660
Wolfeinstein multi demó!
  • skorpio7
    100 a ping határa .
    Szóval tényleg igaz , hogy főleg csak kábeles és ADSL-es jut be .
    Amúgy még nálam is a határnál mozog a szerver .A külföldiek is legalább olyan jók , mint a magyarok .Én ott játszom , ha nincs hely a magyar szervereken .
  • Majati
    es mi lesz a nevetek? WEak? :D
  • Dikkma
    Hazaérek, leszabom, és meghaltok mindannyian. A klánvezéri címre bejelentkezem már most, úgyhogy gyakoroljatok!
    :D
  • Mighty
    Az elso kerdojel termeszetesen !
  • Mighty
    Vegy be engem is? A nev a szokasos :)
    A klna neve lehet egyszeru is? pl Hungarian Allied Crew vagy Hungarian Axis Crew?
    Vagy osszemosva a ketto: Hungarian Axied Crew?

Rince: Azt azert ne felejtsd el, hogy ez nem demo, hanem teszt valtozat! Meg biztos nagyon sok mindent fognak valtoztatni. pl. engem is zavar a fegyverek kiegyensulyozatlansaga...(kozvetlen kozelrol a fejloves csak felig viszi le a health csikot...)
  • Rincewind
    Na örülök, hogy senki nem anyázott :))
    Nagyon szivesen elküldeném, csak hát az angol tudásom hagy még némi kívánnivalót maga után...
  • I.C.ram
    na jo ha ilyen sokan jelentkeznek akkor en megalapitom a klant :))))))) szoval lehet irni jelentkezest az e-mail cimemre! es nev otleteket is varok! :)) (EZ MOST KOMOLY)!!

[email protected]

RinceWind teljes mertekben egyetertek veled! de azert nekem igy is tetszik nagyon! ja es kuld mar el e-mailban a keszitoknek hatha megjon az eszuk! :)) (EZ IS KOMOLY)
  • Viking
    skorpio7: Hun voltal, nem lattalak a HUNGARY RULEZ szerveren... Pedig szet akartalak loni kisse... Mind1...
    Jah es ha lesz klan, en tag leszek! :))))
  • Rincewind
    Ma játszottam pár órát és összegezném a tapasztalataimat és a véleményemet:

Kissé felemás ez a játék! Felemás mert vannak benne iszonyat jó ötlete, de vannak benne baromi nagy hibák is! Marha jó ötlet a medik gyógyítása meg az inekció és megint marha jó ötlet az ammo utánpótlás. Ezek ugyan jó ötletek, de nem a készítőket dícséri, ugyanis ezek eddig is benne voltak a TFben! De vannak olyanok, amik egyedik és nagyon bejöttek. Ilyen volt a repülögép bombázás, az aknatelepítés/hatástalanítás! Tökéletes csapatjáték! De vannak bibik. Nehézkes a fegyverek kezelése. Sokszor az ember csak kapkod össze vissza és senkit nem talál el! Nem éreztem a golyók súlyát és erelyét! Nem lökődtek hátra az emberek, ha eltalálták öket, hanem rohamoztak tovább. Túl pörgős az engine egy ilyen helyszín lemodellezéséhez! Elveszik a háborús hangulat, ebben a nagy kavarodásban! De végülis van aki ezt szereti! Aztán. Túl sok golyó kell egy emberbe. Nemegyszer volt, hogy a fickó többször is fellángolt, de még mindig nem halt meg. Vagy belelőttek egy csomót golyószóróval, de meg se kottyant neki! Valamint nem számít, hogy a figurát hol találod el, mert úgysem figyeli a gép. Vagy lehet, hogy csak nekem nem tűnt fel, de én úgy vettem észre, hogy nem számít, hogy a fejét sorozod e meg vagy a lábát... Azért lehettek volna realisztikussabbak is :( Maga, hogy a pályán küldetést kell végrehajtani nem újkeletű dolog. De azárt sikerült elég élvezetesre csinálni csak egy idő után elég egysíkú lesz a játék. Még nagyon zavart, hogy az emberek újratermelődnek. Tudom, hülye vagyok, de én ahhoz vagyok szokva, hogyha valaki meghal, akkor az a köv. körig halott is marad! Ezáltal sokkal megfontoltabb játékot játszana mindenki és nem merülnének ki a meccsek eszetlen gyilkolászásban! Maga a grafika elég jó. A környezetről csak elsőrangúan tudok szólni, de a karakterek terén még van mit kidolgozni. Túl merevek az embernek az az érzése, hogy csak bábúk és nem hús vér emberek. Van benne pár nagyon jó effect, mint például a lángszóró! Az eddigi legjobb megvalósítás amit csak láttam! Holnap fogom megnézni az Unreal2 lángszóróját, majd összehasonlítom vele.
    Végezetül: Nem egy rosz multiban ez a game, bár nem nyúj hosszútávú szórakozást. Előbb utóbb mindenki megúnja. Talán, ha a készítők többet fordítottak volna a realisztikusságra, akkor lehetett volna belőle ász is a multiplayer játékok közt, de így megmarad a trónon a Counter Strike és közvetlenül a sarkában az Unreal Tournament...

