754
Commandos 2
  • marlowe
    #264
    Mediamarkt 9999.99999999 FT és kapsz hozzá egy Tomb Raider 1-et is....Szerintem egész tűrhető ár, ha belegondolsz, hogy vag 2 hetet tuti el lehet vele cseszni :)
  • marlowe
    #263
    I.C. Ram: kb 3 hozzászóláassal lentebb:

    3 cd-s a game, de a letöltésben már nem igazán tudok segíteni...már nekem semmi isom nincs helyet meg már nem tudok..(azaz csak egy crc-set :)
  • marlowe
    #262
    Jockey:
    Nekem is csak lecsapkodni sikerült a tolvajjal, de megtette ez is...
    A nőre meg egyszerűen ráviszed a nyilat és klikk. ( ha nem jelenik meg a száj, akkor SHIFT+klikk )

    A rabbal el ne felejts kommunikálni, ad neked egy kiskutyát! :)
  • I.C.ram
    #261
    KERDESEK : Honnan szedhetnem le illetve hany CD-s?
  • Jockey
    #260
    köhömm szóval lámskodok egy picit: az első pályán, amikor a csakt kell kiszabadítani mit kell csinálni? bemegyek a csajszlihoz(lerugdostama két őrt, de mindig felkelnek a tetvek), és nemtok vele kommunikálni..:(
    mi a retket kell ott csinálni?
    valamint moindja már meg nekem valaki miért csak leütni lehet az őröket?
    így nem koser, mindig rohabgálnom kell az egyiktől a másikig hogy lepörgözzem öket nha ébredeznek..:)
    HELP
  • Lacc
    #258
    Hú, akkor jó, köszi szépen.
  • Fam
    #257
    mind a 3 ráfér 650-esre
  • Shep
    #256
    nekem 650esen van
  • Jose
    #253
    pl. az utolsó pályán már csakazértis 1.5 órát kerestem minden szoba stb és 2 db hiányzott
  • Jose
    #252
    minden pályán minden kurva dobozt szekrényt megnéztem miután kiirtottam a terepet mégsem birtam kirakni egy képet sem
  • Jose
    #251
    10+2tzrain
  • Lacc
    #249
    Valaki mondja már meg nekem plz, hogy hány mega az első CD? Nagyon fontos lenne tudnom, hogy ráfér-e egy 700 megás CD-re (csak az első!).
  • D3t0nat0r
    #248
    "a jo teoria hogy minnel tobb ruhat vegyel fel es akkor no a masodperc szam"

    ja a havas pályán nekem már mindenhol boxeralsós nácik feküdnek a mínuszokban, mert begyűjtöttem az összeset
  • Mighty
    #247
    Minden pályán el van rejtve egy fénykép darabokban. Ha ezt a fényképet hiánytalanul ki tudod rakni, akkor mehetsz a bonus pályákra.
    A fénykép részletek általában olyan szobákban vannak, ahol tetemes mennyiségű ellenség van :)
  • Fam
    #246
    Sephi: én úgy emlékszem, hogy a green barrettel hívtam a léghajót (vagy ami jön), a spy-t nem is használtam.
  • Sephi
    #245
    Szal a ruha teoria igy mukodik : Mindenki mas a Spy es a Csaj kivetelevel ha felveszik a ruhat a megadott szam/masodperc lhet hasznalni... na most nem mindegy milyen ruhat veszel fel mert van katona ruha van generalis es kapitany ruha is! Pl a Spy az ha felveszi a legnagyobb foku ruhat tobb parancsot tud adni a katonaknak mint peldaul hogy merre nezen hogy hol jarorozzon es hogy hasajon le vagy ajon fel... de ott is le tudgya leplezni egy hasonlo rangu Naci / Japcsi kapitany vagy mi... a jo teoria hogy minnel tobb ruhat vegyel fel es akkor no a masodperc szam

    Desperados ban nem lehet 90* forgolodni mert irna a kezokonyvben... egyeseknek ugyanis eredetiben van meg

    Fam aruld mar el micsinajak a Parizsi elotti palyan!!! Meg van minden csinalva de nem akar radiozni a SPy! Miert nem?!
  • Fam
    #244
    végignyomtam, az Eiffel-torony tetejéről elvitték az embereim(video), hol vannak a bónusz pályák?????????????????
    Lehet, hogy minden missiont kisiskolásként 100%-ra kellett volna teljesíteni??? - e nélkül nem lehet előhívni őket???
  • D3t0nat0r
    #243
    Fam;Mighty: Kösz!

