660
Wolfeinstein multi demó!
  • kowajano
    JAJA
  • radeer
    Hi !!!

*Hungaria Wolf Force* rajta kívül álló okok miatt kénytelen volt elköltözni a megszokott csatiról !
    Jelenleg #hwf csatin vagyunk megtalálhatók, akik keresnek bennünket egy jó játékra v. egy kis beszélgetésre.

http://www.extra.hu/wolfenstein/

Ha vki. tagnak akar jelentkezni itt értesülhet a klán eddigi történéseről ill. küldhet jelentkezést !

• skorpio7
    Ha ismernél , akkor tudnád ( Ezt ne kritikának vedd . ), hogy legyen másnap munkanapom vagy sem , általában éjjel 2-kor fekszek , ha nem később ( munkanapon általában napi 4 óra alvás a jellemző rám ).Amúgy köszönöm az infót és meg is nézem a mai napon , hogy tényleg így van-e , bár már jóideje nem találom az STs-t az "új szerverlista" lekérdezésekor .
    Amúgy mi az Mportal címe ?
    fightclub1.mportal.hu:27970 - ?
  • radeer
    Skorpio7:
    Sokan nyomulnak de általában késő este.
    Mportal-ra v. Sts-re nézz be 11 után, de inkább éjfél felé ha kibírod. Akkor nagy csaták vannak :)
    Szal 2.ig mindig bírjuk szuflával .
    Eddig min. 12-től felfelé volt a létszám esténként ezeken a severeken.
    *HWF* rlz
  • Scooter
    Jó game skorpio7? Gondolom hülye kérdés
  • skorpio7
    Mostanság az esetek 90%-ban még itt vagyok fellelhető .
    Two.bored.admins.present.a.45mi. - 32 .
    Állandóan teli van a nap bármely szakában .Nincs TEAMKILLER , 45 perc egy játék és gyors .Nemhiába alig lehet bejutni , de én kitartó vagyok eddig még 10 perc alatt mindíg sikerült .
  • skorpio7
    Akkor rosszul tettem fel a kérdést .
    Mostanában elég kihaltnak látom a jó kis magyar szervereket , így külföldiekre járok .Én is látom minden egyes új szerver lista lekérdezésekor , hogy hányan is játszanak pillanatnyilag vele .A kérdésem a magyar résztvételre vonatkozott , amit úgy érzem lankad a játék iránt .
    Van egy újabb jó szerver az érdeklődőknek .
    Arosnet - 28 .Jó gyors és nincs "ONLY LOW PING" se .
  • skorpio7
    Csak egy rövid kérdés .
    Játszik még rajtam kívül mindennap vele valaki ?!
  • N1
    evvel a wolfival mi lesz:)?
  • I.C.ram
    hu sullyed a topic alig varom mar hogy vegre megjelenjen :))
  • N1
    magyar server 20-80 kozotti ping:)
  • skorpio7
    Nos ... mostmár én is megtapasztaltam , hogy milyen az , amikor dugig van a pálya emberrel !
    Ugyan nem találtam meg azt a 40 játékos szervert , de egy 32-eset igen .Hát mit is mondjak ... a hangulat fenomenális .Folyamatosak a légicsapások és állandóan remeg a föld miatta .Betörni a Warromba szinte lehetetlen .12:15-től voltam kb 16:00 órágig fent ezen a szerveren , de mindössze csak egyetlen egyszer sikerült az "amiknak" győzni .Persze én is Axis voltam . :)
    A szerver neve : Two.bored.admins.present.a.45mi
    45 perc egy menet , szóval igencsak van idő a feladat teljesítésére .Még szerencse , hogy nincs itt "frendly fire" , mert lehetne szórakozni vele rendesen .
    Na megyek is vissza ! :)))
  • I.C.ram
    nekem is jol nyomja a pingeket (ADSL)
  • zplayer
    Abban is benne van, nagyon ecceru, refresh list, rendezd a szerverek listajat a playerek :) szama alapjan es meg kell talalnod a 40-es szamot. Asszem ez az egy van csak. A pontos nev Wolfensplatter, cim 195.185.217.2:27960, es gyors mint az atom. Ha tele van erdemes probalkozni par perc mulva mert azert van forgalom.
  • kowajano
    az kira már annak aki ott lesz és szeret is gamezni vele
  • zplayer
    A wolfensplaten vagy mi a franc a neve a szervernek nagyon kiraly. Mar joideje rendszeresen odajarok. 40 ferohelyes, es fullon is jo gyors. Szoval ott lerohanni a doksiert szinte lehetetlen, furtokben csungenek a nemetek, amennyi idot ott eltoltottem talan 3-4 szer nyertek az ameriakiak. :)
