4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Cmdr
    #1628
    Ugorj le egy 10 emeletes panelről, utána tuti látni fogod a szellemeket!
  • ZilogR
    #1627
    Sziasztok! Van-e valakinek egy eladó példánya a "Hogyan lássuk? - Szellemek" c. könyvből?! (Asszem ez volt a címe, vagy valami ehhez nagyon hasonló...) Akinek van, legyen szíves, küldjön egy privátot! Kell a szakirodalom ;) :P
  • Sonkapapa
    #1626
    A zöme.
    De nagyon sokan tudtak írni, olvasni.
    Pl. a parasztok nílvánvalóan nem tudtak írni, de sok "feljebbvaló" igenis tudott.
    Ez nem zárhatja ki, hogy ez a történet valódi.
  • Albertus
    #1625
    Szia!

    Nagyon ügyes.. Analfabéta.. tehát ne is keressük az eredeti kéziratokat.. mert ugye nincsenek.. ott ahol 1898 (a halála) idején,
    a lakosság zöme szintén írástudatlan volt..

    Szóval nagyon ügyes..
  • ddomi87
    #1624
    vhol magyar fordítás?kicsit nehéz a szövege?meg nincs kedvem fordítgatni:P

    a XXI. századról mit jósol?
  • snakekiller
    #1623
    Már az elején le kell szögeznem, hogy "hithű" atesista és materialista vagyok, nem hiszek a természefelettiben.

    Interneten való kalandozásom közepette akadtam rá Mitar Tarabich nevére. Az ITT található cikk szerint, egy XIX. sz-i analfabéta szerb paraszt félelmetesen pontos próféciákat adott a XX. és ami még ijesztőbb a XXI. századról. "Ha a hír igaz" megjósolta a szerb és az európai történelmet napjainkig: a két világháborút, Titot, a modern technika vívmányait, az űrkutatást(!), az ész és az intelligencia előtérbe kerülését, az elidegenedést az emberek között és megannyi más dolgot (a jelenre és a jövőre például a környezetszennyezés miatti katasztrófát, sok kisebb háborúcskát, majd III. világháborút, azután pedig örökké tartó békét).
    A fentiek eléggé elbizonytalanítottak, hiszen a próféciák sok helyen teljesen egyértelműek, nem olyan rébuszok mint Nostredamuséi és olyan pontosak, hogy józan, tudományos magyarázatként csak a szándékos hamisítás kínálkozik. Sajnos interneten csak a fennti szöveg másolatat találtam, semmi olyat, ami kritikus szemmel vizsgálná Tarabich próféciáit. Más tud valamit bővebben erről a rejtélyes próféta-jelöltről?
  • atlagember
    #1622
    Nem, nem. Pont azt akartam kihozni ebből, hogy egyesek azzal jönnek, hogy mert még nem látott senki, akkor márpedig nincsenek. Pedig a föld középpontját sem látta még senki és mégis mindenki elhiszi, hogy van.
  • Landren
    #1621
    nem kell, csak simán érdekelne, ennyi...

