754
Commandos 2
  • DEx-
    #416
    Lehet hogy már elhangzott, de én azt szeretném kérdezni, hogy a 4. pályán:
    Ugyebár ha jól értem be kell vinni az embereimet a bázison belülre, az alul álló járművel. De egyszerűen nem tudok bejutni mert nem akarják kinyitni a kaput. Ha pedig kinyitom manuálisan, akkor meg lelőnek. Az ágyalá bujó kiscsákó odaadta az Id-documents papírokat úgyhogy Lméletileg azal be lehetne jutni. Vagy nem az kell ? Hiába van a kémnél a papír nem engednek be járművel a bázisra.
    Ez volt az egyik, a másik meg az, hogy a papírokat a kutyával is ki lehetett volna küldeni a kémnek, de hogyan adjam oda a kutyának a papírokat ? Ez sem ment igazán.
    Segítsetek plz !

    DEx-
  • Breki33
    #415
    na mar irni sem tud a kezdo kommandos :-)
  • Breki33
    #414
    szio valami remlik :-) amugy koszi

    latos sreamer te se tudtad :-) de a tippet neked is koszi

    amugy az elso rendes palyan vagyok egy motorcsonakkal, ott hogy kell elindulni?

    Ja es mit lehet csinalni az ongyujtoval es melyik emberem lesz a kem?

  • screamer
    #413
    Breki33: tudtommal nics billentyű hozzárendelve a Quick save és Quick load-hoz, ami hiba, viszont a a játékhoz mellékelt readme.txt fájlban benne van az összes kiosztás!
  • Hyder
    #412
    szassz Breki...rég láttalak...emléxel még rám?

    amugy a ctrl + S - save, ctrl + L - load

    TAB . merre néz őr, ctrl + RM - arra néz az ipse, shift - mit lehet használni, alt + LM vagy RM vagy épületben CM forgat - kameraforgatás...

    nos hirtelen ennyi

    csocsika
  • Breki33
    #411
    tud valaki komllett billentyukiosztas a game-hoz?
    pl melyik billentyu a quicksave?
  • screamer
    #410
    Valakinek sikerült már megcsinálni azt a bónusz pályát, amin le kell gyilkolászni az összes ellenséges katonát azzal a néhány emberkével? (A burmai küldetés után van ez asszem). Ha letarolom az első csoportot, utána jön a következő adag, és az már egy kicsit sokk.
  • Hyder
    #409
    arra figyelj, hogy mind a 3 darab 1 embernél legyen
  • Mozes
    #408
    A többiek ott vannak a sub-ba. Az enigma meg a kémnél van, de a papirok lehet, hogy nincsennek náluk, megnézem. Köszi az ötletet!!
  • Shep
    #407
    Green Beretnél, vagy a Kémnél ott van az enigma gép az iratokkal együtt? A többiek/embereid, matrózok kapitány/ a tengeralattjáróba vannak?
  • Shep
    #406
    De azok csak tulajdonságokat tükröztek. Green Beret elit zöldsapkás tengerészgyalogos, Driver sofőr stb
  • Shep
    #405
    Srácok, a repülőroncsos pályán/Simthet kell megmenteni/ hogy lehet a repülőroncsba bejutni? Ja és van lángvágó a pályán?
  • I.C.ram
    #404
    sokkal jobbak voltak a regi nevek : Green Berett, Diver, Driver.
  • Mozes
    #403
    3.pálya nem száll fel a kém és a green berett a repülővel. mit tegyek? fel kell tankolni??
  • smoli
    #402
    A tusolós épület mellett lévő épületben egy pár katona borozgat, az ott lévő ládában, a borokba, kell az altatótablettát tenni, ettől mindenki el fog aludni.
  • Shep
    #401
    Köszi I.C.Ram a mailt
  • I.C.ram
    #400
    az a tolvaj
  • CaviaR
    #399
    A Lupin az a pasi?
  • Shep
    #398
    Lupint kell elbujtatni az ágy alá.
  • CaviaR
    #397
    Az, amelyiket a TAB nyomvatarásával tudsz lerakni?
    Ha igen, akkor az azt mutatja meg, hogy a területet figyeli, ill. látja-e őr.

