4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Gofri
    #1908
    A fűnyíró elektromos volt hallani lehtett a hangján és láttam a virító sárga vezetéket.
    Hát a zajok tök olyan voltak amikor ki nyilik az ajtó(a garázs ajtónknak elég jellegzetes hanja van:) ) és valaki valmit matat meg minden .
    De ugyanezt a hangot hallottam fentről is amikor lent voltam.
    De ez az álmodás egyre durvább :| egyre többet álmodok meg a napokból egyre pontosabban és egyre gyakrabban. Ez mi a francér van?
  • armageddon666
    #1907
    ilyen megálmodós baromság nekem 3szor volt egymás után xD azóta meg azelőtt semmi xD
  • csgery
    #1906
    Hát ha egy ajtó nyílt ki, akko biztos nem puff, meg reccs hang volt:D szerintem valami nyikorgás, bár egy ajtó kinyílhat magától is, pl nyomásváltozás miatt, és a zár nem fogja jól az ajtót.
  • Sonkapapa
    #1905
    Megálmodos dologról, nekem is vannak dolgaim, amikor vmi olyan ismerős, hogy tudom, hogy a másik barát az a bizonyos megszólalás után mit fog mondani, ez többször is előfordul, de engem inkább az a zajos dolog érdekel :D Milyeneke voltak a zajok ? Vagyis pl. reccs raccs, vagy pff vagy mi ?:D (nem nézünk hülyének, max. csak nemhisz pár ember Neked, de az ien megesik)
  • csgery
    #1904
    Nos, igen :D
  • armageddon666
    #1903
    a deja vu az az mikor olyat lácc ami mintha már megtörtént volna.
    prescque vu a "jövőbelátás" xD
  • csgery
    #1902
    hello!:)
    a megálmodás ilyen deja vue, nekem is szokott lenni, h egy két pillanatot megálmodok:) A szomszéd nem lehet, hogy benzines fűnyíróval vágta a füvet? (nem kötöszködni akarok, de menjünk biztosra:))
  • Gofri
    #1901
    Hello !!

    Én most regisztráltam hogy elmondjam egy nyári esetemet.
    Na az volt hogy fekszek az ágyamon és néztem a TV kb. délelött 10 óra volt valami zajt hallottam a pincében gondoltam az ajtó nyílt ki. Lementem megnéztem de zárva volt aztán oda fenntről hallottam ugyen ezt felmentem de semmi ! (azt gondoltam hogy őrült vagyok !)
    kb.20 perc múlva elment az áram de csak a mi házunkban mert láttam hogy a szembe szomszéd fünyirózik. Lementem megnézni a villany automatát de fel volt kapcsolva már keztem nagyon félni de mire fel megyek újra szúl a TV és
    néhány pillanatig fura fehér lebegő valamiket láttam ez alatt a pár pillanat alatt halálra rémültem !
    Ez után minden normálisan ment tovább . Ezt még senkinek nem mondtam el mert biztosan hülyének néztek volna .

    Meg olyan szokott lenni hogy megálmodom a következő napot
    (de nem minden pillanatát ) többször volt olyan hogy álmodtam egy tök átlagos napról amikor egy 1 est kaptam:(
    Na aszem másnap vagy az után az a nap majdnem ugyan ugy megtörtént!! Tudom hogy ilyen már mással is történt de velem egyre többször történik ilyen és egyre pontosabban álmodom meg a napok!!

