754
Commandos 2
  • CaviaR
    #515
    Innen, a SuperGamez-ről!
  • _alladin_
    #514
    Légyszi mondja meg valaki. hogyan lehet használni a spárgát, amire gránátot lehet tenni.

    Köszi előre is.
  • Árnyvadász
    #513
    Mindenkinek: Secondary Mission-öket nem kötelező teljesíteni! Ennek hiánya esetén is Mission Completed lesz... Bár ez további játékélménnyel gazdagít..:)
  • Árnyvadász
    #512
    Kézikönyv megléte esetén ez még a játék megkezdése előtt kiderül :)))))))) Van az eredetinek is jó oldala..... Mondjuk azért volt egy két olyan dolog is ami később esett le, de ez a kis képeknek és a nem túl magas színvonalú angol tudásomnak is köszönhető... Amúgy az ucsó pályánál vagyok, és csak egy nem tetszik ebben a programban: Rövid! Eddig a legjobban a Castle Colditz tetszett.... Rohadt jó egy pálya..... Nálam a BEST!
  • Árnyvadász
    #511
    A repülőgépbe a Green Beret-et és a Kémet kell beültetni... A többieket a tengeralattjáróba, amivel jöttél... Ekkor OK. Egyébként ez előtt még egy rádió üzenetet is le kell adni, azt hiszem ekkor írja ki a küldetések közé, hogy a fentebb leírt két faszit kell berakni a gépbe...
  • Breki33
    #510
    tudnatok mondani egy helyet ahonnan a COmmandos patch letoltheto?
  • RenderMan
    #509
    Sziasztok kellene segítség kellene:
    A White Death (aszem jól írtam) pályán nem tudom, hogy mit kell csinálni a repülőgéppel.
    Segítsetek!
  • Shep
    #508
    A távirányítós bombát be kell rakni oda ahol a híd közepén a sok hordó meg miegymás van/úgy kell berakni mint mikor az inventoryt használod/ ha berakod akkor még jelet kell adni a vonatnak a rádióval és már rohan is a vesztébe.
  • Shep
    #506
    Sephi hogy te mekkora lángész vagy, szerintem Bencének ha lenne pénze már rég vett volna másikat, de mivel nincs ezért most ez van neki.
  • Sephi
    #505
    Aahahahahahahahahahahaahaha! Szerintem valakinek ugy add el hogy te fizecc neki hogy elvigye es vegye ujjat
  • Fam
    #503
    milyen videokártyád van? nem lehet, hogy frissiteni kéne a driver-ét?
  • Sephi
    #502
    Nah ma vegre befejeztem eme remekmuvet de be kell vajam hogy az utso stage nagyon konnyu volt... kar hogy olyan a jatek hogy csak a 6 palyanal josz ra kb mindekinek mindent ami tud!
  • Shep
    #501
    Nem, hogz mi lehet a gond azt sajna nem tudom mert nekem minden ok
  • Cobra11
    #500
    A Rip-t innen: www.extra.hu/vipera2
  • screamer
    #496
    Itt egy link, itt megtalálható a C2-hez az összes kód:
    http://www.game-revolution.com/games/codes/pc/commandos2_men_of_courage.htm
  • Dikkma
    #495
    Mijazhogy??? Hogyne menne :)) most halál komolyan
    Nekem egy játék nem megy vele, az a Tribes2.
  • Shep
    #493
    a kódokat nézdd meg itt mert én nem írtam fel őket
  • Krishy
    #492
    Sziasztok!
    Uj windowst tettem fel, es elvesztek az eddigi palyaim, de nem szeretnem elolrol kezdeni. Tud valaki arra a palyara kodot, ami azutan a palya utan van, ahol tropusi szigetrol repulovel hagyjuk el a helyszint! THX
    [email protected]

  • Shep
    #491
    Sajna nem mert már elég régi.
  • Shep
    #489
    Szerintem hagyjátok az egészet a fenébe vegye irassa stb. meg mindenki az 1et vmint a Beyond the call of Duty -it és játszon azzal az sokkal nehezebb és van benne kihívás.



    Lentebb írta vki hogy hogy lehet megcsinálni azta bonus mapot ahol egy pár emberrel kell visszaverni az inváziót, na erről annyit ha az első kb 30 embert megölöd jön megint uennyi na ha ezeket is megölöd megint ha ezeket is megölöd na akkor van vége, hát nem tudom de szerintem a Commandos eredetileg nem erről szólt úgyhogy szerintem ez a map nagyon nem kellett volna a játékba.
  • screamer
    #488
    Eccerűen dobd a látóterébe a cigarettát. Ha nem volt nála megelőzően cigi, akkor egyből észreveszi, és elindul a ledobott cigisdoboz felé az ipse. Mikor odaér, megáll előtte egy darabig és nézi azt, így ezidő alatt odamehetsz tátulról és leüthetted vagy leszúrhatod. Ennek a lényege tkp. az, hogy elmozdítsd az őrt a megszokott h elyéről olyan helyre ahol úgy tudod ártalmatlanítani, hogy a tőbbi katona nem veszi észre.
  • Cobra11
    #487
    A 2-dik és a 3-dik cd-hez tudok neked linket adni: www.freeweb.hu/lionwt . KERESEM ÉN IS AZ ELSŐ CD-T.
  • Cobra11
    #485
    Breki: Az első cd-t honnan lehet letölteni?
  • Cobra11
    #484
    Na látom ide is beírkáltál te büdös faszfej.
  • Breki33
    #481
    en kezdo vagyok de a legfelso a jobb felso sarokban keresgelj......

