4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • Anaid
    #3279
    Hogy műkszik egy kamera (nagyvonalakban)
  • uwu
    #3278
    Akkor lenne értelme ennek a szövegnek, ha pl. infravörösképről, vagy ultrahangról beszélnél, de ehhez más eszközök kellenek.
  • uwu
    #3277
    A hang és képfelvételeket is olyan eszközökkel készítik, aminek a működési tartománya nem több mint az emberi érzékszerveké. Ez sem véletlen, hisz azok számára csak újra hozzáférhetővé teszik a dolgokat némi torzítással, de az információs bázist ez nem befolyásolhatja. Ebből kifolyólag értelmezhetetlen amit mondasz, és egyetlen magyarázat lehetséges, ami az, hogy hamisítványokról beszélsz.
  • Anaid
    #3276
    Nem érted. Nem az arca változott meg a felvételen történt változás. Tuti, ha szabad szemmel nézted volna ugyanolyannak láttad volna az arcát egész idő alatt. Manipulálódott a felvétel, csak nem úgy ahogy te gondolod. Olyan dolgott vett fel, ami nem "látható" emberi szabad szemmel. Ugyanaz, mint a szellemhangoknál a hangfelvételek, füllel nem hallották őket az emberek, de a felvételen mégis ott voltak.
    Kameránál valszeg a fény változott meg, nem az arca. Hogy is műkszik egy kamera?
  • BaLeeX
    #3275
    Jah, szívesen olvasnám én is.
  • qetuol
    #3274
    ez itt a paranormális jelenségek topik, tessék beszámolni =D
  • Hajnalcat
    #3273
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak zárójelben megjegyezném, hogy nekem régebben a kedvenceim voltak ezek a filmek, de aztán az életemben történtek bizonyos dolgok, amelyek hogy úgymond nem épp hétköznapi embernek valóak, félelmetesek, aztán már nem is szerettem ezek után ilyen filmeket nézni, leálltam a thrillerek, horrorok nézésével, pedig jó kis gyűjteményem van belőlük, de elegem lett a sok félelemből. Amikor az ember a saját bőrén tapasztalja, akkor már nem jó....így most már csak aranyos, önbizalommal teli filmeket nézek
  • Hajnalcat
    #3272
    Az összes japán thriller ilyen változásokra épül, pont így elkezd a kép elmenni és a lány arca eltorzul, tipikus eset, filmen. :) Ha láttál pár japán filmet, akkor tudod. Egy illető kedvet kapott a dologhoz és csinált egy házi változatot belőle, ennyi. ;)
  • BaLeeX
    #3271
    Most komolyan, benned ezt a felvételt megnézve felmerült, hogy valódi?
    Többször végignéztem és olyan "minőségű" hogy először nem tűnt fel, hogy mit kellene látnom.

    Aztán rákerestem mit jelent a "Shapeshifter" szó. Na ekkor már tudtam mit kellene látnom, de vicc az egész. Amikor "megváltozik" az arca furcsa módon mintha kimerevedne a kép és csak rámásoltak volna egy másikat csak a száját hagyták meg. Még a bőre sem olyan színű.
  • Anaid
    #3270
    Nézegettem pár ilyen filmecskét. A legjobb minőségűek majd mind bűzlenek a csalástól egy blikkre is.
  • BaLeeX
    #3269
    Szerintem az. Ránézésre elég nagy kamu, ráadásul a minőség is gagyi.

    Mondjuk képeket berakni sz*r felbontású youtube videókba ahol pont a lényeg nem látszik nem sok értelme van.
  • Anaid
    #3268
    Nevetés tárgya?
  • Anaid
    #3267
    Jaj, ne! Szerinted én nem tudtam, hogy mutációk sőt van ahol rajzok is vannak közte. Na midegy tanultam belőle, majd kikeresgetem vhogy egyesével, szerintem melyik érdekes és konkrétan kérdezem.
  • Anaid
    #3266
    Lehet ezt másik topicba kellett volna írnom?
