4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Randelz
    #1788
    Nálunk is vannak furcsaságok:Na most ugye a fa az dolgozik..szóval szokott pattogni.De soha nem pattog csak amikor már megyek aludni és sötétben fekszek az ágyban. Ugyanez a helyzet nálunk a padlással ott is szokott zörögni magától, de viszont napközben sohasem.

    Ez viszont egy érdekes torténet:A haveromnál voltunk este a szulei nemvoltak otthon és közben szólt a zene. Majd egyszercsak lekapcsol a villany a zene még mindig szól majd 1-2mp után a villany vissza és a zene le. Azt hittuk hogy a haverom szórakozik de kiderunt hogy nem mert nemhogy csak lekapcsolt hanem a hifi hanem áramalatt sincsem...beszarás volt...majd kiderult hogy a haverom apja kapcsolta le a biztosítékot hogy ne hallgassuk olyan hangosan a zenét mert már hazaértel
  • REALista
    #1787
    Gondolom sötétben gépeztél és miután kinyomtad a monitort még annak a fényétől halucináltál...
  • AranyKéz
    #1786
    << láttam egy erősen kék fényt az asztal fölött kigyulni.. >>

    Van webkamerád ?
  • _Atti_
    #1785
    nemrég volt szerencsém ilyenhez, kikapcsoltam a gépet lefeküdtem és lekapcsoltam a lámpát..alighogy oldalrafordultam volna láttam egy erősen kék fényt az asztal fölött kigyulni..égett pár másodpercig aztán eltünt..

    nem is lepődtem meg mert azthittem merül a mobilom és az asztalon hagytam..de nem, mert a mobilom ott volt az éjjeli szekrényemen mögöttem és semmi gondja baja nem volt..akkor utána arra gyanakodtam hogy az egér? dehát az sem lehet az piros, mp3 lejátszo.. az is kikapcsolva totál máshol..egy valamire emlékeztett még nagyon a fény, az öngyujtomba épitett kislámpára..annak van ilyen kék kör alaku fénye ha odavilágit valaki vele..dehát ez is kizárva a zsebemben volt, nem nyomodhatott be a gombja vagy ilyesmi.. Na mindegy még mindig lehetett az ablak, mert bár emeleten vagyok ha a szembelső utcán lévő házhoz beáll egy auto annak a fénye bevetül az ablakon..

    ezzel is volt két probléma és már kezdtem kicsit ideg lenni hogy akkor mi a fene.. az ablak ugyan résnyire nyitva de (bukó ablak) at üveg részén sötétitő kivülről belülről.. fényes nappal igy sötétet lehet csinálni a szobámban, szoval innen is csak a résen jöhetett volna be fény és mint azota holdfénynél láttam..ez bőven fel, szinte a fal tetejére vetül..és hát nem épp kör formája van..

    eredményképpen megoldásnak csak azt látom ha:
    bevilágitott ott valami ami az ablakom felett volt joval valami nagyon jól célzott fénnyel és a fény fent jött be ugye a buko ablak alul felül ad rést..(villámra nem gondolhatok sem az időtartama sem a fény formája miatt

    a másik hogy a fény bent bocsátotta ki valami az aszalomon..

    egyiknél csak a másikba rosszabb belegondolni, látványra sajnos a második valószinűbb a fény olyan volt mintha az asztalrol jött volna olyan volt a szórása és egyáltalán nem olyan mint amikor valahonnan messziről vetül oda..

