4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • csgery
    #1027
    Na, de megint kalandozunk elfele :P
  • csibcsab
    #1026
    hát sztem 125:D 5 faktooriáális:D az nálam olyan bihoveharizmus:D még hjoo h van külön pszichilogia szakkör a suliba:D
  • csgery
    #1025
    Szólj, ha kiszámoltad! ;)
  • csibcsab
    #1024
    számoljuk má ki a koherenciális diferenciónak a spekulációs variációját!!!:D ez olyan mintha csak a szabolcs mondaná:D
  • csibcsab
    #1023
    :P akkor ennyi erővel a buddhizmus is hülyeség... sőt a biblia is... lehet h az volt abban az időben a harry pootter v a gyűrűk ura.
  • sz4bolcs
    #1022
    Unalom Az emberek mindenféle képtelenségekkel szórakoztatják magukat: filmekkel, regényekkel melyek vámpírokról, varázslókról, hősükről szólnak. Világokról, melyek nincsenek, és nem is lehetnek. Hallhatatlanságról, mágiáról. csodákról. Mindezek képtelenek, de pont a lehetetlenség miatt érdekesek. Az izgalomnak elengedhetetlen összetevője a rejtély. ami érthető az unalmas. És a világ megérthető. Ez nem is baj, szükségszerű. De vajon miért nem vallják be az emberek, hogy így van? Miért nem vallják be, hogy a világ érthető, és, hogy emiatt szükségszerűen unalmas annak, aki érti.
  • sz4bolcs
    #1021
    http://math.uni.hu/keret.cgi?/magyar/filozofia/altalanos/biblia_helyett.htm
    főleg ezt.
  • sz4bolcs
    #1020
    http://math.uni.hu/ -tess, itt van kis olvasnivaló.
    (paranormális)
  • csibcsab
    #1019
    amugy azt tatrom paranormálisnak hogy a fodrász a hajamat mért nem olyanra csinálja ahogy én szeretném...
  • csibcsab
    #1018
    de amugy tucc úgy fogalmazni mint z átlag Mber?
  • sz4bolcs
    #1017
    És ellene sem, mivel szerintem ez mind nem vezet sehova.
  • csibcsab
    #1016
    hát annak a létezését zárod ki ha vannak... vagyis eddig nagyon úgy tünt h nem vállalsz állásfogalást a szellemek létezése mellett:P nh hjoo beszélgessünk már az ufo-król!!!
  • csibcsab
    #1015
    hja igy már más...
  • sz4bolcs
    #1014
    Én csak azt írtam, hogy nincs a dolgoknak tudattól független létezése.
  • sz4bolcs
    #1013
    Minek a létezését zárom ki?
  • csibcsab
    #1012
    nem gonoszak... csak nem értik mért rekedtek a földön...
  • patiang
    #1011
    Te a szellemeket miknek, kiknek gondolod??
    Úgy mint síma természeti jelenséget, melyet, mi túlfejlődött emberek már nem vagyunk képesek érzékelni, de pl az állatok igen, vagy pedig meghalt személyekről van szó??
    Ezek a "szellemek" természeti tulajdonságokkal vannak felruházva, vagy eredendően gonoszak??:))
  • csibcsab
    #1010
    nh az a izéé:D nagyon kizárod a valami létezését...:P kár h nem vagy indigoo gyerek... hihetnél benne akkor :D de ez nem indigoo gyerek fügőő... van felnőtt aki szintén látja.. de kevés 20on évest ismerek aki el is hiszi.
  • csibcsab
    #1009
    pf:D azéé xar annak aki skrizofén meg minden... pl ott a gollam:D de azt birtam mikoor aszongya h drágaság főleg:D
  • Sonkapapa
    #1008
    (Vagyis inkább furcsább dolgok)
  • sz4bolcs
    #1007
    Mármint milyen képességem? Hogy abszolutnak vegyem a tudatom által megjelenített dolgokat?
