4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • patiang
    #1668
    Azt szokták mondani: ....minden szarra van veréb.
  • Zsoldos
    #1667
    Uristen egy ilyet hogy lehet bekajalni :)
  • REALista
    #1666
    UFO at japanese tv show
  • REALista
    #1665
    Még csak véletlenül sem realisztikus viszont már ezer éve kiderült róla hogy fake.Ha jól tudom japánok csinálták...
  • acc
    #1664
    Mit találsz benne viccesnek? Én inkább realisztikusnak találom.
  • REALista
    #1663
    Vicces...
  • acc
    #1662
    Gyakorlatban az UFO fogalma már eltér az eredetieg azonosíthatatlan repülő tárgy fogalmától. Már régen idegen értelmes lények űrhajóit értjük alatta. Az alábbi filmet is pont az idegenszerű, megmagyarázhatatlan viselkedés teszi hitelessé. A hirtelen, minden ok nélküli megindulás, megállás, vagy a látszólag minden ok nélküli egy-két méterre való megközelítés és hirtelen elkanyarodás nem csak érthetetlen számunkra, de természettudományosan magyarázhatatlan is. Csak bcsülni lehet a tehetetlenségi gyorsulást a filmen látható jármű esetében. Valószínűleg nagyságrendjében haladja meg az ember által még túlélhető mértéket. Sőt, valószínűleg jelenlegi repülőgépeink szerkezete sem viselne el széthullás nélkül ekkora tehetetlenségi gyorsulást. Erre jelenlegi tudásunkkal nincs magyarázatunk. Adnak magyarázatot viszont napjaink fantasztikus filmsorozatai. Például a Csillagkapu. Az ő válaszuk egyszerű: Van bennük tehetetlenségi csillapítás és kész. Vagy más filmek adta időtorzító berendezései is adhatnak magyarázatot. Érdekes lehet ugyanennek a filmnek a japán változata. eredeti japán magyarázó film.
  • patiang
    #1661
    Akkor nem is "UFO" volt?
    Láttam a BBC kb félórás filmjét az eseményekkel kapcsolatban. Hát több mint elgondolkodtató.
    Az arabok miért tiltakoztak kb egy hétig, hogy semmi közük az egészhez.
    Miért gyakorlatozott a légierő pont azon a napon ezer mérföldekkel távolabb? Amikor a légiirányítók riasztottak, miért nem volt a közelben egy árva F16-os sem.
    Kérdések sorozatát tette fel a film.
  • acc
    #1660
    Lassítások. Rövid történet, gyorsan lejátszódik. Ezért érdemes megnézni lassítva is. Hihetetlenül "bután" viselkedik az UFO. Mintha megijesztené a helikopter utasait...
  • patiang
    #1659
    Hm!!
    Érdekes. De mintha vágott dolog lenne.
  • acc
    #1658
    Ezt láttátok már?
  • Sonkapapa
    #1657
    Van egy-két beszaratos film, de akkor sem olyan ijesztők, mint látni kamerán keresztül egy igazi jelenséget amiről tudjuk, hogy nem játszák meg !
  • Hajnalcat
    #1656
    Az mekkora egy film! Egyik kedvencem.
  • ZilogR
    #1655
    ha már szellemezünk: tegnap megnéztem a Sötét víz (Dark water) c. filmet. Azért volt 1-2 pillanat, amikor elindult a gerincemen a borzongás... Mennyire másként mutatja be az emberek és a szellemek "kapcsolatát" egy japán film...
  • csgery
    #1654
    Jaj de hülye vagyok, máshol jár az agyam... nem Szellemvadászat, hanem Szellemjárás...:D
  • csgery
    #1653
    Ma 22:00 órától kezdődik a Szellemvadászat a Discoveryn!!!!!:)
    - csak gondoltam sszólok, hátha valaki elolvassa - :D
  • Landren
    #1652
    lol :)))
    pedig azt hittem én váltom sárgáról zöldre :)))
  • REALista
    #1651
    Kösz megtaláltam!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem egy világ omlana össze benne ha megtudná hogy a lámpák automatikusan váltanak színt!DDD:D
  • Hajnalcat
    #1650
    Olvass vissza "néhány" hozzászólást, ott leírta, hogy miben tehetséges.