    vagy egy hónapja volt, abnormális más dolog nem járt vele,azért emelem ki mert hallottam már ilyesmi sztorit és ahhoz ilyen borzongato dolgokat kapcsolnak hogy meghal valaki a közelben, nagyon hideg lesz tőle stb.. kopkopkop semmi ilyesmi. de az ilyen ismeretlen dolgok frászt hozzák az emberre
  • armageddon666
    #1784
    Még sose tapasztaltál paranormális jelenséget???? ez már paranormális! O.o
  • PJack
    #1783
    vagy lehet h csak azért mert soha nem nézek horrorfilmeket, de még egy kicsit ilyesztő filmeket sem?
    csak azért mondom, mert egyszer régebben láttam egy földönkívülis dokumentumfilmet és napokig nem tudtam normálisan aludni. nemtom miért.
    de mondjuk az más, mert akkor sem tapasztaltam semmi furcsát. lehetséges, hogy csupán a képzeletünk játszik velünk? ez mondjuk csak az esetek 50%-ában igaz, mert vannnak olyan esetek, amikor valószínű, hogy nem képzelődünk. de legtöbb esetben szvsz erre is van érthető tudományos magyarázat.
  • PJack
    #1782
    amugy az érdekes, hogy én soha életemben nem tapasztaltam semmiféle paranormális jelenséget. érdekes, nem?
    jó, mondjuk az igaz, h 13 vagyok, de mondjuk úgy tudom, hogy a kisebb gyerekek ilyedősebbek:D
    vagy nem is, inkább csak a fantáziájuk élénk.
  • PJack
    #1781
    jah, micsoda véletlen:D
  • AranyKéz
    #1780
    Vagy ha van is, akkor akár a legszuperebb nagy sebességű kamerával is csak sötét, elmosódott, zajos vackot sikerül felvenni :)
  • sz4bolcs
    #1779
    ez valóban elgondolkodtató. ;)
  • PJack
    #1778
    hát.. gondolkozz már. ilyen helyzetekben általában az embernél nincs kamera, vagy fényképezőgép. sajnos.
  • Super Saiyan
    #1777
    nincsennek képek :(
  • patiang
    #1776
    Én is láttam ilyen "bizonyítékokat", sőt még az un. okos TV-ék is foglalkoznak vele néha. Egy angliai hapsi is elmondta / hivatásos szellemvadász volt /, hogy meghívták egy kastélyba / mert általában a paranormális dolgok az antik helyeket szeretik /, és meglátta a bajok okozóját. Egy kislányt, akiről még azt is elmondta, hogy milyen ruhában volt. A kislány elmondta a szellemvadásznak, hogy miért riaszgat. Tehát, ha valaki csecsemőként hal meg, akkor ott is ugyanaz pelusban, egy aggastyán ott is aggastyán. Mert, ha így van, akkor én fiatalon szeretnék kinyúvadni, mert, akkor túlodalt is az leszek.:))))
  • csgery
    #1775
    És hogy melyik hiteles? youtube.com pl... körbenézel, (beírod, h ghost), aztán meg onnan Te döntöd el, melyik hiteles szerinted. Vagy google-ben kismillió lapot találsz, ami tele van ilyenekkel.
  • csgery
    #1774
    Realista: a millió bizonyíték nem 1000000 bizonyíték, hanem csak a bizonyítékok, képek videók sokaságára utaltam.
    Patiang: nem úgy értettem, ahogy Te gondolod, hogy értem:)
  • patiang
    #1773
    De mitől félnek, ha hisznek benne?
    Azért sz*r lehet, hogy nem megyek be sötét szobába, mert szellemeket hiszek bent.
    Gyerekkoromban én is féltem a bosziktól, de ma már nem, sőt keresem őket.XDDDD
  • REALista
    #1772
    Milyen millió bizonyíték???
    Egyet mutas ami hiteles...
  • csgery
    #1771
    UFO-k szerintem léteznek, mert a hatalmas univerzumban TUTI hogy máshol is alakult ki élet.
    ÉS én a szellemek létezésében is hiszek. Ha nem léteznek, akko mi az a millió bizonyíték?
