754
Commandos 2
  • Shep
    #574
    Figyelj én very hardban vittem végig/egyből mivel akartam vmi kihívást/ és azt kell hogy mondjam a very hard számomra ultra very ézi volt, aki pedig azt mondja hogy a 2 nehezebb mint az 1 az ássa el magát de gyorsan
  • Shep
    #572
    Szerintem hagydd abba mert túl könnyű, nem méltó a Comm2 címre, bár a renderelt videók elég jók, Játsz inkább az 1el meg a kieggel.
  • Shep
    #571
    Az bizony lehet, amúgy nem tudom de nekem egyik pályán se volt ilyen gondom
  • screamer
    #570
    Akkor szerintem félúton elhagytál valahol egy matrózt, mert ha minden a helyén van akkor tutira befejezi a pályát!
  • Shep
    #568
    Az enigma gép meg a papírok a Green beretnél vagy a kémnél vannak/1 embernél legzen mindkettő/
  • Jose
    #567
    pedig akkor vége kell hogy legyen biztoosan mindent jól csinálsz?
  • CaviaR
    #566
    Ahol partraszállsz, ott van szemben egy ajtó. (de ha nyomva tartod az F10-et kirajzolódnak az ajtók körvonalai a környéken) Ott bemész, és egyből meglátod a csajt! A kulcs pedig az bezárt ház melleti házban van. (alapnézetben:jobbra) Ott lesz a fehérruhásnaál...
  • greco
    #564
    OK!kösz,a híd felrobbant!
  • Jose
    #562
    igen.neked van igazad.
  • Jose
    #561
    a kapitány és a matrózók is? asszem a hajómotort is fel kell robbantani minden kipipálva?
  • Shep
    #559
    A shaperal tedd be a táirányítós bombát oda ahol a hídon a sok hordó van úgy mint mikor egy dobozt megnézel, tehát mikor látod a tartalmát. A shaper a 4es a sisakos fószer, tudod a robbantós
  • Jose
    #558
    az,hogy a többiekkel nem vagy a tengeralattjáróban
  • Jose
    #557
    az 5ös gombot ha megnyomod ü fog mexollani
  • Shep
    #555
    Akkor azt kell csinálni amit mondtam de a csajt előbb szabadítsd ki ill beszélj vele.
  • greco
    #554
    Melyik a driver?
  • Jose
    #553
    a driver tuggya lerakni a bombát miután a kiszabatított csávó megmonggya hol a leggyengébb pontya a hidnak..
  • greco
    #552
    Az 5. pályának(Bridge over the River Kwai) a végén vagyok.Fel kellene robbantanom a hidat.A bomba megvan de egyik emberemmel sem tudom lerakni.Tud vki segiteni?
  • Shep
    #550
    Mássz fel a tolvajjal a darun kersztül majd a többieknek engedd le a létrát
  • Shep
    #548
    Figyelj ha az első tényleges pályáról van szó ahol csak a tolvaj meg a csaj van/miután kiszabadítod/ akkor a kulcs a tábornok segédjénél van aki abban a házban van ahol esznek, csajjal bemész altató nekik és kész.
  • Gabeboy
    #545
    Jimmy, azzal próbáld meg kinyitni az ajtót, akinél a kulcs van. A tolvaj kulcsa nem nyitja, a tábornoktól kell elvenni, aki az alsó részen dekkol(t).
  • CaviaR
    #543
    Jobb fent van egy kis ház. Bent kb 6-an esznek. Ott van a fehér ruhás palinál. Azt, hogy hogyan veszed el tőle, az rád van bízva. :)
  • Gabeboy
    #541
    Nekem sikerült úgy lerakni a többi embert, hogy a sajátjaimnak semmit sem kellett csinálni.

    Egy fal mögé rendeztem be őket. Teljesen maguktól visszaverték az összes hullámot. Mondjuk volt vagy 50. próbálkozás.

    Az utolsó pályán az épületen kívül hol van bónusz? Kettőt nem találok sehol. :-(
  • Inquisitor
    #540
    Szar az a 4-es Bónuszpálya :(
    A csapdákat és aknát kenhetem a hajamra, a főszereplőknél (leginkább) csak pisztoly van, a többieket az első ember lelövöldözi!!!, a Sniper is sokat ér az 5db tölténnyel.
    Grrr.
  • Shep
    #539
    Nem értem nekem cel700 512mb ram és gef2mx400 van és minen ok volt vele, meg minden más gaméval is
  • Inquisitor
    #538
    Celeron 600 :)
    Most akarok apránként fejleszteni, most is ráment a fizum, pedig csak egy új házat vettem a leendő géphez ...
    Ja a Bonus pályán van 10 aknám, de ezek szerint kevés lesz :(
    Na majd ma este megpróbáljuk :D
  • Shep
    #537
    Milyen procid van?
  • Shep
    #536
    © Shep 2001. okt. 30. 18:22 | Válasz erre | #489

    Lentebb írta vki hogy hogy lehet megcsinálni azta bonus mapot ahol egy pár emberrel kell visszaverni az inváziót, na erről annyit ha az első kb 30 embert megölöd jön megint uennyi na ha ezeket is megölöd megint ha ezeket is megölöd na akkor van vége, hát nem tudom de szerintem a Commandos eredetileg nem erről szólt úgyhogy szerintem ez a map nagyon nem kellett volna a játékba.
  • Inquisitor
    #535
    Van valakinek elfogadható stratégiája a 4. Bónus küldetésre?
    (Állíts meg 10 emberrel 40 nácit ... hogy gebednének meg!)
    Ja azt nem tudjátok, hogy 256MB ram és 2GB swap-hely miért nem elég a játékhoz a 3. pálya után??? :(
  • CaviaR
    #534
    Azt nemtom, de én is kiváncsi vagyok rá...
    "A patch kijavítja a hibákat amelyek egyes CD vagy DVD romok esetén fordultak elő, néhány összeomlást okozó és grafikai hibát."
    Nekem még nem omlott össze a game. Talán azért, mert nem eredeti CD. Sőt, nem is CD-s, hanem virtual CD-s... Na mind1.