  • Anaid
    #3265
    A koponyákkal kapcsolatban eszembe jutott egy film, azt hiszem a NatGeon volt. Olyan kicsi emberekről, akiknek a fogsora ugyanakkora maradt, mint egy átlagemberé, de a csontváz kisebb lett. A tudósok arról beszélgettek, hogyan lehetséges. Valószínűnek tartották, hogy viszonylag rövid idő alatt a méretük csökkent a táplálék miatt, de a fogsor nem tudta olyan ütemben követni a környezethez alkalmazkodást. Ott is felvetődött az a kérdés, ha egy populáció egy szigeten ilyen "gyorsan" képes alkalmazkodni vajon az ember fejlődésével kapcsolatban nem tévesek-e a jelenlegi elképzelések. Sajna a sziget nevét elfelejtettem, hol találtak ilyen leleteket. Látta vki?
  • Hajnalcat
    #3264
    :DDD
  • Hajnalcat
    #3263
    Deegyébként tényleg kamu az összes, kivéve a koponyák, azok érdekesek.
    Disznós képről olvastam, hogy hozzátettek csöppet fotósoppal, már kiderült.
  • Hajnalcat
    #3262
    :) Hátperszehogynemvéletlenül!
  • Hajnalcat
    #3261
    Egyik kedvencem:
    zene
  • qetuol
    #3260
    rob dougan - clubbed to death (kurayamino remix)
  • MR ME
    #3259
    fake
    többi videód nagyrésze meg egyszerű genetikai mutáció, nem egy ember is születik mutációkkal, őket is lehetne mutogatni...
  • Willenbrock
    #3258
    Milyen zene ez tudja valaki a címét?
  • Anaid
    #3257
    ?????
  • Anaid
    #3256
    Fene tudja, elég sokminden nem került eddig sem nyilvánosság elé, vagy csak "fáziskéséssel".
  • Willenbrock
    #3255
    Meg ennyi ideig semilyen élet nem hibernálódhat.Esetleg azt lehetne elképzelni hogy valahogy egy részük nem halt ki és rejtett őserdők mélyén kis populációk élnek.Pl a bojtosúszós halra is azt hitték hogy kihalt a kréta korban,aztán kiderült hogy vannak élő populációk még ma is.
  • Anaid
    #3254
    Nem tudom miért, de az egyiptomi rajzok jutottak eszembe, ahol pár embert ilyen formájú fejjel ábrázoltak. Lehet, hogy nem véletlenül?
  • Willenbrock
    #3253
    Degenerált majom/emberkoponyák,de volt már olyan is hogy antropológusok előember koponyákat hamisítottak,csiszolgatták,toldozták-foltozták őket,új fogakat tettek bele stb.Az a kép tetszett ahol amerikai polgárháborús katonák valami pterodaktiluszféle tetem felett állnak.Az lehet hogy photoshop de elég élethűnek tűnik.Több könyvben is olvastam már olyan történetről hogy 1860 körül egy széthasított kőtömbből élő repülőgyík került elő ami nem sokkal később elpusztult,állítólag fényképek és boncolási jegyzőkönyvek is készültek róla,de ez sem hihető mert ha ilyen fotók léteznének és elismerten eredetiek lennének akkor közismert képeknek kéne lenniük.
  • Anaid
    #3252
    Szintén
  • Anaid
    #3251
    Érdekes
  • Anaid
    #3250
    Érdekes.

    Mi a véleményetek a hosszúkás koponyákról?
  • qetuol
    #3249
    nahát, köszönjük a cikket, újabb bizonyíték a parajelenségek nem létezésére...
  • Anaid
    #3248
    kutatják is, kisérletek is vannak para kategóriában, bizony ám! Nem tudtad?
