3974
Terrorizmus a nagyvilágban
  • Rafaelo
    #2368
    szekényke
  • Punker
    #2367
    38 halott 700 sebesült, 1 magyar csaj megsérült a mostani hírak szerint.
  • magus
    #2366
    áűűűű, örlük hogy nem a közelemben vagy, es ilyenkor szegyellem magamat, hogy ember vagyok. köszönöm, most megbizonyosodtam, igen, meg mindig van hülye ember, neked kellett volna ott lenned a robbantaskor ha te komolyan gondolod ennyi idosen azt amit mondtal
  • The Garrett
    #2365
  • The Garrett
    #2364
    kössz az elso mondatod igazan jolesett...
    a feligmeddig arabokat csak felig deportalnad? :(
  • magus
    #2363
    nem vedem en a terroristakat, felre ne ertsetek, de

    -azok abba nonek bele, hogy fegyverek ropognak, es bizony azt latjak, hogy az ameriakiak jopar eve ott vannak a semmiert.
    -Bush nem kereszteny. Szerinted az aki kepes az eletet adni azert hogy par embert megoljon, mennyire hisz benne. Jobban mint hogy te felfognad.
    -Meghalt x es megserult í ember. sablonos szar duma, de arrol mikor az amerikaik kiirtottak 700000 afrikait miert nem szolnak.
    -Mellesleg varhato volt, az angolok sem usszak meg, ok tamogattak usa utan alegjobban az egesz iraki haborut. iszonyu szerencse hogy ennyivel megusztak.
  • Carlos
    #2362
    Igen. Összeterelni öket egy lakatlan szigetre és atomot nekik.
  • Carlos
    #2361
    Rühellem a kis g***i terroristákat.
    Miértnem mennek katonai célpontok ellen? Mert ott szétlövik őket a g***ibe.
    Én azt tenném, hogy ráböknék a terrorok oldalán a térképre és minden civil halott után menne egy 500 kilós.
    Ha meghaltak 33-an, bökök egyet a térképen és megy a 33 darab 500 kilós.

    Érdekes Izraelt nem ba***tatják már. Megtanulták, hogy ha kekeckednek, akkor odamegy a Moszad, leöl pár embert suttyonban azt kész. Senki nem látott/halott semmit, az ügy el van intézve.
  • [HUN]FaTaL
    #2360
    ez borzalmas nem tudom kinek jó ez hogy ártatlan civileket ölnek meg. rettegés lesz az egész világban. aki a mammut árkád és westend bombariadót csinálta annak meg kezét törném széjjel. fél budapest lebénul egy ilyen faszságban és ez kurvasok pénzébe kerül az adófizetőknek is.
  • Kaplan
    #2359
    Én is . :)
    Nem tudom mi a megoldás 10 év és úgy fogunk ugrálni ahogy a szaros eta baszk, meg alkaida fütyül.
    Mindnehol rettegés lesz, s ezt nem szabadna hagyni, hogy mindent megtehessenek.
    Ergo: Katonai lépéseket kellene tenni az ügy érdekében :D
  • Davidus
    #2358
    zsánklód vándámm?:D
  • Frank99
    #2357
    az összes arabot azonnal deportálnám Európából.
    de ezt már megtettem volna 2001.09.11-én is.

    és ez most független attól, hogy USA mit csinál(t) itt+ott.

    vétlen, békés embereket gyilkolni senkinek sem szabad.
    az összes ismert terroristát, és azokkal kapcsolatban álló embert azonnal kitoloncolnám, és örüljön hogy nem likvidálom....
  • Rafaelo
    #2356
    elég rosszarcu gyerek :O
  • Gorvik #2355
    Mit olvastok le az arcáról?



    Az ilyenekből kerülhetnek ki a terroriták...
  • Rafaelo
    #2354
    :O
  • Dzsini
    #2353
    egy teljesen mással foglalkozó fórum, csak hát mindenhol téma...
  • The Garrett
    #2352
    végülis ez megmagyarázná miért nem tunt fel senkinek pár magárahagyott gyanus csomag...
  • FtranX
    #2351
    hmmm...
    hol van ez a fórum?
  • Dzsini
    #2350
    fórumról:"You may not hear this anywhere else, but a client of my colleague witnessed at first hand a suicide bomber being "taken out" (permanently) by armed police in the vicinity of Canary Wharf this morning."
    Canary Wharf
  • [NST]Cifu
    #2349
    A SkyNews-on negyvenöt halálos áldozatot említettek, és a hírek szerint az áldozatok és a sebesültek között is sok a turísta...
  • Balo
    #2348
    Szerintem a BUX indexre mentek rá, sikeresen
  • Garfield
    #2347
    Gondolom, most a sajtó most ugrik minden olyan hírre, amiben akár magában, akár szóösszetétel részeként szerepel a "bomba" szó.
  • [NST]Cifu
    #2346
    Szerinted az volt a céljuk?

    Félelmet gerjeszteni akarnak, és ezt igencsak elérték...
  • Dzsini
    #2345
    tudom én is, csak hogy a BBCre is kikerült hírként azon lepődtem meg

    a bombariadóval meg nem lehet nem foglalkozni, mert mi van ha egyszer mégis...
  • [NST]Cifu
    #2344
    Az én véleményem az, hogy ezek a "vicces" emberkék alig jobbak, mint a terroristák, akik Londonban robbantottak...
  • Inquisitor
    #2343
    "a terroristák elérték a céljukat... "
    ???
    Esett az olaj ára, meg a forintárfolyam?
  • Inquisitor
    #2342
    A Mamutban, a Westendben és az Árkádban csináltak "vicces" emberek bombariadót. Most a sok zsarumobil miatt fél Budapest járhatatlan ...
  • Davidus
    #2341
    nevetséges... kéne egy olyan törvény hogy magyarországon magasról le lehet szarni a bombariadót:P
  • [NST]Cifu
    #2340
    Yepp, Három bevásárlőközpontot ürítettek ki Budapesten. Mondjuk az érdekes, hogy ez az angoloknál is hírérték most. Jön a rettegés megint, a terroristák elérték a céljukat...
  • Dzsini
    #2339

    alsó sor
  • Dzsini
    #2338
    valamilyen szempontból érthető... ez a feladatuk. (nem ez lenne a dolguk, de az megint más kérdés)
  • [NST]Cifu
    #2337
    Ez az, de a sajtó képviselő megint egymást licitálják túl a számok tekintetében...
  • Dzsini
    #2336
    tippelgetni lehet, hivatalos "eredmény" úgyis csak pár nap múlva várható...
  • [NST]Cifu
    #2335
    Már megy a halottak számainál a "verseny", a FoxNews oldalán 40 halottat és 300 sérültet írnak...
  • Balo
    #2334
    Ja 20 halottal már bekerülhet a találkozások magazinba is
  • mrzed001
    #2333
    Akkor az index mégis jó infókat adott
  • OPM
    #2332
  • Balo
    #2331
    Egy átláthatóbb térkép
  • Balo
    #2330
    Nem tudom ez hol van, de elég kihalt. Kerestem a térképen, de nem tudtam "összhozni" a robbantások helyszínével...
  • [NST]Cifu
    #2329
    Yepp, a CNN-en már 7 robbantás és legalább két tucat halotról írnak...