  • Shep
    #532
    Lupin nem tud megkötözni senkit. Teljesen használhatatlan karakter
  • Breki33
    #531
    koszi, es mit javit?
  • magus
    #529
    Van egy ÓRIÁSI problámám. Haverral letöltettem a Commandos 2 ISO-t, de nem tudja kiirni cd-re... Azt mondja hogy irásvéfett. Nem tudom honna szedte le. Nem tudjátok mit kéne csinálnom?
  • Shep
    #527
  • Shep
    #526
    Kinyitottad a dobozt aztán nyomod a Shiftet ráviszed az egeret a ládára megjelneik a nagyító+láda és ekkor lenyomod az egeret és láss csodát bejön az inv. és oda pakolászol ahova akarsz.


    Azért összeszégyelhetnétek magatokat, hogy ilyen alantas eszközökhöz folyamodtok ebben a szégyentelenűl könnyűre sikerült játékban.
  • Árnyvadász
    #524
    Nos Very Easy, lényeg, hogy a legkönnyebb fokozaton (Lehet ez inkább Easy, mert Easy,Hard,Very Hard a sorrend...) valóban fel lehet támasztani a halottakat. Ám nem akárhányszor!! Azt hiszem max. 3-szor és ztána végleg meghalnak. De nehezebb fokozaton egyszeri meghalás után szevasz az emberkének. Szóval akkor sajnos meghalt az illető végleg. Ám ahogy mondod, ez valóban jó taktika, mivel az álhalottra ügyet sem vetnek az ellenek így ezzel lehet kezdeni vmit. Én speciál, Tybalt megérkezésekor (Target Burma) a mesterlövészemet így áldoztam fel. Mikor Tybalt lerótta tiszteletét a Budha szobor előtt, akkor lőttem fejbe, de ezután rögtön lelőtték kedvenc emberkémet is. Mivel Tybalt emberei vannak úgy 40-en... Ebből 6 azonnal lőtt, de lehet volt az 16 is. :)) Lényeg, hogy katonám meghalt, de nem volt gond, mert miután a Green Beret-tel végeztem egy kis irtást a sorokban, már mentem is vissza a tetőre, hogy sniper Sanyit felélesszem és vígan elhagyjam vele is a pályát. Szóval nem rossz ez a feltámaszgatósdi, legalább kevesebb az anyázás a pályákon. Mivel nekem az idegem 30% már elment az első résznél..... Nem akartam, hogy elmenjen a másik fele ennél az epizódnál... Easy Rulez. És még így sem mindig könnyü!
  • Árnyvadász
    #520
    Van egy pár újítás a játékban ami jól hangzik és az elején még azt mondod rá: Tök jó. De a játékban egyszer sem használod. Pl.: Tolvaj egere, Ásó, Kifeszített drótkötél stb... Ha egy némettől megszerezted a puskáját, akkor ezek igen feleslegesek tudnak lenni. Pl. az első részben mindig beástam magam a Green Beret-tel, most egyszer mindössze... Inkább lekéseltem vele mindenkit. Bár az is igaz, hogy nem hard fokozaton játszottam és volt mindig elég orvosi csomagom, hogy felgyógyítsam az embereimet. Persze ez mindenkinek a saját szubjektív véleménye mit és mikor használ, végül is a programozók széles választékot adtak, hogy mindent be tudjunk vetni a nácik ellen, aztán ki hogy él vele az már a saját dolga. Én nem mindennel éltem, de sok mindent kipróbáltam csak brahiból, ha már ott van miért ne próbáljam. De ezek nélkül is remekül el lehet kommandózni. Ez legalább egy jó játék. Várom a küldetés lemezt. Most kikommandóztam magam egy időre. :))
  • Shep
    #519
    állítólag bele lehet tenni az aknát a kiásott gödörbe, de nagy értelmét nem látom
  • Inquisitor
    #518
    Ti is át szoktátok telepíteni az aknákat a németek alá, hogy örüljenek??? :)
  • _alladin_
    #517
    még1 kérdés : mire jó az ásó - na nem az ami a green...-nél van - ?
    még1: no meg a kastélyban talált köteleknek sem találtam hsznát .
    még ezt légyszi áruljátok el.
    most vagyok a Párizsi pályán ... hihetetlen szép :) .
  • Shep
    #516
    kihúzod a buktatózsinórt a driverrel aztán megnyomod az A-t persze ekkor már a shaper van kijelölve és odaviszed az egeret a kihúzott zsinórhoz és láss csodát az egér ikon atalakul és oda teheted a gránátot/DE elmondanám neked hogy semmi éertelme nincsen/


    Árnyvadász, az hogy rövida game annak köszönhető hogy marhára könnyű és én ezt az ÓÓÓÓRÁASI hibát nem tudom megbocsátani a Pyrosos fiuknak