Rince

u.i.: Ez csak az én véleményem nem kötelező egyetérteni vele, de le kellett írnom.
  • Lacc
    Lenne 1 kérdésem: hogy lehet ilyen servert indítani???
  • Mighty
    legujabb....
  • Mighty
    kivancsi: esetleg probald meg a legujjab detonator (xp) drivert feltenni.

skorpio7: jól van na. Én nem tudok ilyen jól fogalmazni :)
    A "kicsit játszál többet" beszólásod tetszik :)
    Játszok, mint állat :D
  • I.C.ram
    probald meg atallitani az opengl-re a kartyad! vagy rakd fel a legujabb directx-et! ennel tobb nem jut az eszembe :((
  • skorpio7
    Mighty !
    Ez azért durva ! :)
    A "B" gombbal hozod elő a Binoculart , majd ha a megcélzol valamit vele és megnyomod a "tüzelés" gombot , nagyerejű ágyútűz éri a kijelölt területet .
    Ez azért így pontos . :)
    Kicsit játszál többet ! :)

Mégegyszer itt a 3 magyar szerver neve , de az utóbbi kettőt a "connect"-tel együtt írjátok be a konzolba . :

HUNGARY RULEZ
    nst.babylon5.hu
    erre.is.van.igeny.hu
  • Mighty
    A klánalapítást én is támogatom (Hungarian Hussars??? :)
    Én hadnagy akarok lenni!!! Nem rossz az a lőszerutánpótlás adagolása sem...A bombázás megrendeléséről már nem is beszélve. (ezt kétféleképen is lehet (jelzőfüsttel, vagy a 'b' gomb megnyomása után ki lehet jelőlni, hova dobjanak nagy erejű gránátot)
    Persze a műszaki katona se rossz, amikor a dinamitot hatástalanítod :)
  • Mighty
    Valószinűleg (és a tapasztalatom alapján) fej- és testlővés azonnali halált okoz. Láb, kéz találat már nemigen...
  • Mighty
    Ma este 10 után megyek!
    Fagyi majd talalkozunk :)
  • I.C.ram
    aki szeretne jo strategiai dumakat kozben az jojjon Roger Wilcora a counterstrike.hu/wolf channelre
  • Lacc
    Gyerekek, ez a game hullajó! Csak az a baj, hogy nekem mindíg lagos. Ezen a Hungary Rulez-on kívül nem tudnátok mondtani még néhány gyors server-címet? Olyan 100 körüli pingem van állandóan, és kurvára ugrándoznak néha a manusok! És ez pl. a mesterlövész-puskánál nem egy jó dolog... Jut eszembe, a távcsöves puska azonnali halált hoz? Mert tapasztalataim szerint legalább két löves kell...
  • N1
    jo ötlet ez a klanwar,csak támogatni tudom,én meg nemtom mi leszek:)
  • Rincewind
    Oppá, bocsánat rossz helyre ment :D
  • Rincewind
    Itt egy angol segítség, ha valakinek problémája lenne az elindítással! És nemsokára kaptok egy rakat screenshotot!!!

How to Play the Alpha

Apparently, the Unreal 2 alpha has quite a few hardware compability dysfunctions, namely any card made by ATI. ;-)

While I'm not completely sure about that previous statement, I do know that everyone I know with a GeForce 1, 2, or 3 has been able to run it. (Though not very well with the lower of the three.)

Here are detailed instructions on how to get the game to work. It's not very difficult at all.

Extract whichever archive containing the files to C:\Unreal2\.
    Go into the maps directory, and right click on any map.
    Click Open with...
    Browse to find C:\Unreal2\System\Unreal.exe
    Double click a map to play.

