30
  • narumon
    #30
    én sem erre vagyok ráindulva de azért ez már nem rossz... :P
  • narumon
    #28
    azopi: Akkor erre mit lépsz? :P

    "ASUS V8200T5: NVIDIA GeForce3 Ti500 videochip, 64 MByte 3,5ns DDR SDRAM, Pure és Deluxe kivitel. A kártyák sorozatgyártása várhatóan novemberben kezdődik, a Pure verzió bolti ára 370 dollár körül alakul."
  • narumon
    #27
    "erre mondom hogy valtozoak az igenyek EN ESZREVESZEM NAGYON MEG A 30-40FPS-t is.hiszed vagy nem!"

    Az tök király hogy te észreveszed mert a szemed nem érzékeli. Azért is mennek a mozifilmek 24fps-el nyugodtan. Persze azért megnyugtatóbb ha 30 felett megy egy játék...
  • Szepi
    #26
    szerezz be egy ösrégi monitort, valahogy vidd le 30Hz-re, és akkor nem fogod! :)))
  • narumon
    #22
    "En tenyleg annak szurkolok, hogy a te joslatod jojjon be, csak nem bizom benne hogy iden ez a kartya meg ilyen olcso lesz. "

    Hát a karácsonyi dömping miatt valószinű hogy nem, de majd január február környékén :)) Mindenesetre akkor meg ott lesz a 7700 Ti, és az is elég brutál lesz sebességre... Már csak az Athlon XPt várom mellé és akkor nagyon nagyon boldog leszek :))
  • narumon
    #21
    "De mar a 800X600 32 bitnel mar 1-2 jateknal mar azt mondom hogy nem megy jol!!!!
    Nekem a 50-60FPS az jo
    nem a 20-25!!!"

    NEkem az összes mostani játék (beleértve MAx PAynet is pl) Tökéletesen megy 800x600-ban 32biten. Mégcsak meg sem nyekkent. 50-60fps nekem nem kell ugyanis 25fps felett már tökéletesen folyamatos mozgás van. Max Payne egyébkétn nekem a legdurvább "lángos" helyen is csak 24re esett le amúgy stabilan vitte a 30 fölötti értéket. Nekem ez teljesen elég volt ahhoz hogy jól végigjátsszam, ja és nekem a Quake III is tökmindegy hogy 85fps vagy 110fps-el megy-e...
  • Zoi
    #20
    Fere ne erts! En tenyleg annak szurkolok, hogy a te joslatod jojjon be, csak nem bizom benne hogy iden ez a kartya meg ilyen olcso lesz. Talan majd tavasszal...
    Sot mitobb remelem, hogy kialakul egy arvaerseny az ATi es nVidia kozott es tavaszal kapok egy Radeon 8500-asat 35e Ft koruli aron. Miert ne? :D
    (Mar most is lattam 210-230 USA$ koruli aron.)

    Zoi
  • narumon
    #17
    FeketeBirka: Egyetértek én is 3800-al nyomulok pedig én elég sokat játszok. Én pl most fogok 6800-ra cserélni amit egy váltáskényszertől szenvedő emberkétől veszek meg használtan, jó áron. A régi kártyára meg van vevőm. Nem kell mindig a legújabb ketyere, ha valami jó akkor az évekig használható kiválóan...
  • narumon
    #16
    "most,a G3 Ti 500-as lesz a leggyorsabb kártya a nviaiatól,vagy ezek mind valami butitott változat a G3nak???"

    A g3 Ti500 az egy turbózott Gef3. Régen ezt ugy hivták ultra... most Ti500
  • narumon
    #15
    "Ez 280Ft-tal szamolva 64400Ft, erre meg varhatona meg jon egy kisker ar, Afa, meg mittudom en hogy mi s a vegen brutto 90e korul lesz :(."

    MHm én eddig magyarországon még mindig mindent olcsóbban láttam/vettem mint külföldön. Egyébként áfát nem kéne rászámolni mivel a megadott dollár ár is áfás érték és ezt ugye ha kiviszed az országból akkor levonhatod. Tehát a magyar áfa az egy alacsonyabb külföldi áfa nélküli árra kerül rá. Amúgy meg szét kell nézni egy magyar boltban meg egy külföldiben, drágább kurrens cuccoknál van hogy egy tizessel is olcsóbb magyarországon.
  • Inquisitor
    #7
    Mondjuk a "butított" GF3 tényleg rulez ... lenne, ha annyiba kerülne mint a GF2MX megjelenéskor, kb. 40e körül. 60-70 ezret már NEM ér meg!
    Megjegyzem azért ÚJ chipet nem nagyon látni itt, csak a gyártási technológia változott a mag felépítése nem, ezek csak gyárilag húzott/lassított GF2 és GF3 magok.
    Persze nekünk ettől lesz sok-sok olcsó nVidia és Radeon kártya majd karácsonykor :D
  • sanya_
    #6
    Stewe! A TNT 1-esemen is mennek a demók közepes grafon 16 esetenként 32 biten. Nem a voodoo teszi.
  • Zoi
    #5
    "...Egyébként örülnünk kéne mert az Asus V8200 TI200 (azaz kissé butitott gef3) nemsokára a polcokon lesz és átszámolva 45e Ft körül. Mi ez ha nem jó nekünk?..."

    Mar megbocsass, de milyen eron szamolsz?
    Az Asus Ti200-ast en mindenhol 230 USD$-ert latom.
    Ez 280Ft-tal szamolva 64400Ft, erre meg varhatona meg jon egy kisker ar, Afa, meg mittudom en hogy mi s a vegen brutto 90e korul lesz :(.
    Az nVidia altal ajanlot 199$-os (~55e Ft) ar is elo fog fordulni, de nem az Asus-nal!
    Ettol fuggetlenul en annak szurkolok, hogy Neked legyen igazad, csak hat most sajnos nem igy nez ki a dolog :(.
    Sajnos 160$ korul (45e Ft) meg nem lattam Ti 200-at sehol...
  • narumon
    #3
    Tök jó, ha az Ati kiad egy állat kártyát az mindenki szerint rulez, ha az nvidia teszi ezt akkor meg ejnyebejnye hovarohanunk. Egyébként örülnünk kéne mert az Asus V8200 TI200 (azaz kissé butitott gef3) nemsokára a polcokon lesz és átszámolva 45e Ft körül. Mi ez ha nem jó nekünk?
  • Efreet
    #2
    Ne félj, fél éven belül itt a következő generáció, és ezt is le lehet majd cserélni :)
  • HealerGOD
    #1
    Nagyszerű, a népnek amúgy is szüksége volt már az újabb rókabőrre, aki megvette a GEF 3-at, az már cserélheti is le, mert le van maradva!
    Tudom, hogy sarkítok, meg ők is mint a többi cég, a profitból élnek,de azért egy kicsit túlzásnak tartom.