754
Commandos 2
  • Shep
    #460
    Még nem volt rá szükségem de megnézem neked mindjárt
  • Shep
    #459
    Nyomdd a shiftet és vidd a kurzort vidd a rádióra és akkor megjelenik a fogaskerék, és egérkatt
  • D3t0nat0r
    #457
    Shep: Válaszolok ,de akkor cserébe légyszi te is válaszolj a #447 ben feltett kérdésemre!

    Szóval az a pálya bugos. A briefingben/objectivesben az van, hogy azzal a truckkal kell meglépni. De én is próbáltam mindenhogy, nem jött össze. Aztán egy véletlennek hála rájöttem, hogy a kétéltű tankkal kel elhúzni. (Felrobbantotta egy gránátos, majd kíírta, hogy mission failed: escape truck was destroyed...) Szóval a kétéltűbe rakj bele mindenkit, és menj ki vele a pályáról.

    Egyébként azt a pályát hihetetlen gyorsan meg lehet csinálni. Le kell hentelni a kezdőhelyen a munkásokat/katonákat, leszedni a 2 sniper(mindkettőt be lehet szopatni a sniperrel, úgy, hogy ne vegyenek észre), aztán berontani a kétéltűvel, és elütni mindenkit :)) Én legalábbis így csináltam meg :D Érdemes várni, amíg észreveszik a sniper hulláját, akkor sokan odafutnak, és lehet carmageddonozni ezerrel :)
  • t0M
    #455
    Ezzel en is szivtam egy picit!

    Jobbrol kell megkerulni a farakast (ahol a nyomok vannak) es visszakanyarodni a hordok fele.
  • Shep
    #454
    Embrek, nem csinálta még meg vki jeges pálya utáni bónus mapot? Ha igen mi a bánatot kell csinálni a végén mert mindenki halott, kocsiba beültetek mindenkit de semmi megpróbáltam minden lehetséges irányba elhajtani, de semmi. Előre is kösz
  • screamer
    #452
    A bejárati ajtó mellett lévő ládába kell berakni az altatót. Ha megvan akkor előbb-utóbb elalszik az összes fritz a barakban...
    Lupint az első szobába kell vinni, és SHIF LMB click az ágy ajtó felöli oldalán...
  • CaviaR
    #451
    Nekem nem akar bemenni Lupin az ágy alá az elő misszióban! És azt írja, hogy az aszisztenst kell elaltani a pirulákkal. Melyik az a katonák közül???
  • CaviaR
    #450
    Köszi!
  • screamer
    #449
    Ja, ez engem is érdekelne!
  • screamer
    #448
    Van egy IsoBuster nevű proggi, ami ismeri majdnem az összes ISO fálj szerkezetet. Ezzel ki lehet csomagolni a fáljokat és onnantól kezde azzal írod fel amivel akarod. (http://www.cdgrab.hu/)
  • D3t0nat0r
    #447
    Na egy láma klrdés, de sehogy se jövök rá: A búvárral, ha letettem a gumicsónakot, hogy a rákba lehet újra felvenni? Mert Shift el beleszáll... AZ 1 ben fel lehetett szedni, ha itt nem lehet, az elég nagy lémség...
  • Lazarus
    #446
    Elég, a crackkel úgyse fogja érdekelni
  • CaviaR
    #445
    Lenne egy nem éppen ide vágó kérdésem! De nagyon fontos!!!
    A második CD .cue filejával nem tudom beolvasatni a .bin-t a Nero val. Így fel sem tudom írni. A DAEMONnal viszont be tudom olvasatni.
    Kérdés:
    Elég-e, ha a virtuális CD-n lévő adatokat átmásolom egy igazi CD-re, vagy be kell olvasatni a cue val a bin-t, és úgy felírni.
    Segítsetek plíííz!!!
  • Shep
    #444
    Na most, hogy a bonusok és a két + küldetés/ezek is meglesznek ha az időm engedi/ kivételével befejeztem a játékot, bátran írom a véleményem szerintem marhára könnyűre sikerült ez a game hiába vittem very hardban végig semmilyen nehézségbe nem ütköztem, egy köteg teljesen felesleges karakter van benne pl:tolvaj csak a zárak kinyitására jó semmi másra, Natasha ugyanaz mint a Kém de semmi plusz/ja tud mesterlövészkedni de minek?/ a kutyát aztán tényleg semmire nem használtam hacsak nem arra hogy megfuttattam párszor:D. Ami tetszik a gaméban hogy ötletenek mondhatóak a pályák, be lehet menni az létesítményekbe, viszont ez az inventorys dolog nem jött be, azonkívül, míg az egyben volt annak értelme hogy nem riadóztatsz mert akkor sokkal könnyebb egy pálya, addig itt szinte jobb is ha előhívod a bamba/elnázást a kifejezésért/ németeket aztán szépen lelövöd őket/Igaz én nem ezt csináltam hanem inkább egyesével megkéseltem őket/. Az egyben, de még inkább a Beyondban veszettül figyelték egymást a katonák itt meg úgy jártam keltem köztük ahogz nem szégyeltem, éppen e miatt volt az, hogy egyáltalán nem igényelt a játék nagyobb gondolkodást. csak mentem és szúrtam, dobtam le őket a késsel/bezzeg az egyben/. Nem is olyan régen mikor a Desperadossal játszottam és végigvittem azt mondtam Hú ez marhára könnyű játék volt, na sebaj majd a Comm2 kárpótol mindenért minden egyes katona megölése perceken keresztül végigondolt gondos tervezés árán lesz majd csak végrehajtható, hát nem, tévedtem, mert talán még könnyebb mint a Desp. Na csak ennyit akartam írni.


