4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • SlayR
    #1948
    Úgytudom régebben volt ilyen vírus ami képes votl ilyenre
  • csgery
    #1947
    Nem lehet, hogy vmi mást hallottál? Pl valaki beszélgetett...
    Én rágen attól voltam befosva, hogy az erősítőből (ha hangosan hallgattam), és éppen vége lett a zenének, hangokat hallottam belőle, rendes beszédet, volt, német is, meg angol is. Beszéltek egy fél percig, aztán teljes csend volt... én meg ugye egyedül voltam otthon, namost képzelheted hogy bevoltam szarva:D
    KÉsőbb jöttem olvastam, h a rendesen nem árnyékolt zsinór összeszedhet hangokat (a 220 voltot is), meg az erősítők is rádió elvén működnek:)
  • patiang
    #1946
    Azonosíthatatlanok lehet, hogy nincsenek, de azonosítatlanok vannak.
  • Rundstedt17
    #1945
    Nincsenek azonosíthatatlan repülő tárgyak
  • patiang
    #1944
    ....szomszéd?:))
  • Ginny16
    #1943
    Hello:) Nekem is lenne egy kis történetem, ami lehet nem paranormális (sőt) de azért picit megijedtem:) Szóval...egyszer kapcsoltam be a gépet és rendszerteszt közben szépen megszólalat a hangfal, de rendes beszéd volt, tartott kb 3 mp-ig, aztán elhallgatott. Szerintetek ez mitől lehet?
  • Hajnalcat
    #1942
    Ne aggódj értem!
    (Azért kedves tőled.)
  • patiang
    #1941
    Még csak annyit, hogy velem is történtek már dolgok, melyekre nem találtam ésszerű magyarázatot. De ez nem azt jelenti, hogy ezek természetfeletti jelenségek, mert olyan NINCS. Minden a természet része. Pédául az ősember sem tudta megmagyarázni a villámlást.
  • patiang
    #1940
    Nem akarlak befolyásolni, de azért vigyázz ezekre a dolgokra. Fenntartással közelíts feléjük, mert végül annyira a rögeszméddé válik, hogy esélyed sem lesz, hogy megszabadulj tőlük. Láttam már erre példát. Nem akarom átélni azt a lelki szenvedést.
    Ne haragudj, hogy beledumáltam.:))
  • Hajnalcat
    #1939
    Igen! Nagyon közel. Annyira, hogy egy konnektorba csalakozik mindkettő, méghozzá egy elosztó segítségével.
  • csgery
    #1938
    Szivesen:)
    Még eyg kérdés: a számítógép és a rádió közel van egymáshoz? Vagy vmilyen elektromos vezetkén nem futkározik arra?:)
  • Hajnalcat
    #1937
    Khm...találtam valamit, ami rám illik nagyonis (bár én 26 vagyok, de már régebb óta vannak furcsa dolgok):

    A kutatások szerint a kopogtató szellemek áldozatainak nagy része 25 év alatti nő, akik nem is tudnak róla, hogy ők maguk okozzák a zűrzavart. Az ő érzelmi problémáik vetülnek ki, a harag, a félelem, a paranoia, és a skizofrénia. Rajtuk, ha pszichológus segít, a kopogtató szellem is hamarosan eltűnik.
    Igen, a legtöbb ilyen jelenség instabil egyénekhez köthető, de nem mindegyik. Vannak olyanok is, melyek kísértetekhez kapcsolódnak. Ezekre aztán végképp nincs tudományos magyarázat.
    A kopogó szellemek lehetnek veszélyesek, fizikai és szellemi értelemben is, és rendszerint nem helyhez kötődnek, hanem személyhez. Tehát nem elég esetleg elutazni, elköltözni.


    Huzatos helyen lakom, egy domb tetőn, ami elég veszélyes villámlás idején (egyszer becsapott ide a villám). Ha nagyon fúj a szél, az beáramlik a zárt ablakokon keresztül, gyenge a hőszigetelés. Ráadásul van a rádiós óra mellett egy erős áramot gerjesztő tárgy, méghozzá a számítógép, amin most is írok. Ez mindent megmagyaráz. Köszönöm, hogy belinkelted ezt a cikket. Sokat segítettél vele.
  • csgery
    #1936

    Régebben olvastam egy könyvben, hogy elektromos készülékek képeek bekapcsolni maguktól ott, ahola közelben van valami elektromos tárgy, ami erős áramot gerjeszt. Keresgetem gugliban, és találtam is egy kis erősítért az állításomra:)"Jellemzőek a röpködő tárgyak, rossz szagok, hangos zajok, dübörgés, csapkodás hangjai, megmagyarázhatatlan elektromos jelenségek… és még hozzá esetleg megjelenő szellemek." idézet innen.
    És hát ha huzatos helyen laksz, infrahangok keletkezhetnek... bár nemtudom, hogy ez hogyan képes bekapcsolnia rádiót, rádaásul úgy, ha a csuszka nem mozdult el:)
  • patiang
    #1935
    ......régen paranormális erdei hangokra is megtalálták a normális választ
  • patiang
    #1934
    Amit leírtál nem is olyan paranormális.
    Gratula!!!!!!!!
  • Hajnalcat
    #1933
    Köszönöm, most olvasok, találtam is valami érdekeset:

    Szellemek és kopogó szellemek

    A szellemek a halott személyek állítólagos testetlen lelkei. A szellemeket gyakran ábrázolják lakatlan kísértetházakban, főleg olyan helyeken, ahol korábban gyilkosság történt. Hogy a gyilkosság áltozata egyes esetekben miért cselleng az örökkévalóságig kísértve miközben mások felszívódni látszanak, az élet egyik nagy rejtélye.

