660
Wolfeinstein multi demó!
  • skorpio7
    #421
    Mivel nem sok helyen van broadband , ezért kérdezem a következőt .:
    Az alföld közepi városban laksz ? :)
  • Viking
    #419
    Nagy szam, a rune meg nekem egyszer 3 ora alatt csinalt vagy 150 megat... :)))
  • skorpio7
    #418
    Szar ügy ! :)
    Még jó , hogy nekem a Max csomag van !
  • Viking
    #416
    Ize... Inkabb igy...
  • Viking
    #415
    Windows-virusunk legujabb gyongyszeme:
    http://free.x3.hu/doom/SystemError.JPG
    Ha mar ugyis szo volt rola... :)))
  • Mighty
    #414
    És ezen a "zárt ajtón" túlról még válaszolnak is, hogy "szabad" :)
  • Lazarus
    #413
    Mikor lesz kész a játék?
  • kowajano
    #412
    pffff :)
  • Dzsihad
    #410
    Attamindenit! Mar kezdtem orulni...
  • TneX
    #408
    Huhh ez már gáz
    Ez elég csiki volt,LOL
  • Dzsihad
    #407
    Lehet botokat berakni???
    Hogyan?
  • radeer
    #405
    Fogalmunk sincs miért írja ezt ki, néhány ember tök simán bejön ( a nagy többség !)Kb. 15-20 körüli embermennyiség és néhány BOT szokott összezördülni ott és beszélget jókat. Általában a bejönni kívánt emberkék nem tudnak valamiért csatlakozni, aztán néhány idő múlva nekik is összejön.Passz, hogy miért .
  • maric
    #401
    Kezd kicsit unalmas lenni,hogy Player nevü Mberkék a saját csapattagokon probálgatják ki a fegyvereket...
  • maric
    #400
    semmi se tökéletes..
  • Viking
    #396
    Nem vagyok a legkiralyabb jatekos, csak nagy a pofam... Kimondtam, most jobb? :))))
  • I.C.ram
    #391
    hat ha virusos lenne akkor se vennem eszre mert mostanaban allandoan szokatlan dolgokatm muvel a gepem :)) szoval nem lenne feltuno
  • I.C.ram
    #384
    szerintem hianyzik a sima mauser puska!!! ami alapkatonaknak volt!! a geppityu csak a taposabb csavokaknak volt!! nagyobb palyaval a mauser es kiegyenlitodne!! (TAVCSO nelkul) aki latott mar masodik vilaghaborus filmet (JOBBAK) ott lehet latni hogy mindig puskaval nyomjak a sorkatonak!! de konyvekben is utanna lehet nezni!!
  • I.C.ram
    #383
    jaja ezt mar en is akartam mondani!!
  • I.C.ram
    #381
    :))
  • I.C.ram
    #380
    mi meg soha nem jatszottunk meg egyutt erre mit mondasz?? csak ugy hogy max ketten voltunk fent klantagok azt kesz
  • Inquisitor
    #378
    Hülye kérdés:
    Van egy nagy antenna fent az egyik sziklán, nem lehet oda valahogy felmászni???

    Más. Láttam hogyan játszottak valamelyik Skandináv/Német szerveren és mit mondjak, kb. úgy meg volt minden szervezve, mintha egy akciófilm lett volna ... Berobbantották a bunkerajtót, kintről közben potyogtak a gránátok, meg jött a lángszóró az ablakon keresztül. Közben egy hadnagy berohant, gyönyörűen fedezték, utána rohantak be a csapat tagjai és közben a hadnagy mindenki elé mértani pontossággal dobált az AMMO-t ... Én meg csak lestem, hát igen van mit tanulnom :)
  • zplayer
    #377
    Kiraly ez a game, nagyon teccik, hogy a snipereknek kisse nehezebb dolguk van...:)
  • radeer
    #375
    Nos , ez szerintem végül is normális dolog hogy így beszélgetünk egymással . Ki kultúráltabban , ki máshogy :)
    Gondoljatok bele, a box vagy bármilyen más jellegű derby elött elkezdődik a taktikai háború ami annyit tesz, hogy megpróbálják aláásni a másik ellenfél önbecsülését.
    Viking biztos a legkirályabb játékos és nincs is nála jobb!Mondjuk én nem is emlékszem rá :)

    Én amondó vagyok, hogy mindenkinek lehetősége van a játékra és ez attól szép.Vannak jobbak, meg akadnak gyengébbek , de én sem mondom annak aki még egy frag-et sem képes szerezni hogy húzz a retkesbe !! Miért tenném ?

    Ellenben köszönöm, hogy MrTressy valamilyen formában kiállt mellettünk ez igen jól esett. Amúgy rá tökre emlékszem , és gondolkodtam is vajon mit takar a rövidítésük ?
    Mellesleg Viking-gel ellentétben tökre emlékszem arra hogy maric nagyon jól nyomja a csapatukban, és tőle sokkal inkább elfogadnék egy kritikát mint Viking vagy Wolf-tól. Mára ennyi .