  • REALista
    #1649
    Mi van?:D
  • Landren
    #1648
    Én kapcsolgatom a lámpákat töretlenül, bár irányítani továbbra sem tudom...
  • Sonkapapa
    #1647
    Nagyon le vagyunk pukkadva emberek, ennyire kifogytunk az eseményekből ?? :)
  • csgery
    #1646
    Huhh, már nem nagyon memléxem:) vissza kellesz olvasni:D
  • Sonkapapa
    #1645
    Mondjuk szerintem az a vörös puszedlis az picit béna (ezzel nem szeretnék senkit sem leszólni), de pl. olyanok is vannak benne, mint a vízkeresés egy darab bottal.
    Máskor meg nagyon komoly, szóval az én véleményem szerint vannak olyan részek amiket nem érdemes megnézni, mert csak hülyeség, de vannak egész jó kis részek.
    Ne tévesszen meg Titeket, nincs ilyen adóm, csak barátnál láttam már pár részt.

    Csgery!
    Ha emléxel még, talán az első hozzászólásom volt ebben a topicban, hogy leírtam a szellemvadászoknak az egyik történetét. (azóta is hatással van rám) :D
  • csgery
    #1644
    Bizony, a csáje foglalkozik mágiával is, azt is szoktam nézni, ha éppen oda kapcsolok.
  • Nohab
    #1643
    Jó ez is, csak itt jóslástól kezdve minden van.
  • csgery
    #1642
    Jól teszed ;)
  • Landren
    #1641
    nekem nincs ilyen csatornám :((
  • Hajnalcat
    #1640
    Igen, ez az. A másik sorozatot nem láttam még, de most majd figyelni fogom. :)
  • csgery
    #1639
    Amire Te gondoltál, az a Jane Goldman nyomoz :) ebben van benne a vörös hajú csaj :)
  • csgery
    #1638
    Nah, csak meg van végre : katt ;) bár itt csak a műsor bemutatása van, de ebből legalább kiderül, hogy máűs műsorra gondoltunk ;)
  • csgery
    #1637
    De csak az zavar, hogy nem találok a műsorról linket... :) a reality tv lapján is ( itt van :) ) van minden, csak az nincs... ha valaki talál róla valamit, linkelje be;)
  • Hajnalcat
    #1636
    Hát lehet. :) Áá, annyi ilyen műsor van a realityn. :) Az biztos, hogy amelyikben a vörös hajú bige van, annak az egyik részében voltak ilyen "foltos" kutatások.
  • csgery
    #1635
    Az nem az a boszorkányos? :) améke a vörös hajú csáje van?:)
    ebbe van egy fickó, aki iránítja a többieket, mert látja a kameránm, merre mozognak, és mindíg, mikor vlamit átnéztek (házat, vagy templomot), a képernyő alján ki van írva . "Before Dawn", és akkor mutatják meg, hogy mit találtak... lehet, hogy én keverem, de sztem Te is egy másik műsorra gondoltáál, meg én is :)
  • Hajnalcat
    #1634
    Ezt a műsort én is láttam, és utána lett gyanús az a fehér folt a képemen, addig nem is foglalkoztam vele. Egy vörös hosszú hajú bige a műsorvezető.
  • csgery
    #1633
    Vasárnap, (de lehet máskor is ) szokott menni a zone realityn a Ghost Hunts (szellemvadászok). Tök jó, mindíg ilyen szellemjárta helyeken mászkálnak, kamerával felszerelve. Volt benne egy kép, amin egy olyan kis folt volt látható, mint az #1524-ban látható képen van. Ez az ectoplasma, ami a szellem kialakulása előtt jelenik meg. A műsorról linket sajnos nem találtam, szólj valaki, ha ő igen!! ;)
  • patiang
    #1632
    De az sem rossz, ha bemész egy krimóba, belekötsz egy izomagyúba, s már látod is a szellemeket.
  • csgery
    #1631
    A szellemeket azért nem kell tudni látni, ha egy olyan helyen vagy, ahol vannak, tuti látni fogod őket akor is, ha nem tudod hogy kell ;)
  • ZilogR
    #1630
    :D azér' ennyire nem vagyok kíváncsi... ;)
  • Palinko
    #1629
    és ha nem látok, fizeted a temetést?