754
Commandos 2
  • ember
    #204
    felállítod egy szóba
  • ember
    #203
    fel állítod az embereidet, aztán megnyomod a képernyő alján lévő kis gombot, ami időközben megjelent(asszem három katonát ábrázol), és jön a támadás.
  • vaskalap
    #202
    Gyerekek az elso (nem training) kuldetesnel a csajjal kit kell elaltatni?? Mar minden kesz van az objective szerint ezt kiveve.
  • Mighty_
    #199
    Nem csak a kem tud feleleszteni! Akinel van elsosegelycsomag, az tud eleszteni!
  • Sephi
    #197
    Mighty : Mindeki ott kell legyen benn a kapitanytol a crew es a embereid is! Mindekit!

    Ryean vagy mi vazz hat Shift es az embert... de tudtomal en a GRean Barret et hasznaltam akkor!

    Mas: nem fura bazz hogy mindeki az elso 2 missioig kerdezi ugyanaszt a kerdest es nehez nekik viszaolvasni?!
  • Mighty_
    #195
    Valamelyik embereddel bemesz a szobaba, es a shift nyomasa kozben ramutatsz a radiora. Ekkor mozgo fogaskerekek jelennek meg, ha jol csinaltad a dolgot. Katt, es voila!
  • Pharaoh
    #193
    A csajnak oda kell adni az enigma gépet és a leveleket és neki kell a rádiót hassználni.
  • Mighty
    #189
    Hogy lehet a tengeralattjáróval elmenekülni????
    Mindkét hangárajtó nyitva. Minden egyéb más küldetést már megcsináltam...
    Mi a megoldás? Kérem, segíííííjen valaki!!!
  • Sephi
    #188
    Szerintem epp ez az hogy sokkal jobb! Az elso tul monoton volt es nem lehetet tobb fele keppen megcsinalni a missiokat mert nem volt anyi lehetoseged !
  • atee
    #187
    En is ezt hallom:) megmondtam hogy jo:)))))
  • CAD
    #185
    Ütős ez a gamez, de sztem elso resz hangulattat nem eri el :(((
  • Sephi
    #184
    Ez a bizonyiteka hogy huje vagy
  • Lazarus
    #182
    Naugye! MEgmontam hogy jó? MEgmontam? megmontam
  • Shep
    #181
    És ha very hardban játszok mi lesz?/mert án úgy nyomom/
  • Sephi
    #179
    Jahey! Koszike!

    Mas: tudtatok vazz ha Hardon jacatok tobb Objective lesz?? Ha szarok be vazz minden missional meg vagy ket dolgot raktak pluszba!
  • Nark
    #178
    A godor az akna.Egyebkent multiba ha jatszik vele valaki akkor a ctrl+enter kell megnyomni es akkor tudsz irni.
  • atee
    #177
    hat ez fasza:) ki csinalta:)
  • atee
    #176
    milyen zenet hallok amikor ezt a temat megnyitom????
  • Sephi
    #175
    Oksa...

