3974
Terrorizmus a nagyvilágban
  • Punkerwork
    #2208
    "Éhségsztrájkot kezdett börtönében a megbuktatott iraki diktátor, Szaddám Huszein és a korábbi iraki rezsim tizenegy magas rangú vezetője. A hatalmától megfosztott diktátor és a többi volt iraki vezető állítólag a börtönben velük szemben alkalmazott rossz bánásmód miatt kezdte a tiltakozó akciót."
  • Punkerwork
    #2207
    "A kormány szerdai döntése értelmében 2005. június 1-től várhatóan 2006. szeptember 30-ig tart annak a katonai alakulatnak a küldetése, amely a NATO-misszió keretében utazik Irakba - mondta László Boglár kormányszóvivő a kabinet ülését követő sajtótájékoztatón."
  • Punkerwork
    #2206
    "Tizenketten meghaltak az iraki Ramádiban, amikor egy öngyilkos merénylő a tömegbe hajtott és felrobbantotta a gépkocsiba rejtett pokolgépet - írja a BBC News. A halottak többsége iraki rendőr."

    nem lesz abból a januári szavazásból semmi szerintem
  • Punkerwork
    #2205
    Kárpát infó
  • Punkerwork
    #2204
    van valami kárpát info oldal, de nem tom a címét :(
  • Hellhammer
    #2203
    Esetleg ez az oldal? Csak ráleltem, de még nem volt időm átböngészni.
  • Punkerwork
    #2202
    hivatalsoan még mindig nincsenek ott, szal kétlem hogy megírják ha elkezdődik a tisztogatás.
  • Hellhammer
    #2201
    Hát jah. Viszont eléggé naprakészen nyomatják a híreket, olyan 5-10 percenként frissül az oldal...
    Arra jó, hogy ha nagy gáz van (fegyveres erők vagy hasonló) akkor azért tudomást lehet szerezni róla.
  • Punkerwork
    #2200
    na az tuti hogy ezzel kapcsolatban az oroszoknak még a kérdéseit sem hiszem el.
  • Hellhammer
    #2199
    Én ezt találtam: klikk
    Oroszul van...
  • Punkerwork
    #2198
    nem tudtok valami normális oldalt ahonnan közvetítik az ukrán balhét?
    nem találok semmit aminek hinni lehetne :(
  • Davidus
    #2197
    cuki volt az asztalterítője
  • Davidus
    #2196
    egyetértek
  • Punkerwork
    #2195
    olyan mintha a tehervonatot fejelte volna meg :(
  • [NST]Cifu
    #2194
    Fogalmam sincs, talán valami sörétespuska...
  • Punkerwork
    #2193
    a végén a manuszt akinek csak 1 felismerhetetlen massza volt a feje helyén vajon mi intézte el?
  • [NST]Cifu
    #2192
    Elefántcsontpart...

    Figyelem, a videó eléggé brutális, mindenki a saját felelőséggére nézze meg!
    Ezen kívűl tegyük hozzá, hogy a (videó nevével ellentétben) francia katonák lázadó csőcselékre nyitott tüzet, akik a külföldieket akarták meglincselni.
  • [NST]Cifu
    #2191
    Elsősorban azonban az orosz fegyverexportőröknek...
  • Tikal #2190
    viszont nagyon jo fegyverpiac, tehát ott sem lesz egyhamar béke :(
  • Tikal #2189
    a bunozok illegális fegyverrel balhéznak nyilván, de vannak ugye a nem előre kitervelt családi balesetek stb amihez jo a szekrényben piheno apuka pisztolya is..... nem tudom miért jo egy olyan országban élni ahol minden lakosra jut vmilyen lőfegyver.

