11
  • sanya_
    #11
    Attól hogy iformatikus véggzettségről szóló paírod van még nem biztos hogy értessz hozzá. Én nem aggódom. Scotti meg valószínűleg nem lesz öngyilkos. Billinek csak a bankszámláján van 54milliárd, a részvényei és cége még érnek több mint 200milliárd-ot asszem.
  • Coust3au
    #9
    Alkoholista: a részvényopció, illen rossz tőzsdei időkben a legjobb (hosszútávra), ha akarod akkor szivesen kifejtem, hogy miért... :) egyébként opció nemcsak részvényben lehetséges...

    Láma: Az nem baj, hogy informatikust képeznek boldogból és boldogtalanból, még mindíg jobb, mintha bányamérnök, vagy kohászati szakember lenne minden második egyetemista. :) a legjobban úgyis azt fizeti meg a piac amiből a legnagyobb hiány van.
  • mikike
    #6
    nekem meg még állásom sincs

    de azért megértem szégénykét, hogy csökkent a fizetése
    jaj
  • Coust3au
    #4
    Mad Mind, lehet hogy egy vesztes vagy? :)))) egyébként az évi fizetés csak aprópénz a különböző opciókhoz képest... másrészt meg nemigen hiszem hogy szivesen cserélnél felelőséget Gates öcsivel... egyébként is gazdagnak lenni is csak két hétig jó dolog... aztán sokkal több a gond vele, mintha normális életet éldegélnél.... :) Esküszöm így volt tisztelt bíróság... :)
  • Laalee
    #3
    az MS nel se dolgoznek ha ilyen szarul fizetnek :)
  • Fatality
    #1
    Szegény scotti fiú, hogy fogja ezt kiheverni...