754
Commandos 2
  • Sephi
    #77
    Hahh siman! Felvetem a fegyver majt W a pasira es adtrrakta oszt kisz!

    Nem igaz hogy meg mindig a kulcsos resznel vagytok:)

    Szal van egy kulcs fenn a tagnal a teton de ha ujra inditod a palyat es megnezed akkor latod hogy mutatja is es meg van egy kulcs lenne a hazban ahol torpedot csinajak az is kell! Figyelem ne robantsatok fel a torpedot amig nincs kulcs!
  • CaviaR
    #73
    Nekem cábelem van, és megérte letölteni.
    A játék egy adatai Data könyvtárban van. Abban vannak a missziók. 14 db, átlag 50MB (össz: 1.08 GB). Ehhez jönnek még különféle elemek: 293 MB.
    Van még két különálló file az indító ikon mellet: Data.pck (591 MB), Data2.pck (321 MB). Csak ezek az addonok. Szóval azt az 1.08 GB-ot nem tudják 110 MB-ba tömöríteni. :(
  • Imremagdi
    #71
    kikérem magamnak hogy magdikának HÍVJ NEM tudsz olvasni én imre vagyok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    A magdinak egy nagyonhosszú története van!!
    Nagyon mérges vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Imremagdi
    #69
    Még nics de le akarom tölteni,csak 3.5KB/s letöltési sebbeségnél ez eltart egy egész estig,és a sorba csak KB: Hétfőn fér be addigra kiderül,DE MONDOM HOGY ISMEREM AZ ILYEN JÁTÉKOKAT,EZ BIZTOS HOGY TELJES,SEMMI ÉRTELME LETÖLTENI AZT A 1.92GB,CSAK HA NEM LEGALLÁB KÁBELMODEMES KAPCSOLATODVAN,de addig is letölthetni valaki,megsporolna nekem egy kis időt
  • CaviaR
    #68
    99%, hogy nem :(
    Neked megvan?
  • Imremagdi
    #66
    de ez nem azt jelenti,hogy nem a full.Én nem látam a commandos2,de lehet hogy a 3 cd tele van filmekkel,amiket kihagynak a rip változatban,a hangokat meg összetömörítik mp3-formátumba,és ezután az egésszet becsomagolják,www.alvilag.hu/crash-itt nem írják hogy demo,nekem csak modemes kapcsolatom van,így valaki tényleg kipróbálhatná,de 99% hogy teljes
  • CaviaR
    #64
    Nekem is kéne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • CaviaR
    #63
    Nem hiszem, hogy az az eredeti. Mert az 3 CD, és 1,92 GB.
  • Kánya
    #62
    hey!!! http://www.alvilag.hu/crash
    itt van egy commandos 2....de nem tudom hogy ez egy full változat-e!!!valaki akinek kábelnet-je van lécci szedje le(mert ugyebár annak gyorsan lejön...végülis csak 110MB) és nézze meg...és ha az akkor írja meg neke e-mailben mert mostanában nem leszek fennt...és tudni akarom, hogy full-e,mert akkor leszedem én is!!!
    KÖSZI
  • ubi
    #61
    figyu: 1 komoly palyan hol van a kulcs a hazhoz, ahol a generals safe van??? THX
  • ubi
    #59
    help!!! egyszeruen kilepett windowsba jatek kozben!! csinalt mar valakinek ilyet??//
  • Sephi
    #56
    Ize szerintem ez a Burma volt a legegyszrubb palya eddig... rohogve megcsinaltam:) Kicsit megijedtem mikor jottek a japcsik vagy kinaiak mitomen de ugy lenyitam mindet a hidnal hogy sirtak:)))

    Kwai folyo here i come!

    Me nem lehet a patkanyall megijeszteni az elefantot?:))))
  • Sephi
    #55
    Az az! Milyen bonus palyak? Asziszitek nekem van idegem oszegyujteni a konyveket?:))) Es milyenek a bonus playak? Ugyanojanok mint a rendesek?

    Es hogy hogy nem lehet felfegyverzni oket? Es siman bedtam nekik a kis gepfegyvereket oszt pusztitottak rendesen... :) Eddig 2 katonat csak mert most vagyok ott fenn a The Fat Mannel:))
  • Sephi
    #44
    Bazzer! A kulcs a teton setalo mukinal van az a szurkes szinu ruhas pasi! Kicsit nehez lesz tole elvenni:)

    Mindekinek a kulcsokal van baja?:)))

    En most Burman vagyok... most kezdtem majd megasuk
  • ubi
    #42
    commandos 2 magyar server for internet play???
  • ubi
    #41
    szerintem qrva nehez az egesz, persze csak gyakorlat kerdese!!!
  • CaviaR
    #39
    Lenyomod az ALT-ot, és megnyomod az egeret.
  • ubi
    #38
    hali!!! hogy kell 360 fokos szogben forgatni a kamerat??
  • TneX
    #37
    Hi all!

