348
Uunreal2_alfa
  • Gabo
    #164
    Rincewind:
    Röviden tömören...
    Ez nem beta, nem alfa, nem pre alfa, hanem csak egy nagyon sepciális az E3-ra készült tech demo. Aki bármit is közöl ebből a verzióból azt banolják és kizárják a tesztelésből. Ezt nem szándékozták kiadni, mivel még csak nem is public demo. - Ezeket az U2 hivatalos fórumának adminja írta, aki többek között a Legend Entertainment egyik producere, minőség ellenőre és web mestere. A ban értelem szerűen a tesztereknek és az ottani fórumozoknak szól.

    A lényeg, hogy ha valaki ez alapján ítéli meg a még el sem készült U2-t az élete legnagyobb baklövését követi el. A játékot csak a hivatalos demo, illetve a full verzió után lehet majd megítélni. Gondlom mindenki emlékszik az UT demojára. Az már akkor mindent tartalmazott amit a teljes játékba meg lehetett találni, ráadásul tökéletesen futott mindenen.
    Az OK, hogy nagy az elvárás és a várakozás, de kétlem, hogy egy ilyen verzió miatt érdemes annyit vergödni, mint amennyit itt néhányan összeszenvednek. Remélem annak a seggét is szétrugják aki kiszivárogtatta ezt az anyagot, ugyanis ez szvsz. hitelrontásnak tekinthető, a szerzői jogok megsértéséről, a konkurenciának nyújtott segítségről (értsd: ipari kémkedésről) nem is beszélve.
  • Rincewind
    #163
    De egyébként nem lehetséges, hogy a jovőben lesznek ilyen házi készítésű patchek, amikkel elindul más kártyákon is?!?!?
  • Rincewind
    #162
    ok :D
  • Rincewind
    #160
    Annyira ne sajnáld magad!
    Nekem megvan, de nem jön be :((
    Ez szarabb...
  • ember
    #159
    mail ment.


    még tegnapelőtt olvastam, hogy nem megy radeonon, de lehet hogy azóta megoldották, nézegesd az isonews forumot
  • Bilux
    #158
    Ember elküldenéd az unreal2.ini fájlodat az emil címemre??Megköszönném!!!
    Egyébként radeonon elindul???
  • Rincewind
    #156
    Ehh bocs! Összetévesztettelek emberrel, azt hittem neked is megvan!
  • ember
    #153
    itt a lángszórós kép jobb formában
  • Rincewind
    #152
    Nem foglalnád össze ez most mi akar lenni, mert nem értem. Normálisember miért siet annyira?!?!?
  • Gabo
    #150
    Csak érdekességként az Unreality.org-ról:
    The last two days have seen the release of an pre-alpha version of Unreal 2.
    Grant Roberts who's a Unreal 2 forum moderator (+ Associate Producer, QA Tester, Webmaster and foodman for Legend Entertainment) over at the official Unreal 2 forum, posted this in response to the release:


    Alright, people, listen up.

    Here are the FACTS about the past few days.

    1. The build that we took to show at E3 has been leaked somehow. It is not a "beta". It is not an "alpha". It is not a "pre-alpha". It is a highly specialized build designed to show off specific things--NOT a build for people to randomly take screenshots and post them all over the web.

    2. This was not done intentionally. We would not release something half-finished, and give people the opportunities to do what has been done over the last few days.

    3. The crackdown begins NOW. From this moment forward, anyone who posts screenshots, links to download sites, or anything else details-related about this build will be immediately banned.

    4. Any help you guys could provide us would be very much appreciated. If you downloaded the files from this site or that site, give me the site URL.

    This is NOT a case of "Well, it's a publicly released demo, I have the right to download and play it." No, you do not. I've heard this situation compared to Napster. "They're both kinda piracy, what's the difference?"

    Well, for one thing, Napster never went from record studio to record studio and stole recordings from musicians that were not even half-finished.

    That is all, gentlemen. Don't expect me to be Mr. Nice Grant about this. If you make my job harder than it is right now, there's going to be trouble.
  • Breki33
    #149
    ftp://193.52.225.51/pub/incoming/tmp/tagged/by/iamshaked/Unreal2Alpha/

    Ha valaki gyorsabb cimet tud az engem is erdekelne

    Most akkor vegulis hogy kell telepiteni?.....
  • ATi
    #148
    Az Atlantis valakinek elindult?
    en meg csak uEDdel tudtam megnezni...
  • Dikkma
    #147
    LETÖRÖLTÉK
    ARRGGHHHHHHHHH
    Merénylet az emberiség ellen!
  • ember
    #146
    végül még két kép:

    valakit megfürdetnek egy lángszóróval
    kép
    (a piros meg zöld csíkok a fejük felett azért vannak, mert valamit elállítottam egy ini fájlban, azért a lényeg látszik, nem semmi effekt)