  • Anaid
    #3247
    Ja, kérted...gyűjtemény pár ilyen fogalomról röviden

    A teljes iromány
  • Anaid
    #3246
    Nézd, erről már írtam , hogy kerestem a válaszokat és kérdeztem hogy mi a véleményetek, milyen lehetőségek vannak. Azonkívül arról is, hogy nem csak én láttam, amit alapból nem vettetek figyelembe. A GV-t csak én, mert aludtak a gyerekek, de más dolgokat ők is láttak, tapasztaltak. Ja, tudom most jön majd az, hogy csak gyerekek...Sajnálom, hogy nem tudtam előre és nem rendeltem ide egy komplatt labort műszerekkel meg egy két professzort, akkor tuti nem kekeckedne senki. Ha ők mondanák zok szó nélkül elfogadnák páran, ugye nem tévedek? Még akkor is, ha nem mértek volna semmit. Mindenesetre ha egy professzor, aki 10 éven át tanulmányozta a GV jelenségeket szintén olyan véleményen van, amiről én is gagyaráztam egy ideig, hogy utóhatásában poltergeistot is okozhat az azért megkérdőjelezheti az állításaim zömének kitalált voltát, főleg mivel ezekről a jelenségekről csak utána kezdtem el olvasgatni, nem voltak előtte ilyen információim róluk. Azért azt nem kétled, hogy ha egy ember 10 éven át tanulmányoz egy jelenséget konyít hozzá, ugye? Azt meg feltételezem tudod pontosan mi a poltergeist jelenség. Vagy nem?
    Poltergeist jelenségekről
  • sz4bolcs
    #3245
    Pontosabban te tapasztaltad. De te sok mindent tapasztaltál a gömbvillámmal találkozástól kezdve jövőbe látás, megváltozott agytevékenység, (fizikát meghazudtoló) lebegő függöny, himbálózó csillár, nem tudni milyen jeleket vevő mobiltelefon, testen kívüli élmény, aura...
    Majd szólj, ha beszélnek hozzád a színek, valaki úgyis megmagyarázza, de neked az nem lesz elég jó válasz, mert 'nem lehet, hogy a gömbvillám...?'
    Hidd el, nyomnál bélyeget, lennének még cifrább tapasztalataid, elképzeléseid, és azokról sem tudnád, hogy hol a hiba, teljesen logikusnak tűnnének, mint az a blődség, amit a #3231-be vágtál be.
  • MR ME
    #3244
    én a tied nem fogadom el, nem a tudósokét, nagy különbség :)
  • Anaid
    #3243
    Állítás tapasztalat alapján: Egy GV felbukkanásának következménye lehet több, de halványabb kissebb, rövidebb ideig tartó GV felbukkanása is egy helyen. Zömében lámpák, csillárok, számítógép körül. Kicsik, rövid élettartamúak, halványak, lebegnek, de mindig elektromos cuccok közelében. Ez kb. fél éven át zajlik, majd megszűnnek, egyszerűen eltűnnek. Voltak, nincsenek. Pont.
    Nem beszéltem mindenről annak idején, meg most sem, de amennyit kaptam azért a kevésért is amiket leírta, elég volt. Most viszont elolvastam pár cikket, amiket rég ne, és az jutott az eszembe, hátha van akit tényleg érdekel és komolyan is tudja, akarja venni és ki tudja milyen infó segíthet megtalálni a megfejtést az ilyen jelenségek kapcsán...
  • Anaid
    #3242
    Ugye nincs baj a memóriáddal? Régebben pont arról volt szó, hogy mi tapasztaltunk ilyeneket. Ezen ment a huzavona mennyi ideig.
    Nem igaz az összes ilyen hír, ezt nem hiszem, sőt volt már, hogy egy-egy videó kapcsán kapásból kiszúrtam, hogy csalás, bár meggyőzőnek tűnt.
    Nézd az igazság jobban érdekel, mint az, hogy kinek volt igaza. Molninak spec asszem igaza volt, hogy légmozgás, de azt nem írta le, hogy mi okozhat egy házban ekkora különbséget két helység között, valamint nem biztos, hogy a kiegyenlítődés során fellépő légáramlatot a helység minden területén egyformán érzékelni lehetne szél, huzat formájában. Valamint hivatkozott a nyílászárók szigetelésére, ami azért érdekes, mert ha szar a szigatalés, ki sem alakulhat ekkora különbség legfeljebb nagyon gyors és erőteljes vákumkialakító hatás esetén. Na most meg fogjátok magyarázni, hogy logikátlan amiket írok?
  • uwu
    #3241
    De ilyet még nem tapasztalt senki. Ez a gond.
    Komolyan beszélgetünk, vagy dedózunk?
  • Anaid
    #3240
    Komolyan beszélgetünk, vagy dedózunk?