    Miért lett ilyen könnyű???????????


    Valaki segítsen már #443
  • Shep
    #443
    Ja ez nem az hanem ami az esőben van mikor egz fickót kell felgyógyítani aki egy romos épületben van és egy pár szövetséges védi, körben mindenütt németek. Az elején mindenkit elkapnak és a tolvajjal kel kiszabadítani Greent aztán már sima ügy az egész, na és itt van a folyóban egy repülőroncs és a hátábba be lehet menni, de hiába kirobbantom a végét, jelöli hogy be lehet menni, de nem tudok mert magasabban van mint a víz.

    Hú az utplsó pályán tök jó a tankkal lövöldözni. Ja a Párizsos pályán hol van az utolsó képdarab, 1 volt a szemetesben, 14et találtam a házban
  • CaviaR
    #441
    De nekem az első CD-re ~780Mb-ot ír. Az nem fér fel 650-esre.
  • geenq
    #440
    az e-donkey az 1 fájlcserélő progi, úgy műxik, mint a napster anno, mások gépéről tölthetsz le vele, és más is tőled. nekem a comm2 3 cd-je lejött 1 nap alatt (kábelen)
    a címe: http://www.edonkey2000.com/index.html
  • screamer
    #439
    Tegnap megetettem a krokodilomet egy japcsival. hehe
  • Lazarus
    #438
    mind felmegy 650re (elvileg)
  • CaviaR
    #437
    Az első *.bin tartalma mekkora Cd-re megy fel?
  • Lazarus
    #436
    e-donkey CÍÍÍM! KEll szükségeltetik nekem!
    Köszönöm:)
  • Shep
    #435
    Ja ez nem az hanem ami az esőben van mikor egz fickót kell felgyógyítani aki egy romos épületben van és egy pár szövetséges védi, körben mindenütt németek. Az elején mindenkit elkapnak és a tolvajjal kel kiszabadítani Greent aztán már sima ügy az egész, na és itt van a folyóban egy repülőroncs és a hátábba be lehet menni, de hiába kirobbantom a végét, jelöli hogy be lehet menni, de nem tudok mert magasabban van mint a víz.

