4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Nohab
    #1708
    Ja meg mikor puffadni kezdett a nő hasa A vacsi biztos akkor változott bélgázzá ...
  • AranyKéz
    #1707
    "Nem kell egyből racionális magyarázatot mondani rá."

    Ouch.
  • csgery
    #1706
    Pénteken a Discoveryn lévő doku.filmek szerintem jók voltak, de a médiumok miatt kicsit olyan hihetetlenek voltak. "itt érzem az energiát" , "belémszállt, és mutatom nekia fényt"...

    Por... lehet... de amikor labda nagyságú gömböket látunk a képeken? Biztos nem egy hógolyó, vagy egy porszem pont a lencse előtt. Nem kell egyből racionális magyarázatot mondani rá. Van, hogy a dolgok magyarázata átlépi a hihetőség határát:).
  • pet0330
    #1705
    Sziasztok!!

    Husi!

    Amiről te írsz én pont arról láttam egy filmet a national geographic-on és ott is egy csomó ilyen képet vizsgáltak és egy kísérlettel bebizonyították hogy azok a gömbök csak porszemek.
  • husi007
    #1704
    ez így van.A barátnőm képei hihetetlenek.Majd kérek tőle egy képet és betöltöm ide hogy ti is láthassátok.
    A Discoveryn menő sorozatok a szellemekről,szerintem néha tul vannak lihegve.
  • REALista
    #1703
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdddd
  • AranyKéz
    #1702
    Neeem, azok bizony plazmagömbök.

    Sok energia kell a fenntartásukhoz, erőforrásként legtöbbször a rossz emberek bioenergiáit, a kozmikus tér- idő- és szagenergiákat, valamint a Star Wars filmekből összegyűjtött Erőt szokták használni. Gondolkozom azon, hogyan lehetne a feketelyukak spiritoemocionális hablatyenergiáit befogni a generálásukra.
  • REALista
    #1701
    por
  • csgery
    #1700
    Én nézni fogom:) A többiek is tegyék ugyanzet!:)
  • Nohab
    #1699
    Ma 21:00 a Discoveryn szellemes filmek.
  • Sonkapapa
    #1698
    Nem voltam egy ideje, de szavasztok ! :)
    Husi !
    Ez elég érdekes dolog lehet, nem mindennap történhet meg az emberrel és akkor tuti azt mondja, hogy ááá ez csak egy porszem meg mittomén, de a Ti esetetek már más.Úgy látszik itt nem egyszer fordult elő, ha az analfabéta fejemmel jól vettem ki a szövegedből :D
  • husi007
    #1697
    A plazmagömbök a barátnőm családi képein folyamatos jelenségek.Van olyan kép amin több mint 8db ilyen gömböt számoltunk össze.Ezek főleg azokon a fényképeken jelentkeznek amik náluk a házba készültek.Az édesanyám temetésén készült képen is van egy érdekes fehér valami,aminek fejformája van. Tulajdonképpen úgy néz ki mintha valaki a háttérből figyelné az eseményeket.Fényvisszaverődés nem lehet mert aznap nem, sütött a nap és egész sötét volt.
  • Easy Rider
    #1696
    pl vákuum? :P
  • csgery
    #1695
    De más a valószínüsége is, hogy előfordul:) Mert egy ablakatlan szobában kisebb valószínüséggel van légmozgás. (megnézném, h egy ablakatlan szobában hogy végekeznék, hogy a fújó szél hogyan nyomja a szemembe a palplan tollát:) )
  • Hajnalcat
    #1694
    Ez nem egy hétköznapi légmozgás volt...realista :D Ilyet nem szoktam minden nap érzékelni benn a lakásban.
  • REALista
    #1693
    Légmozgás mindenhol van függetlenül attol hogy van e ablak a szobában vagy nincs.
  • Hajnalcat
    #1692
    Olyan, mintha megfújná egy lágy szellő és olyan helyen történt mindez, ahol egy darab ablak se volt nyitva.
  • REALista
    #1691
    Én is éreztem már ilyet ezzel nincs is semmi gond de miért kell tényként kezelni hogy ezeket szellemek okozzák?
  • Hajnalcat
    #1690
    Mert én is éreztem már ilyet, azért kezelem tényként.
  • REALista
    #1689
    Szkeptiku szótár...:DDDDDdd
  • csgery
    #1688
    Infrahang : itt van egy kis infó róla.
  • csgery
    #1687
    Nem filmben volt. Tudományosan bizonyított tény. Továbbá az infrahang váltja ki azt, hogy hideget érzel.
  • REALista
    #1686
    Miért kell tényként kezelni amiket filmben láttatok?:DDDD
  • Landren
    #1685
    és ez pontosan milyen érzés?
    határozott hideg? vagy csak libabőrös lesz az ember, és mintha hidegebb lenne kicsit?
  • Hajnalcat
    #1684
    Igen, hideg légáramlat csapja meg olyankor az embert.
  • csgery
    #1683
    Menj oda (ha odamersz) és nézd meg, hideg van-e. Ha hideg van, a tulaj ott van:)
  • n3whous3
    #1682
    Ott ahol most lakom, jó pár éve meghalt a régi tulaj.

