4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Anaid
    #3079
    Azért kíváncsi lennék mi az "objektív" verzió szerinted...
  • Anaid
    #3078
    Hát a szubjektív és objektív beszámolókról aztán beszélhetünk....
    Mellesleg, ha pár év távlatából idéznék fel, vagy a jelenről lenne szó akkor "hitelesebbnek" tűnne?
  • Dj Faustus #3077
    Ezek szubjektív élménybeszámolók (többnyire nőktől - ami még árnyaltabbá teszi a dolgokat). Pláne 30-50 év távlatából emlékeznek vissza.
    Ráadásul a forrás Egely György, aki eléggé hiteltelenné tette már magát.
  • Anaid
    #3076
    Egy kedves szkeptikusnak...

    Elektromos hatás plusz fémek...az esetek majd mindegyikében fémek...
    Na azért nincs kicsukva, hogy "félálomban" odatette...
  • upszilon
    #3075
    Pontosan így van.
  • doand
    #3074
    Ha nekem mondaná valaki, akkor ma már elhinném. Mielőtt megtörtént volna azelőtt nem hittem volna el. Ezért írtam le, hogy valami magyarázatot kapjak. Ha meg elalvás után tettem akkor az sem éppen normális dolog, mert jó, hogy te elpakoltál meg minden, de én miért dugtam volna el a medálomat? Na mindegy, ez nekem rejtély marad...
  • tigeroo
    #3073
    BÁÁÁÁZZZ KÖSZÖNÖM JÓL INDUL A NAPOM XDDDdd


    a monitorra majdnem kiköptem a reggelim :DDdd

    állat
  • Falcon87
    #3072
    Én meg egyszer elkezdtem hokizni, de közben elaludtam, és mire felébredtem, tiszta geci volt minden
  • gothmog
    #3071
    Erről van szó. Nekem volt olyan, hogy késő este nekiállítottam dvd-t írni a gépet, (ez még abban az időben volt, amikor a 2x-es írás volt a max) aztán ledőltem -amíg elkészül-, és elaludtam. Másnap reggel azt találtam, hogy elrendeztem mindent. Azaz: Kivettem a kész lemezt az íróból, beletettem a tokjába, becsuktam, visszazártam az írót, és szabályosan leállítottam a gépet. Az egészből nem emlékszem semmire.
  • gregtom6
    #3070
    ASDASDADSDAASDAS?DD?ADD:AD:DA:DADA
    Olyanról nem hallottál, hogy félig alszol, és olyat csinálsz, amire már akár másnak sem emlékszel?
    Nekem volt már ilyen. Meg beszéltem is álmomba, felültem az ágyon, stb. Pedig nem vok alvajáró.
  • dronkZero
    #3069
    Nyilván hihetetlen, azért írta ide. Most nem is az a lényeg, hogy elhiggyük, hanem hogy valami épeszű magyarázatot találjunk rá, mert a spontán térháborgás se nem épeszű, se nem létező dolog.
  • Roland16F
    #3068
    de nem gondolod hogy egy icipicit furcsa a sztorid? mondjuk ha neked mesélnék ezt te elhinnéd?
  • doand
    #3067
    Nem haraptam le, mert nem volt eltörve, másképp nem eshetett le a nyakláncról, a fotel pedig a szoba túlsó sarkában van, az ággyal szemben és ezt nem értem, hogy hogyan kerülhetett oda majd három év után, holott az ágyban aludtam , mikor eltűnt.
  • tigeroo
    #3066
    lehet hogy most californiában is spontán öngyulladás miatt vannak erdőtüzek (csak most nem ember hanem egy fa gyulladt be...vagy egy oxigénmolekula, vagy a kisgöncöl)
  • dronkZero
    #3065
    Leharaptad álmodban, a fotelra esett. Aztán egyszer amikor leültél a tévé elé, de kint felejtetted sört, kimentél érte, aztán másik fotelba ültél vissza, akkor a seggedhez tapadt, és átszállítottad a másik fotelba.