    egyébként meg a te elméleted szerint: ha nem lehet bizonyítani, hogy vannak, akkor márpedig nincsennek.
  • atlagember
    #1620
    Miért kell? Mi a bizonyíték arra, hogy nincsenek?
    Ha nem lehet bizonyítani azt, hogy nincsenek ufók, akkor márpedig vannak.
  • REALista
    #1619
    Nem született több torzszülött gyerek Csernobilban mint máshol!Egyedül a pajzsmirigyrák aránya nőt meg egy kicsit de az is csak nagyon kis mértékben...
  • ddomi87
    #1618
    igen, születnek ienek...de nem maradnak sokáig életebn....ezért sztm nem létezhetnek ien emberek, mint ebben a klipbben,mert még fiatalon gyerekkorban meghalnak!
  • Landren
    #1617
    indoklás? elmélet?
  • TomDantes
    #1616
    Vannak.
  • Landren
    #1615
    Na most akkor vannak UFO-k, vagy nincsenek?
  • csgery
    #1614
    Meg nagyon sok volt a pajzsmirigyrákos gyerek is, és ilyen csíkok voltak a bőrükön, meg minden... bizarr, nagyon bizarr...
  • ColdFire
    #1613
    igen, sokuknak pl +/- végtagjai nőttek
  • csgery
    #1612
    De születtek amúgy csernobilban is torzszülöttek, nem? Nagyon sok kép van róla, ott is születtek szépszámmal - vízfejüek nem:D .
  • ColdFire
    #1611
    egykutya ^^
  • csgery
    #1610
    én Hirosimát említettem:)
  • ColdFire
    #1609
    elég sokáig foglalkoztam csernobillal, ilyennel nem találkoztam, és nem is valószínű hogy lenne ilyen
  • csgery
    #1608
    Elvileg lehetséges, Hirosimában is a robbanás után tucaatjával születtek torzszülött emberek, lehet ilyen is volt köztük. De amúgy is születhet ilyen ember semmiféle külső beavatkozás nélkül is, csak ha jól tudom, nem élnek sokáig. Amúgy ha nem mondjátok, én el is hiszem, h a videóban az igaz
  • ColdFire
    #1607
    nemhinném h léteznek ilyenek...
  • Hajnalcat
    #1606
    Az, amit mutattak a videóklippben, az igen. Tehát bemaszkíroztak valakit aztán bohóckodott egyet a klip kedvéért. De amúgymeg valóban léteznek vízfejű vagy más torzszülőtt emberek, a mocskos nukleális kísérleteknek köszönhetően...
  • csgery
    #1605
    Kutyul...
  • Landren
    #1604
    Én sem nagyon értem, hogy Te most konkrétan miről is beszélsz...
  • ddomi87
    #1603
    akkor ez most csak kitaláció?
  • Hajnalcat
    #1602
    K.András, te összekevered az UFO-kat az antikrisztussal (sátán) meg az apokalipszissel.