    De nekem is segíthetnétek!!!
  • Imremagdi
    #396
    Help!!
    A Második gyakorló pályán mit jelent a vörös csillag amit le lehet rakni???
  • CaviaR
    #395
    Az első missziónál tartok. Megtaláltam az enigma gépet, találkoztam a csajjal, meg minden. Már csak vmelyik embert kell elaltatnom. DE MELYIKET???
    Segítsetek PLEASE!
  • killers
    #394
    Köszi Shep! Én is erre gondoltam, csak nem tudtam véghezvinni.
  • Inquisitor
    #393
    "Az 1.(nem tanulópályán) mit kell csinálni,hogy túljussak csak az maradt,hogy a tolvajjal az ágy alá kell feküdni,de hiába van mindenhol kipipálva a feladat nem enged tovább!"
    Hehe. Ezzel én is szívtam 1,5 órát anno :)
    Na szóval az ágy ajtó felőli végén lehet bemászni, DE CSAKIS az egyik nézőpontból!!!
    (Ugyanezt eljátszotta a 3. pályán egy kis faputrival is :( ...)
  • Shep
    #392
    Nekem kéne.
  • Shep
    #391
    FElmászol Lupinnal a darun keresyztül a hajóra, majd a többieknek leengeded a létrát/ott van ahonnan kilőtted a mesterlövészt, vagy asszem használhatsz saját kötéllétrát is.
  • killers
    #390
    Sephi! Kérlek segíts Piotr-nak a Sanity oldalon! Eladkadt és nagyon el van keseredve. Csak vess rá egy röpke pillantást. Kösssz!!!
  • I.C.ram
    #389
    ha valakinek kell akkor nekem megvan az osszes bonus lelohelye
  • killers
    #388
    Tud valaki segíteni? Elakadtam azon a pályán amelyiken az utolsó feladat, hogy fel kell jutni az anyahajóra, vagy valamit a repülővel kell csinálni. "Steel the aircraft" vagy valami ilyesmi.
    Shep! A katonáknál nincs bonus!!
  • Shep
    #387
    Srácok hol a búbánatba van azon a pályán ahol egy katonát/Smith/ kell megmenteni /lezuhat repülők lövöldözés stb/ az utolsó képdarab a csaj van rajta és hiányzik nekem a bal karja az egész pályát végignéztem de semmi, csak dobozokban meg bútorokban lehet a bonus, katonáknál nem?
  • Shep
    #386
    Igen a házban ahova a nyíl mutat az első szobába be kell feküdni az ágy alá/shift+LMB az ágy elején/
  • Darkwolf
    #385
    Biztos hogy mindent megcsináltál?
  • Darkwolf
    #384
    Próbáld ujra!
  • Inquisitor
    #382
    Hehe. Összekevertem a Pool of Radience2-vel ... (azt hiszem). :D
  • Sephi
    #381
    Nah jaccunk multit?

    Irjal emailt mikor vagyol benn es jaccunk !
  • Darkwolf
    #380
    Nekem is megvan a game .Nagyon király,tetszik.Szerintem aki még nem vette meg az szerezze meg magának!!
  • I.C.ram
    #379
    nekem csak a cd-irorol sikerult felrakni :))
  • I.C.ram
    #376
    nincs kedve valakinek multizni vele :)) nekem meg csak a night wolf van meg de azt is vegig nyomnam valakivel szivesen
  • Sephi
    #375
    Well... eszt nevezik real pech nek
  • Inquisitor
    #374
    "Nem tudom instalálni a játékot!!!!
    Berakom az első CD-t 50%-ig felmegy,kéri a másodikat 60%-ig megy,kéri a harmadikat:berakom itt már nem változik semmit a %.
    Ezután megint kér valamit!!!!
    mit???"
    Hát nem akarlak átvágni, de nekem is ezt csinálta ... a game disk-et kellett csak betennem és tovább ment. De úgy tudom, hogy ezt a programot CD-íróról NEM lehet pl. feltenni...

    Ja én még mindíg nem tudok a jeges pályán lelépni, pedig mindenki a helyén van ... már pixelenként végigpróbáltam a pályát, de még mindig nincs vége :(