  • Sonkapapa
    #1006
    Én nem füvezek meg nem drogozok és nem hiszem, hogy skizofrén vagyok mert azért az elég ritka jelenség szerintem :)
    Mégis én azt mondom vannak szellemek csak nem vesszük észre őket :)
    Vannak nagyon furcsa dolgok nem hinném, hogy pont szellemek nem léteznének :)
  • csibcsab
    #1005
    :O mintha csak én lenénk csak az olvasásom egy oldalra terjed 50 sec alatt:D
  • patiang
    #1004
    Én sem kötekedni akarok, de nyomasd Magad be, és úgy fogod érezni, hogy tudsz repülni. Sokan meg is tették a tizedikről, de csak egyszer. Vannak úgyn. skizofrén emberek / nem sértés, elég baj / akik nem hiszik el, hogy két, vagy több énjük is van. A természeti népek halucigének hatására tökre látják a szellemeket. Azért tudni kell a dolgokat a helyére tenni.:))
  • Sonkapapa
    #1003
    Van az az ember akiről az esőembert mintázták.(egy film)
    Ő pl. kb. 10 másodperc alatt olvas el két oldalt mert egyik szemével az egyik a másikkal a másik oldalt olvassa és amit elolvas annak kb. asszem a 95%-át megjegyzi, aztán egy elég okos gyerek odamehetett hozzáés kérdezhetett tőle pár dolgot.Miközben olvasott a másik kérdezgetett tőle dolgokat ő meg egyből rávágta a választ de pl. olyanokat ha most mittudomén ki élne hány éves lenne?ő meg egyből mondta ennyi meg ennyi.
    Nagyon kemény a gyerek.
  • csibcsab
    #1002
    az indigó gyerekek azok :D különlegesek szoval nem olyanok mint az átlag gyerekek .... és átlagosan most 14- 16 évesek...

    itt még több van róluk
  • csibcsab
    #1001
    sztem még 1 ték befér:D
  • Sonkapapa
    #1000
    Milyen indigo gyerekek vagy kik azok ?
    (még nem hallottam róluk)
  • csibcsab
    #999
    ték:D amugy nem csak az ő agyukban van mindenki agyában van csak néhány agy nem birja elfogadni és megérteni azt a tényt h léteznek...
  • csibcsab
    #998
    amugy az indigo gyerekek azért jöttek a földre vagy vannak itt h ujra képviseljék azt a generációt akikből elveszett az a képesség, hogy lássák azt amit sokan nem. És az is a feladatuk hogy ezt az Mberekkel megosszák és tudatosítsák, hogy igen is léteznek olyan dolgok amit az átlag Mber nem láthat!!
  • Sonkapapa
    #997
    De miért van az, hogy egy házban sokan látnak szellemeket nem csak egy ember?
    Az is csak az agyában létezik?
    Egyébként akkor amiket ott lefényképeznek abban a műsorban azt is mindenki egyénileg látja az agyában vagy mi?
    ezt nem értem.
    (Én nem kötekedni akarok csak megvitatni a témát :) )
  • csibcsab
    #996
    Akkor neked sincs már meg ez a képességed.
  • sz4bolcs
    #995
    Semmitől még nem rázott ki a hideg.
    Ellenben már rázott ki a hideg, de az már nagyon is tudattól/agytól/stb.
    függő, hogy milyen oksági összefüggést látsz mögé, és szellemnek vagy szellőnek nevezed el.
  • csibcsab
    #994
    :O akkor te sosem éreztél olyat h szellem van melletted vagy kiráz a hideg a semmitől? jolvan lehet h sokaknak ez a képességük ebben a felgyorsult világba teljesen elcsökevényesedett (mijen jó szo már):P
  • sz4bolcs
    #993
    Az sem lesz jobban önmagában megálló.
  • csibcsab
    #992
    az a baj h semmi sem szép és értelmes... de azé hihecc benne:D
  • csibcsab
    #991
    nah hjoo ez igaz:D de akkor ios lehet vmi olyan dolog amiwel érezzük h a szellemek léteznek és ennek nem feltétlenül kell a testbe zárva lennie:D
  • csibcsab
    #990
    pf valaki túl földhözragatt:D de amugy a tegnap volt a függetlenség napja ... és felmerült bennem az ufo-s téma miwel sokan nem hisznek a szellemekben lehetne az ufo-kat s boncolgatni itt a forumba :D
  • gekko45
    #989
    Amit erzel meg amit latsz az csak az agyadban letezik ugy,
    mint amilyenek erzed es latod.
  • Sonkapapa
    #988
    Miért olyan lehetetlen az, hogy létezhetnek szellemek?
    Én ameddig nem láttam azt a sorozatot a legtöbb furcsa dologra találtam valami magyarázatot és azt mondtam ez biztos csak valami hülyeség nem komoly, aztán egyre jobban kezdem azt hinni tényleg léteznek szellemek.
    Szerintem a szellemekben nem hinni kell.
    Inkább látni meg érezni kell.
    Ha hallasz furcsa dolgokat majd meg érzel akkor szerintem nem azt fogod mondani, hogy csak az agyad játszik veled.