4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • salsoul
    #3679
    hát persze
  • Saintgerman
    #3678
    nem értem. nem magamról beszélek.
  • salsoul
    #3677
    a DNS-eidre gondolsz?
  • Saintgerman
    #3676
    Tudom. Hinni sokkal kényelmesebb, mint az ismereteknek utánajárni...
  • salsoul
    #3675
    Nem érdekel.
  • Saintgerman
    #3674
    Olvasd el mit írtam 5 évvel ezelőtt az NWO-n a #1197 ben
  • qetuol
    #3673
    kiderül 1 hét múlva
  • gothmog
    #3672
    És most ugyanezt a trükköt úgy, hogy nem csak üldögél és meditál, hanem munkát -akármilyen(!) munkát- végez.
  • salsoul
    #3671
    Nos, te vagy minden dolgok tudója.
  • Saintgerman
    #3670
    Vélemény ? kamu, vagy nem ?
  • salsoul
    #3669
    > Hetven éve nem eszik és iszik egy indiai jógi <
  • zoliapu
    #3668
    Egyszer nagyon valószínű én is találkoztam/találkoztunk egy ilyen UFO -val. Lakotterületen kívűl voltunk, távirányítású kütyűt nem hinném, hogy lehetett volna irányítani olyan gyér látási viszonyok között. A hangjáról ítélve inkább egy bogárhoz hasonlítanám de annál sokkal nagyobb 50-100 szor kb. Követett minket jó ideig 10-15 percig, 4-5 -en voltunk mindenki hallotta, de azt hittük sok füvet szívtunk :)).
  • Anaid
    #3667
    Bocs, de nincs kedvem megintleírni azokat a dolgokat, amikről más írtam. Ha érdekel mire céloztam olvasd vissza a régebbi beszélgetéseket. Ha meg nem érdekel örvendek, de legalább annyira legyél fair, hy akkor meg ne nyilváníts véleményt. Oks?
  • gothmog
    #3666
    És megint egy szón sikerült lovagolni egy nagyot. "Ne tudd meg"-ja nem is fogom nyilvá, mert soha nem fogsz mondani semmit. Most is írtál egy jó hosszú semmit.
  • Anaid
    #3665
    Félelmetes? Attól tartok nem egy fogalmunk van arról, mi félelmes, mi nem....Mindegy. Semmi félelmetes nem volt benne, sőt, volt ami kifejezetten tetszett, klassz volt. Ez sem lényeg. Inkább a a lényeg, hogy örülhetsz, hogy nem tudod milyen - finoman fogalmazva - attrocitások érhetnek egy embert meg nem értett dolgok miatt. Volt pár ember, akiknek megmutattam bizonyos felteleket, ne tudd meg, hogy néztek rám. Nem kívánom senkinek. Úgy döntöttem, inkább hagyjuk. Te meg tényleg örülhetsz. Az ellenségemnek sem kívánok bizonyos dolgokat, amiket "kaptam", "kaptunk". Ennyi. Érted, nem érted. Ha nem érted, örülhetsz.
  • gothmog
    #3664
    Az a baj, hogy felvetsz itt ilyeneket hogy hűha paratudomány, meg hűha telekinézis, meg hűha gömbvillám, aztán amikor konkrétumokat kellene hozni, akkor azt nem lehet, mert, juj, miért is? olyan félelmetes volt letöröltem inkább... meg mert hinni kell benne, meg különbenis ott vannak olyan csodák, mint a szeretet ereje...
    A telekinézistől indultunk, aszt' a végére maradt a szeretet ereje meg az akaraterő csodái. Vagy adott egy jelenség, és meg se próbálkozol az egyszerű magyarázattal, csakis "parakutatókkal" sőt "paratudományos kutatóintézetek munkatársaival" lehet róla beszélni.

    Az milyen érv, hogy a "tudomány" nem képes erre vagy arra? Melyik "tudomány" foglalkozik azzal, hogy mi a parajelenség és mi nem az?
  • Anaid
    #3663
    Tudod, még a tudomány sem tud megegyezésre jutni abban, mi paranormális és mi nem, vicces, hogy itt gyerekeskedsz, hogy tudományos topic....
  • Anaid
    #3662
    Még mindig várom, hogy leírd mennyit tanultál paranormális eseményekről, jelenségekről.
    Asszem sakk-matt. Bocs.
  • uwu
    #3661
    Az a baj, hogy rossz helyen tetszik lenni.
    Ez a tudományos eszmecsere egyik topikja. Tessék átfáradni az általánosba!
  • salsoul
    #3660
    > Kómában tanult meg németül a horvát kamaszlány <

    Az orvostudomány [...] ismer olyan eseteket, amelyekben a kómából felébredő beteg idegen nyelveken, néha pedig rég kihalt bibliai nyelveken kezdtek beszélni.
