3974
Terrorizmus a nagyvilágban
  • Thanatos
    #3894
    én spec már tudtam hogy mizu, elég régóta kódorgok errefelé hozzá :P
  • Thanatos
    #3893
    ironikusnak szántam..., csak arra akartma utalni hogy ez ebben a formában hogy lehete hallani elég röhejes kérdés..., meg számitanak ugye a körülmények, nem mindegy hogy néma csand van, gy iroda ahogy késöbb irta, vagy 240decibelel bömböl az ac/dc... :P de ettől én még azt állitom hogy nem oylan lehetetlen hogy hallják szvsz :)
  • CSOCSO
    #3892
    nah.. most azt mondjak hogy a fedelzeten egy repcsi tanar meg egy tanulo volt....
    nem mondtak semmit a jatekosrol... de a jatekos utlevelet megtalaltak az utcan.. meg ha nem o lenne azert gondolom a csavo mar jelentkezett volna hogy halo... elek!!
    nah mindegy.
  • CSOCSO
    #3891
    nah megyek dolgozni
    bye all
  • CSOCSO
    #3890
    ez van.. csavo biztos be volt hernyozva vagy valami
  • CSOCSO
    #3889
    jaa ertem tehat a lenyeg hogy ha valami problema van a geppel ( leall amotor vagy akarmi) akkor gomb megnyom es a farokbol kijon egy ejtoernyo ami az egesz repcsit fogja.
  • CSOCSO
    #3888
    LOL
    wikipedia eleg gyors:D
  • CalebJoe
    #3887
    Hazafutást akart csinálni a repülőről:D
  • CSOCSO
    #3886
    ha jol ertettem azt mondjak hogy ez az egyetlen ilyen szemelyrepcsi amiben van katapult.

    hat ugy nez ki nem hasznaltak.. vagy mindjart megtalaljak coryt az egyik teton :D:D:D
  • CalebJoe
    #3885
    Akkor lett volna komoly a ha meg lett volna rakva mondjuk C4-el.
  • CSOCSO
    #3884



    ilyen repcsi volt.. remelem latszik
  • CalebJoe
    #3883
    az komoly biztos egyből mennek hozzá
  • CSOCSO
    #3882
    ?
  • CSOCSO
    #3881
    azt eltom kepzelni hogy ulnek a asztalnal es haljak ahogy jon a gep: SHUUUUUUUUUUUUU es BUMMMMM!!!
    ez oke.. de hogy ez a.. he gyertek mar .. halljatok ezt?? juuj gyertek az ablakhoz azt nezzetek meg milyen van a repcsi... bazz pont idefele tart.. jujj rohanjunk... ne inkabb nezzuk!!1. stb
  • CalebJoe
    #3880
    az komoly egy mennek hozzá
  • CSOCSO
    #3879
    nem mindenki tudja hogy mizu:D

    azt irjak hogy yankee egyik jatekosae volt a gep... cory lidle-e
  • CalebJoe
    #3878
    Pont CSOCSOnak mondod hogy volt e már repülőtéren:D
  • CSOCSO
    #3877
    persze hogy lehet hallani ha benne ulesz meg ilyenek... de ulsz egy felhangos irodaban egy repulo meg zuhan "x" szazzal... nemtom.. szvsz nem lehetne hallani odabentrol.. de kitudja.

    amugy amcsiba vagyok es hidd el tudom milyen hangosak mivel az egyik ut ott megy el ahonnan indulnak a gepek... szal kurvahangosak tudnak lenni. mindegy le se *****

    amugy most mondtak hogy lehet hogy egy baseball jatekose volt a gep!
  • CalebJoe
    #3876
    Buta amcsik
  • Thanatos
    #3875
    repülőgépet? hát ha nem hangszigetelt studioban ülsz akkor igen..., ember, voltál te már repülőtéren? :D a legkisebb 1motoros gépet is lehet hallani de még a trabantmotoros sárkányrepülőt is :D kérdés hogy mennyire, de szvs ha egyenesen arr aközeledik elöbb utobb tuti feltünik...
  • CSOCSO
    #3874
    lol most ad interjut egy spanish csako aki mintha a GTA jatekbol lepett volna ki ( tetovalas nyakan meg mindenhol) szal a lenyeg hogy a sztorit ugy meseli hogy nem az emberre nez nem is ak amcsiba hanem csak igy a foldre:D

    azt mondta hogy 3 emelettel voltak feljebb es hallottak ahogy jon a kis repcsi ami 1 vagy 2 motoros kis gep volt...