    "Foglalkozás: A sátán szopatása!"
  • atlagember
    #1601
    Ezt az optimizmust! Te hol élsz? Csak nézz körül egy kicsit, mi folyik ebben az országban! De tovább is lehet, az egész világ az irigységről, gyűlöletről, kapzsiságról és a hatalomról szól.
  • K.András
    #1600
    Szóval leszámoltunk a félelemmel föleg miután rájöttünk, az esélye annak hogy az embereket leigázzák esélye 0-a! Igenis mi irányitjuk az életünket méghozzá háboruk nélkül és mindenki egy jobb világért dolgozik! Megérettünk arra, hogy vér nélkül is meg tudjuk oldani a dolgainkat nézeteltéréseinket! Ma egy uj világ jött el aminek a neve boldogság!
    Azáltal, hogy leirtuk a tényeket mindenki tisztán látja miért volt rosszabb az a világ ami eddig volt, szabadok lettünk!Nem szabad félni a rossztól mert az igazából csak a mi fejünkben létezett!
  • Palinko
    #1599
    csak az a baj,hogy mindég vér folyt,hogy valami jobbá válljon,szerintem most sem lesz másképp.
  • K.András
    #1598
    Régen sem volt, ami most kezdödik az teljesen uj világ majd figyeld meg!
    Az emberek nagyrésze még mindig rabszolga, amig meg nem értik a kedves fönökök(emberek akiknek alkalmazottai vannak), hogy nem szabad a másikat kizsákmányolni addig ez lesz, de már elkezdödött valami szerintem ami folytatodni fog persze a jó irányba!
  • Palinko
    #1597
    hajrá!
    egyébként az biztos hogy kevesen figyelünk egymásra. talán nincs időnk a munka miatt? régen is enyit dolgoztak NEM automata gépekkel,hanem kézzel. és nekik volt idejük minden szokásra,ünnepre? igen volt...
  • K.András
    #1596
    Nehéz történet „még nyomozok” utána de ami biztos ezek nem jó tündérek nem jó akarok hanem pont ellenkezőleg, ők a halál azaz az ördög(bibliában le van írva a halál az utolsó ellenség akit le kell győznünk)!
    Az egész a hatalomról szól, vagy benyalsz nekik vagy mész a levesbe mondják ezek a „kedves” idegenek akik egyébként belőlünk táplálkoznak ahogy #1594-es üzenetben átlagember is írja!
    A legkönnyebb mondja a gyilkolásuknak ha az őrületbe kergetik az áldozatot az pedig szerencsétlen a különböző „látomásoktól” rettegve felvágja ereit esetleg leugrik egy hídról stb. Egy példával alátámasztva, biztos láttatok már olyan természetfilmet amiben delfinek halakra vadásznak úgy, hogy a „csordából” megpróbálnak leválasztani kisebb csoportokat majd onnan egy-egy „elemet” amit aztán könnyen el lehet ejteni! Az emberekkel ezt úgy teszik, hogy a társadalmat bomlasztják semmi más ne legyen csak a munka meg a robot, nehogy oda tudjunk egymásra figyelni legyünk érzéketlenek egymás iránt és a pénzért akár tapossuk el egymást...A végére az egyén annyira el lesz nyüve, hogy feladja...
    Magyarországon van a legtöbb öngyilkos sajnos, mert nem figyelünk egymásra eléggé!
    Aztán ott van még a hatalom, azt a látszatot keltik az emberekben hogy egymás farkasai ellenségei vagyunk, pedig nem, mi egymás nélkül semmit nem érünk! Kínai, arab, zsidó, stb. ugyan úgy ember mint bárki, viszont ha el tudod hitetni valakivel, hogy ö rosszabb nálad és a te károdat akarja akkor fel lehet majd fegyverezni téged(oszd meg őket és uralkodj rajtuk taktikát használják) tehát saját magunkat az ö parancsaikra pusztítjuk! Ha ezt meg tudjuk érteni, és egymás mellett békésen élünk és fejlődünk akkor előbb-utóbb le fogjuk „őket” győzni, ami a lényeg az erőszakot el kell kerülni mert amit a másik emberrel teszünk azt nem az idegenekkel tesszük, hanem embertársunkkal aki esetleg hatalmas tévedésben él!
    Fizikailag a hatalmas távolság miatt szerintem nincsenek itt, az elménket próbálják mérgezni és azon keresztül irányítani minket!

    Később írok még erről hosszabban(ha érdekel valakit ha nem:), mert tudom hogy a jó úton járok és ezer dolgot tudnék még ezzel kapcsolatban mondani, fogok is!
  • K.András
    #1595
    Kb. egy éve kezdtem felismerni, hogy az egész életem erről szól!
    6 Éves koromban rémálmokra ébredtem, mindig egy fény követett és addig nem hagyott amíg az ajtó mögé bújva be nem csuktam a szememet! Aztán jó ideig nem volt semmi jel, most viszont más sincsen csak jel, de már tudom kezelni először azt hittem meghibbantam de szerencsére nem!
  • atlagember
    #1594
    A parasztbácsi is szeretettel felneveli a disznóját, aztán a végén levágja.
  • Tomo15
    #1593
    Mikor és hogy kezdődött? Kérlek mesléj erről bővebben.
  • Nohab
    #1592
    Ez az atombomba, atombalesetek "áldásos" hatása...
  • Landren
    #1591
    Tudnál kicsit konkrétabb dolgokat mondani a kipécézéssel kapcsolatban? Meg úgy az egésszel kapcsolatban?
  • K.András
    #1590
    Ez egyénekre szól! Tehát ha téged kipécéznek akkor akárhova mész látni fogod észreveszed mert ugy csinálják! Elég fejlettek a kis gecik ugy utálom öket mint a szart! Nem azért mert idegenek, hanem azért ahogyan viselkednek, én vagyok itthon erre még én köszönjek elöre meg hajolgassak a földig elöttük(ima!), egy nagy Lófaszt az összes szájába!
  • Hajnalcat
    #1589
    Hogy érted, hogy képekkel és szöveggel? És hol láttad ezeket a képeket és szövegeket?