    Valaki tudja a magyarázatot erre az időzített enemy ruhákra? Mármint ha nem kémmel veszel fel természetesen...
  • Fam
    #242
    most, hogy így mondod, tuti, hogy a rombolón van!!!
  • Mighty_
    #241
    Nyugodtan keresgelj csak. Minden emberednek fogsz talalni. (egy pl. abban a satorban van, ami elott ket naci beszelget)
  • D3t0nat0r
    #238
    őöö, a kapitány tutira nincsen a tengeralattjáróban. Nem lehet, hogy te a rombolóra gondolsz?
  • Fam
    #237
    ki kell szabadítani a tengeralattjáró kapitányát is asszem, a hajó másik felében, mint a tengerészek, de lehet hogy keverem a pályákat
  • D3t0nat0r
    #236
    Kapitányt?
  • I.C.ram
    #234
    honnan tudnam leszedni pls cimet adjatok ne nevet
  • Fam
    #233
    asszem én csak egy embernek nem találtam ruhát, a többi talán ott van, ahol a kapitányt kiszabadítottad
  • Fam
    #232
    én ott tartok, hogy nem tudom melyik emberemmel disconnetcteljem a kábeleket az első almissionnél, már három commandost odaszenvedtem, de egyik sem hajlandó hozzányúlni? - ha hazamegyek akkor nyomulok tovább
  • D3t0nat0r
    #231
    Kérdés: havas pálya. Ugye meg lehet fagyni. A búvárral már az elején a tengeralattjáróban van meleg ruha, ami végig rajtad marad. Igenám, csak aztán kiaszabadítom a shapert, és neki is kéne szereztni valamit. Átkutattam a tengeralattjárót, ott nincs. Azt meg tudom csinálni,hogy elveszem az enemyktől aruhát, de az csak egy bizonyos ideig tart. Eléggé érdekes, "elkopik" az ellenséges ruha. Az inventoryban a ruha bal alsó sarkában van egy kis barna felső, és az mellet egy szám, (ami alapból 75 asszem), és ha felveszed a ruhát akkor ez a szám másodpercenként csökken. Ha lejár a szám, eltűnik a ruha örökre. Hogy ennek mi a logikája? Szóval van még a pályán ilyen örökre megmaradó meleg ruha, vagy ne is keressek? (És még a green beretre is kell szereznem cuccot...)
  • Sephi
    #230
    Fam haman parizsban vagy szojal man nekem micsinajak!
  • Fam
    #229
    kérdés: csak a párizsi pálya után ad bonuszpályát?
    Mennyi bonuszpálya van összesen?
  • Mighty_
    #228
    A rambo kinezetu emberedet kell elbujtatni. (nyomod a shift-et, es ugy) A keteltuvel pedig a a teherauton tulra kell menni.
  • Sephi
    #227
    Ize segitene valaki nekem megis a 210 beszolasnal?
  • ubi
    #219
    jatszott valaki az sg-rol letoltheto us versioval??? mar nem elerheto!!!!
  • Ojoba
    #217
    És ha lejjebb veszem az valamit változtat a játékban?
  • Borg
    #215
    Ezúton kérnék meg mindenkit ebben a topicban, hogy próbálja meg a mondanivalóját egy hozzászólásban elintézni, amikor lehet, és nem a TOP10re vadászva telefloodolni a topicot 0 tartalmú, avagy többfelé tördelt replykkel.
    A jövöben ezek törölve lesznek.

    Köszönettel a moderátor.
  • Ojoba
    #214
    és van jo crack amivel nem lép ki?
  • Ojoba
    #212
    xp alatt mindig kilép a commandos ahogy load-ra klikkelek!miért van ez?
  • Ojoba
    #211
    SZIASZTOK!!
  • Sephi
    #210
    Semmi baj! Ugyis fognak!

    Mas: most vagyok azon a kerva palyan ahol az a varborton van az a bazi nagy epulet... meg kellet szerezni a 3 documentumot es leradiozni nemtomkinek... de fenet mert hiaba megyek oda a Spy al meg a cuccal nalam mert nem csinal semmit a radional... micsinajak?!
  • D3t0nat0r
    #209
    Találtam 1 bugot. 1. küldetés (nem training), ha a thiefel mászok a falon, és a falban 90fokos kanyar van (L alakú), és át akarok mászni "az L betű másik szárára", akkor hibaüzenet élkül kilép a winfosba. Mind1, meg tudtam csinálni a pályát így is.

    Egyébként eléggé elszomorító, hogy egyesek miket kérdeznek itt. Az összes 1-2.(+traininges) pályákra feltett kérdésetekre kristály tisztán válaszolnak az elején a briefingnél (jó ilyenekre, hogy shiftel nyitsz ajtót azért nem, de ezt fél perc megnézni a controllsban), ráadásul jobboldalt a konzol tetején van egy könyv, amivel előhozod a objectiveseket(Kérdőjel felett). Itt ha ráklikkelsz valamelyik objectivere akkor kihoz egy képet, amin 1 piros nyíl nagyábol oda mutat, ahova menned kell. Ezután ha kilépsz az objectivesből, megjelenik egy célkereszt a konzol tetején (felülről 2. gomb, a Bonus könyv alatt), ha erre ráklikkelsz egy sárga nyíl 1-2 centis eltéréssel rámutat arra a helyre, ahova menned kell.

    Na ha valaki ezek után is értetlenkedni fog, akkor a hajamat fogom tépni.
  • Sephi
    #207
    En kerem nemvitem magammal a kutyat