    ahamm..szal hallottak.......

    hat nem is tudom..szerintetek lehet hallani?
  • CSOCSO
    #3873
    pont ket oraval ezelott szallt fel egy repcsi valami teterboro repcsiterrol new jerseybol.... 1 oraval ezekutan, szerintuk, veletlenul belecsapodott az epuletbe.
  • CSOCSO
    #3872
    kar hogy nincsen meg semmilyen videofelvetel az egeszrol:(
  • CalebJoe
    #3871
    Pataki György lol:)
  • CSOCSO
    #3870
    viszont aki az elnok neveben nyilatkozik azt ugy hivjak hogy george pataki... magyar meg olasz szarmazasu...
  • CSOCSO
    #3869
    szvsz csak gyakorolnak hogy legkozelebb milyen lesz a tv adas.. kik fognak interjuholni meg kiket hivnak fel..meg ilyenek:)
  • CSOCSO
    #3868
    lol.. kirepultek a vadaszpilotak es mindent lelonek amit meglatnakD:D:D:D
  • CalebJoe
    #3867
    2 bedroom pukkant szét istenem most mi lesz velük.
  • CalebJoe
    #3866
    Egy kis gép csapódott be egy mégkisebb arab pilótával a fedélzeten.
  • CSOCSO
    #3865
    2 halott van es kesz...
  • CSOCSO
    #3864
    aszondjak semmi nem mutat arra hogy terror akcio volt..
  • CSOCSO
    #3863
    nah ezt meg az amcsi elnok se tudja szvsz..
  • Punker
    #3862
    baleset volt, vagy direkt ment bele a házba a gép?
  • CSOCSO
    #3861
    eleg nagy felfordulas:D:D:D:D


  • Punker
    #3860
    szerintetek mi van NY-ban?
  • mrzed001
    #3859
    OFF:
    Mi a fene? Be van zárva a Tomcat topic erre most ide szórja a hülyeségét minden "macska"?
    Nyittassátok ki ha már ennyire hiányzik
    :OFF

    Parkba rejtett rakétákkal célozták a pakisztáni parlamentet
  • Garfield
    #3858
    Téényleg? van különbség a "vadliberális" és a "jogvédő" közt? Mióta?

    Nem a mi hozzáállásunkkal van baj, hanem azzal, akit igazán érint: az elb*szott ideológiai és világnézeti elefántcsonttornáyból egyszercsak a való világban találja magát és megszopja. Évek óta azzal szórakozik, hogy feszegeti a törvényesség határait: eddig ő gúnyolódott a rendőrökön, mert azok nem tesznek semmit, most viszona megtanulja, hogy kissé túllőtt a célon...
  • mrzed001
    #3857
    A vadliberális =/= jogvédő !!!
    Mellesleg le lehet ám álni a flémeléssel, ez nem a gumi, ráadásul a téma is egy NAGY fokkal komolyabb annál hogy ilyen marhasággal elkúrjátok
  • mrzed001
    #3856
    Egyszer már talán végre az is eljő .... a föld népei egyesítik erőiket és erőforrásaikat a nagy közös cél érdekében ...
    Hát, minimum a marslakóknak kellene megtámadnia ehhez minket :D
  • Ronny
    #3855
    naigen, II.vh vége óta megy ez az mindenki egyenlő, töröljünk el mindenféle eddig jólműködő határt a liberalizmus nevében. Meg lehet nézni az eredményt. Arra kiváncsi vagyok, hogy ha Le Pen hatalomra kerűl, beváltja-e az igértetét és visszaküld belőlük 3 milliót.