72
Ide jöhet minden story :P
  • Christo
    #72
    Ezt a videót nézzétek meg, úgy gondolom erősen témába vág :)
  • Elmör
    #71
    Én néha lógok itt Szhelyen(helyi járat), amikor éppen nincs bérletem, de eddig csak 1-szer találkoztam ellenőrrel és akkor volt bérletem. Viszont Miskolcon jól beszoptam. Villamossal mentünk az állomásra és természetesen az utolsó megállónál kaptak el minket, próbáltam volna elsunyizni a dolgot, de nem mertem, meg ha lekésem a vonatot akkor még mérgesebb leszek. Aztán nem fizettem helyben, kaptam csekket, amit szépen el is dobtam a kaller szeme láttára meg előtte jól össze is gyűrtem, hogy az anyátok....persze 2 hónap után még nem jött semmi, úgyhogy reménykedtem, hogy ez így jó is lesz, nincs fizetés, de aztán újabb 2 hónap után megjött a csekk, akkor már gondban voltam, de mutterral irattam egy jó kis levelet, végül fizettem de nem teljes összeget.

    Most már tudom, hogy ha ilyen helyzet alakul ki, akkor el kell futni és kész, az a legjobb megoldás, feltéve ha a rendőr el nem kap.
  • Elmör
    #70
    Ez durva!!!
    Mekkora marha!
    Akkor a boltban simán elkölti a fizetését 3 nap alatt mert kétszer annyit fizet.
  • Elmör
    #69
    Először is kérhettél volna csekket.
    Az akkor dupla öröm lett volna, hogy megmarad a lóvééé!
  • qper
    #68
    Velem történt meg a sztori kb. 3 évvel ezelőtt. Jól érzékelteti, mekkora atomfizikusokat alkalmaz kedvenc közlekedési vállalatunk.

    Az 1-es villamoson kéri a kaller hangosan a jegyeket bérleteket, nálam természetesen nem volt. Gondoltam jó fiú leszek, és leszállok vele a köv.megállónál egy adategyeztetésre.

    Leszállunk, erre a jó öreg kaller átmegy korruptba. Aszongya:

    - Másképp is meg lehet ezt oldani ám!
    - Hogyan? - kérdem tőle naiv, ártatlan szemekkel
    - Hát... vegyél tőlem 500 Ft-ért egy darab jegyet.
    - Okéoké, jobban megéri mint a bérletfelmutatás - (ahoz kellene venni ugye bérletet is). Elővettem a tárcámat, elővettem egy ezrest, majd odaadtam a fószernek, mondván nincs ötszázasom (ami igaz is volt term.).
    - Tudod mit? Két jegyet adok neked 500-ért. - gondolom látta hogy csóró fősulis diák vagyok, biztos megesett a szíve rajtam.

    A lényeg: odadta a két jegyet, majd készült az ezresből visszadni. Ez olyannyira sikerült neki, hogy kis fejszámolás után visszaadta az ezresemet, plusz adott hozzá grátisz 500 Ft-t.


    De ezzel nincs vége:

    A fickó felsurrant a következő 1-esre, én az emberi hülyeség feletti döbbenettől rágyújtottam egy cigire.
    A dekk elszívása után felszálltam a következő 1-esre, gondoltam b*szok én lyukasztani, jó lesz az a nehezebb napokra. Mit tesz Isten, pár megálló múlva ki száll fel a villamosra? Az én aznapi jótevőm, meg a bandája! Egy kicsit elfogott a félelem, mert gondoltam mégegyszer talán nem számolja így el magát a fickó. Ráadásul a kocsi másik oldalán szállt föl, és nem ő, hanem egy másik morci kaller közeledett felém. Kezdtem kényelmetlenül érezni magam. A végzetem utolért:

    - Jóreggeltjegyeketbérleteketkéremfelmutatni!
    - Sajnos az nincsen, de már a kollégája megbüntetett az előző turnusban!
    - Akkor mutassa a csekket kérem!
    - Hát azt betettem a táskámba, viszont én a következőnél leszállnék, és nem szeretnék azért még hat megállót villamosozni, hogy előtúrjam. -

    A fickó gyanúsan méregetett, de ekkor hátraért az én aznapi jótevőm, aki amellett hogy adott nekem 500 Ft-t meg két jegyet, ezúton még alibizett is nekem (a korrupt hivatalnokok cinkos mosolyával egyetemben)

    Szal nagy kretének melóznak a cégnél, annyi szent. De legalább jóindulatú volt.




  • Shaman
    #67
    a kemények inkább sokkolót.....
  • Mike at home
    #66
    csak a benak vesznek jegyet
  • Goth
    #65
    pffff... önmagadat kiparodizáltad már ... #61.
  • Vlala #64
    (gondoltam, hogy nem rám gondoltál. Ne is költsük a gatyánkat, inkább lógjunk, és anyázzunk mnidenkit, aki nem hagyja. Igazad van.)

    Természetesen ez csak poén, parodizálom önmagamat... :-):-):-)
  • CattiBrie
    #63
    egyébként akkor nem rád gondoltam a témában i

    kább azokra, akik nem költik a gatyájukat is a tömegközlekedésre
  • CattiBrie
    #62
    hát én BKV-ra kerestem, de csak 4 topik volt, amiben szerepelt

    azon belül kettő, ahova jó kis ellenőrös sztorikat lehet írni
  • Vlala #61
    Nekem pl. van egy novemberi sztorim:

    Utazom az 1-es vilamoson, az Árpád híd megálllót elhagyva, amikor jön a piros karszalagos, és kéri a menetjegyemet felmutatni. Felmutatom. Bólint, és továbblép.