    egy ellenfél
    kép2
  • ember
    #144
    azon, gondolkodtam, hogy vajon hány embert rúgtak ki amiatt, hogy kiszivárgott ez a verzió.
    szar lehet a progamozóknak most, az eddigi munkájuk egy az egyben közszemlére került
  • ember
    #143
    ha tényleg működik a pályaeditor hozzá, akkor lehet hogy nemsokára ezeknél jobb pályákat is láthatunk. jól el lehet szórakozni ezzel az engine-ne asszem.
  • ember
    #139
    Én a supergamez fptről szedtem, dikkma írta a könyvtárat a 0dayftp topicban (Programok beszerzése témakör), de valószínű, hogy onnan már leszedték.
  • Imremagdi
    #138
    A nagy kérdés : Milyen címről lehet letölteni????????
  • ember
    #136
    Gondolj arra: lehet hogy letöltöd és el sem fog indulni :D
  • ember
    #134
    Az jó olcsó.
    Ha jó a hely, akkor érdemes megvenni, de mindenképp olyan helyen vedd meg, ahova vissza tudod vinni ha nem megy, és nem röhögnek a képedbe.
  • ember
    #131
    nettó?
  • ember
    #128
    azt egyébként sem árt, ilyen olcsó nem egyhamar lesz megint!
  • I.C.ram
    #126
    engem csak az ehhez a jatekhoz keszulo modok erdekelnek csak! utalom az ilyen ugri-bugri huscafatos jatekokat! REALMODS RULEZZZ
  • ember
    #125
    a bEliminateHighMIP valószínűleg a nagyfelbontású mipmapek használatát szűnteti meg, tehát a távoli textúráknak jobban lecsökkenti a méretét.
    vagy a másik lehetőség, hogy kisebb számú mip-mapet használ.
    a másik meg valószínűleg a poligonszámot csökkenti, de nem hiszem hogy tényleg működik. (az unreal engineben eddig is rengeted fölösleges opció volt, amiket abszolút nem használt a játék)

    ha nagyon kell, kipróbálhatom, hogy mit változtat
  • ember
    #123
    Fogja, de mint mondtam, inkább szép legyen, mint gyors, mert a kb három-négy ellenfelen kívül nem sokat akciózol úgysem.
  • ember
    #120
    ja, unreal.ini fileban van sok beállítási lehetőség. nem tudom hogy működik-e akkor is ha átállítod őket, de szerintem igen.

    midnensetre inkább legyen szép, mint gyors, mert játszani azt nem sokat lehet vele, csak nézegetni.

    akinek ez nem elég az ne töltse le!!!
  • ember
    #118
    800 Duron 256 ram GTS
    win2k 12.41 detko

    25-35 között változik általában az fps, elég játszahtó, néhol lemegy jobban(főleg nagy pályákon). Egyik pályán van víz, ott szaggat.

    ja ez 1024x768, alapbeállítás (ez az .ini-t nézegetve azt jelenti hogy minden jelenleg támogatott dolog be van kapcsolva)

    lejjebb lehet venni a grafikát. a felbontás 800x600-ra váltása nem gyorsított nagyon
  • ember
    #116
    Akinek elindult: az e3hall_new2.u2 pályán vannak ellenfelek és fel lehet szedni néhány fegyvert!

    a lejjebb bemutatott kék szabadtéri pálya mozgásban állat. Majd csinálok arról is saját képet.
  • ember
    #115
    Ja meg ugye amikor rátenyerelek a screenshot gombra, akkor is beáll kicsit. :D
  • ember
    #114
    Ja lángszóró betesz, de egyébként teljesen játszható, általában 30 körüli.

    Mondjuk nem tudom egy ilyen korai verziótól mit lehet várni, ráadásul spec hardverre csinálták az e3-ra. Mindegy, elég gyors, tényleg.

  • Mighty
    #113
    Fasza nagy az fps :)
  • ember
    #112
    bocs a nagy képért
  • ember
    #111
    Találtam lángszórót :D


  • ember
    #110
    Lejött!
    Elindult!
    Kurva jól néz ki!

    csak egy beltéri pályát néztem meg, folyosókkal stb és nagyon szép a játék. Minden nagyon részletes és gyors is! A legelején swappelt egy kicsit, aztán tökéletesen ment! (persze ez csak egy pálya)

    És találkoztam egy ellenféllel is, mondjuk csak egyhelyben állt, de egy rakétával megszórt.

    Majd teszek be screenshotot
  • Dikkma
    #108
    TNT2-n szvsz nem megy...
  • Rincewind
    #107
    Ja meg Win98-am van! Ez is lehet a probléma forrása...
  • Rincewind
    #106
    Na!
    Letöltöttem.
    Kicsomagoltam.
    Beírtam az inibe, hogy melyik pályát akarom.
    Töltött.
    De aztán kilépett :((

    Valszeg attól van, hogy csak GeForce kártyákon hajlandó elindulni! De nem baj, nem adom fel, már szóltam a haveromnak, hozza a Gef2 ultrát :))
    De azért, ha valakinek a jövőben tudomása lesz olyan megbütykölésről, aminek hatására elindul TNT2-es kártyákon is, az szóljon!!!!!
  • ember
    #105
    Nemsokára lejön, akkor kiderül.
  • Dikkma
    #103
    Mi? Elindult a játék?
  • Dikkma
    #101
    Ha ESETLEG elolvasod a topicot, találtsz címet, 4-et is... ha nem olvasod, akkor keress.