3974
Terrorizmus a nagyvilágban
  • Grenzjager
    #1767
    már csak azért is mert úgy mond a "társadalmi" különbségeket is eltakarta. ugymind minendki aki oda jártegy picit egyforma volt. lásd a mai napig Angliában.
    sztem is faja volt, bár hazudnék ha azt mondanám hogy akkro imádtam
  • Punkerwork
    #1766
    lassan indul a licit.
  • Davidus
    #1765
    Húszmillió dolláros vérdíjat tűztek ki Putyinra a csecsenek Terrorellenes(LOL) Központja
  • Tikal #1764
    a köpeny nagyon jo volt :D
  • Strahd_
    #1763
    akárhogy is utálják az emberek az egeynruha iskolában vagy a köpeny jo intézmény volt
  • Tikal #1762

    Miért kell vallási jelképeket betiltani?

    Inkább viseljunk magunkon kapitalista jelképeket mint pl a MÁRKÁK a ruháinkon? Tehát a Nike-t támogathatom, de azt nem irhatom magamra hogy hiszek Istenben?
    Ez demokrácia?
    Talán még a Heinekeen vöröscsillagát is betiltják majd? :)
  • steweee
    #1761
    a nepáli foglyok kivégzéséről a videót látta vki? kik, hol és miért végeztek velük? remélem a kivégzőik majd hasonló sorsra jutnak
    ogrish.com
  • Grenzjager
    #1760
    ilyet én nem mondtam,
    ellenkezőleg ->1742
  • Strahd_
    #1759
    mintahogy te meg szabadság meghurcálásak tekinted hogy a muszlim nem hordhat kendot .)

    ugyanaz a kategoria .)


  • Grenzjager
    #1758
    ezt a mondatot -> Magyarországon se engedik hoyg viselj sapkánt a tanteremben... pedig ha zsidó vagy jogos lenne
    , úgy értelmeztem ha zsidó lenne jogosan viselné...

    de zárjuk le a sapka,sál,kipa,kenő témát
  • Punkerwork
    #1757
    max annyiból számít ha nem eg yszedett vedett bagás lett volna akkor még több áldozat lenne :(
  • Strahd_
    #1756
    Cső repro .)
  • Strahd_
    #1755
    Köszönöm Cifu .) hogy elmagyaráztad neki .)
    Bocs Grenzjager ha félreérthetö voltam , de szerintem nem.


    Hiradásokbol ugy tünik sokféle náció volt a terrorista csapat csecsen, arab stb. midneez nem számit állatok voltak....
  • [NST]Cifu
    #1754
    A szunnita felkelők ellenörzik közép-Irakot @ Index.hu

    Amit már régen is mondtam, a végén még akkor is be fog következni, ha ott is vannak a szövetséges erők (akik most valószinüleg visszafogják magukat, hiszen nagyon nem tenne jót Bush kamoányának, ha a híradások nagyobb iraki civil vagy amerikai katonai áldozatokat követelnének a harcok..).

    Félő, hogy irak háromfelé szakad...
  • Grenzjager
    #1753
    oks
  • [NST]Cifu
    #1752
    Mondom, hogy nem figyelsz... :))
    Ugyanannyira lenne jogos, mint a muzulmán lányoknál a fejkednő viselése. De ugyanúgy nem lehetséges.
  • Grenzjager
    #1751
    "Magyarországon se engedik hoyg viselj sapkánt a tanteremben... pedig ha zsidó vagy jogos lenne" miért lenne jogos???
  • Dzsini
    #1750
    a félreértések elkerülése végett a francia törvény nem csak a leplet, hanem MINDEN látható vallási jelkép viselését megtiltja. vagyis a zsidó sapkát és a nyakba akasztott keresztet IS.
    a legjobban természetesen ez a lepleknél látszik, hiszen egy hívő keresztény csak berakja a póló alá a nyakláncot, de a törvény ugyanúgy vonatkozik minden vallási jelképre.
  • [NST]Cifu
    #1749
    Az, hogy csecsenek voltak, sose volt kérdéses. Ami kérdéses volt, és most is az, hogy van-e bármi köze az egésznek az Al-Kaidához, és hogy voltak-e Arab zsoldosok, vagy sem.

