754
Commandos 2
  • marlowe
    #311
    Inquisitor:
    Az aknákat felszedted? Hangarajto nyitva? Papír, és az enigma nálad? Most több tippem nincs
  • TopGun
    #310
    Ezer koszonet!!
  • kokas
    #309
    Csúcsszuper a game,csak nagyon rövid!!!

    Várom már a commandos3-at és a desperados2-őt.
  • kokas
    #308
    Topgun!!!

    A thiefnél vannak a papirok amit az első kuldetésben megszereztél.
    Hivd magadhoz a sippal whiskeyt tedd bele az inventoryjába a papirokat majd a spy-al sipolj es igy, ha van egyenruhad meg autod(ott van alul), akkor már be tudsz menni a papirokkal.
    Sok sikert!
  • I.C.ram
    #307
    milyen akcio??????
  • Inquisitor
    #306
    Shepi, a matrózók is bent vannak, de hiába ...
    Már vagy 6x átrendeztem az emberkéket, hátha az a baja, de nem megy tovább :(
    Másnak nem volt ilyen baja???
  • TopGun
    #305
    Sziasztok!
    Ismet elakadtam, de most a masodik eles kuldetesben! Van valami titkos papir amit a kutyaval kell oda vitetni valakihez! A kerdesem az, hogy honnan kell megszerezni a papirt es kinek kell odaadni? A deli kapunal mutatja a feladat leiras, de ott nem latok semmi kulonlegeset! talan attol az ortol kell elvenni aki ott van??
  • marlowe
    #304
    Zplayer! I.C.Ram!
    Holnap megy az akció! Olyan este 6-tol kezdem, részeleteket mailban!
  • marlowe
    #303
    lesliee:
    A kulcs azt hiszem ott van a mulatozó embereknél, nem messze a kulcsos háznál, de előbb keresd meg a csajt! Az elmondja mit kell tenned...

    (Persze a help is megmond mindent...szpval olvasd el....még képeket is az csak kattingatni kell...)
  • Sephi
    #300
    12 palya? Ugyerted a Trainingel egyut
  • Shep
    #299
    Hát szerintem a sok újítás miatt marhára könnyű lett a game/legalábbis eddig az volt számomra, nem ézibe játszom nem, hanem very hardban/Ja mellesleg 12 pálya+4db training van, a búvár a multitáp karakter mivel mostmár tud hullát is cipelni így csak mész aztán dobálod az ellent hátba, ja meg a cigis dolog is mindíg bejött eddig, a tolvaj meg csak dísznek van meg hogy a ládákat kinyissa másra én nem igen használtam kivéve persze csak ha ő tudott megoldani vmit egyedül, de ilyen még nem nagyon volt.
  • Shep
    #298
    Ha ez a tengeralatjárós akkor az összes matrózt is vidd a tengeralatjáróba a kapitánnyal együtt és akkor vége kell hogz legyen.
  • Inquisitor
    #297
    Valaki tudna segíteni?
    Elakadtam a 3. pályán.
    Mindenki kiszabadítva, összes Bonus összeszedve, minden tárgy begyűjtve, mellékküldetések végrehajtva, ellenfelek kinyírva ...
    Embereim azon a helyen várnak, ahová meniük kell ...
    DE NINCS VÉGE A PÁLYÁNAK!
    Miért??? :(
  • I.C.ram
    #295
    nekem meg egyelore le is kene tolteni
  • Mike_ll
    #294
    Tudtok arról valamit, hogy a Comm 2 nem szereti a savage-t?
    Mert nekem nem indult el az install után.
  • Árnyvadász
    #293
    Szia!

    A telefonos házban kell egyet telcsizni. Vagy a hazban vagy mellette a dobozban vannak aknák és egy időzített bomba. Az aknákat le kell rakni az útra, mert nemsokára jönni fog egy tank. Ha az felrobbant, akkor OK a küldetés. Az időzített bombát meg remekül lehet használni az erősítés gyanánt érkező német katonák ellen. Azt hiszem más nem volt ott.
  • Sephi
    #292
    Karikam... eloszor is asol egy ket godrot pont az ut kozepere a haz ele majd oda raksz par aknat majd szepen a jobb also sarokban van egy ilyen tobb katonas kep nah ha aszt megnyomod invaziu jon es aszt kell levarni.. es jon a tank is
  • Lazarus
    #290
    Szerintem folyamatosan kell nyomni a kontrolt.. Legalábbis az 1-ben így volt.
  • Sephi
    #289
    Szal kibaszot nagy bug\szivatas a Parizsi palyat!!

    Bammeg felmegyek a liftel a haznak a masodik emeletere ott megolik az emberem es cseszhetem mert a liftet NEM KEPES A MASIK LEHIVNI es a huje Lupin se meszna fel... mijarakot csinajak?

