166745
  • MarkBlade
    #162776
    Azért nincs mindenkinek 19 karija.. + azért az összes karinak kell order res. is. Azt meg 19 karinak farmolni... Kínai vagy? :)
  • devlking
    #162775
    Goldhoz visszatérve. Utóbbi 18 nap alatt pontosan 700k goldot termelt 19 karakter csak a gold mission+bacon questekkel (ami legtöbb karinál ugyanúgy csak 1 gombnyomás). Ez napi 39k gold. Tök szar.
  • torrente111
    #162774
    köszönöm

    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2017.10.21. 19:11:18
  • Vincentcloud
    #162773
    Valószínű nincs kifejlesztve az order hallban hogy több legendaryt tudj viselni
  • torrente111
    #162772
    sziasztok. segítsetek. miért nem tudom használni egyszerre ezeket a cuccokat? öv cipő.kösz
  • Plata
    #162771
    Vagyis menjek argusra?
    Majd ha piros hó esik,a tököm tele van szutyok argussal.
    Rühellem argus-t,utálom gyűlölöm,inkább csinálok meg 50 ezer wq-t broken isle-n mint hogy odamenjek.
  • PiszkosFred
    #162770
    Vegyel neki az urhajon 650 szarsagert 910-est, amig nem esik jobb raidbol, addig elleszel vele :)
  • Plata
    #162769
    Ha már szivatásnál tartunk,a pap kari maga egy nagy szívás.
    Pap karim a legújabb karim,nem szeretem de ki kellett próbálnom.
    Elmentem vele fejnélküli gyökeret ütni,erre megkaptam a fejnélküli kardját,csak pech hogy nem tudja használni,pedig az poén kard.
    Mivel friss 110-es kéne neki abba a ronda shadow artifactba relic,jah sikerült is szereznem ma 3 relic-et,mind a 3 holy.
    Fix hogy a karim érzi hogy nem csípem a papot,mert szopok vele mint a torkos borz.
  • Plata
    #162768
    Viszont heti boss broken isles-en 969 aranyat dob.
    Kíváncsi vagyok ez most ad-e legendaryt,a múltheti boss kettőt is dobott,ha jól emlékszem.
  • Plata
    #162767
    Nem hiszem a huntim a legrégebbi karim,max szintű followerjei vannak.meg asszem 900-as ilvl,tippre én inkább a szivatást mondanám.
  • Vincentcloud
    #162766
    tippre follower itemlevel
  • Plata
    #162765
    Fejnélküli tök lovas miért ad olyan vacak cuccokat?
    Nem tom régen is ilyen használhatatlan gyűrűket dobott?
  • Plata
    #162764
    Jaja,most néztem van 700 meg 500 goldos.
    Nem nagyon értem miért van az hogy az egyik karinak 900 goldos másiknak meg lófing goldos,sőt a papnál asszem 100 goldost is láttam.
  • PiszkosFred
    #162763
    Mondom, ezek szerint en vagyok eltevedve akkor.

    A sajat tapasztalataim alapjan nekem sokkal macerasabbnak tunik/tunt, mint anno. A Draenori kezdeti idokben (a gold nerf elott) napi par perces kattingatassal a garrisonban allva osszejott a dolog, de most a Legionban nem nagyon akar. Vagy en vagyok peches, nem tudom. 5 alttal probalkozok (illetve, a pontos kifejezes az, hogy ra-ranezek a tablara) es alig jon arany rewardos kuldetes. Minden mas jon dogivel (repu, lootbox, champion cuccok, stb.), de aranyat alig kapok. Foleg nem naponta, ket naponta.

    Az vilagos, hogy nyersanyagot farmolva (leather cuccokat, foxflowert, erceket) vagy akar hobbi peteket "dobozolva" jelentos penzekhez lehet jutni - en is eladom ezeket es jon belole szep summa -, de hogy mindig legyen eladni valom, ahhoz tennem is kellene, de estenkent nekem erre speciel nem nagyon van idom - es vagyok annyira lusta, hogy annyit nekem nem er az a havi 14-15 euro megsporolasa.