    Duna Tv-v néhány nappal ezelőtt volt egy jo musor Bushrol, a cimére nem emlékszem, de biztos ismétlik majd...
    a lényeg hogy elhangzott egy mondat amivel egyet tudok érteni: nem biztos hogy egy olyan nép mint az iraki meg érdemli a demokráciát, mégpedig azért nem, mert nem "kuzdottek" meg érte, nem igénylik egyszeruen, innentol kezdve pedig rájuk erőltetjuk az akaratunkat és nem valoszinu hogy beláthato időn belul béke lesz ott.
    szvsz :)
  • [NST]Cifu
    #2188
    Sajnos a Közép-Afrikai országok helyzete cseppett sem rózsás. Hacsak nem lesz valami durva ENSZ beavatkozás, a helyzet nem fog változni. Viszont ki lenne hajlandó válalni ezt? Ide is több százezer katona és rendfentartóra lenne szükség...
  • Punkerwork
    #2187
  • [NST]Cifu
    #2186
    Ezt mondogatom én is. Az ilyenek miatt lassan az összes segélyszervezet kivonul irakból, amit az iraki civilek fognak megszenvedni...
  • Garfield
    #2185
    Ezután ne próbálja meg senki azt magyarázni, hogy hazájuk szabadságáért küzdő hős felkelőkről van szó.
  • Punkerwork
    #2184
    Szudán-ban szerintetek lesz még béke, vagy az is olyan lesz mint palesztina vs. izrael
  • [NST]Cifu
    #2183
    Ez tény, főleg annak tudatában, hogy ahogy olvastam, az iraki ellenálló súlyosan sérült volt, kicsit talán morbid, de szerintem még mindig jobb a gyors fejbelövés, minthogy ott hagyják szenvedni.
  • Tetsuo
    #2182
    Az amcsi katona lelőtt egy sebesült irakit!
    Szerintem ez benne van. Hiszen háború van. Ilyen körülmények között stressz stb.. nem fair ez az egy katona ellen Ljárni.
  • Grenzjager
    #2181
    Gyilkosságok 100.000 lakosra

    USA : 6,6
    Magyarország: 2,9

    Japán: 0,6
    Mexikó: 17,2
    Kolumbia: 73,0 (!!)

  • Grenzjager
    #2180
    viszont 3 szor annyian halnak meg gyilkosság végett mint Magyarországon
  • Grenzjager
    #2179
  • harcu
    #2178
    Hogy tisztább legyen, a statisztika 1000 emberre vetítve értendő.
  • harcu
    #2177
    Az USA-ban a regisztrált fegyverrel elkövetett büncselekmények aránya kisebb, mint a magyarországi statisztikáké. Ott is illegális fegyverrel bűnöznek - naná, nem hülyék, hogy a fegyver száma alapján azonosítsák őket. Akkor meg miért is rossz a szabad fegyverviselés?
  • Garfield
    #2176
    Mert ők is Moszad-ügynökök voltak.
  • Dzsini
    #2175
    vagy teljesvértben arccal előre patakba esni és ott megfulladni :)
  • Grenzjager
    #2174
    .... minden vezér, király, császár, fejedelem, tábornok és egyéb híresség halála
    elsősorban: mérgezés
    és csak utána a természetes halál. Ez már rég óta így volt, és a későbbiekben is így lesz. Most nincsenek vaddisznóvadászatok mint régen, ott lehetett a legjobban elhullani...
  • Strahd_
    #2173
    miért mérgezés az ok egyzserü a halhatatlan vezér aki addig akar élni mig népének országa lesz nem halhat meg azért mert 75 évrs és beteg ember csak azért mert a gonosz izraeliek megölték....

    Nagypapám aki világ életében sportolo volt(nem terroista , nem katona) meghalt 70 évesen már gondolkozok ki mérgezte meg...
  • Grenzjager
    #2172
    nem nem, ott is kell fuvolázni..........
  • Dzsini
    #2171
    azért nem minden évben politikai elgondolásból osztják a Nobel-t.
  • Punkerwork
    #2170
    mióta azok 3-an megkapták nem veszem semmibe a Nobel béke díjat, ennyi erővel Sztálin meg Hitler is megkaphatná posztumosz mivel kevesebb ember haláláért felelnek mint amennyit megölethetek volna.....
  • Trade
    #2169
    Igen ez szep volt.
    Biztos tudja mindenki hogy Nobel-Beke dijas volt