660
Wolfeinstein multi demó!
  • Laalee
    a tm a kukac c helyett van szal nemkell emlegetni :)
  • Laalee
    na akor vard meg megint a 2 est :)
  • radeer
    Laalee (tm)

Drága apuci . Nekem már hármassal kezdődik :)
    Úgyhogy téma lerázva, izé lezárva :)
  • Mighty
    Hmmmm....
    Nekem 2-essel kezdődik. Mire kellett volna rájönnöm? Arra gondolsz, hogy gyerekes volna klánban játszani?

Ez olyan, mintha nem volnának foci csapatok. Csak úgy játszana 2x11 játékos, és néha valaki beáll a kapuba, de ha gondol egyet, elkezd támadni....

Ez az a játék, ahol kellenek csapatok (klánok). Taktika és szervezettség nélkül nem igen fogsz jókat játszani. Csak kiabálsz majd az éterbe, hogy "áj níd ammó"...és ha nem kapsz, csapkodod az asztalt, káromkodsz, vagy egyéb módon vezeted le a dühödet.
    Szóval erről a témáról lehetne még sokat beszélni, és remélem elárulod, hogy mire kellett volna már rájönnöm a 25 évemmel :)

A fenti meg az én véleményem, és én se sértődök meg, ha valakinek más a véleménye valamiről.
  • Laalee
    nem sertodok meg ez az en velemenyem. majd ha 2 es sel kezdodik az eletkorod lehet teis rajössz :)
  • Laalee
    na ma vegre talatam magyar szervert igy mar egesz kellemes volt... 30-50 ping

• I.C.ram
    jelentkezeseket tovabbra is varom!

[email protected]

jelenlegi tagok :
    Radeer
    Mighty
    I.C.ram
    Viking
  • I.C.ram
    jelentkezeseket tovabbra is varom!

[email protected]

jelenlegi tagok :
    Radeer
    Mighty
    I.C.ram
  • Rincewind
    Nem is olyan jó :D
  • Shiver
    hi all :)

nah itt vagyok, a logómat jöttem csak mutatni, hogy ámuljatok :))

egyébként meg kurvajó a wolf

Jock én meg majd kerítek neked ip-t :))
  • Mighty
    Lehet játszani net nélkül is, de bot-ok nincsenek benne.
    Indítasz egy local servert.
  • TneX
    Van kb 4 magyar server olvass 1 kicsit lentebb,van köztük amelyik nem low oinges,de most nem jut eszembe melyik...
  • Jockey
    ja a másik kéréds kéne nekem olyan magyar szerver amelyik nem csak low pinges, mert a modemes klántársam is jönne egy kis akcióra de ....
  • Jockey
    jah, akartam is kérdezni, verjétek már ide be légyszíves még1er a futó magyar szerevrek ip-ét vagy nevét!
    thx
  • I.C.ram
    na akkor varom a jelentkezeseket a klanba : [email protected]

Jelenlegi tagok :
    Mighty
    I.C.ram

ok akik kuldtek nekem levelet kiveve en :)))))
  • Mighty
    Hehe. Veletlen TK. Hat en veletlenul kinyrtam 6 tarsamat a kezdesnel! lol
    En, ha szovetseges vagyok, akkor az elejen mindig muszakis katonaval indulok. Ha megvolt a robbantas es meghaltam, akkor valtok. (felcser/hadnagy)

A klan csak azert fontos kedves Laalee, mert! Ha nem tetszik, ne lepj be. Yol mondja Jockey! Klan=szervezettseg!
  • Jockey
    jééé mennyi ism, tegnap mintha láttalak volna titeket. (mighty, radir, viking, ity) :)
    axis oldalon: egyértelmű a védelem a lefogntosabb
    pontot kapsz fragert, valamint dokis visszaszerzését...ennyi
    mellesleg azért sajna még mindig vannak gondok bizonyos playerekkel, akik szemrebbenés nélkül tk-nak spawn pontokon..ezeket a cs-ben sem szerettem, de itt talán hatványozottan undorító, mert egy lángszoróval ledarálhat akár 5 embert is egyszerre..(most nem a véletlen tkról beszélek)
    amúgy tényleg istencsászár a gamma, de ahogy nézegettem ennek igazi ize csak klánként jön ki, mert íg elég nagy a fejetlenség...
    pl tegnap este egyik szerveren az szövetséges team így nézett ki: sold, sold, liet, liet, sold, eng, sold..kérdem én: ez így hogy működik?:)
  • Laalee
    a klanosdi marhaság
  • I.C.ram
    a klanb a CSATLAKOZAST AZ E-MAIL CIMEMRE VAROM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[email protected]
  • I.C.ram
    ez a klannev nem jo? : Hungarian Royal Army
  • Jockey
    jaja csatlakozom
    a tegnapi visszafogott bulika utan hajnal 3kor meg leulltem a gep ele es fel 5ig kentem 3/2 fos szsrveren, pedig semmi korantsem nyujtott olyan elvezetet mint ha fullon lett volna...:)
    nagyon jo hangulata van...
    el fog ferni eredetiben a cs/m mellett asszem, csk jojjon ki..:)
  • Árnyvadász
    Fergeteges játék!!!!!!!Ennyire jó még a CS sem volt....Abbahagyhatatlan....Vazz...Ez kész----

