243
Miért nem buliztok szombaton??
  • Peetboy
    #243
    Bulizni nem csak azért lehet menni, hogy kapcsolatot teremtsünk. Hanem mert szeretünk táncolni,zenét hallgatni,inni.
  • Peetboy
    #242
    Azért nem, mert vagy nincs kivel, vagy nincs épp jó buli a közelben.
    #239 - Olyan törzsi zenés helyen még nem voltam. De az elektronikus zene az jöhet minden mennyiségben.
  • banok
    #241
    mert utálok bulizni és nem csak szombaton.
  • macleod2005
    #240
    azért nem szombaton, mert rock-menza szerdán van
  • bens
    #239
    ha bulizás alatt az idióta rajítós ruhákban félrészegen elektronikus törzsi zenére való tömeges vonaglást értjük, akkor azért mert embernek érzem magam nem veszett marhának -.-
  • Rundstedt17
    #238
    Utálok bulizni azért tehát nem is szoktam.
  • blackgamer
    #237
    mert kockák vagyunk és csak interneten tudunk kapcsolatot teremteni
  • magus
    #236
    mert baszottul hideg van a zpben azert
  • PResident Evil
    #235
    hát csak leírtam :)
  • The Garrett
    #234
    te se láttál még diszkódrogot. Nem is baj :)
  • ThePartyFace
    #233
    Ezzel mit akarsz mondani?
  • PResident Evil
    #232
    lol bazzegh, Rush meg egyebek !!!
  • The Garrett
    #231
    hát neki nem a bulit kell feldolgozni :)))))))
  • Hype
    #230
    eheh ismerős helyzet :DD
    nálam is eltart egy darabig amíg feldolgozom hogy mekkora buliban vettem részt
  • The Garrett
    #229
    hujujjj jár oda 1-2 ismerősöm. Elmennek péntek szombaton és ált. kedden tér magához a srác.
    Sáránd egy érdekes hely :D
  • Hype
    #228
    a falu neve sáránd, debrecentől nem messze.
    www.m47.hu
    M47 A ZISTEN :))
  • Coine, The A&O
    #227
    mesélj.
  • Hype
    #226
    mégis egy kb 1000 fős kis putri falu büszkélkedhet az ország legjobb klubjával :)
  • Jano
    #225
    Ja, én most voltam szombaton ilyen leánybúcsúban.
  • mikike
    #224

    elöszőr véletlen "buziztok"-nak olvastam
  • K.András
    #223
    "Bp über a szórakozóhelyekben ;-)"
    Szentes mellett van egy kisváros aminek a neve Csongrád,azon belül pedig van egy üdülötelep a tisza mellett közvetlen,na kérlek az életben nem mutatsz nekem pesten olyan discot amilyen ott van(de lehet az országban sem, palace+ilyenek elbujhatnak kinézetre)!!!Nyitott a disco és minden tükörböl van,a medence az ajtoval szemben találhato a szabadban ahol szintén szol a zene, van egy rakás ilyen leülös hely is a disco kertjében fasza asztalokal, lehet kajálni, uszni ,táncolni és persze csajozni(mindez egy jo nagy területen bekeritve)!!!
  • magus
    #222
    most spec nincs hol.
  • Coine
    #220
    Figy : részegségnek is vannak állomásai, nem kell annyit inni, hogy a WC-t látogasd a piától, hanem annyit, hogy "elég jól érezd magad"
    Vodka az alap ;-) meg Jager
    De inkább Tequila...az Isten :)
    St. Hubertust azóta nem szeretem mióta 1,5 üveggel lenyomtam 1 este...
  • CSOCSO
    #219
    ez ugy igaz de akor sem vodkával.. nem szeretem a vodkát... whisky cola meg bacardi cola azokat szeretem..de jöhetnek a likörök is vagy a kurászók:) stb... azt sem berugásig..már mondtam nincs szánalmasabb mikor részeget látok vagy szétesett csáveszt olyan csicskáknak tünnek akkor esetlennek, bénának.. mikor a bátyámat láttam részegnek nagyon fájt a szivem..láttam hogy... na midnegy értitek.. persze lehányta magát meg minden...szvsz nem nagyon voltam szar buliba... ha szar a buli akor letámadjuk anőket és hancurozunk egyet:)
  • Gery1980
    #217
    Mi az hogy nem bulizunk szombaton?Nem csak hogy szombaton hanem pénteken is PARTY!
    JA ÉS HOME RULEZ!!!!!!!
  • Waterhorse
    #216
    Én maradok a házibuliknál. Persze néha jó a disco is, ha például nincs barátnöd, de most minek vigyem öt az idegen pórnép közé amikor otthon is lehet mit csinálni.
    Házibulin mégiscsak más, ott nem gáz megszólitani egy idegen csajt és beszédbe elegyedni vele, mert valakit biztosan ismer a te ismeröseid közül. Én is összejöttem egy csajjal aki pédául az unokahugom barátnöje. Igaz volt egy kis protekcióm mert régen is jártam vele egy ilyen suli buli erejéig, szóval már ismertem, de mindez volt két éve és onnan úgy jötttünk el, hogy unokabátyámnak szétverték a fejét. Aztán erre a településre nem is jártam többet. Szartam szegény cicám fejére, és mégis!
