300
HÁT bazegh, semmire nem érek, rá dogák meg minden szal \'szom kivan :-//////
  • Efreet
    #91
    nekem anno volt maple-m, van 1 zsák help meg példafile, jól neki lehet állni...
    és igen, negyefokúakat simán megold :))) meg felületet, ilyeneket integrál... :)))
  • Petyus_
    #89
    Hehe, én is ezt tudom javasolni... :)

    Nekem a pontvivő tantárgyak mind 5 volt, érettségi kitűnő, biosz, kémia stb. 2, mondjuk necces volt, mert negyedikben fizikából majdnem húztak. Egész gimit végiglógtam, mégis felvettek felvételi nélkül (jogra).

    Célirányosan kell csinálni - minimum befektetés, maximum eredmény! :)
  • Petyus_
    #88
    Ne panaszkodjatok már, gimi volt a legjobb! :)

    Az egyetemtől ne várjatok semmi jót, idegbajt fogsz kapni, a legkönnyebb ZH is 5* keményebb az érettséginél.

    Mibaj a gimivel?

    1. sokat kell tanulni - majd egyetemen vizsgaidőszakban megtudjátok! :)

    2. ott kell rohadni egész nap - ez igaz, de ott a sok haver/csaj, mindig történik vmi, és el lehet lógni. Ahogy Demjén Rózsi énekelné:
    "De nehéz az iskolatáska, basszuk le egy kocsma előtt, ugorjunk be egy fél vodkára, aztán úgyis meg**sszuk őt!" :)

    Mondjuk az is igaz, hogy én a félévente esedékes vizsgaidőszakot leszámítva délig alszok utána csajozok/mozizok/autókázok/iszogatok/bulizgatok... :)
  • Coine
    #87
    Most, hogy így mondod....én is ;-))
  • Red
    #86
    hmmm... tök szarul vagyok..
    lehet nem megyek? :-)
  • Coine
    #85
    :-)))))))
  • Efreet
    #83
    gimi Hawa2... érettségi detto :))) majd meglátod
  • Coine
    #82
    Még egy xar hétnek van vége....ahh...de jövő héten akkor Irodalom dogát írunk, MINT ÁLLAT :-/
    Végülis, mint egy éreccségi tétel, boah :-s
  • Efreet
    #81
    nemhiszem hogy lehetetlen. kapcsolatok és pofátlanság kérdése az egész.
  • Marki
    #80
    Nem rossz a gimi.Csak addig,amíg oda jársz.
  • mateos
    #79
    erre most mit lehet mondani ?
    Talán azt , hogy Mo-n ez lehetetlen.
  • Lteebee
    #78
    Az a 200k itt tényleg jó lenne.
    De ott?
  • Efreet
    #77
    gimi, szakközép, továbbtanulás... itt egy hoax sztori, de azért van igazságtartalma.

    Lawrence "Larry" Ellison, az Oracle cég CEO-ja mondta el a következo beszédet a Yale Egyetem végzoseinek a. Nem tudta befejezni, mert lerángatták a színpadról:
    "Tisztelt Yale Egyetem végzosei, elnézést kell kérnem, hogy már többször el kellett viselniük ehhez hasonló bevezetoket, de szeretném, ha megtennének nekem valamit. Kérem nézzenek jól maguk körül. Nézzék meg a baljukon ülo evfolyamtársukat. Most nézzék meg a jobbjukon ülo
    évfolyamtársukat. Most gondolkodjanak el a következon: 5 év múlva, 10 év múlva, még 30 év múlva is, nagy az esély arra, hogy a baljukon ülo személy vesztes lesz. Viszont a jobbjukon ülo személy az is vesztes lesz. És maguk, ott középen? Mire számíthatnak? Vesztesek lesznek. Vesztes Cum Laude. Ha elore tekintek, nem látok fényes jövot, nem látok ezernyi kiemelkedo ipari vezetot. Most fel vannak zaklatva. Ez természetes. Mégis, hogy jövök én, Larry Ellison, aki kibukott az egyetemrol ahhoz, hogy ilyen módon
    ítélkezzem a nemzet egyik legnagyobb presztízsu egyeteme végzosei elott? Megmondom. Mert én,Lawrence Ellison, a bolygó 2. leggazdagabb embere, kibuktam az egyetemrol, és maguk nem. Mert Bill Gates, a bolygó leggazdagabb embere kibukott az egyetemrol és maguk nem. Mert Paul Allen, a harmadik leggazdagabb ember, kibukott az egyetemrol, és maguk nem. És azért mert
    Michael Dell, aki jelenleg a kilencedik helyen áll, is kibukott. És erosen tör felfelé. Most nagyon fel vannak zaklatva. De ez természetes. Hadd bátorítsam önöket azzal, hogy nem hiába szerezték meg keserves munkával a diplomájukat. Nem hiába töltöttek el 5 évet itt azzal, hogy jó munka morált tanuljanak, kapcsolatokat fejleszenek ki, és egy életre megismerkedjenek a terápia szóval. Mindez nagyon jó.Kell is majd a jó munkabírás. Kellenek is majd maguknak a kapcsolatok, és bizony, kell is majd a terápia. Mert maguk nem buktak ki, és sosem lesznek a világ 10 leggazdagabb embere között. És bele kell törodniük egy patetikus, évi 200 ezer dolláros állásba, ahol is a fizetési csekküket egy volt évfolyamtársuk írja majd alá, aki két éve kibukott. Most azon méláznak, hogy van-e még remény? Nincs. Maguk már végeztek. Túl sokat abszorbáltak. Már beépített sisakot viselnek.
    Most azokhoz szólok akik még nem végeztek:ezt nem tudom eléggé hangsúlyozni. Pakoljanak össze! Menjenek el! Ne jöjjenek vissza! Valósítsák meg álmaikat! Mert bizton mondhatom, hogy az a beépített sisak úgy fogja lehúzni magukat, mint most ezek a biztonsági orök engem.."

