660
Wolfeinstein multi demó!
  • Viking
    #275
    Ize...
  • Hmuda
    #274
    Kicsit élénkebben.
  • Viking
    #273
    Aszondja hogy...
  • Viking
    #272
    Sorry a feledekenysegemert, rogton berakom...
  • I.C.ram
    #271
    91 pontot ERTEM EL MA AZ STS WOLF SZERVEREN!! VIKINGNEL VAN A KEP MERT EN NEM TUDOM BERAKNI!
  • I.C.ram
    #270
    keszljetek mert leverunk titeket!!!!!!!!!!! heheh :))) egy baratsagos meccset nyomhatunk majd!
  • I.C.ram
    #268
    jaja uj lista bocsi

    jelentkezeseket tovabbra is varom!

    [email protected]


    jelenlegi tagok :
    Mighty
    I.C.ram
    Viking
    Tnex
    Skorpio7
  • I.C.ram
    #267
    ok de szerintem akik mar benne vannak ebben a klanban azok ne menjenek at mert igy nyomhatunk jo kis klanwarokat egymas ellen!!!!! akar mar mostanaban is :))

    jelentkezeseket tovabbra is varom!

    [email protected]


    jelenlegi tagok :
    Radeer
    Mighty
    I.C.ram
    Viking
    Tnex
    Skorpio7
  • radeer
    #266
    Hi !!

    Újra klántéma. Bocs I.C.Ram de nem akartam keresztbe szervezni, de megalakult egy klán melynek alanyi jogon én is a tagja vagyok.

    Úgyanis egy már működő klán (SWAT3):
    http://web.interware.hu/studio5/swat3/index.html
    alakult át, Wolfeinstein klánná (is)!!

    Jelenlegi nevünk Hungarian Wolf Force ( +HWF+ ) és mint már többben láttátok #wolf.hu irc csatit bitoroljuk ahol szívesen várunk minden e játék iránt érdeklődőt !

    Szóval szívesen látunk titeket illetve másokat is a klánban v. ha folytatjátok a klánszervezést, akkor jó kis game-eknek nézünk majd elébe akár egymás ellen is.
    Engem mindenesetre húz le a listádról ! THX

    Ha valaki szeretne jelentkezni jöjjön IRC csatin és keresse ( FIFTH , Vampire,Radeer-t)

    bye
  • N1
    #264
    Kinek mennyi a pingje magyar serveren?
  • MuERTe
    #263
    Upc broadband, ugyhogy azzal nem lehet gond. Inkább a 64 mega ram kevés neki. De érdekes módon, mikor lanon teszteltem (egyedül persze:) akkor remekül futott, de a netre nem mászik fel.
  • Viking
    #262
    ...vagy keress meg te engem... :)))
  • Viking
    #261
    Ha kuldessz, id kuldd: [email protected]
    Mert egonon keson kapom meg...
  • skorpio7
    #260
    Viking !
    Küldök neked egy mail-t , hogy mi a mostani számom , mert amire rákeresel az már nem él . :)
    Én most is online vagyok és éppen MuERTe-vel beszélgetek . :)
  • Viking
    #259
    Mennyi a pinged? Erdemes all-seeing eye-t hasznalni, azzal figyelheted, hogy mikor alacsony, es akkor kell tamadni! :)))
  • Viking
    #258
    Mondtam, hogy megvaltoztatom! :)))
    Miert jut nekem eszembe a nevedrol meg a logodrol Morte, a planetscape torment-ben levo lepego koponya? :))))
  • MuERTe
    #257
    Bazz nekem meg az istennek sem kapcsolódik fel :((Pedig tűrhetően futna :((
  • MuERTe
    #256
    Ződre piros nem kóser :))
  • skorpio7
    #255
    Fent voltam ma kétszer is a HUNGARY RULEZ-en , de nem tudom miért 10 perc után állandóan kifagyott .Egész egyszerűen ki kellett lépnem , vagy a játék dobott ki .Pedig csak 10-en voltunk és mégis állandó kapcsolati probléma volt .Ezt megelőzően soha nem volt ilyen .Ez el is vette a kedvemet a játéktól , mert egyszerűen nem lehetett normálisan játszani .
    Te nem tapasztaltál ma ilyet ?
  • Viking
    #254
    ...a pls kimaradt... :)))
  • Viking
    #253
    Skorpio7: gyere mar fel icq-ra...
  • Viking
    #252
    Ki nem? Jah a kes se rossz fegyver! (legalabbis at hatbaszuro tipus vagyok, nem dicso lovag, nekem nagyon jo)
  • skorpio7
    #251
    Egyszerű !
    Ezért használom én csak a Team chat-it ! :)
  • Viking
    #250
    ELfogadom, majd nezek valami szurkebb hattert... (PSP-vel csinaltam, ez a hatter esett kezre, meg ott jol neztett ki)
  • Viking
    #249
    ...itt egy rakas hp csomag...
  • Viking
    #248
    Jah multkor kulfoldi szerveren (forditok, angolra nem emlekszem):
    - (egy katona:)Kifogytam a hp-bol, valaki segitsen...
    - (egy medic:) Gyere ide, itt egy rakas...
    Csak en epp lattam hatulrol, ahogy a medic ledobja oket, es volt vagy 10hp-m, ezert ugy dontottem, hogy ez kell nekem! Kirohanas, madicet szepen hatbaszurni (lehet hogy lottem, nemtom), majd hirtelen feltunik az amcsi katona, es meglepodve tapasztalja, hogy ha keves a hp-ja, akkor meg egy parabellum golyo is megoli... :)))) Igy en maxon voltam, es kapasbol volt ket fragem is plusszban... Nah ezert nem szabad a sima csatin dumalni! :)))
  • skorpio7
    #247
    Nagyon rikítóak a szinek .Szóval egy kicsit lehetne halványabb is .
    Ez csak egy jóindulatú kritika volt ! :)
  • Viking
    #246
    Az enyem meg a forumhoz kapcsolodik, majd meg finomitom... :)))
  • Viking
    #245
    Tenyleg kiraly a logod! :)))
  • skorpio7
    #244
    Na ne mondd ! :)
    K-Ö-S-Z-Ö-N-Ö-M ! Tényleg nagyon eltaláltad és nagyon tetszik nekem is !!! :)))
  • MuERTe
    #243
    Király a logód :)))
  • skorpio7
    #242
    Na ne mondd ! :)
  • Mighty
    #241
    Sot! Meg en is :)
  • skorpio7
    #240
    Még te is felvagy ? :)
  • I.C.ram
    #239
    jelentkezeseket tovabbra is varom!