  • sz4bolcs
    #3659
    Amennyiben az általad linkelt cikk tartalma paranormális, annyiban elég sokat tanítanak róla egyetemen pszichológia témájú kurzusokon. :)
  • Anaid
    #3658
    Jaj, bocsáss meg, elfelejtettem, hogy szerintetek a "szubjektív személyes tapasztalat" nem elég alap ahhoz, hogy egy-egy témához hozzászóljak. Mellesleg ez a para topic, nem a fizikai. Mennyit tanultál a paranormális jelenségekről pl. a fősulin vagy egyetemen?
  • Anaid
    #3657
    Honnan veszed, hogy nem vagyok az? Mert nem kedves hízelgéssel reagálok, ha enyhén sértő megjegyzéseket tesznek rám? Bocsesz, de ha visszaolvasod, "miket kaptam" ezen a fórumon nemigazán logikus a következtetésed. Enyhén megaláztak páran, mégis normálisan, sőt itt-ott kedvesen tudok velük beszélni. Ezt mek neveznéd? Tágtűrésű vagyok?:D:D
  • uwu
    #3656
    Én én élőben nagyon keveset találkozok műveletlen emberekkel, mivel nem vagyok valami társasági lény, és a barátaim mind tanult emberek. Persze nem mind diplomások, de a diploma nélkül is lehet valaki művelt, és fordítva.
    Ha meg mégis összefutok IQbetyárokkal, nem tudományokról fogok velük beszélgetni.
    Ez viszont egy tudományos topik. És mint ilyen az lenne a normális, hogy legalább alapszinten tájékozott legyen az aki arra vetemedik, hogy ide ír.
    Ehelyett az van, hogy olyan szintű beszélgetések zajlanak, mint mikor a kocsmában a bányászok csatak részegen megfejtik a kvantummechanikát.
  • Anaid
    #3655
    Ja, olvastam a cikket. Bizonyos tapasztalatok miatt továbbvittem a gondolatmenetét, de nem óhajtom olya embereknek részletezni, akik szemellenzősen állnak hozzá mindenhez, amiről dunsztjuk sincs és fantáziátlanok.
    Élőbe nincs vkid, akin köszörülhetnéd a nyelved, vagy úgy nem mered? Nyuszi vagy élőben, ezért szólsz le itt másokat?
  • qetuol
    #3654
    honnan veszed h anaid aranyos?
  • Anaid
    #3653
    Tudományosan gondolkodtok. Nem hiszitek, hogy bizonyos emberek, akik a múltban tudtak egész pontosan jósolni a jövőre vonatkozó dolgokat Isteni segítséget kaptak hozzá, de azt sem fogadjátok el, hogy az agyuk lehetett rá képes. Így se jó, meg úgy se jó. Inkább tagadni...Én lennék buta? Na azért ez már közröhely.....
  • uwu
    #3652
    Most vagy az van, hogy nem olvastad a cikket, csak tetszett a címe, és csak arcoskodsz, ami egyáltalán nem illik rád.
    Vagy a rosszabbik eset. Olvastad, de nem érted mi van benne.
    Hát ez most biztos rosszul fog esni, de sajnos az utóbbit feltételezem rólad.
    Egyébként Zuzu egy nagyon aranyos, de iszonyatosan buta nő abban a filmben.
    Aztán, hát nem először bizonygatod, hogy kiérdemelted a becenevedet.
  • Anaid
    #3651
    Mi ennyire, kedvesem?
    Mekéne néznem azt a filmet, hogy tudjam sértegetsz-e ezzel a megszólítással...
  • Anaid
    #3650
    Ja, a szokásos, kenjük rá a pszichére, ha nincs jobb ötletünk. UNCSIIIII
  • uwu
    #3649
    Vazzeg Zuzu!
    Tényleg enyire....?
  • qetuol
    #3648
    amit az ilyen bohócok meg szépen bekajálnak....
  • sz4bolcs
    #3647
    lol, pszichológiai jelenség, nincs benne semmi paranormális, csak adtak neki egy bulvárban is kelendő címet.
  • qetuol
    #3646
    nekem 8 mennyire vagy értelmes, és nem is várok el semmit tőled, de ha marhaságot írsz, akk azt szóvá fogom tenni...
  • Anaid
    #3645
    Te meg tanulj tiszteletet. És megnyugodhatsz értelmesebb vagyok mint hinnéd, legfeljebb nem a te elvárásaidnak igyekszem megfelelni...
  • qetuol
    #3644
    inkább azt próbáld értelmezni amit a cikkben írnak, ne pedig találgass...
  • Anaid
    #3643
    nincs kedvem...bocs, abillentyűzet nem mindent érzékel rendesen...
  • Anaid
    #3642
    Biztos azért kezdtek ám ilyet kutatni, mert lehetetlennek tartják...
    Tudom, tudom, női logika...hagyjuk. Most igazán nincseem "látszatvitákhoz".
  • qetuol
    #3641
    ...NINCS benne.
  • qetuol
    #3640
    mert úgy gondolod h paranormális jelenségről van szó, pedig ha olvastad volna a cikket, akkor tudnád hogy semmi "jövőbelátás" benne.