    "Van guild tarsam, aki azt mondja, 4-5 alttal most is ossze lehet tekerni a 250-270k arat a tokennek" - irtam korabban, es itt is mindenki azt irta/valaszolta, hogy pofon egyszeru es gyerekjatek osszeszedni millios nagysagrendu aranyat, vagyis nyilvanvalo, hogy en csinalom rosszul a dolgokat. :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.10.18. 09:36:59
  • Vincentcloud
    #162762
    Ez tény, de van amikor több is van
  • Plata
    #162761
    Nincs mindennap goldos follower küldi.Van 13 110-es karim,de nekem van hogy jó pár napig nincs ilyen küldi.
    Followereket nem nehéz felhúzni,gírezni még könnyebb,400 shardból 880-as gírt kapnak.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.10.18. 06:51:15
  • Sunrider924
    #162760
    Goldos folower kuldi 200% bonusra tolva 2500g. 2500x12kari=30.000g az adott napon. 8-9 nap egy honapban es ott a token ara csak ebbol.
    Szoval igen, nekem ez igy lehetseges az en accountomon. A melo inkabb az volt hogy felhuzzam a karikat es a folowereket.
  • Plata
    #162759
    Múltkor valaki azt ecsetelte hogy garrisonnal meg pár alttal és valamelyik épülettel,ami talán stables,de nem biztos milliókat lehet keresni.
    Hogy hogyan is pontosan arról gőzöm sincs.
  • PiszkosFred
    #162758
    En tevedtem, elnezest erte, megertettem, par alttal napi 1-2 ora jatekkal akkor konnyen osszekukazhato a token ara meg ma is, csak en es par guildtarsam csinalunk valamit rosszul :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.10.17. 21:44:56
  • Sunrider924
    #162757
    Senkinek nem akadaly aki legalabb 1-2 craftolos karit porget, mas kerdes hogy a wow gazdasagi resze az nem mindenkinek tetszik. Mar jo par honapja elengedtem a jatekot, valamikor julius eleje ota, de addig osszeszedtem annyi goldot, amibol megvettem 2xdiablo3 necro kieget es a destiny 2ot blizzard shopbol es emelett megvoltak a havi tokenek is. ( De halottam olyanrol is aki masoknak arulta a feltoltest gondolom Devil is valami ilyesmiben utazik)

    Legiont nullarol kezdtem sot inkabb minuszbol mert a main hunteremen kivul a tobbi karim meg Draenor elejen volt leparkolva, de 1 ev a legion indulasatol szamitva es minden karim nighthold tierben volt gearezve kimaxolt szakmakkal. Amibol nagyon sok goldot csinaltam az Leatherworking+alchemy+enchanting es ezek melle a gyujtogetes herba+miner. Valami 3 millio goldom volt tartalekba amikor kiszaltam es mindet levasaroltam az emlitett shopos dolgokert cserebe. Mindezt ugy hogy nagyon nem is eroltettem a craftot, mindig csak a felesleges flaskakat arultam a fo cel az volt hogy magamnak mindig legyen kavics/enchant/flaska/buffkaja en ezekert nem adtam penzt hanem inkabb magamnak kitermeltem es a felesleget feltettem AHra. Klanba voltak meg akikkel "versengtunk" azok meg toltak a glypheket allitolag azokkal is lehetett kaszalni engem annyira nem mozgatott meg.
    Visszaneztem most Argusra a tartalekba felretett tokenbol, ha erdekelne siman tudnam tartani a havi 1-2 tokent ugy hogy foleg a goldos folower kuldiket csinalom mind a 12 karimon, de mar nem erdekel a dolog megint felreraktam egy tokent aztan meglatjuk.

    TLDR- most se nehez goldot farmolni, szakman kivul folower kuldik, wq, instazas mindenhonnan dol a zseton. A token aranak ingadozasa mindig valami blizzardos esemeny hatasa pl mikor megjelent a necro kieg a diablohoz vagy amikor bejelentettek a destiny2-ot a bnet-re akkor hirtelen sokan vasarolnak ezert ingadozik az ara. A blizzard szerintem magasrol leszarja az egeszet, tutira valami optimizalo rutin/algoritmus dolgozik ami szabalyozza az arat a kereslet kinalat alapjan, a blizzardnak szerintem eleg az hogy nem veszit tomegeket mert sokan tokenezve tovabbra is jatszanak es igy eppen eleg ember van "keznel" amikor egy kieg vagy uj feature megjelenik hogy vasaroljanak.
    Szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2017.10.17. 20:44:30
  • Plata
    #162756
    Nekem is mondták hogy garrisonban valamelyik épületben sokat lehet keresni.Talán stables.
    Nem érdekelt.Kis pénzemet megkeresem küldikkel.Előfizetést meg bankkártya megoldja.
  • Plata
    #162755
    Azért drágul mert a tokenből bármit megvegetsz ami blizzardos.
    Overwatch diablo3 vagy akár destiny 2-t.
    Sokan tokenből veszik meg destinyt.
    De majdnem a d3 necro kieget is ebből vettem meg.De végül sajnáltam rá és inkább paypal.
  • PiszkosFred
    #162754
    Eskuszom neked, oda akartam irni a kommentem vegere, hogy "kivetel devilking, akinek nyilvan nem jelent akadalyt".
  • devlking
    #162753
    Azért ennyi az ára, mert jönnek folyamatosan az új cuccok bnet shopba, és inkább ebből veszik meg azokat az emberek.
    Garrisonos farm pedig nincs kinyírva, egyszerűbb mint eddig bármikor volt. Nekem most 19 alt farmolja a goldot napi 1 loginnel, így hetente kiszedek egy tokent.
  • PiszkosFred
    #162752
    Hat, nem ertek hozza es lehet, hogy hulyeseg, de minel magasabb a token ara, annal nehezebb kifarmolni az arat/aranyat, igy elobb utobb penzert veszel majd tokent (vagy gamecardot, vagy havi elofizetest), igy tobb a tenyleges beveteluk, vagyis siman el tudom kepzelni, hogy a Blizz iranyitja a dolgokat, es nem feltetlen a kinai/orosz botok. :)