Lángszóró valami iszonyat jól néz ki és a Panzerfaust sem piskóta, ahogy kirepül a magja és hatalmasat robban. A grafika gyönyörü, a hangok szinte élnek és a karakterosztályok remekül el vannak találva. Eddig a legjobb multi amivel valaha is játszottam. Persze ezek után is CS, de ez megfoghatatlan a hangulatában és ebben a partraszállás pálya igencsak kiveszi a részét. Congratulation ACTIVISION and NERVE és GRAY MATTER...Ez csodás munka volt és a program a polcomon fog landolni, ha megjelenik. THX nektek is....
  • ity
    Hát én úgy emléxem, hogy tele volt mindkét esetben és a pályán belül lévő dologra céloztam. Na mind1, azért majd legközelebb megfigyelem, hátha nem én vagyok a hülye, hanem csak egy bug ami a test verzió miatt van benne :)
    Jah, igen és nem 3 hanem 4 tölténycsomagot lehet kihozni a teljes "erő"-ből (rosszul írtam korábban, sorry).
  • KeviN
    ity : biocularos, csapast, csak TELJESEN feltoltott "extra erovel" lehet, mig sima legi csapas lehet fel "erovel" is :) fontos, hogy olyan dolgot celott meg ami a palyan van.

1nlore ennyi : KeWiN
  • ity
    Nem akarok kötözködni de én egyszer sem nyomtam meg a ctrl gombot és mindig győzelemmel lett vége a játéknak ha simán a rádió mellé álltam a doksival ;)
    A Soldier-höz azért talán annyit érdemes hozzáfűzni, hogy ő az aki az összes kétkezes fegyvert tudja használni, pl Mauser (ha jól emléxem a sniper nevére) aminél a másodlagos tűzgombra jön elő a távcső hozzá.
    A "műszaki" katona 3 db töltény csomagot tud "előállítani" az "erejéből" :) A füstgránát eldobása viszont leszívja a teljes erősávot (mint ahogy az enginernek a dinamit lehelyezése, magyarul csak akkor tudod dobni ha fullon van).
    Az viszont rejtély számomra, hogy miért nem sikerül mindig a binocularos légicsapást meghívni, ugyanis szinte hajszál pontosan ugyanarra a helyre próbáltam meg a pálya kezdésekor is és a vége felé is és 1x sikerült 1x nem, akármit csináltam (a pálya elején nem sikerült a vége felé meg igen). Axis oldalról lőttem kifelé a parta mindkét esetben. Szal ha vki tudja ezt, hogy mitől függ, az megoszthatná ezt a titkot :)
  • Mighty
    Ja, hogy ki a győztes: A szövetségesek győznek, ha a dokumentum anyagát leadják rádión.
    A nácik nyernek, ha a szövetségesek nem tudják leadni rádión a doksit.
  • Mighty
    A ponotzásról: Pont jár az ellenség lelővéséért :)
    minusz pont a saját csapattárs lelővéséért :)

Szövetséges oldal: Ennél a pályánál két helyen lehet bejutni a bunkerbe: bal oldalon az ajtóhoz kell dinamitot tenni. A jobb oldalon a részlegesen leamortizált falrészhez. Ha fel is robban a dinamit akkor jár érte pont.
    Ha már bejutottunk, akkor a dokumentum megszerzéséért jár pont. Ha már megszerezte valaki, majd lelövik, de egy csapattárs újból (még a biztonságba helyezése előtt) megszerzi, akkor is jár pont. És végül, ha a rádiószobában leadjuk a dokumentumokban talált információkat (ctrl gomb)
    Náci oldal: Még nem próbáltam, de szerintem dinamit hatástalanításáért jár pont.
    A dokumentum visszaszerzéséért jár még pont.
  • Mighty
    Soldier: ezt gondolom nem kell elmagyarázni....:)
    Medic: az 5-ös gomb lenyomása után tud egészségi csomagokat letenni, amit a sérült játékos felvehet (20 egységet gyógyul) természetesen az ellenfél is felveheti. A 6-os gombra az fecskendőt vesz elő, amivel az elesett katonákat lehet feléleszteni. Ezt 6-szor teheit meg. (ha a respawn még sok időbe tellik, érdemes medic után kiáltozni és várni a felcsert)
    Engeneer: 5-ös gombra egy kombinált fogót vesz kézbe, amivel a füstölgő gépágyúkat lehet megjavítani, és a telepített dinamitokat hatástalanítani. 6-os gombra dinamitot vesz kézbe. Ez egy igen erős robbanószert jelent. Ha a tűz gombot folyamatosan nyomvatartva teszed le, akkor az időzítés növekszik. (szerintem hülyeség, de majd kiderül a véglegesnél)
    Leutenant: A legfontosabb tulajdonsága a lőszerutánpótlás! (6-os gomb) Az 5-ös gombra egy füstgránátot vesz elő, amivel a légierőnek lehet jelezni, merre bombázzon (fedett helyen nincs értelme eldobálni, mert elfogy az extraerő (erről majd mingyárt beszélek). "A b gombbal hozod elő a Binoculart , majd ha a megcélzol valamit vele és megnyomod a tüzelés gombot , nagyerejű ágyútűz éri a kijelölt területet ." (from skorpio7)