    Es hogy lehet a tankkal loni?
  • Árnyvadász
    #288
    Megvettem eredetiben. Nagyon jó játék. Azt, hogy valóban megérte e kiadni érte 10.000 FT-ot már más tészta. Szerintem meg. 2,2GB-ot rak fel... De utána nem kéri egyik CD-t sem... Hmmm... Nem fogja egyiket sem kérni? Rengeteget fejlődőtt az első rész óta. A legjobban az tetszik, hogy a pálya a szó szoros értelmében ÉL! Nem csak katonák járőröznek ide oda, hanem már munkások is vannak + beszélgetnek az emberek és sokfajta katonatípus van. A belső terek kihasználása pedig nagyon jól meg van oldva. Először kicsit féltem, hogy minek kell épületeken belül is kommandózni, de szerintem ez nagy újítás és remek hangulata van. A másik ami nagyon tetszik, hogy felvehető mindenfajta cucc az emberektől. Illetve a sokfajta küldetés egy adott pályán belül. Mégis ami egészen fantasztikus volt, az a második tréning pályán, amikor egy kisebb csata közepébe csöppentem bele. Aztán a amerikai katonákat is irányíthattam...Ez nagyon szuper. Lesz még ilyen? Mivel csak a két tréningen és az első pályán(Night Wolf vagy valami ilyesmi) vagyok túl. Az artikust majd ma este próbálom ki. Plussz ami még megfogott, hogy a Thief karakter rendkivül hasznos.. Már a kutyát várom, kiváncsian. :)) Ja és végre vannak kutyák az ellen oldalon is... Csak dobberman?? Na halihó!
  • kokas
    #287
    Szerintem baromi jo a jatek, eszmeletlen hangulata van, probaltatok mar milyen zene megy a tropusi szigetnela viz alatt? Kurva jo!

    CSak egy valamit nem ertek nagyon rovid, mindossze tiz palyas az egesz!
    A desperadosban bezzeg 25 palya volt.
    Na mindegy varom mar a commandos3-at!!!
  • marlowe
    #286
    Az SGvel az abaj, hogy lehet pár órán belül leszedik...És most Pénteken sem érek rá majd feltölteni este :( Szóval egy olyan hétköznap este 10-es feltöltéssel? Mondjuk Szerda? Esetleg Kedd?
  • zplayer
    #285
    Gyorsan... annak en is orulnek :)
  • marlowe
    #284
    I.C. Ram...servert sajnos egy két hétig nem tudok...SG-ről mennyi idő alatt jönne le?
  • Sephi
    #283
    Es milyenek a Bonus palyak?!
  • I.C.ram
    #281
    nem vagyok ilyen FTP lexikon
  • I.C.ram
    #280
    csinalj szervert es leszedem tolled ok?
  • I.C.ram
    #279
    hehe :))
  • marlowe
    #278
    Viszont ne üvöltözz
  • marlowe
    #277
    Ej, ej I.C.ram
    Ha ennyire nem megy, keress meg e-mailban, és szerezz egy üres ftp-t...A héten valamikor készítek image-okat és felteszem neked.
  • I.C.ram
    #276
    VALAKI MONDJA MAR MEG HOGY HONNAN SZEDHETNEM LE
  • Shep
    #275
    Na hát én még egy képet nem tudtam kirakni, de én very hrdban nzomom és a secondary küldetéseket is megcsinálom remélem így nem maradok le semmirol
  • Lacc
    #274
    Ok, már megvan. De a légvédelmi ágyúkat meg a benzintartájokat nem robbantottam fel, akkor ezzel most mit vesztettem? Ez is ad bónusz pályákat, mint az a sok könyv, ha összejön belőlük a fénykép?
  • Shep
    #273
    A polcból vedd ki az altatót és a csajjal menj oda ahol a tábornok segédje ebédel a többiekkel, ja inkábbmár estebéd, és a borokba tegyél altatót. A ház amiben kajáznak 2 házzal odéb van mint a tábornok
  • Shep
    #272
    A főépítmény tetején mászkál a börtönfőnök, na annál van a kulcs
  • D3t0nat0r
    #271
    Azértsem mondom el!

    Megoldás 1.: Nézd mégegyszer végig a briefinget a pálya elején Figyelmesen, mert kristály tisztán benne van.

    Megoldás 2.:
    Ráklikkelsz az objectivesekre, (kis könyv a jobb felső sarokban a kérdőjel alatt), ott kiválasztod a keresett objectivet (jelen esetben a "Szerezd meg a kulcsot a túszokhoz" vagy valami hasonló, már nem emléxem), kilépsz az objectivesből, a jobb felső sarokban a bonus könyv alatt megjelent egy célkereszt, ha erre ráklikkelsz akkor megmutatja, hogy az objectivet, amit előbb néztél hol kell teljesíteni.

    Ezt azért írtam le, mert ezzel a két módszerrel az ilyen kérédsekre meg fogod tudni játékon belül a választ!

    Egyébként egy tisztnél van a kulcs a hangár tetején :)
  • I.C.ram
    #270
    honnan lehet leszedni?
  • Lacc
    #269
    A másoik normális küldetésben, mikor el kell menekülni a tengeralattjáróval és a rabokkal, na ott hol a büdös életben van a kulcs a börtönhöz??? Az egész pályát átkerestem már a kémemmel, megnéztem minden tisztnél, de sehol sem találom!! Plz valaki segítsen!
  • Mighty
    #267
    Alapvető angoltudásotok sincs? Alapvető: előveszem a szótárat és kikeresem a kérdéses szó jelentését...
    A feladatok leírása nem túl bonyolult nyelvileg...
    A célkereszt a jobb felső sarokban meg megmutatja, hogy merre kell menni.

    Persze azért segítek, csak kérlek pontosíts: melyik pálya?
  • Lacc
    #265
    Én az Inasane-ről töltöttem le az ISO-t. De már én is csak az utolsó pillanatban, mert ma törlik le. Milyen mákos vagyok =).