    Magam peldajabol kiindulva: a token megjelenese utan irta valaki, hogy hamar fel fog menni az ara, en pedig hittem neki. Az osszes aranyamat elkoltve vettem 35-40k aron bo tucatnyi tokent. Az utolsot most hasznaltam el szeptember elejen - ugyanis a draenor idoszak nagy reszeben, koszonhetoen az altoknak (garrisonok + aranyasu followerek + missiok = altonkent 5 perc kattingatas = rengeteg arany) siman osszejott a kovetkezo honaphoz szukseges arany, meg ugy is, hogy a token ara folyamatosan nott, igy nem kellett az olcson vettekhez nyulnom (meg ha ez igy hulyen is hangzik, hiszen token az token). Aztan kinyirtak a garrisonos arany farmolast (a traitek kukazasaval), en pedig elkezdtem hasznalgatni a felhalmozott tokeneket.

    Van guild tarsam, aki azt mondja, 4-5 alttal most is ossze lehet tekerni a 250-270k arat a tokennek, de oszinten? Ez mar az a melo es az a idomennyiseg, amikor inkabb mar fizet az ember 14-15 eurot havonta.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.10.17. 15:10:02
  • MarkBlade
    #162751
    Nem tudjátok a Token ára miért szaladt el?
  • Caliph
    #162750
    Gul'dan solo kill :)

  • PiszkosFred
    #162749
    Majd ha kesz a tranzakcio, akkor atvalt. Uj kartya/adat eseteben par perctol 24 oraig eltarthat, aztan beenged majd. Nalam 1-2 ora volt anno, amikor valtottam.
  • shaba23 #162748
    Lejárt a befizetett időm, és más kártyával akartam aktiválni. A státusz aktív lett, beengedett kb 1 percre a játék, majd kidobott és most expired, de az account status pending lett :( Járt már így valaki?
  • hitman1028
    #162747
    csak 3 fejezet,gyorsan megvan és igy megnyilnak az argusi wq-k amik jobban fizetnek
  • hitman1028
    #162746
    plusz ha mész legalább egy 10 es mythicet akkor garantált a +935ös item
    arguson lehet még szerezni veiled argunite-t,650 et belehet váltani egy min 910es itemre
    plusz a mained menet közbe tud szerezni az altjaidnak min 880as itemeket,amiket account között átlehet kűldeni
  • hitman1028
    #162745
    ez csak a mágusok között,de én akkor is bűszke vagyok rá xd
  • Plata
    #162744
    Kár hogy argustól az életkedvem is elmegy.
    Inkább elkezdtem másik szerveren hordás karit húzni.
    Argusra három karival mentem el,egyikkel sem bírtam végig tolni,kettővel feladtam az első zónában annyira untam,harmadikkal a második zónában adtam fel.Még ha lehetne repülni,de ez így egy rakás szar.
  • MarkBlade
    #162743
    Broken isle 850+ itmlvl Broken shore 900+ itmlvl Arguson Greater Invasion 930+ itmlvl ami eshet. Hetente egyszer beverheted ezeket random helyen vannak az írt területen és dobnak vagy nem dobnak valamit. Sealt lehet rá dobni ami növeli az esélyed a tárgyra.
  • torrente111
    #162742
    értem kösz.akkor többféle bossból is lootolhatok naponta? kösz
  • dantor7
    #162741
    Picit gáz hogy arathoron ekkora ilvl elég a top5-höz.
  • Plata
    #162740
    Hetente jön új,de lehet több is egyszerre,egyik broken isles-en másik broken shore-on.
    Argus-on nem tudom van-e,rühellem azt a helyet.
  • torrente111
    #162739
    sziasztok.
    legyen kedves valaki leírni,hogy a word boss kill hogyan működik.úgy értem,hogy ha world questek között van world boss is akkor naponta egyet lehet ölni és ezeket heti 1 x? vagy hogy működik? köszönöm
  • Daermon
    #162738
    És miért törölted?
  • hitman1028
    #162737
    én nem fogom xd