4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • jefferson83
    #1828
    Elvittek az UFO-k pár órára kisérleteztek rajtad és visszatettek ugyanabba a helyzetbe. Persze, hogy kihűlt addigra :DD
  • jefferson83
    #1827
    Szépek, gyöngyházfelhőknek is nevezik őket asszem.
  • jefferson83
    #1826
    :ASDADSD
  • patiang
    #1825
    velem történt valami, ami kissé fura
    ..tejet forraltam, s amikor kezdett feljönni a tej, kiöntöttem egy bögrébe.
    ezután, mivel gondoltam, hogy a lábas még forró, óvatosan nyúltam hozzá
    .....s most jön a fura: TÖK HIDEG volt
    Mármint a lábas
  • ddomi87
    #1824
    temetos

    elsuhanó árnyas

    egyik se vmi meggyőző:P

  • REALista
    #1823
  • AranyKéz
    #1822
    Nekem történt valami eszméletlen furcsa dolog programozás közben. Az egyik függvény állandóan leállt. Beleraktam egy rakadt printf-et hogy megtudjam hogy hol áll le; erre meg a printf kellős közepén állt le :S

    Barom paranormális, mi ? XD
  • Sonkapapa
    #1821
    Na jól van ám már :D
    Örüljetek, hogy valami történt is :D
  • patiang
    #1820
    "De nekem elég az, ha én tudom mit láttam "

    Ha tudod, hogy mit láttál, akkor az már nem paranormális.:))

  • Sonkapapa
    #1819
    Egyébként tudtam, hogy mindenki elkezdi, majd mondani az "ésszerű magyarázatokat" meg meg akarjátok nekem magyarázni, hogy világító felhő volt meg stb... De nekem elég az, ha én tudom mit láttam és nem szokásom halucinálni, hogy megynugtassalak :)
  • patiang
    #1818
    világító felhők
  • patiang
    #1817
    Láttad-e annak a magyar pasinak a fényképét, aki lefényképezte a világító felhőket. S ez teljesen "paranormális", hiszen a nap már régen lenyugodott. Csak kivételesen olyan magasságokban is vannak felhők, melyek a nap fényét visszaverik.
  • AranyKéz
    #1816
    A hallucinációban pont az a félelmetes hogy olyan valóságos.
  • REALista
    #1815
    De csak kettőt írok le...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • REALista
    #1814
    Három lehetőség van:
    a,Valami olyan gyógyszert szedsz ami halucinációkat okoz vagy csak egyszerűen hajlamos vagy rá.
    b,Túlságosan befolyásolható vagy és már a holdat is UFÓ -nak nézed ha éppen rossz szögből látod..:D
  • Sonkapapa
    #1813
    Most jó viccelődni rajta meg én is nevetek rajta:D De akkor majdnem összeszartam magam és halál komolyan láttam, esküszöm.
  • patiang
    #1812
    Pár pohár sörőke csodákra képes.

    Van, aki fehér egeret lát....:DDDDD
  • csgery
    #1811
    Ha ír valamit, még attól sem pörög:) Hetente 1 hozzászólás...:)
  • REALista
    #1810
    Fölösleges ilyeneket kitalálni csak azért hogy pörögjön a topic...:D
  • Sonkapapa
    #1809
    Vmeik nap nagyon furcsa dolgot láttam...
    Este 11 kor megyek haza és az utcánk közepén jártam már, mikor megláttam, hogy az erdő felett (kb. 2-3 km-re van) a felhőnek az alacsonyabb rétegeiben egy zöld ovális alakú vmi megy és egészen a földig a föld felé vastagodó tölcsér alakú fényt bocsát ki. Elöszőr foggalmam sem volt mi az, megálltam és azthittem csak rosszul látok... Megnéztem mégegyszer (folyamatosan ment lassan előre) és nem láttam rosszul...
  • Sonkapapa
    #1808
    Lehet csak kis taknyosok szórakoztak, bár nem biztos :)
    Én néha csak furcsa dolgokat érzek.
  • Nohab
    #1807
    Kacagógerle. Mindig tudja mikor kell nevetni. Pl.: Amikor az ember a lábára ejti a kalapácsot :D
  • patiang
    #1806
    Hát velem is történt már ufo-s. Régebben /XD/ megyek az utcán, egystercsak orra tanya. Nézem mi a p*csa az, hát nem láttam semmit. Mások azt mondták, hogy kétballábas vagyok, de engem etessenek. Valami biztos volt. Mert még hülye kacajt is halottam, pedig mikor felálltam senki nem röhögött.XDDDD
  • patiang
    #1805
    A keze felett van.
    Hát bizony elég brrrr.
  • jefferson83
    #1804
    Vakujjak meg nem látok semmit :))
  • zoli91
    #1803
    kössz a felvilágítást, látom benne vagy
  • AranyKéz
    #1802
    Neeeem, az valójában UFÓ takony. Tudod, nagy az orruk, és sok energiát emészt fel a térugrásnál az átvitele. Így néha, amikor ingadozik az energiaellátás, az orruk hozzáér a házak falához, és egy takonycsíkot hagy maga után.
  • zoli91
    #1801
    ugynézki a vezetékkel van gond, mert anya mondta h régen is volt gond ott annál a résznél, szal jó h nem égett le a ház
  • csgery
    #1800
    Hmm, hát elég éles szemed lehet, ha ezt megláttad az ágyról:)
    Amúgy lehet penész is (pl a falban ott húzódik egy cső, és attól), vagy nemtom.
  • Easy Rider
    #1799
    rézcső?
  • REALista
    #1798
    Nem tanítottak meg rá hogy nem szabad a falra firkálni!:DDD
  • zoli91
    #1797
    itt egy de csak egyik vonalrol mert amugy nemlátszik együtt a 2..
  • zoli91
    #1796
    Sziasztok
    ma reggel éppen az ágyban olvastam mikor megláttam a plafonon azt a 2db 2 méter hósszu sötétsárga vonalat aminek a két vége egymásba találkozik.
    Lehet nem paranormális de az biztos h még tegnap nem volt ott, és akkor az éjszaka alatt kellet keletkeznie.
    Ja és nem árnyék, mert lehuzom a redönyt és odavilágitok a telóval akkor is ott van...letörölni is probáltam de nem lehet, talán kifakult a fal
    Kinek mi az ötlete h hogyan kerülhetett az oda?
  • Sonkapapa
    #1795
    Háát, érdekes dolgok ezek, de vki úgyis, majd idejön és valamivel megmagyarázza a dolgokat, csak azért , mert Ő nem hisz benne.
    De amit haverral csináltunk képet az tényleg durva és, miért csak az Ő lakásukban produkál érdekes képet a gépe ?
  • AranyKéz
    #1794
    << van webkamera de nemvolt a gépbe dugva..ott van a hangfal mögött most is feltekert vezetékkel. >>