    *HWF*Rdaeer
  • l3alF1aKe
    #373
    axe de silanor
    én is akarok..én is akarok-)
  • silanor
    #372
    Vampire: annyira nem hivatalos volt, hogy nem is tudtunk rola :)
  • Viking
    #367
    Erre milyen flamet fogsz te kapni... :)))
  • Viking
    #359
    Ott is van jo poen, sot, a hat naci elve is maradhat akar... :)))
  • Viking
    #355
    En valahogy mashogy gondolom, eselyek szerintem teljesen 1enloek... Lehet, hogy mivel tul sokat voltam axis, azert vagyok jo allieskent? Ismerem a trukkoket... :))))
  • skorpio7
    #350
    Lám-lám ! :)))
    Mindenki ezt nyomta eddig ? :)))
    Én 23.00-tól eddig voltam a LETHARGY szerverén .Full volt állandóan és nagyon jó kis csapat dolgozott össze a győzelemért .
    Mennyi is volt a rekordod I.C.ram 91 ? Kár , hogy nincs fent képlopóm , mert most megelőztelek volna kemény 1 ponttal . :)))
  • radeer
    #349
    Na szóval.

    Ti mikor + hol voltatok fenn, mert mi kb. ua. győzelmet értünk L ha nem többet a mai nap során mint az ellen AXIS ! Ha megnézzük , hogy mennyiszer adtuk le a doksit akkor ha nem is egy Britannica mennyiségű infót , de egy hadművelethez éppen eleget kaptak a mineink, és porrá zúzták a *icsátokat :)

    Na mind1. Ez a klán ilyen - az pedig amolyan típúsú fikázást kérjük a jövőben ezen a fórúmon és az összes többin is mellőzni, ugyanis a leendő team-ek a taktikákat dolgozzák ki és keresik a legjobb ötleteket a játék alatt. Tehát nem minden esetben arra megy a játék éppen amire a kis okos fejetekkel gondoltok.Mi kissé már elöbbre nézünk. Nem baj végül is, a negítív reklám is értékkel bír.

    Nézd + picikém , hogy erről a klánról mennyien tudnak és a Tiédről mennyien. És mi nem a régi nagy CS és Q fanokból állítottuk össze a tagokat, akikkel a feltétlen győzelmet tűztük ki , hanem olyankoból akikkek kellemesen el tudunk játszani és bohóckodni esténként.

    Ha megnézed a #wolf.hu csatit és a beszélgetéseket a többiekkel látod, hogy mi azért kicsit többet is teszünk ezért a játékért mint, hogy idepötyögök egy-két gyengécske hírmorzsát amit 3-4 játékból levontál !!

    Pá !

    *Hungarian Wolf Force*
  • Viking
    #348
    Hoppa, ezt hogy ertem el? Sorry, nem direkt volt, csak valami rosszat nyomtam... :)))
  • Viking
    #347
    Hozzászólás:
  • Viking
    #346
    Es tudjatok mit talaltak el legjobban a jatekban szerintem? A "bevorosobest"! Amikor meglonek, alig latsz valamit... Ez valahogy a karakter erzett fajdalmat mutatja, nemde? Mert ha a valosagban meglonek, nem hinnem, hogy rogton visszalosz, meg hogy egyaltalan celozni is tudsz!
  • Viking
    #345
    Raketat szerintem barki kikeruli, csak figyelni kell... Valaki szep lassan mozog, megall, lathatoan rad celoz, es mintha nem geppisztoly lenne a kezeben (ez lehet latni), akkor futni kell! Mivel a raketanak is kell valamennyi ido... Nem egyszer menekultem igy meg!
  • Viking
    #342
    Vagy ugy fair lenne, hogy mi pisztoly ok meg gepfegyver? Netan kes vs gepfegyver? Bar az se, kessel jo vagyok meg en is... (Meg csak piszkalom a tuzet! :))))
  • Viking
    #341
    Na asszem konnyu hent lesz ez a HWF... :)))
  • Viking
    #339
    Jujj, ez kegyetlen volt... :))))
  • Viking
    #335
    :))))
  • I.C.ram
    #334
    ket klan kozul valaszthatsz! vagy az enyembe vagy Radeer-eba csatlakozol! nekunk kene medic de menj abba a klanba amelyikbe szeretnel! latod radeer milyen diplomatikus vagyok :)) nem csak onreklamot nyomom :)
  • Viking
    #333
    Van itt egy kis progi, All-Seeing Eye neven... Valaki irt egy linket is... Aki megegyszer szerver ip utan konyorog, az nezze meg ezt *****meg!