To exit the game, you need to either...

Ctrl+Alt+Del
    Alt+Shift

The program will stop responding, and you shut it down just like any other application in the task menu.

This worked on the following OSs I tested it on:

Windows 2000 Professional SP2
    Windows 2000 Advanced Server SP2
    Windows XP Professional

If it works on something as mildly archaic as Windows 2000 Advanced Server, it's pretty much guaranteed to run on any 9x OS you might currently be running.

That's it for this guide. If any of you have any more information about hardware and/or operating system compatiblity errors, I'd love to hear from you. Talk to me.
  • I.C.ram
    Szerintem alapitsunk egy klant!!! en benne vagyok mint orvos :)))) mert nagyon tetszik az orvoslas! kurvajo hogy eleted aran es bemesz a csatamezobe csak azert hogy valaki tovvabb lohesse az ellenseget! :)) szerintem sokkal nehezebb es jobb a kintieknek a feladatuk mint a bentieknek! ugy kene megcsinalni hogy terfel valtas is van! mert ugye nem csak az amcsik szalltak partra hanem a nacik is :) a nacik bakkancsa nagyon hulyen nez ki!! :(( ma is megyek! de ezt a klanos dolgot gondoljatok at szerintem mert kene egyet alapitani mar! hogy mire kijon mar lehessenek klanwarok :)
  • ember
    szerintem ilyen ügyben a 0dayftp topciban érdeklődj, ott inkább tudnak segíteni, meg ez a Wolfenstein topic egyébként is
  • ember
    Nem tudom, nekem sincs még meg.
  • ember
    Nem demo. Inkább techdemo. Az e3-ról kiszivárgott korai verzió.
  • Lacc
    Unreal 2 demó???? HONNAN???
  • Rincewind
    Na sikerült bejutottam egy szerverre!
    Ami szerintem az egyik CS klán sdzervere.
    Majd este játszok is vele, de most az unreal2-őt töltöm...
  • Majati
    megvan ez a topic is ;D
  • Laalee
    lehet szerverfüggö hogy engedi e a targyak pusztitását
  • skorpio7
    Kár esküdözni én is ott voltam és én is csináltam ! :)
  • Dikkma
    Amúgy sem szeretem cs-sc-t, háhá :)
  • Dikkma
    erre.is.van.igeny.hu az egy CS szerver volt eddig, nem?
  • skorpio7
    Hát elég érdekes tesztdemód lehet , ha nem úgy működik , mint mindenki másnak .
    Fali kép , tábla , szék szétlőhető egyetlen puskalövéssel .
    A golyónyom szinte mindenhol megmarad .
    Amúgy mostmár 3 magyar szerver is van .

HUNGARY RULEZ
    nst.babylon5.hu
    erre.is.van.igeny.hu
  • Laalee
    en at hegestetem amig volt municio barmint a nagytáblát de nemtortent semmi... amugy a golyonyom mintha nekem is lett volna, bar erre nem esküszök meg.
  • Laalee
    ha jol emlexek a king pin ben is volt langszoro, vagy a sof ban de mindegy valahol mar latam :) nemigazan lelkesedek a fps ekert, ez is meg a cs is csak a csapatjatek miatt tecikk.
  • skorpio7
    Legalább mostmár tudom , hogy kire lőjjek legközelebb ! :)
  • skorpio7
    Sajna csak neten .
    Amúgy szia ! :)
  • Laalee
    azert ez meg csak egy multi béta szal ez biztos valtozni fog... de en is probalkoztam szetlöni mindent, a külföldi csapttarsak biztos jo hulyenek neztek :) rohantam lagszoroval azt az asztalokat emg a kepeket irtottam, volna... a masik meg hogy 8 jatekosnal többet nembir el egy 56K s modem... azert a cs siman visz 1x jatekost is jachatoan modemmel. mondjuk nekem kabel van, de külföldön jacottam, és néha felszaladt 150 es ping re ilyenkor mar kepregény lett az egesz.
  • Laalee
    egy 700 as p3 vagy athlon+tnt2 800*600 minden max on szaggatas nelkül viszi. ez nemnagyszám.

viszont a jatek se, semmi ujat nem latam benne. a map visszaköszön az ut assault bol a jatek stilusat mar legalabb 2 eve ha nem regebben kitalaltak a grafikaja se egetverö. szoval nem rossz de semmi ujdonsag. remelem a single play ennel egyedibb lesz.