    [email protected]


    jelenlegi tagok :
    Radeer
    Mighty
    I.C.ram
    Viking
    Tnex
    Skorpio7
    Tressy
  • radeer
    #236
    DivX :
    Lehivod a konzolt ( 0 -ra jön el ) és beírod a megadott server címét connect után.
    Tehát :
    1. 0 gomb
    2. connect nst.babylon5.hu ( ez is egy cím de vannak más szerverek is, lenn mazsolázhatsz belőle)

    Egyébbként én sima modemmel nyomom és még a gyorsabb külföldi servereken is elég tűrhetően muzsikálok, úgyhogy nézd + , hogy vannak belőve a dolgaid mert valami baj lehet.

    +HWF+ radeer
  • I.C.ram
    #233
    jelentkezeseket tovabbra is varom!

    [email protected]


    jelenlegi tagok :
    Radeer
    Mighty
    I.C.ram
    Viking
    Tnex
    Skorpio7
  • Jockey
    #232
    :) mókás vagy laleee
    szerintem egyezzetek meg benne: lalee mf lesz, meg lesznek mások akik klánba szerveződnek:D
    felesleges győzködni egymást, aki ezt nem érti az majd megérti ha játszani akar és sírva menekül ki a szerverről ha egy klán áll a másik oldalon..:DDD
    mert ugyebár ez a jellemző...és valszeg ez is lesz.. (akár a cs-ben..:)
    ja és ha már itt vagyunk kérdésem lalee-tól: cs-be lehet hentelgetni klánnélküliként nyugdtan, de ha belegondolsz ott közeleb sins hangsulyozva ennyire a csaptjáték, ott senki nem támaszt fel, és mindenki azonos fegyvert tud használni..majd ha gebas akkor jön a respawn..:)
    mint az alábbiakban írtam kifejezetten idegesített hogy az allies teambe egy darab doki nem volt, mert mindki sniperezett...
    de sok már a duma menjetek inkább játszani ha tudtok:)
  • Laalee
    #231
    pfff lehet en vagyok meg pelyhesszakal a klanosdihoz :)

    igaz en nem jaccok olyan jatekot ahol nagy fontossagot takarna a klanosdi, de pl sztarcraft ban amit kb olyan fanatikusan nyomok mint ti a cst kifelyezetten idegesitö a klanosdi.
  • _RudY_
    #230
    Be is sz@rnék, ha 33 évesen le kellene mondanom a klángamákról )÷Đ