    Van valami körülmény, ami kizárja, hogy így történt a dolog? Csak mielőtt mindenféle misztikus teleportációt kezdenénk pedzegetni...
    Nem beszélve arról, hogy csak élettelen tárgyak szoktak spontán térháborogni, és csak egészben. Olyat még nem hallottam, hogy "Ültem a fotelban, és egyszercsak azt vettem észre, hogy a feleségem fél arca elteleportált Szingapúrba. Elég csúnyán összemocskolta a szobát, ahogy elkezdett belőle spriccelni a vére."
    Szal már eleve egy kicsit gyanús az "elmélet", válogatós egy jelenség...
  • tigeroo
    #3064
    eh...

    csak engem emlékeztet makira?
  • tigeroo
    #3063
    lenyelted, és lassú az anyagcseréd
  • sz4bolcs
    #3062
    kátrokódá!
  • doand
    #3061
    Sziasztok!

    Volt egy esetem, nem tudtam hová tenni a dolgot. Most olvastam egy másik fórumon, hogy van egy olyan dolog, hogy "spontán térhárborgás". Ha valaki tud róla írni valamit, akkor azt szívesen meghallgatnám. A történetem tehát: Három éve volt, hogy néztem a tv-t egy este és egy gatya volt rajtam. Szokásom volt, hogy a nyakláncomon lévő aranymedált bekaptam tv nézés közben. Elaludtam. Reggel amikor felkeltem a medál sehol. Átkutattuk az egész szobát tüzetesen, de nem lett meg. Most tavasszal, majd három évre rá egyszer csak meglett a medál.A szoba másik sarkában lévő fotelben volt. Tudtommal nem vagyok alvajáró, ugyhogy ezt a dolgot azóta sem értem.
  • qetuol
    #3060
    sőt! UWE >> uwu, az idegenek itt is köztünk vannak
  • csgery
    #3059
    Ebből már csak egy lépés az UWE, és minnyár kiderül, hogy Uwe Boll nemis ember
  • gothmog
    #3058

    Kinyírták ET-t! Szemetek!
  • dronkZero
    #3057
    Ez egy UWIAFTO volt.

    Unidentified Walkin' Into A Fukin' Trap Object... :P
  • Falcon87
    #3056
    És ha úszik, akkor USO :D
  • gothmog
    #3055
    Benne van a nevükben. Az UFO-ból az eff az a flying. Tehát az UFO repül. Ha nem repül, hanem gyalogol, akkor UWO.
  • uwu
    #3054
    Az UFO-k márpedig repülnek.
  • qetuol
    #3053
    na nem mintha eddig repült volna..
  • polarka
    #3052
    Ez sem repül többet
  • Hajnalcat
    #3051
    Egyébként videóban mondták a vége felé, hogy volt egy másik is, de ő megszökött.
  • Hajnalcat
    #3050
    :((
  • SötétBarom
    #3049
    OMG Csupakabra.
  • Falcon87
    #3048
  • sz4bolcs
    #3047
    Köszi. Végre valaki elismeri az irónikus humorom. :D
  • qetuol
    #3046
    win. epic.
  • uwu
    #3045
    Én is láttam arcot mareggel.
    A morzsákból formálódott a tányéromon. Egyáltalán nem volt szándékos, csak úgy megjelent. Biztos a szellemek miatt, más oka nem lehet.
  • uwu
    #3044
    WOW kirázott a hideg

    Tényleg olyan, de elég ironikus, hogy egy segglyuk a feje.
  • sz4bolcs
    #3043
  • Falcon87
    #3042
    Akkor írj róluk könyvet
  • dronkZero
    #3041
    Sehogy. Ez hitkérdés, mint Isten vagy a Mikulás. Véleményem szerint ez a "átüt az arc az új burkolaton is", meg a "saját szemével látta az arc kialakulását" simán pofátlan hazugság.

    Egyébként az embernek gyakorlatilag az arcfelismerő képessége alakul ki _először_ (csecsemőként), nem csoda, hogy ha valami ilyen mélyen az agyunkba van drótozva, akkor bármibe arcot látunk. Egyébként én is vagy kéttucat arcot ismertem fel már otthon a WC padlóburkolatán...
  • polarka
    #3040
    Hogy lehet kiszűrni, h nem kamu?