    Szal en egyet nem tudok... mitjarakot kell csinalni az asoval? Mit jo van abba hogy oda as egy godrot?
  • Shep
    #173
    Srácok, egy elég alapvető kérdésem lenne, de marhára sokat változott a game az 1 óta. Na tehát hogy lehet a képernyőt forgatni?
  • Nark
    #172
    Multiba jatekon belül hogyan tudok irni a haveromnak??Ezt probalgatjuk de nem jövünk ra sehogy.A neten mar probaltam jatszani es ott irt nekem a srac csak nem ertettük egymas nyelvezetet:))
  • Fater
    #171
    Szeavasztokol
    Hallom a haveromtól, kiadtak egy cr patchet, ami
    javítja a bugokat, 8 mega. Tudtok egy helyet ahonnan doownload?
  • CaviaR
    #170
    A házban, a dobozban van!
  • Sephi
    #167
    gyerek en aszontam hogy Very Hardon amig nem viszem vegig nem alok meg es igy kurva nehz probald meg oksa es lassuk ha az elso palyat at tudod vinni akko vagy majer!
  • Sephi
    #164
    Minek Commandos 3 mikor eszt alig birom... en voltam huje mert nehzre raktam:(
  • Fam
    #161
    ha minden igaz: XHGDR
  • CaviaR
    #159
    Lerax egy bombát az útra, és ha jönn az ellen, felrobbantod.
    Ja, és két taposóaknát leteszel az útra, a tanknak.
  • Inquisitor
    #157
    Offtopic: Nem tudja valaki hol lehet venni Commandos Director's Cut játékot?
    Vagy ha valakinek lenne ilyen és megválna tőle ...
  • Sephi
    #154
    Meg egyszer megkerdi valaki hol van a kulcs megtudom a cimet es elveretem...
  • I.C.ram
    #153
    mi ez a safri duo zene amit atalkitottak??? kurva jo!!! megmontad hogy jo :))
  • CaviaR
    #152
    Lesz egy ház a páncélajtós ház mellet. Ott vacsizik néhány muki. Fehér ruhában van. Ha nem akarsz verekedni akkor lopd el tőle...

    Lopás: Jobb egárrel klattyintasz a a jobb oldali menü valamelyik elemén, és ott lesz. Asszem a hotkey: D
  • Sephi
    #150
    Es faszom kivan mar hogy mindig le akarja velem oltetni a huje mp3 masodat... mar le van toltve de akarhanyszor benyotok megit akarja! Nem tudod kikapcsolni a fracba?
  • Sephi
    #149
    Fene a japanokba!
  • Sephi
    #145
    Nos a kamerat aszt ALT es a nyilak megnyomasaval lehet mozgatni majd a szereplo valasztast 1-9 gombokkal kell Berret 1 Thief 8 Spy 6 es igy tovabb asztan meg Burma palyan meg ugy lehet hgoy vagy a hid mele alunk a Driver pasival es dobajuk rajuk a mindefele bombakat vagy a hid melleti torony aljaba bealunk az ajto fele es mindekivel kiveve a sniperrel X et nyomunk ( Ha kivalasztod a fegyvert es X et nyoms az embered beal egy pozicioba es latasfokon belul lelo mindent ami kozelebe kerul) es a Sniperrel majd elmegyunk megojuk a Tirantot es elhozuk az oreg tatat es csonak es csa!

    ubi a Tyrant az csak akkor jon ha rediozod a tamadast fijam:) Fam sokan itt akadtak el majdnem a 90% unk:)) Szal uggy kell hogy eloszor is minden emberedel oda mesz es kiprobalod nyitni siman mert volt olyan hogy mar reg nala volt a kulcs:) Asztan vagy aszt csinalod hogy betoltod onnet hogy a torpedot meg nem robantotad fel es ott van a kulcs valamejiknelvagy atnezed megegyszer mindet!
  • Fam
    #144
    Help$ Hogy a picsaba lehet kisyabaditani a 2-esen a kibasyott kapitanyt, ha minden naci halott es az ajto zarva kulcs meg nuku??????????
  • ubi
    #143
    Burmas palya!!! Help!!! Eliminate the Tyrant!!! Szobor elotti nyil es nuku!!!! HELP!!!! Sok vietkongot a hidrol hogy?????
  • Imremagdi
    #142
    Egy kis zene,hogy ne legyen unalmas ez az oldal :
  • Jose
    #141
    ubi! én ugy tsináltam hogy amikor jönnek a buddhaszobor alá bementem és a beretet meg az öreget az ajtóra Xeltem és a kis tolvajjal szépen becalogattam őket....és egyszer csak elfogytak
  • ubi
    #140
    sok commandosos miert nem valaszol???? foleg azok, akik mar vegignyomtak es a bonus palyakat nyomjak!!!!!!!!!!!!
  • Lazarus
    #139
    Honnan... Lehet.... Letölteni?
    HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????