    (azért nekem megfelelne a nevetséges évi 200ezer dolláros fizu.. :))) )
  • Tanja
    #76
    Jé nekem meg a tesóm oda jár!(Pszf)
    Milyen jó..
    Én meg gimibe.
    Else kezdodott az év de már mindenkinek televan a hócipoje vele?
  • Lteebee
    #74
    És van helyette egy valag szakmai tárgy, amitől nehezebb.
  • Coine
    #72
    Az nem egy kicsit gyengébb az egyetemnél ? mert akkor kicsit keverem...
  • Shep
    #71
    Hülyeség a szakközép nagyságrendekkel jobb
  • Coine
    #69
    hehe, gimi az "jobb"
  • mikike
    #67
    azt te honnan tudod???

    amilyen a formám tutira van élet a halál után oszt ott is csak szenvedek majd...
  • Coine
    #66
    Topic téma : iszonyat szar hét van mögöttem, végre...3 nap nyugi...de utánna :-/
  • Ronnie
    #65
    Bocsi ha félre értheto vagyokk. Két szakmám van mind a kettöt nagyon jó áttlaggal végeztem de a gimihez képest, ahova most járok moly fing az egész. Jan Karosszéria lakatos M. vizsga.
    Könnyü fészerkezet lakatos. Gondolom ez se rossz.
  • Bhunter
    #64
    Miattad volt furkó! Te fogtad le. Ha hagytalak volna tovább írni, a tanár vette volna el (az rosszab). Ezt legalább ki lehet magyarázni. Elszakadt.. na bumm. És?
    Mellesleg qrva sok idő volt a dogára. Nem az utólsó utáni percben kell elkezdeni írni. Majdnem lebuktam, amikor súgtam neked.
    a többit majd msnn v. wilcon.
  • Coine
    #63
    Azért hétvégén nyugi van...
    Shep : CS 4EVER ;-)
  • Coine
    #62
    Te ne röhögjél te köcsög, ma tépted ketté az irodalom dogámat, menjél a....
  • Shep
    #61
    *felejtsd
  • Shep
    #60
    Ja és a CS-t is felejts el
  • Shep
    #59
    Akkor tanulj és ne pedig ide irogass :)
  • Róka
    #58
    Menj el kapálni ,majd visszavágysz a suxxos gimibe.
  • skorpio7
    #57
    :)))
  • skorpio7
    #56
    Én már látom a kiutat neked .
    Csak egy 3 m hosszú kötél kell hozzá .Nem mondom hogy gyors és fájdalommentes , de legalább megszabadít minden földi gondodtól .
    Azért vedd fontolóra , amit mondtam , mert így legalább eggyel kevesebb naplopónak kell a fizetnünk ( nekünk dolgozóknak )a segélyt .
  • Bhunter
    #55
    :)))))))))))))
  • mikike
    #54
    nekem a munkanélküliségemből van elegem

    ja és a kilátástalanságomból is
  • Coine
    #53
    Látom pörög a topic :-)
    Szal : neház gimibe járock, sok a tanulni való, és jó tanuló vagyok (4,2 felett, nekem elég) meg tom, hogy ez csak felkészít, meg kell tanulin, ezt mind tom, csak sux :-P
  • Laalee
    #52
    nem hat! semmi veszellyel nemjar.
  • Lteebee
    #51
    Mer a villanyszereléshez nem kell tanulni!
  • Laalee
    #50
    sok esetben töobbet mint egy diplomas, ugyohgy ne tanuljatok! :)
  • Lteebee
    #49
    Szerintem a srácok a "munkás" kifejezés alatt az árokásót, meg a szurokterítőt értik.

    Egy villanyszerelő(ha nem iszik, ahogy az építőiparban szinte mindenki) elég jól bír keresni.
  • Shep
    #47
    Fogadni mernék tanárképzőre jársz. Tudodd ez egy más világ/mármint ahova én járok/ ez egy nagy rakás #@&#@, én is tudom hogy máshol milyen, de itt nem úgyhogy ez van ezt kell szeretni.
  • Frank99
    #46
    hiszen még csak most kezdődött...
    mi lesz majd, ha évente kapsz 22 nap szabadságot, jó esetben hétvégén nem kell dolgoznod, és végigrobizod az évet, majd mé 1-et, még 1-et stb.

    Megtermeled majd az én nyugdíjamat?
    Aligha, ezzel a hozzáálással...

    ui. nem vagyok pedagógus
  • Ronnie
    #45
    Többek között a szakmunkás képzöben az a jó, hogy nem kell tanulni. :-////////