    Az is biztos, hogy nem az történt, amit ők akartak. Egyszerűen el volt b@szva az egész akció, nem volt megfelelően kordinált, és kellően összeszedett irányítás. A legáltalánosabb dolog, hogy a környék hemzsegett a civilektől.... az első dolog az kellett volna legyen, hogy lezárják hermetikusan az iskola környékét, és a civileket kordon mögé terelik.
  • [NST]Cifu
    #1748
    Nem figyelsz. A Zsidók sem viselhetnek sapkát állami iskolában.
  • steweee
    #1747
    sztem hazugság amit putyin mond, hogy nem csecsen volt a fő szál. hiszen ha nem akartak volna napokig elhúzódó válságot, amit a tévé folyamatosan ad, hogy soxor bejátsszák a követeléseiket, ráadásul tudták hogy a hatóságok hazudni fognak, ami közfelháborodást és bizalmatlanságot szül, és azt is tudták, hogy nem ússzák meg élve a dolgot. ha nem akarták volna mindezt, akkor a felhalmozott fegyverek helyett csak robbanóanyagokat raknak az iskola alá, vagy vmilyen harcigázt, és távirányítással, saját veszteségek nélkül röpítik a levegőbe. vagy megmérgezik a menzát. de éppen az volt a céljuk hogy így történjen, ahogy
  • Grenzjager
    #1746
    most akkor arabok voltak az oroszországi terroristák vagy nem?
  • Grenzjager
    #1745
    s mi van most a francia túszokkal???
  • Grenzjager
    #1744
    mármint ha zsidó vagy miért lenne "jogos"
    muzulmánnak is akkor uao "jogos" lenne
  • Grenzjager
    #1743
    világos naa!
  • Grenzjager
    #1742
    bevallom ez az ügy kavart be rendesen az eddigi állásponotmba.

    1. hiszen a franciák mindig is ellenezték az iraki háborút
    2. a követeléseknek semmi köze Irak szabadságához
    3. ????????????
  • Grenzjager
    #1741
    teljesen vilgáos
  • steweee
    #1740
    :D
  • repro
    #1739
    Hali Strahd_ rég láttalak! tuttam, h terroristák közt lehet téged megtalálni :P
  • repro
    #1738
    igen, az túl nagy kockázat csak úgy betörni egy civilhez, sokkkal biztosabb a kiépített háttérhálózat.
  • Strahd_
    #1737
    Grenzjager a franciák azt tiltották be , hogy az egész arcot,testet eltakaró ruházatot viseljenek állami tanintézetekben a diákok. Muzulmán iskolában azt viselnek amit akarnak. Minahogy nem foganák el az iskolában az afrikai törzsi sámán gyerekét ha harci diszekben és fityegökben jellene meg. Magyarországon se engedik hoyg viselj sapkánt a tanteremben... pedig ha zsidó vagy jogos lenne
  • [NST]Cifu
    #1736
    Grúziában a lakosság mintegy 61%-a grúz ortodox.
  • Cat #1735
    röhögni fogsz, de az OPEC a világtermelés negyedét adja csak, a többit norvégia, oroszország, venezuela, usa stb. De ez nem jó, hanem inkább még kétségbeejtőbb, mert azt jelenti hogy a Föld olajéhsége akkora, hogy a részük, a 25% minimális csökkentése vagy növelése is az egész világpiacot meg tudja mozgatni
  • Cat #1734
    a csecseneknél egy darab arab nem volt, habár a hivatalos jelentések szerint igen, de a tuszok szerint nem hallottak arab szót senkitől
  • Cat #1733
    "Azt nem tudom, hogy a vallásokkal pontosan hogy állnak"

    pedig ez nagyon is lényeges abban a körzetben - a szomszédjaik mind muszlimok, mig oszétia keresztény
  • Z
    #1732
    Az olajról le kéne szokni, de akkor becumiznának mindent az olajállamok...nem tanultak semmit, nem tudásalapú a társadalmuk, a női részét a szellemi munkaerőnek elpazarolják. Nagy szívás lesz ott pár évtized múlva. Bár akkor már lehet, hogy a vízhiánnyal is meg kell küzdeni. Ez a jövő zenéje.
  • Tikal #1731
    menjen minden arab haza!
    egyébként nem vagyok fajgyülölö de ez a legegyszerubb megoldás, mindenki szépen huzzon haza, ha nekik ott olyan jo, hordjanak fejkendot az iskolában stb, de ne balhézzanak. Franciák már tettek egy ilyen kisérletet anno.
    Csak sajnos amig olaj van addig balhé van, meg amig ilyen idioták vezetik az USA-t mint Bush
  • Z
    #1730
    Még jó, hogy idézőjelben van a szimpatizáns szó... :P
  • [NST]Cifu
    #1729
    Ez rendben is lenne, őket hívják álltalában "szimpatizánsoknak", de ezeket csak úgy tudod megtalálni, ha valaki "beköpi" őket, vagy éppen lebukik a terroristákkal együtt.
    Plusz ha a terroristákat megtalálják és likvidálják, ezek általában nem fognak közvetlen cselekedeteket végrehajtani...
  • Z
    #1728
    "Volt egy próbálkozás, a Francia Idegenlégió is ott volt egy ideig aféle békefentartóként, de a helyzeten mit sem változtatott ez..."

    Így van, de ezért már nincs (mert a politikai nyilatkozatokra mindkét fél fittyet hány), vagy minimális volt.