    Üdv.: Totya (remélem nem néztek hülyének) .
  • csgery
    #1900
    Rajta;):D ték:D
  • Sonkapapa
    #1899
    Hát öcsém, kössz, hogy megengeded azt, hogy levegőt vegyek :D
    Na amúgy lassan itt a tél és egyre korábban sötétedik, lehet csinálni képeket :D
  • csgery
    #1898
    Jó, de mi értelme százszor végigtaglalni akármit... puszta válaszod tagadja UFO mivoltodat! A paranormális jelenségek még senkit sem tettek naggyá. Tudom miről beszélsz, de szörnyű érzésem támadt. Beszélgetni ezekről egy dolog... de ez itt valami egészen más. Egy csepp Star Wars beütés a'la Yoda, Lejja, meg luk szájtáterrrel:D
    Természetesen beszélhetünk róla, tudtommal még nem tiltottam meg:D
  • Sonkapapa
    #1897
    CsGery barátom !
    Ezzel a virágzással én is eggyetértek, nem muszály paranormális dolognak történnie ahhoz, hogy beszéljünk róla :)
  • csgery
    #1896
    Arra, hogy a kormány mondjon valamit, várhatsz:)... MERT: nem fogják mondani, h mit láttak, ugyanis megijednének az emberek. ÉS utána millió bejelentés érkezne a közelebbi területekről...
    MO-n meg ne várjuk, hogy Gyurcsány, meg Kóka mondja, h milyen aktákat tárnak a nyilvánosság felé:D na jo, nem politizálok.
    Egyébként virágozhatna ez a topik, egyre kevesebbet írunk, sajna. MOndjuk nem is történik minennap egy parajeleség...
    Jha és 1. állításomhoz hozzáteszem azt is, h igazából ez nem a kormány reszortja, hanem az FBI, és egéb paranormális kutatóintézeté... ha fel akarnak valamit tárni, felfogják:)
  • Sonkapapa
    #1895
    Szerintem meg ameddig nem mondja ki a kormány vagy az ember nem kerül olyan helyzetbe, hogy lát valamit addig nem fogják elhinni :)
  • jefferson83
    #1894
    Ajánlom mindenki figyelmébe UFO ügyben, erre kell rákeresni:

    Alien Autopsy - Roswell Ufo Crash

    A Roswelli Ufonauta boncolása, klasszikus darab :)

  • AranyKéz
    #1893
    Hát jó, nem sejtettük. Vannak ám olyan emberek XD
  • Nohab
    #1892
    Gondoltam, hogy betegség, nem pedig az UFOk raboltak el valakit és....
  • AranyKéz
    #1891
    Wikipédián olvastam erről valamit, de a franc se emlékszik már a betegség nevére.
  • REALista
    #1890
    Ez valami születési rendellenesség...nem rég volt valami hasonló a Spektrumon is...
  • Nohab
    #1889
    DE TÉNYLEG!
  • Nohab
    #1888
    Ez vagy egy nagyon szemét betegség, vagy UFO.
    CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!
  • csgery
    #1887
    Akkor már tudom, mult héten minek nyomtam mellúszásba a TV előtt:D
  • Sonkapapa
    #1886
    Én mindig is mondtam, hogy nem vagy normális ;):D De azthiszem én már párszor felemeltem a kezed :)
  • csgery
    #1885
    Emberek! Ha van itt valaki, aki parafenomén, emelje fel a kezem!!
  • PJack
    #1884
    :D
  • REALista
    #1883
  • pipeppers
    #1882
    :D
  • pipeppers
    #1881
    Hááááát, azért a Földet elég rendesen kinyírtuk a kényelmünk érdekében...
  • csgery
    #1880
    Ez kibaszottul paranormális volt Sonka:D bár Bush alapból paranormális...:D
  • Sonkapapa
    #1879
    Bush egy idióta, annyi esze van, mint a seggemnek, na jó annyi se :)
    Egyébként itt egy vicc Róla és a stílusáról :

    George Bush ellátogat egy amerikai általános iskolába, hogy válaszoljon a gyerekek kérdéseire. Egy kissrác felteszi a kezét, mire George felszólítja:
    - Mi a neved, kisfiam?
    - Kicsi Billy.
    - Mondd a kérdésedet!
    - Nekem három kérdésem van:
    1. Miért rohanta le az USA az ENSZ álláspontja ellenére Irakot?
    2. Hogyan lehetsz te elnök, ha Al Gore több szavazatot kapott?
    3. Mi volt ez az egész Osama bin Laden-nel, ha korábban a CIA képezte ki?