Extra erő: Ez bizony elfogy, ha a felsorolt dolgokat használod (pl: a medic egymásután kb. 6 elsősegélycsomagot tud elhajigálni a társaknak)
    Egyedül a füstgránát használja el teljesen az extraerőt, viszont elég neki, ha 50%-on van.
    A műszaki katonát még nem nagyon próbálgattam, ezért arról nem tudom mennyi erőt használ...

Ha valami nem tiszta, bátran kérdezzetek :)
  • Lacc
    Kéne több magyar server....
  • ity
    Félreértettetek, nem a pontjaim miatt mondtam hogy nem zavart a pingem, (mert a sniper pl használhatatlan így). Arra értettem, hogy MEKKORÁT játszottunk ahelyeett hogy sírtam(unk) volna a magas ping miatt :)
    Nem véletlenül írtam oda, az utolsó mondatomat sem, mert tényleg csapatmunka volt. És pont ezért tetszik a játék, mert nem nagyon lehet benne szólózni, ha rendesen figyel az nmy ;)
    Na megyek is nézek vmi magyar szervert, remélem beférek még vhova :D
    Jah igen, és Allies rulez :))
  • I.C.ram
    e-mailban kuldjetek el pls a jelentkezeseket! OROKHALAM :))))))
  • Mighty
    Igen. Ahogy néztem akkor lehet jó sok pontot kapni, ha többször is elragadja valaki a dokumentumokat.

ICram: klánügyben valami fejlemény?
    Nem reagáltál még a klán nevére tett javaslataimra se...:( (jó, rossz)
    Igaz a többiek se :)
  • MuERTe
    Pont hogy ők laknak a balkán szélén:)))
  • Hmuda
    Hát akkor én is kipróbáltam és nagyon ütős.
    Rince: Ez csak teszt!!!
    Még messze van a megjelenés.

Allies rulez!
  • Árnyvadász
    Ma kifogom próbálni, mert Ti rávettetek erre....Nem bírom a feszültséget......Szemetek...:_)))))))))))
  • Mighty
    Jaja. ity-nek dupla annyi pingje volt, mint nekem, es amikor abban a csapatban voltam, mint O, nem igen sikerult megeloznom pontilag...
    Mondjuk en inkabb a csapattarsakat segitettem ki loszerrel es csak aztan foglalkoztam az ellennel...:)
  • ity
    Függőség első jelei megmutatkoztak. Mostanáig játszottunk az nst-n, MEGASHIRÁLYSÜTIRULZ volt :))
    Amúgy én is modemmel nyomom és soxor 200 fölötti a pingem. De engem tökre nem zavar. Aki ott volt szerveren tudja miért mondom ;)
    Holnap (ill. ma) folyt. köv. remélem jönnek a ma hajnali csapattársaim, mert laza csapat voltunk :D
  • Dikkma
    Német szerver...?
    De durva lehet nekik, hogy tulajdonképpen (nagy)apáikat testesítik meg az ellenfelek :(((((
  • Dikkma
    Ez furkóság, hogy 100 alatt. Ez egy rohadt nagy furkóság! Ilyenről még nem is hallottam...
  • skorpio7
    Viking !
    21.00 után próbáltam jó 35 percen át bejutni , de inkább feladtam .
    A másik két magyar szerverre is lehetetlenség volt bejutni .Így egy német szerverre mentem inkább játszani . :)
    23.20-kor végre sikerült bejutnom a HUNGARY WAREZ-re és egészen mostanáig ott játszottam ! :)))
    Ezek szerint pont elkerültük egymást , de ahogy mondani szokták ... ami késik , nem múlik .
    Ma este is felmegyek rá , csak persze előbb jussak is be a szerverre . :)
    Szóval ma , ugyanott , ha van kedved .
    Nekem nagyon is . :)