    A discokat meg most ezzel nem akarom leszólni, még mindig többet voltam discoba mint házibuliban, de majd ez változik mostantól, föleg mert most a bulim után már két ember tervezi a visszavágót, ami reményeim szerint ennél is nagyobb lesz. Az az egyetlen baj, hogy míg házibulit rendeznek az ismerösök háromszor egy évben addig discoba bármikor elmehet az ember, amikor van pénze.
  • Coine
    #215
    Bp über a szórakozóhelyekben ;-)
  • mikike
    #213
    meg aztán tapolcán nem is nagyon válogathatsz, hogy melyik buliba is menj
  • Coine
    #211
    De ha szar a buli (de úgy igazán) akkor piával fel lehet dobni nagggyon :)
  • Sith
    #210
    Most a topicra válaszolok:mert depresziós vagyok.
    nos kb enyi
  • Coine
    #209
    Na és a baráti sörözések ? (persze nem a részegség szintjéig)
    szvsz rulz
  • CSOCSO
    #208
    a házibulik baromijok imádom... sk beszélgetés sok csajozás és eszméletlen sok röhögés...:)))
  • CSOCSO
    #207
    arról nemis beszélve hoyg 2 szer szívtam egyszer sem történt semmi csak szédelegtem 5 percig mivel nem dohányzom és egyszer egy ekit... annyira hjo volt hogy midnenki tátoszájjal mosolyogva táncolt mig én ásítgattam.. a buleebol kijövet azzal hülyültünk hoyg nekem majd hozunk egy egész "levél"-el:) de amugy nem kéne...nem is akar semit dobni soha... én igy élvezem..nekem a zene a drogom..ha jo a mély ha jo dallam vagy az ének akkor egyszerűen kifáradhatatlan vagyok és baromi jo kedvem lesz... de akkor sem bírom nézni ahogy a sok részeg össze visza dülöngál azt sem tudják hogy szarjanak vagy hugyozzanak..vagy a sok drogos...boá...
  • CSOCSO
    #206
    Bank al én is felhagytam de nem a aids es tűk miatt mert amugy az egész aids dolog egy kacsa!!!
    az egész egy hülye internetes körlevél..kn annyira igaz mint mikor azt küldik hoyg ezt küld el 20 embernek mert ha nem töréni fog veled valami pl mint a teréz juditt al mert sem küldte el másnap szívrohamot kapott...most pacha és home club ( nem a café) híperspace-n soha nem voltam nem is akarok menni....oda bombát kéne dobni
  • CSOCSO
    #205
    nincs szánalmasabb mint egy drogos vagy egy részeg!!!
    ahogy látom hogy azt sem tudják hol vannak egy kics csicskák..kis védtelen kis szutykok...gusztustalan csak azt várom hogy összeszarják magukat vagy hogy összehánják magukat... csajozni már nem tudnak, beszélgetni értelmesen már nem tudnak...azt hiszik hogy jobb igy a zene... eheh a haverom beszivott és éppen a usleeval voltunk a szinházban tök jol érezte magát mig mindenki majdnem sírt az unalomtol...
  • Waterhorse
    #204
    Itthon buli volt!! Mostanra tértem úgy nagyjából magamhoz. Hetekig kellett pakolnom a garázsban, hogy kiürüljön, azt oda bevittük a zenét. Aztán ilyen tetoteres a garázs, így a padlásszobában lehetett aludni, haverom jól be is hányt odafönt. Másik gyereknek összehányták a kabátját. Voltunk vagy 30-an kb 20 fiú, 10 csaj. És ami a legjobb az egészben összejött az egyik csaj és úgy tünik ez tartós lesz, egy év után végre valami! Most nem is basztam be annyira, kicsit dülöngéltem de nem aludtam be.
    Azért voltak még érdekes dolgok. Haverom felmászott a szomszéd háztetejére, azt ott kapaszkodott a kéménybe, meg összetörte a cserepet.
    Hát én én mondom ez volt idáig a legnagyobb házibuli!!
  • Lteebee
    #203
    Szombaton szétcsaptam magam, aztán bealidtam.

    A f1-et meg csak felvételről láttam.
  • Coine
    #202
    ma is volt kisebb bulee ... nem volt rossz, csak rövid volt, holnap suleee :-P
  • Pyrogate
    #201
    Wigwam rulez!
    Decadance rulez
    Bank Dance Hall suxx, Aidses tű suxxxxx
  • mateos
    #200
    kimondta h magyarokkal nem lehet jol bulizni ?? én nem mondtam , szal nemértem a kérdést.
    Franciák nemvoltak,szal nem irtam le a nevüket , mert ha nemvoltak mé irtam volna le ??
    (1ébként volt 3 francia csaj és jó fejek)