    Kéne 1 klis help aki már játszott vele esetleg végigvitte:
    A 4. mission-ban amikor el kell lopni azt a náci U-boat-ot nem találom a "prison key"-t:(((
    Megnéztem szinte mindent azon a helyen ahol mutatja,és nincs meg...
    Szóval ha tudja valaki a +oldást legyen kedves lécci és írja le,megköszönném...
  • Sephi
    #32
    Ahh nem ugy kell :))) Latszik hogy nem gondolkodtok:) Siman oda rakod a tavbombat es amikor raal akkor se! Robantasz oszt kisz:))
  • CaviaR
    #30
    A házban szerezhettél 2db taposóaknát (mine) a dobozban. Azt lerakod oda, ahol a tank jön, és már repül is!
    A jót akarsz, lerakhatod a drótos dinamitot is. Sosem árt.. :)
    Persze mindezeket csak a sapkás embered tudja megcsinálni az 1. Traning-ből!
  • Sephi
    #27
    Sniper loool:)

    Fenet! Olyan hoszu egy palya hogy halok bele! Vasarnap ota van meg es csak a 3 madik missional tartok vazzer!
  • Darkwolf
    #24
    A demóját le lehet tölteni valahonnan???
  • Árnyvadász
    #22
    Sephi: Ja, nem is tudom hova szarjak nélküled vagy az iratott vagy letöltött játékoddal. Előbb utóbb mi is ki fogjuk próbálni, de Te akkor már csak BEFEJEZŐ sorokat bámulod. Igy nekünk tovább tart az élvezet. Hehh...
  • Sephi
    #20
    Mit kell botot hivni mikor mar 2 napja jaccom vele es nem aludtam rendesen azota...

    Szal kurva a jo ez a game!

    Hah de birom:)) Akinek nincs meg: "milyen szar lehet nektek :PPPP "
  • Lazarus
    #19
    Csak akkor bocsátom meg ezt az otrobaságot ha acc nekem egy élő linket Commandos 2őhöz
    Amúgy már jön a DCről de az fos
  • Lazarus
    #17
    Hát akkor éjjen a nagy vörös haza
  • Baliho
    #16
    Hali!
    Ma hivtam boltot, azt mondtamk, meg nincsen >>> Szeptember vegen lesz

    De konyorgom, mar az van :))
  • Lazarus
    #15
    Tényleg..
    Nem azt kérdezted hol lehet megvenni? Hát ott például meglehet:)
    Lehet már kapni a boltokban és mejelent
    És hogy lehet ilyen faszt kérdezni hogy honnan lehet eredetibe megvenni....
    MUHAHAHAHA
  • magus
    #13
    Honna tudom letölteni?
  • Lazarus
    #11
    Megvenni eredetiben?
    A boltban:)
  • Lazarus
    #9
    Bazmeg ti már rég jáccotok én is akarok:.....(((
    Aggyatok egy címet LÉÉÉÉÉÉCCCCCIIIIII :....(
  • Sephi
    #6
    Gyerekek hogy kell kinyitni az ajtot hogy ki tudgyam szabaditani a kapitanyt ott a tegeralatjaros palyan?

    Szereztem olyan Tourchot de nem akarja kivgni vele jaz ajtot!

    Micsinajak?
  • zplayer
    #2
    eddig meg senki nem ebredt fel aki valaszolni tudna :), en is csak azert kukkantottam be, hogy megnezzem milyen a jatek, ill. velemenyetek rola.
    Na honnan lehet letolteni :)
  • Sephi
    #1
    Szal kerlek szepen titeket velemenyt leirni ide. En szerintem reg nem volt ilyen jo jatek...erdekes megis kicsit idegesitoen nehez. Vannak akik alig kaptak meg marsi a felenel vanan en peldaul 8 ora kemeny jaccas utan meg csak a 4 missional tartok...

    Kerdesek: Amikor a borba belrakom a altatot a Naci katona elveszi de nem csinal vele semmit... egyszer sikerult csak hogy horpintett de csak szedleget kicsit majd hejrejott... asztan meg a Spy al miert kell 3!!! inyekciot adni hogy hajjon meg az a atkozzot???

    Kocsiba miert latjak meg az embereimet amikor azok hatul vannak?:)

    Meg mijafrancert nem tud pl a Spy keselni ha van neki kes...

    Bazz ha ez ilyen nehez normalon akkor kepzelem very hardon milyen...:)