    A kísértet (poltergeist) szó szerint "kopogó szellem". A kísértetek jelenlétüket kopogó hangokkal és a bútorok vagy a teáskannák és lábosok dobálásával adják tudtunkra.

    Sokan mesélik, hogy fizikai változásokat éreztek a kísértetjárta helyeken, legfőképp hőmérsékletesést és különös hangokat. Ezek nem a képzelett szülöttei. A legtöbb kísértetjárás régi, huzatos épületekben történik. A tudósok, akik megvizsgálták a kísértetjárta helyeket, a hőmérsékletváltozásnak és a hangoknak is megtalálták a magyarázatát a huzat forrásának felderítésével. Az említett jelenségekért olyan dolgok felelősek, mint például üres rések a falak mögött vagy alacsony frekvenciájú hanghullámok mozgása, amiket olyan közönséges objektumok hoznak létre mint például a ventillátor.
  • Hajnalcat
    #1932
    :))
  • Hajnalcat
    #1931
    Mert számomra elég rejtélyes dolognak tűnik ez az egész, ezért gondoltam, hogy ide írom be.
  • REALista
    #1930
    És ezt miért a paranormális topicba?
  • orkenyid
    #1929
    Nincs olyan hogy "nincs beállítva", resetnél visszáll 0:00-ra és akkor ébreszt.
  • patiang
    #1928
    Paranormális kérdésre paranormális válasz:))))))
  • Hajnalcat
    #1927
    Haha... értelmes hozzászólást várok, értelmes emberektől, de látszik, rossz helyen járok.
  • Hajnalcat
    #1926
    Nincs ébresztő beállítva, sosem állítottuk be az ébresztőt, mivel nincs szükség rá.
  • orkenyid
    #1925
    Ha az Auto-n van, akkor van az ébresztő bekapcsolva (gondolom éjjel negyed 1-re van állítva :D)
  • sz4bolcs
    #1924
    olvass a kopogtató szellemekről és megvilágosodsz.
  • Ronny
    #1923
    lol ,milyen magyarázatot vártál?:D

    biztos a Horla volt az, készíts ki neki vizet és tejet.
  • Hajnalcat
    #1922
    Köszönöm a tipppeket. :| Azt hittem, hogy magyarázatot kapok a dologra, de tévedtem.
  • patiang
    #1921
    ...de alulról:))
  • csgery
    #1920
    Hmm, érdekes.
  • jefferson83
    #1919
    Támaszd ki gyufával, utánna meglátjuk :)
  • Hajnalcat
    #1918
    Kérdeznék valamit. (Lehet, hogy már írtam róla régebben, de ma éjjel ismét megtörtént.) Ha magától bekapcsol a rádió éjjel negyed 1 után, az mi miatt lehetséges? Elsősorban tudományos magyarázatot várok. Egy órásrádióról van szó, mely már másodszor kapcsolt be magától. Mikor kijöttem, akkor az Auto részre volt nyomva és úgy szólt. Mellette van még az Aus és Ein. Na mármost, ha így simán bekapcsolom az Auto részre, akkor nem szól a rádió, csak akkor, ha az ein résznél van. Szóval furcsa dolog ez. És hogy tudja magától elnyomni a gombot a rádió?
    Egy picit nagyon koszos, de nem ez a lényeg. Itt egy kép, hogy jobban érthető legyen:
  • patiang
    #1917
    hát azért ez sem rossz??--Dósa Matyi: Majdnem sírtam, amikor meghaltam
  • patiang
    #1916
    Jaaaah!!! meg ühüm
  • AranyKéz
    #1915
    << Én hiszek Neked. De mi ebben a "versben" a szexualitás. >>

    Mi NEM kapcsolható a szexhez ebben a versben ? XD
  • patiang
    #1914
    OK
    Én hiszek Neked. De mi ebben a "versben" a szexualitás. Avagy netán valamit rám akarsz tolni??
    Amúgy meg értem XXXD
  • sz4bolcs
    #1913
    Hát ez nagyon egyszerű. Freud szerint elfolytás, és valamiféle szexuális szorongás játéka. xD
  • patiang
    #1912
    Ma éjszaka egy különös vers maradt meg bennem. Sőt reggel is tisztán emlékeztem rá. Persze nem vagyok semmilyen látnok, de én spec alapból nem szeretem a verseket / sajnos!!!/ Az pedig a következő:

    "Zord, hideg északi szél zászlaját mardossa
    S magas hegyek ormát karmosa"

    A karmosa nem tudom mit jelent.
  • Hajnalcat
    #1911
    Ajánlom ezt a műsort figyelmetekbe. Most hétvégén (szombat 21órakor, ismétlés 23órakor) lesz a National Geographic műsorán.

    Asztronauták egy távoli világból
  • Gofri
    #1910
    az meg mi a fasz?
  • csgery
    #1909
    Parafenomén lettél:D