    Ebben a pillanatban kicsöngetnek, de George megígéri, hogy a szünet után folytatják. Szünet után George visszatér, és megkérdezi, hol is tartottak.
    - Ja igen, a kérdések. Kinek van kérdése?
    Egy másik kissrác felteszi a kezét.
    - Hogy hívnak, kisfiam?
    - Steve.
    - Mondd a kérdésedet!
    - Nekem öt kérdésem van:
    1. Miért rohanta le az USA az ENSZ álláspontja ellenére Irakot?
    2. Hogyan lehetsz te elnök ha Al Gore több szavazatot kapott?
    3. Mi volt ez az egész Osama bin Laden-nel, ha korábban a CIA képezte ki?
    4. Miért csöngettek ki 20 perccel korábban?
    5. És végül: hová tűnt Kicsi Billy?
  • csgery
    #1878
    Hát lehet jó szándékú faj vagyunk, mert ha mennénk az űrben, elszállnánk xy ra, és lenne élet, nemhiszem, hogy az első dolgunk a háború lenne velük:D De ahogy Bush-t ismerem...:D
  • pipeppers
    #1877
    A szellemek hitére is szükségünk van. Persze nem azokra az áááááuuuuooo félékre, hanem a lelkekre gondolok. A testetlen lelkekre. Én hiszek bennük, mert szerintem az emberiség fejlődésének erre kell haladnia. Mármint hogy meg kell szabadulnia a testétől :))
    Olvasta valaki Nemerétől a Világok harcát? Na valami olyasmire gondolok.

    Az UFO-ban való hitre is szükség van, hisz közelebb vannak, mint a szellemek, mégha valójában távolibbak is, hisz ők akarják így. Persze elképzelhető, hogy nincsenek jó szándékaink velünk, de remélem ezt csak azért gondoljuk, mert magunkból indulunk ki, és mi nem vagyunk éppen jószándékú faj.
  • Sonkapapa
    #1876
    At a baj, hogy a mai világban (hülyén hangzik) már nem lehet olyan könnyen eldönteni, hogy mi valós és mi kitalált, megcsinált dolog. Mert most elő jön vmi nénike aki látott vmi kör alakú vmit lebegni az égen vagy esetleg szellemet látott akkor mindenki hülyének nézi és azt mondja, hogy halucinált vagy mindig kitalálnak vmit az emberek, mert bizonytalanok. Ugyanis vmelyik hülyegyerek felakarja hívni magára a figyelmet előveszi a számítoján a mindenféle szerkesztő progit és csinál vmi hülyeséget, elhiszik sokan erre odaáll, hogy ezt Ő csinálta, király, hogy megette egy csomó ember...
  • sz4bolcs
    #1875
    ufokban
  • AranyKéz
    #1874
    A szellemek valószínűtlenebbek. (Még akkor is, ha UFO alatt azokat érted, akik állítólag a kormányokkal mindenféle szerződést kötöttek, hogy titkolják a létezésüket, aztán mégis itt röpködnek minden balfasz szeme láttára).
  • csgery
    #1873
    Na neeee
  • nyaSGem
    #1872
    "Egyébként Ti melyikben "hisztek" jobban az ufokban vagy a szellemekben ?"

    Én csak a szellemes ufókban hiszek!
    Tudod, azok olyan kis vicces zöld lények...
  • Sonkapapa
    #1871
    Egyébként Ti melyikben "hisztek" jobban az ufokban vagy a szellemekben ?
  • nyaSGem
    #1870
    Jóvanna csak vicceskedtem.

    Egyébként a fényképedet kielemeztem és azt kell mondjam, sikerült lefényképezned egy repülő szentjános bogarat.
    Annak is a piros ledes típusát...
  • csgery
    #1869
    Hozni akartam fel a fényképezőt, feltölteni róla aépeket, amit még a ballgaáskor csináltunk, meg a többi képet, amik még nincsenek a gépen fenn. A gép alaphelyzetben az anyámék szobájában van. Bementem érte, amiko meg jtötem kifele, csak fényképezgetni kezdtem. (csináltam többet is a földszinten, nem csak ezt). Amiko feljöttem, felraktam, akko néztem, h mi az a piros pont egy kis csíkkal maga után...