol akarnek Game Time-t venni, csak nincsen egy szerveren annyim, ezért akarok egyik szerverről a másikra mozgatni goldot, lehetőleg ingyen. 😊

#161772
Character transferrel tudsz.
#161771
sziasztok!
Van valaki, aki hajlandó lenne goldot tradelni egyik realmről a másikra?

Nekem vagy az Outland (ALLI), vagy Defias Brotherhood ( ALLI ) oldalon kéne kb 40k.
És így vagy az Outlanden vagy a Defiason tudnám oda is adni.

Köszi

#161770
Számít, nem is keveset.

PiszkosFred
#161769
Attol fugg, mit akarsz vele. A bottal utni a gonosz ellenfelet vagy varazslatokat lovoldozni? 😄

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Jabar
#161768
Lehet buta kérdés lesz, de egye fene!

Castereknél számít a fegyver sebzése vagy csak a rajta lévő stat (int, stb)?

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161767
Nem vetted észre, hogy megszaladt a cipzárszemű pornó a torrent kliensedben.

Fpocok
#161766
Nem a szolgáltató miatt volt.

MÁS:

Emlékszem első karival mit szenvedtem, másodikat már egy nap alatt felrántottam 770-ről 817-re, és most már 830as gear is esik neki WQből.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161765
A köztes szolgáltató hibájáért nem felel a Blizzard. Már az is szép tőlük, ha eljárnak az ügyben.

Jabar
#161764
vagy épp bármi bajuk van és ddos-ra kenik 1ből 😄

"Jabar sa bu eeda murishani!"

#161763
Nem biztos hogy az o hibajuk, amennyit basztatjak oket DDoS-el mar lehet nem is jelentik be hogy megint....
#161762
ne is mond, mi is utolsó bossnál szoptunk mitikben, csak haverom (tank) és én (healer) laggoltunk. köszi blizz, érdemes fizetni...
kigyi
#161761
Nekem nem volt semmi gondom tegnap felmentem nem laggolt, nálam a szar új nvidia driver szétcseszte a frame-t, de amennyit mostanában játszani tudok az megy így is, talán a következő már ok lesz.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Fpocok
#161760
Amikor raidelni akarsz, de Blizz azt mondja FUK YOU!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161759
Nekem is az a gondom, hogy ugrált a kép 4K-ban, pedig nagyon szép volt. Le is kellett vennem 1080-ba 😊 Így is minden alkalommal egy hajszárítót kapcsol be valaki a gépemben, mikor elindítom a programot 😄

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

#161758
Megoldódott a gond,de igen kevés volt. Kezdő mapon közepes grafika mellett 1080p-ben 40fps, 720p-ben meg 60 de ugrált, ezek után eltudom képzelni mi lehet egy népesebb területen ahol még fight is megy.
PiszkosFred
#161757
En nagyon kevesnek erzem a gt9600os kartyadat, az azert nem egy mai darab, es akkor finoman fogalmaztunk 😊 Probalkozz meg valahogy a launcherben talalhato opciokkal, hatha.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#161756
Van elet a pug-al is csak jol meg kell valogatni az embereket. Ez mind ugyanazzal a partyval volt illetve a HoV+4 az meg nincs is rajta.
#161755
Leöltöttem a játékot, hogy kipróbáljam lvl20-ig. De nem engedett bejelentkezni, blz41800012 error-ra hivatkozva. Utánanéztem a megoldásnak és találtam megoldást: "I had to log into battle.net in my internet browser, go to account settings, and under "Your Game Account" click on WoW to link it to your battle.net account. After I did that, I was able to log in and play the game"

Meg is csináltam, de most rányomok a play gombra megnyitja és azonnal bezárja a játékot.
sadface
#161754
Tényleg megoldotta. Ezer hála. <#worship>

I decide when I'm done.

#161753
Ismerős. Full Screen tényleg megoldja.

Asus Maximus HERO VIII, Core I5 6600K 4.4Ghz, 16Gb Corsair Vengance, MSI 1080TI

#161752
Gondolom windowed módban játszol. Állítsd full screenre a klienst, aztán vissza és rendbejön.

sadface
#161751
Srácok olyan hibám van, hogy ha mozgatom a kamerát akkor random irányokba ugrál.. Játék-gép resi volt, def beállítások volt, scan-repair volt, wtf-cache mappa törölve.. Valaki egyéb tipp miért csinálja?
Utoljára szerkesztette: sadface, 2016.10.04. 07:31:09

I decide when I'm done.

#161750
Igen tudom, ismerem a cross realm funkciót, ezért írtam, hogy ha esetleg van jelentkező másik szerverről; ugyanis magyarok max elvétve vannak az Argent Dawn-n szintén guild nélküliek.
Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.10.03. 23:08:54
Fpocok
#161749
qstezeshez es dungizashoz nem kell a te szervereden lennie. cross realm.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#161748
Sziasztok!
Ha már Dungeon-ról van szó. Kis segítséget szeretnék kérni. Nightfallen küldiket tolom, és Court of Stars-ba szól 1 küldetés, 2 pedig Arcwaybe. Mindkettő ahogy láttam csak mythic fokozaton létezik. Borzasztó premade crouppal random csinálni. Még első boss előtt lépkednek ki. A Suramar questchainnel meg nem haladok. Ha valakinek szintén vannak oda küldik, akkor összeállhatnánk. Argent Dawn-n játszom, magyar guildet nem ismerek, akiktől esetleg tudnék segítséget kérni. Horda oldalon csinálom a questchain Troll Druid-mal.
Itt PM-ben tudok válaszolni vagy battletag-m: Lusankyahnn#2801.
Köszönöm előre is ha akad jelentkező.
Sziasztok!
#161747
Igen, sajnos ez nagyon nem pugolható kontent. 😞
Hacsak nem olyan pug, ahol mindenki tökéletesen vágja és overgearelte és csak azért mennek be, hátha proccol valami gear.
Én csak klános csapattal járok, hétvégente megyünk pár órát és tök jól haladgatunk, eheti eredmény:

Darkheart Thicket - 5
Court of Stars - 6
Neltharion's Lair - 6
Black Rook Hold - 6
Halls of Valor - 6
Eye of Azshara - 8

Most tippre azt mondanám, hogy a 7-8-as tartományban megragadunk pár hétig, mert kell a gear a dupla affix gyors kezelésére, de ez már szerintem tök jó.

A lényeg, hogy csapattal, kommunikálva, nem kilépkedve tök jól lehet tolni ezeket, érezhető a fejlődés, haladás. Annak nagyon szoktunk örülni, ha 2 kulcs van ugyan oda, egyik gyakorló kör, másiknál pedig megpróbálunk 2 ládát összeszedni.
#161746
Azon siman el fog futni.

the world is mine

#161745
4gb ddr3 ram
Intel Core 2 Duo E8400 @ 3.00 GHz
geforce GT9600

Közepes grafikai beállítások mellett 1920x1080 és 1280x720 közt, az alá nem mennék.