754
Commandos 2
  • ubi
    #138
    HELP!!! Burmas palyan hogy kell kinyirni azt a sok vietkongot, amikor beozonlenek a hidrol???
  • Inquisitor
    #137
    Hehehe. Biztos megéri :)
    A német PC-GAMES 90%-ot adott rá, ami nagy szám, mert az eddigi legnagyobb érték amit kiadtak game-re az 92%.
    Ja a legutobbi számban volt egy TELJES leírás külön füzetben a Commandos2-höz, igaz németül de sok-sok bejelölgetet térképpel :)
    Annak az arcnak pedig aki májer elött szólt be minden ok nélkül, üzenem, hogy "szard össze magad".
  • Lacc
    #135
    farkam belétek
  • Sephi
    #125
    Miert van nekem az az erzesem hogy te jaccnad de nincs meg?:))))))
  • Lacc
    #123
    DE HONNAN LEHET LETÖLTENI?
  • Dante
    #122
    Nekem eddig még egyszer sem épett ki, mondjuk én a grafikán kívül semmit sem álítgattam agyon...
    Most a White Death nevű pályán vagyok, bejön a hangulata ennek a kis gyöngyszemnek.
  • Sephi
    #121
    Vazzer!! Nekem man nem lep ki az elejen kilepet de azota semmi! Probajal mindent ugy hagyni ahogy berakot maganal es a memoria usaget is lown hagyad! Akkor lehet nem lep ki!

    Dante ket heleyn is lehet vagy balra vagy jobra bar en a joboldalit valasztottam

    Eskuszom nem ertem hogy enyira nem tudgyak egyesek mivan es minden lepesnel elakdank... mi elvezet van igy?:)))

    Hat ramez a targyra es vagy SHIFT vagy W ... jezus:)
  • Pharaoh
    #120
    Hogy kell a földről a tárgyakat felvenni?
    Mert nekem sehogy sem sikerűlt.
    Aki tud segíteni az segítsen!!!
  • ubi
    #119
    ok megvan!! a palya! kiiiiraly
  • Dante
    #118
    a Das Boot pályán miután hatástalanítottam a vízi aknákat, mit csináljak, hol szálljak partra?
  • ubi
    #117
    de nem a havas
  • ubi
    #116
    a sub-os masodik resze, amikor nappal van!!!
  • ubi
    #114
    mar csak ez az egy pipa hianyzik, nomeg folszalni arra a talicskara( egy emberen kivul mindenki rajta van!!! De ez az enigma!!! HELP!!!!
  • CaviaR
    #113
    Mivel gyilkolásztál? Csak ütni tudok...
  • ubi
    #112
    hol van az enigma gep?????
  • CaviaR
    #109
    Altatót? Honnan szerezzek?
  • ubi
    #108
    Get the enigma code!!! sub-marinos palya!!! HELP!!! Get the enigma codenal ramutat a nyil valahova a sinekre a terkepen, de olyan szobat nem talalok!!! HELP!!! THX!!!
  • Dante
    #107
    Először rakd bele az altatót a szekrényben a borospalackokba, aztán mindenki elalszik, és lophatod a kulcsot!
  • CaviaR
    #106
    És hogyan vegyem el tőle? A többiek közben kinyírnak...
  • CaviaR
    #105
    Odamész a rádióhoz, bebrüttyented, oszt kész. :)
    (nem kell robbantani az ajtót, elég elvenni az őrmestertől a kulcsot...)
  • ubi
    #104
    ket kerdes: enigma code hol van, mert ahova a piros nyil mutat ott nuku!!!
    hogy kell elindulni a tengeralattjaroval???
  • ubi
    #103
    crack hiba!!!
  • ubi
    #100
    nem 1024 ben lep ki hanem 800*600ban, Sephi!!!
  • Sephi
    #99
    Hat tartsad lenyomva a SHIFT et es ugy!
  • Sephi
    #98
    Helyesiras 1 es nalam...:)))
  • Sephi
    #97
    Problema : Kilep windowsba? Aze van mert 1024 re rakod a rezot! Tegyed 640 oszt nem lep ki!

    Problema 2 : Eskuszom nytok egy tamt " A kibaszot kulcs a XY helyen van " cimszoval! A mai napon 4 haver telefonalt ez ugyben vazz!

    Problema 3: botban van a jatek mindgya:))


    Jaj most talkoztam Robinso Crusoeval a parton:)))
    Pentek is benne lesz?:))))

    Ize nah megyek jaccani!
  • Dante
    #95
    Kiba jó ez a játék... de gondolom ez nem újdosnág azoknak akik idejárnak:)
    a Zoomolós technológia nagyon bejön. Gyönyörű grafika, élő környezet, isteni hangok, jó sztori.
    Az külön tetszett amikor az ablakon bedobtam egy molotovot, és egy kis képernyőn mutatta, hogy mi történik a helyiségben ;)
  • I.C.ram
    #94
    hello! nekem az lenne a gondom hogy nincs meg a jatek :)) es megkene szereznem! RIP-ben nincsen?
  • Dante
    #91
    Köszi, mint ahogy lenni szokott, ahogy megkérdezem a fórumon, visszamegyek játszani, és egyből rájövök a megoldásra... azért köszi!!
  • CaviaR
    #90
    Sephi: Segíts légyszi! Hol van a kulcs az első mission-ban?????
  • ubi
    #89
    nekem 192!! szerintem rossz a crack
  • CaviaR
    #87
    Elküldjem az én crack-emet?
  • CaviaR
    #86
    Lenyimod a SHIFT-et ahogyan az le van írva, és úgy klattyintasz a póznán.
  • ubi
    #85
    mar megint kilepett windowsba!!! szerintem rossz a crack!!!!!
  • Dante
    #84
    Hi
    Az első részét egy az egyben kihagytam, úgyhogy kéne egy kis help.. még a trainingnél:)
    hogya halálba kell a hapsit felküldeni a villanypóznára?
    kösz
  • CaviaR
    #82
    De az első misszióbal nem tudom mivel kinyírni! Nincs semmim!!!
    És valaki elárulhatná végre: hol van az a kib*** kulcs! :)
  • Sephi
    #81
    Mas :

    Nah gyerekek... vez a Kwai palya... hat ez rohej volt bazzerr...egy emberel mentemveigg rajta nem tobb mint 20 perc allat gond nelkul... ez a jatek olyan hogy az eleje nehez a vege meg konnyu vagy hogy?

    Nah most talkoztam Robinson Crusoe val:))) Lassuk mit tud!
  • Sephi
    #80
    Ha le van utva akkor nem is! Halotnak kell legyen vagy aszem ha megkotozod akkor le lehet... bar en nem szoktam koztozni en kinyirom mindet oszt kisz:)
  • Lacc
    #79
    Valaki igazán leírhatná már hogy hannan lehet letölteni.
  • CaviaR
    #78
    Én nem tudom elvenni a leütött pasiktól a fegyvert, sem a ruháját. Nem tudom áthúzni hozzám. És nem tudom megkötözni sem. :(