    Hú az utplsó pályán tök jó a tankkal lövöldözni. Ja a Párizsos pályán hol van az utolsó képdarab, 1 volt a szemetesben, 14et találtam a házban az az egy a toronyban lesz?
  • smoli
    #434
    Szivesen, máskor is ha tudok!
  • smoli
    #433
    Menj minden embereddel a repülőhöz(a pilóta és a hajótörött is) nekem így müködött, a lángvágó a hajóroncsban van, a búvárral könnyen megszerezhető!
  • Lazarus
    #432
    Nekem se szoktak nyugi:)
    ez is egy kivételes alkalom volt
  • Shep
    #431
    Emberek nem igaz hogy nekem marhára nem tud, vagy nem akar segíteni senki, én meg önzetlenűl segítek mindenkinek ha tudok, na mindegy megszoktam már. #405
  • Lazarus
    #430
    címet lécci. (Hiper Lámer vagyok)
  • geenq
    #429
    az e-donkey -n megtalálod!
  • Lazarus
    #428
    Segítsen valaki plz! Az 1.CD-t keresem
  • Árnyvadász
    #427
  • Árnyvadász
    #426
    Commandos II =
  • Mozes
    #425
    Köszi szuper, a fogaskerék kimaradt!!!! megpróbálom így.

    ui: azért ez rosszul van megcsinálva, hogy csak az elején mondja el részletesen (ha egyáltalnán elmondja) , hogy mit kell csinálni
  • smoli
    #424
    Csak egy papír van(kell)+ az Enigma + még valami fogaskerék szerü dolog ami ugyanott volt ahol az Enigma. Ez így 3db!!!
  • Mozes
    #423
    Nincs meg mind a 3 papír csak 1db + az Enigma és így nem száll fel a repülő!!!! Hol van a többi? Valaki mondja lszi meg a következő pálya kódját: Target:Burma mert még1szer nem kezdem újra!!
    Köszi
  • smoli
    #422
    Én is csak a végén adtam át a papírost mikor már mindenki halott volt:o)
  • smoli
    #421
    Nekem se ment könnyen de harmadikra sikerült.:o) Az összes embert lehoztam az ellenséghez legközelebb álló jobboldali fal mögé, felsorakoztattam őket, úgy hogy a fal mindkét végét lássák és aki a látokörükbe ér azonnal tüzeljenek rá. A fal előtti részen szórtam szét az aknákat(ha hasalsz nem látnak meg a sétáló őrök). Támadáskor a fal mögül, mehetnek a gránátok meg a molotov koktél:o) Ja és a távcsöves puskát is használnod kell az ellenség sniperei ellen mert távolról leszedik az embereid ha nem!
    Sok szerencsét!
  • Shep
    #420
    Aj de túlbonyolítotátok a dolgot, én azt a papiros trükköt meg se csináltam mégis ment a dolog tok simán. Srácok, a repülőroncsos pályán/Simthet kell megmenteni/ hogy lehet a repülőroncsba bejutni? Ja és van lángvágó a pályán?
  • Mozes
    #419
    Így van én ki sem száltam az autóbók úgy is kinyitotta az ajtót. Ne felejtsd el felvenni a tiszt ruháját aki az autó mellett állt
  • screamer
    #418
    DEx-:
    először a második kérdéseddel kezdek: a kutyának ugyan úgy tucc átadni dolgokat mint a többi emberednek. (odamész mellé, előhívod az inventoryt, majd az oda-vissza nyíl rákattintása után ráklikkelsz a kutyára, oszt eccerűen átpakolod a cuccost.)
    -Miután a kémednél van a papír, odamész a kapuhoz az autóval, kiszállsz, odalépsz a sorompó mellett álló fritz-hez, leállsz vele beszélni majd vársz egy kicsit. Előbb utóbb kinyitják
  • masiina
    #417
    Sziasztok tudom, hogy csalni nem jó, meg minden, de azt elárulhatnátok, hogy a cheat miért nem működik a játékban rendesen. Beirtam a nevet aztán ctrl+l de semmi. Tudtok segiteni nekemű?