    Shep addig ok de ha cigizik kozben konyebb elkapni?
  • killers
    #480
    Help! Elakadtam az erődben. Már minden papír megvan (dekódoló, könyv, stb.), de nem tudom használni a rádiónál. A kémmel vagyok ott. Lehet,hogy nem vele kell használni?
  • Shep
    #479
    Az nem öngyújtó hanem cigaretta, na de mindegy, eldobod és ah a fric látósugarába van akkor elmegy és felveszi/de írtó szar a game mert az 1ben nem lehetett megcsinálni minden mukival itt meg úgy tűnik mindenki cigizik ami elég helytelen/




    Speeed felül van a szem ikon mire rákattolva ráviheted az egeret egy mukira akinek ekkor megláthatod a látószögét, vagy ha csak simán lekatollsz a földre akkor leteszi az Xet és aki látja annak a látómezeje beugrik, a hotkeyet nem tudom mert nem volt rá szükségem
  • screamer
    #477
    öngyujtó? Az kinél van? Én ilyennel még nem találkoztam. Nem a lipstick-re (rúzsra) gondolsz?
  • Breki33
    #476
    Sziasztok
    OLvastam a Guru cikben hogy az ongyujto hasznalataval kell artalmatlannitani a gyakorlo palyan az embereket.

    Namarmost en nem igy csinaltam, hogy kell es mire hasznalni az ongyujtot pontosan?

    Talan tuzet kell adni nekik? :-)
  • t0M
    #475
    Koszi Screamer!

    Engem is csak azert erdekelt mert mar csak ez hianyzott a palyabol, es idegesitett, hogy nem akar megmozdulni az a mihaszna joszag
  • screamer
    #474
    Az ormányost a nyíl billentyűkkel lehet ösztökélni (De hogy mire jó???)
  • screamer
    #473
    Hát a kézikönyv elég igényes, és részletesnek is mondható, de egy-két fontos dolgot azért hiányoltam belőle.
  • smoli
    #472
    Csak a tolvaj ülhet rajta, és ha jól emlékszem akkor a Ctrl+ a nyilak valamelyikével, attól függően merre akarsz menni.
  • smoli
    #471
    Hali!
    Felkúszol a lépcsőn, felmászol az erkélyre, leütöd a tisztet, beméssz leütöd a katonát, bújj el a ládában,ha az őr magához tér és kirohan az erkélyre, ládából ki, fürdőbe be , ajtó becsuk. Következő szoba bentlévőket leütni, innen fel Berethez, őrök leüt Beret kiszabadít. Beret cuccai a ládában. Innen már egyszerübb, ...nem???
  • Aborg
    #470
    A joembereket kerdeznem akik megvettek a gamet- a kezikonyv milyen? Csak par osszetuzott papirfecni vagy valami vaskosabb (hasznosabb)joszag?
  • t0M
    #469
    Hi!

    A Kwai folyos palyan, hogy lehet az elefantot mozgasra birni?
    Nekem csak felul ra a csavo, de nem tudom iranyitani!

    Thx
  • Shep
    #468
    Hát több lehetőség is van, de a fő hogy csak Lupinnal lehet kinyitni. 1 lehetőség beviszed Lupint a házba kopogsz a falon a segéd kirohan leütöd, rugdosdd meg jól akkor kicsit tovább fekszik, majd bemész és a tábronokot is lekapod persze ugy hogz ne vegyen észre mert akkor annyi riadó van./ez a nehezebb ezért jobb is szerintem/
    2 a könnyített verzió ami 1 perces munka bemész a csajjal az ezt megelőző házba ahol a telefon van használod a telefont a csaj felcsörgeti a tábornokot aki ezután kimegy, te szépen besétálsz a szobába a mukit se kell leütni csak pont akkor kell bemenni mikor elfordul az ablak felé te kinyitod a széfet és kiszeded a tartalmát, ja és itt van egy vagy két bonus könyv is azt is szedd ki.
  • Shep
    #463
    Megnéztem, de arra a megállapításra jutottam: Hát ezt bizony nem lehet felvenni ha már leraktad, vagy ha igen én akkor sem tudom hogyan. A helpben sincs rá utalás így nem tudom.
  • geenq
    #462
    Krapek: a -, és + billentyűkkel tudod a kamerát emelni, süllyeszteni
  • Imremagdi
    #461
    Végigjátszást keresek. A novemberi gamestar-ban van egy 4 oldalas leírás.Megvan ez valakinek? Elküldené nekem valaki,Elöre is köszi