    Ennyi. Nincs poén, nincs tanulság, én korrekt voltam, jegyet vettem, lyukasztottam, ő is korrekt volt.

    Mit lehet ezen annyit vitatkozni? A "dögöljönmegabékávémernemvótjegyemosztleszállítottazellenőr" témában már van egy-két topic...
  • Shaman
    #60
    hátöööö nemtom...
  • CattiBrie
    #59
    télleg.. csak az nem az ellnőrökről szól :)
  • CattiBrie
    #58
    újraélesztés? :D
  • Shaman
    #57
    Catti inkább Ide menj!
    mert ez a topig halott..
  • CattiBrie
    #56
    Manapság nincs senkinek sztorija?
  • Lacc
    #55
    Laalee: Ez nagyon tetszik :DDDDD. Sicc innet :DDDD.
  • Scooter
    #54
    Én általában tovább megyek, csak akkor mutatom fel, ha utánamjön. Dolgozzon meg a pénzéért
  • Lteebee
    #53
    Én ma potyáztam.
    Volt villamos is, meg busz is.
  • Laalee
    #52
    en logok :) az sokkal izgibb :)

    amugy a kedvenc bkv s törtenetem az volt amikor mentem egy csukloss busszal jött az ellenör (akoriban meg volt berletem) mutattam nek tovabbment, azt odament a csukloban álló 2ajtosszekrény nagyságu kopasz bomberos martenszos archoz a kb 160 centis bkv ellenör azt mondja hogy jegyeket berleteket... a kopasz bartunk megfordult kedves arcot vagott és közölte hogy sicc innet :) az ellenör közölte hogy köszöni szepen azt leszalt a köv megallonal :)
  • Lazarus
    #51
    Háh! Anyám vett nekem bérletet! :D BKV ellenőrök rulez! :D
  • ipszilon
    #50
    bocs, csak elképzeltek BKV ellenőrnek!!!
  • ipszilon
    #49
    hi-hi!!!! BKV ellenőr, a Gábor???
    ez jó!!! hi-hi!!!!
  • ipszilon
    #48
    hi-hi!!!! BKV ellenőr, a Gábor???
  • G@b0r
    #47
    :)
  • Lazarus
    #46
    rokonos=rokonod Ehh:D
    Így egy kicsit jobban hangzik:)
  • Lazarus
    #45
    Hát én már majdnem azthittem hogy eggyik rokonos BKV ellenőr! LOL
    Neaggy isten te is az vagy! Ágh ez borzalmas BKV ELLENŐR A NETEN Fusson ki merre lát! :D
  • G@b0r
    #44
    nyugi csak vicc... Lehet kurvaanyázni
  • G@b0r
    #43
    rendőr tanár ellenőr mind emberi lény és nem szép dolog igy beszélni róluk!!!
  • Lazarus
    #42
    Hát marhára tudom sajnálni őket
  • mateos
    #41
    mint a tanárok ?
  • G@b0r
    #40
    Szegény ellenőrök hiszen csak a dolgukat végdzik!
  • mateos
    #39
    NEKEM BELGÁBA VOLT OLYAN , HOGY NEM VETTEM JEGYET MERT UGY GONDOLTAM INKÁBB VALAMI HASZNOS DOLOGRA KÖLTÖM A PÉNZEM , TEHÁT FELMENTEM A BUSZRA , MENTAM 2 MEGÁLLÓT , DE NEKEM 3 MEGÁLLÖT KELLET VOLNA MENNEM , HOGY HAZAÉRJEK , SZAL A 2-DIK MEGÁLLÓNÁL ELKAPTAK , S MONDTA , HOGY SZÁLJAK LE , DE ÉN MINT HÜLYE MONDTAM, NEKI , HOGY DAD MENJEK MÉG 1-*ET , DE SAJNOS NEM VÁLT BE , EZT NEKTEK ELLENŐRÖK
  • G@b0r
    #38
    baszki engem meg megbüntetett egy ellenőr amikor mentem deák ferenc térig oszt aszonta hogy ha nem fizetek vagy nem mutatom meg a szeméjimet akkor hívja a rendőrt, és amilyen balszerencsés vagyok pont ott volt egy rendőr a közelben, úgyhogy inkább perkáltam neki(tuti zsebre ment).
    Adott egy jegyet vagy mit amire rá volt írva hogy fizettem mer azzal haza tudok menni vissza UK-ba(ujpest központ).Kiszállok a végállomásnál ukban erre bemondják hogy a mozgólépcső után ellenőrök vannak késziccsuk elö a jegyeinket. Én fasz meg elvesztettem az igazolást hogy már fizettem birságot!!ugyhogy aszontam inkább írjon csekket, de mivel én külföldön élek oda nem jut el a csekk ugyhogy megusztam a második buntetést
  • ipszilon
    #37
    nekem mindig volt bérletem, szóval nekem semmi bajom sincs velűk!
  • Waterhorse
    #36
    Pedig érdekes egy állatfaj.
  • Ron Ragm
    #35
    ritkán utazok BKV-n de még 1 ellenőrt sem láttam
  • Lazarus
    #34
    BKW ellenőrök! MUHAHAHAHA
    Kinyalhattyák!
  • ipszilon
    #33
    jaaaaaaa! ez azok közé tartozik, amit nyáron EGYEDÜL oldottál meg?