4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • nyaSGem
    #1868
    Nekem ebben a képben az a parajelenség, hogy egy fiatal ember mi célból készít fényképeket a szülei hálószobai ágyáról??
  • Dexxter
    #1867
    Nekem vhogy nincs tőle paranormális érzésem, de attól még lehet az.
  • csgery
    #1866
    Az a nyíl...
  • patiang
    #1865
    azt nyilat Te nyomtad oda?
    nem tudom mi a para a képen
  • PJack
    #1864
    ehh, hát lehet hogy csak a macska szereti nézni a betegeket.
    aztán ketten meghaltak így, és a többiek megilyedtek, és azért haltak meg olyan sokan:D
  • csgery
    #1863
    Igen, én miközben fényképztem, egy üveglapra lézereztem közben...gondolkodni nem halálos dolog...
  • AranyKéz
    #1862
    Áhhh, senki nem venné be hogy csak szarul volt rögzítve.
  • qper
    #1861
    tegnap éjjel nem kis hangeffekt kíséretében leszakadt az egyik szobában lévő hatalmas könyvespolc, most vagy paranormális tevékenység volt vagy csak szarul volt rögzítve a dübel a falban.
  • REALista
    #1860
    Nyilván nem láttad ez a fényképezőgép műve sokszor látni ilyeneket képeken...
  • COB666
    #1859
    ezt egy üveglapra lézerezel és kész
  • csgery
    #1858
    Az egészben a poén, h szabad szemmel nem láttam, csak a sötét szobában fényképeztem egyet, cask a vakunak a fénye világított. De nemtudom mi verődhet vissza egy iylen csikkal együtt...
  • Sonkapapa
    #1857
    Ezt szabad szemmel is láttad ?
    Lehet csak vminek a fénye, bár kitudja ;)
  • csgery
    #1856
    Ezt anyumék szobájában fényképeztem:


    Ha nem műxene: katt!
  • Sonkapapa
    #1855
    Amúgy mondjatok vmit, mivan Veletek ?
  • Sonkapapa
    #1854
    Mostanában megint nem történik semmi senkivel ???
    Én most próbálok nem erre koncentrálni, mert azért itt a nyár :)
  • nyaSGem
    #1853
    Hát ezek szerint mindenesetre az amerikai ápolók ravaszabbak, mint a bolgárok...
  • csgery
    #1852
    Hogy szépen hulljon kifele mindegyik ember? Elképzelhető...
  • AranyKéz
    #1851
    Ami azt illeti... Miért is van egy négy lábon járó bacigyűjtemény legyengült emberek közelében ?
  • csgery
    #1850
    Véletlen egybeesések? 25x? ÉS ha a mcsakának van vmi fertőzése, és azt kapja elaz ember? Hülyén hangzik, de hát na...:D
  • armageddon666
    #1849
    lehet hogy a sokkba halnak bele xD
  • nyaSGem
    #1848
    Ez kegyetlenség!
    Gondoljatok bele...
    Szegény mamzi vagy papszi szép nyugisan piheg az elfekvőbe. Erre felugrik az ágyára ez a dög. Gondoljátok el onnan kezdve ezeknek a szegény öregeknek a lelki állapotát, amikor tudják, hogy hamarosan meghalnak. Meghalni jobb nyugalomban, váratlanúl.

    És mi van, ha lerúgom az ágyamról, de úgy rendesen?
  • patiang
    #1847
    Ez egyébként betegség, mert én meg olyat ismerek, aki nyáron a nagy hőségben is vastag posztókabátban, sapkában, és kesztyűben járkál. Olvastam, hogy ez olyan elváltozás, hogy ha nem öltözne fel "megfagyna". Persze nem szó szerint, csak a szervezete nem "normális". S az érdekesség az, hogy télen sem kell jobban felöltözniük. Egy állandó hőmérsékletet kíván a szervezetük.
  • Sonkapapa
    #1846
    Múltkor tv-ben láttam egy pasast akinek azok az érzékelő szervei nem is tudom tönkre mentek (?) amikkel a hideget érzékeli és nem csutkahidegben egy kisgyatyában szaladgált :D
  • AranyKéz
    #1845
  • armageddon666
    #1844
    hülyeség -.- a macska nem tudja hogy megfognak halni, Ő ÖLI MEG ŐKET!!!!
  • jefferson83
    #1843
    Nem tudom, nekem az első dolgom lenne eltávolítani a macskát :)
  • mikike
    #1842
    http://www.borsonline.hu/news.php?op&hid=3137
  • zoli91
    #1841
    Én egyszer tüzeltem a kertbe, elötte szereltem és benzines lett a kezem(azthittem már eléggé elpárolgott)
    aztán vhogy elkapta a tűz lángja és az öklöm begyulladt, égett ugy 7-8 másodpercig de neméreztem fájdalmat:))Durva volt
    utána félórával késöbb kezdett el fájni és teljesen felholyagosodott
    Szóval jól megjártam
  • armageddon666
    #1840
    olyan fájdalmas lenne hogy nem bírnád ki a sokkot, ezért a szervezet inkább blokkolja az impulzusok áramlását :c (okosnak hangzott?)
  • AranyKéz
    #1839
    Nekem egyszer sikerült feltérdelnem egy fotelre amiből kiállt kb 2 centire egy éles vasrúd. Mai napig megvan a sebhely olyan kemény volt, mégse éreztem semmit se amikor történt. Érdekes lenne tudni hogy ilyenkor miért nem érezzük ezeket.
  • sz4bolcs
    #1838
    "Bár a szénné égett újjaknak is van előnye."
    -Legközelebb sem fogja érezni, hogy forró. :-))
  • armageddon666
    #1837
    ehh végülis :D én mondjuk csak olyanról hallottam hogy a nagyon hideg éget xD
  • nyaSGem
    #1836
    Hát ez egyszerű!
    A lábos totál forró volt, csak te hidegnek érezted.
    Nem volt veletek még olyan, ha iszonyat forró cuccba nyúltok, vagy teszitek a lábatokat, azt hidegnek érzitek?
    Velem már sokszor.
    Szóval örülj neki, hogy nem égetted szénné az újjaidat és máskor jobban figyelj oda mit fogdosol meg.
    Bár a szénné égett újjaknak is van előnye. Ceruza nélkül tudsz rajzolni...
  • sz4bolcs
    #1835
    Zepter volt?
  • patiang
    #1834
    De a tej forró volt, mert megégette a pofácskámat.
  • patiang
    #1833
    Hááát.
    Azóta vannak fura gondolataim. Pl, hogy nem is olyan szar / néha / ez az élet.:DD
  • sz4bolcs
    #1832
    Részeg fodrásznál jártam. Ennél paranormálisabb nincs is. :-)
  • Sonkapapa
    #1831
    Sztem meg ellenőrizzd le magad hátha találsz kissebb hegeket :D
    Meg dokinál is megnézetném, hogy megvan-e minden szerved :D
  • patiang
    #1830
    Hát erre én is gondoltam, csak jó lenne tudni, hogy UFO csajt meghm-tettek velem.:DDDDDDDDDD
  • jefferson83
    #1829
    Ezek jók :)