    Szerintem sokan mondják egy videóra, h az fake. De ott legbelül elgondolkodnak rajta, hogy mi is van igazából. Néhány ismerősöm is csak azért nem hisz ezekben, és mondja h nem igaz, mert FÉL...
  • patiang
    #1770
    Bár az ősöm gyakran mondta: fiam te nem vagy normális.
    Jah, ő lehet, hogy nem ismerte a para szót.:)
  • patiang
    #1769
    És miben vagy paranormális?:))
  • patiang
    #1768
    Igen!! Szinte mindenki.
    Amikor megszületsz kezdődik a mesékkel, majd később az egyre bugyutább filmekkel. Tisztelet a kivételnek, de szinte minden valamirevaló termék mely szórakoztat is fantasy meg kitalált dolgok. Pl. karib tenger kalózai, Harry potter, akció sz*rságok, stb....
    Másképp az életet rohadt nehéz lenne elviselni. Néha!!!
    Bár az UFO-k és a szellemek más kategória. UFO-k lehet, hogy vannak, de szellemek?!
  • retard
    #1767
    Vki szereti a fantasy-t meg az egyébb kitalált dolgokat??? mágia mesebeli lények stb.
  • retard
    #1766
    Én egy paranormális dolog vagyok.
    ez izgi? :)
  • Sonkapapa
    #1765
    Jó, tudom, de én ilyen vagyok így kell elfogadni. Mindig nevetek, de mostmár tényleg kezd siralmassá válni a helyzet.
    Max., ha nem is paranorm dolgokról, de valamiről igazán beszélhetnénk...
  • patiang
    #1764
    Csak ne raknál a végére ilyet :)
    :)
  • Sonkapapa
    #1763
    Vmelyik nap elég furcsát álmodtam.
    Olyan volt, hogy kimentem wc-re és a szemem sarkából láttam egy alakot, nemegyszer.
    Álmodtam csak meg nem is nagy ügy, de gondoltam már beírom, ha ennyire nem történik semmi különös :)
  • Sonkapapa
    #1762
    Eléggé eltűntek mostanában az emberek :(
    Azért csak történik valami vagy mégsem ????
  • sz4bolcs
    #1761
    Csak mondj egy ilyet.
    Nyilván van olyan dolog, amit nem lehet a jelenlegi törvényszerűségekkel megmagyarázni, de az igazán fura állítás, hogy van olyan dolog, ami ellentmond minden eddigi alapnak, mivel az ellentmondás már feltételezi annak a dolognak is az ismeretét.
  • brrrbrr
    #1760
    Mivel nem bizonyított tény, hogy nincsenek így én aszt mondom vannak.
  • sz4bolcs
    #1759
    konkrétan van ilyen, ami ellentmond minden eddigi alapnak, ami létezett?
  • brrrbrr
    #1758
    Azt amit nem tudok, esetleg nem lehet a jelenlegi törvényszerűségekkel megmagyarázni és ellentmond minden eddigi alapnak ami létezett
  • patiang
    #1757
    Te mit nevezel paranormálisnak? A természerfelettit? Mert ugye olyan nincs. Ha meg talákozol egy olyannal, amit nem tudsz megmagyarázni, akkor az legfeljebb szokatlan jelenség.
  • Sonkapapa
    #1756
    Akkor csak ügyesen ;)
  • csgery
    #1755
    CSinálgattam, de elakadtam benne. Időm sincs mostanság csinálni... majd ha kész lesz, linkelem;)
  • sz4bolcs
    #1754
    csgery: mi van az oldaladdal?
  • sz4bolcs
    #1753
    mindenki változik. ;)
  • csgery
    #1752
    MIért? mi itt a baj? egyszerűen nincs téma, amiről beszéljünk...
  • Ron Ragm
    #1751
    Úr isten el sem hiszem hogy ezt én nyitottam.
  • Sonkapapa
    #1750
    én maradok a képeknél.
  • Sonkapapa
    #1749
    Képeket biztos lehet csinálni otthoni dolgokkal (és itt nem a ceruzára meg a lapra gondoltam, hanem inkább olyan kattintgatos műszerre)
    Más dolgokat nem tudom mennyire lehetne házi praktikákkal elkészíteni, sztem ahhoz érteni kéne az ilyen ketyerék összerakásához is, meg persze tudni kell, hogy mit is csinál az ember ;)