  • silanor
    EQ-n majd inditunk Wolf szervert. Varunk mindenkit Thomson-al :)
  • maric
    valószinü 2 heti hideg élelemmel,innivalóval magamra zárom a szoba ajtot és amig látok nyomni fogom persze ha csak Lnem ba...rontják.
  • skorpio7
    Hogy mi lesz , ha kijön a full !?!
    Jobb ha nem is gondolunk bele !
    Remélem , hogy legalább ilyen jó pályák tömkelegét rakják még bele , mert iszonyatosan jó hangulata van .És mivel szigorúan csapatjáték lesz ( mert egyedül senkisem tudja végigcsinálni , kivéve , ha nem a fragre törekszik csak ) , ezért a klánoké lesz a jövő .
    Tressy !
    Majd jelentkezem , amint lesz 2 szabadnapom .
  • maric
    Ha meg szivtunk az technikai csiszolást igényel...részemröl Tma befejezve mielött még kiátkoztok amugy ha kijön a fullos akor belegondoltatok milyen nyüzsi lesz a neten?
  • maric
    Rpg-röl annyit,hogy 1-2 Mbert fel kell áldozni,ugyanis marha lassan tölt visza.Ki kell használni a tökölési idöt.
  • skorpio7
    Az "ezen" szó elé rakjatok be egy "Bár" szót !
  • skorpio7
    Kíváncsi vagyok , hogy egy páncélököl ellen , vajon mit ér az ő kis rpg-jük ! :)
    4 emberes betámadásnál csak a csoba segítségével marad életben a warroomban valaki .Ezen még a csoda sem segíthet vagy ha ha minden Axis odagyűlik se .Sőt az a jobbik !!!
    Frag hegyek ! Láttam már ilyet !
  • skorpio7
    Pontosabban az I.C.Ram szervezte klánról van szó .
  • skorpio7
    Mindennek megvan a módja .Persze nem árt , ha ott van a többi csapattag , mert egyedül tényleg semmi esély egy ilyen védelem ellen .
    Amúgy Tressy ... be lehet szállni a klánodba ? Mert a mienk elég halottnak látszik .
  • N1
    melyik serveren szoktatok játszani?
  • maric
    Ezennel kinevezlek a clan szóvivöjének.
  • Viking
    Ha ti amcsik vagytok, en meg a gepagyunal, a kovetkezmenyek nyilvanvaloak...
  • D3t0nat0r
    Hi! Hol találok képeket a multi demóról?
  • CSOCSO
    nekem akkor teccett meg nagyon mikor felélesztettem azt akinél a sok municio van majd adtam neki életet ö meg adott nekm egy csomo municiot.... nagyon teccik!!a fegyverek nem valami jok... de azért aranyos!!
  • radeer
    Jah ez jó ötlet, hogy NAGC is aktívvá válik clanwar-ban mert sokkal izgalmasabb ha CO-OP játszanak a klánok mintha, egy klán felszabadul mondjuk pl. Sts-re. Ott bebizonyosodott egy 2-3 klántag aki együtt gammál simán leradírozza és győzelemre vezeti bármely oldalt. Ez történt ma hajnalban is. Elötte azoban rendesen megizzadtuk, QW ellen hiába volt az IR szövetség és Zero hathatós segítsége. Az igazi kűzdelem csak így alakul ki, és a feeling is egészes más. Az embernek már izzad is a tenyer mikor meglátja, hogy az ellen egy fajtszta QW 8 taggal mondjuk :)
    Aki kicsit is érdeklődik, hogy mik történnek este és hajnalban az olvassa el rövid értékelésemet itt:

http://www.extra.hu/wolfenstein/hirek/hirek.htm

*HWF* Radeer
    #wolf.hu

Ui> Naszóval, NAGC gyertek már be egy kis dumcsira ide IRC-re ;-)

• Viking
    Akkor jora tippeltem... Az jo hely, csak nem nekem... En rohanok oszt' irtok... :)))
  • Viking
    Hol a ****ba van a murder hole? Onnan mindenki ordibal, de gozom nincs, hol van!
  • Viking
    Jo a memoriam...
  • Viking
    Te irtal nehany topicba "Metzger voltam" vegzodessel, erre gondoltam...
  • skorpio7
    Akkor így köszöntelek a továbbiakban . :
    Üdv szűkebb hazánk fia ! :)
  • Viking
    Metzger, te nem veletlenul "Metzger voltal"? (aki tudja, mire gondolok, kap macisajtot! )
  • skorpio7
    Lehet hogy ugyanott lakunk ?!? :)))
  • ember
    de legalább nincs korlát, annyit wolfozhatnál amennyit akarsz
  • skorpio7
    Lehet hogy a Tisza és Zagyva partján ? :)