    Valószínűleg még mindig "kísért" (bár békés). Néha, mikor egyedül vagyok otthon, akkor is hallom, ahogy valaki az emeletetn járkál.
  • csgery
    #1681
    A sok ülés után a vérnyomás miatt látod ezeket (nekem is van olyan, emg esek összefele).
  • sz4bolcs
    #1680
    ja, ilyet sokszor látok, ha gyorsan állok föl sok ülés után..
    vagy nagyon erős pislogára is előjöhet.
  • csgery
    #1679
    Jah, értem:) Látszik, hogy orvos vagy!!!
  • cadaver
    #1678
    NOL= látóidegsérülés, cumót vágod, petit mal =enyhe, eszméletvesztéssel nem járó "tic", epilepsia egyik formája.
  • csgery
    #1677
    Hali!:) És ez mi is? : "Nervus opticus laesio. Vagy komolyat ütött a cumó. De lehet, hogy petoi mal volt (minor epilepsias episod)" Cseppet latin ez, vagy mittu domain, de nem értem:)
  • cadaver
    #1676
    Nervus opticus laesio. Vagy komolyat ütött a cumó. De lehet, hogy petoi mal volt (minor epilepsias episod)
    Hali!
  • csgery
    #1675
    Csak Látomás topik van tudomásom szerint:)
  • REALista
    #1674
    Ezt inkább a látászavarok topicba kellett volna írnod ha egyáltalán van ilyen...:DDDDd
  • Palinko
    #1673
    ez mindenkivel megesik. velem az volt már 2 szer is 1 éven belül.olyat láttam,mintha kis konflettit szórnának de csak ezüstöset és kurvára csillogott. (nem a hó esett..) szóval jól behalucináltam veled is ez történhetett
  • Kmarha
    #1672
    Jobb ötletem nincs :D

    de tényleg valami milliméternyi kis por vagy valami, ami megtapadt, és pislogás meg a szemnedvek álltal hol előjött, hol eltünt. No de én földhözragadt ember vagyok, majd jönnek mások akik megmagyarázzák :P
  • csgery
    #1671
    Azt csak észrevenném...
  • Kmarha
    #1670
    por ment a szemedbe
  • csgery
    #1669
    A mai nap felettébb különös volt számomra. Délután kb 6 körül mentem befele a szobámba, és egy szürkés foltot láttam az ajtó mellett. Azt hittem, csak valami fény, ami éppen odavetődött, vagy vmi ilyesmi. Aztán kb 8 kor szintén a szobámba mentem befele, és akkor is egy szürkés foltot láttam az ajtó mellett. És kb 2 perce lenézek a lábam mellé, és az a szürkés folt ott volt a lábam, mellett, majd egyszer csak eltűnt. Ez mi a tököm lehet? Lehet, csak képzelődöm?