    Nekem az szokott kéken világítani. Nem is egyszer ijesztett meg a rohadék.
  • _Atti_
    #1793
    ja tényleg tegnapelőtt volt egy olyan érdekes dolog hogy ültem egyszercsak repültem msnről.. probálok visszamenni, nem tudok, elment a net .. probálom javitani nemjo, kimentem a routerhez megnézni hogy nem e csuszott ki belőle valami vezeték, vezetékek helyükön, egyet nem vettem először észre mert fal fele vannak a ledjei , hogy nincs benne áram..

    és akkor az érdekes dolog az hogy az elosztón a kapcsoló valahogy offra lett állitva, pedig ez ilyen nagyot kattanós izomkapcsoló magátol nemtudom elképzelni hogy átváltson..pedig rajtam kivül nem volt más itt. (ez az eloszto a routernél van ami nem a szobámban van hanem kint a közlekedőbe(emelet) )
  • _Atti_
    #1792
    nem gépeztem sokat, meg nem haluztam soha, elég nehezen képzelem el hogy fényt haluznék ami megvilágitja a cdtartodobozt stb ami ottvan az asztalon.. nem folt volt, fény,

    #1786

    van webkamera de nemvolt a gépbe dugva..ott van a hangfal mögött most is feltekert vezetékkel.

    #1788

    tesómnál ha a hangfal dugóját csak picit érintem a gépbe akkor van esély hogy megszólal a rádió rajta :D nem is kell bekapcsolni a gépet hozzá
  • Sonkapapa
    #1791
    Havert azthiszem mostmár rászedem, hogy kérje el egyik barátunktól a telefonjához a bizbazt amivel végre feltudom már rakni a képet amit csináltunk...Érdekes, mert a telefonja mindig az Ő lakásukban produkál furcsa képeket és nem állandóan (nem a telefon hibája) és máshol nincsenek ilyen furcsa kék formák a képen.
  • Denniske
    #1790
    Én egyszer halóztam egy elég durvát.
    Nem aludtam már lassan 50-52 órája és nehezen, de lefekvésre szántam el magam. Akkor még discman volt a menő, ígyhát megpróbáltam az ágyam melletti kislámpa fényénél zenélésre bírni. Sajnos le volt merülve az elem, így reflexből kipattintottam az első elemet a helyéről, aminek következtében a szobámban lévő egyelten fényforrás, a kislámpám kialudt, mintha kiégett volna a körte. Itt már paráztam, de tudtam, hogy nem vagyok a helyzet magaslatán, úgyhogy jobb lesz elaludni gyorsan, méghozzá zenével. Gyorsan felkapcsoltam a nagyvillanyt, le a földszintre, elem begyűjt, majd fel. Lekapcsoltam a nagyvillanyt, majd visszafeküdtem az ágyba, ahol a kaktusz discmanem várt. Ahogy az első friss elemet belepattintottam, a "kiégett" de ki nem kapcsolt kisvillany felgyulladt újra. Lehet, hogy az éjjelilámpám rám gyakorolt hatásának köszönhető, hogy nem kattantam rá a hallucinogénekre? (A)
  • REALista
    #1789
    Gyanítom mindíg pattog az csak napközben nem veszed észre, este meg mikor lefekszel a csöndben persze hogy felfigyelsz rá...