SG.hu·

A beígért Deus Ex: Human Revolution trailer

A héten egyszer már foglalkoztunk a Deus Ex: Human Revolution című akció-RPG-vel, ám ma végre megérkezett a korábban beígért előzetes.

A lent látható kisfilmet minden rajongónak érdemes megnézni. A kicsit több mint 3 perces alkotás igazi remekmű, egy hangulatbomba. Mondjuk ez nem véletlen, hiszen a Final Fantasy átvezető képsoraiért felelős csapat készítette, akik azért már megalapozták hírnevüket az RPG videóival.


De további érdekességek is kiderültek. A játék rendezője, Jean-Francois Dugas interjút adott az egyik külföldi magazinnak, melyben számos infót elárult. Először is a Human Revolution egy teljesen különálló rész lesz a Deus Ex sorozaton belül, így nem fontos ismerni a korábbi részek cselekményét. A fejlesztők célja a sorozat újraélesztése volt és nem kifejezetten a trilógiává bővítés.

A Deus Ex sorozat mindig is a non-lineáris megoldásairól volt híres és ez ezúttal sem lesz másként. Ha akarunk harcolhatunk, ha akarunk beolvadhatunk a környezetünkbe. Betörhetünk egy épületbe, de akár lefizethetünk egy nem játékos karaktert is, hogy bejuttasson minket. Mindez csak rajtunk áll.

A Deus Ex: Human Revolution 2011 elején jelenik meg.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© macseke2010. 06. 07.. 17:38||#7
"Az események a játékban az UNATCO megalakulásához vezet."

ezt átírnám
© Kalman112010. 06. 07.. 15:18||#6
Ha valaki többet akar tudni a játékról, annak itt egy wikipédiás cikk, amit most csináltam, remélem nincs benne hiba 😊
© nr1ranger2010. 06. 07.. 13:15||#5
A trailer végén ott a PC-DVD logo szóval nem hiszem hogy konzol only lesz.
© IMYke2.0.0.02010. 06. 07.. 07:57||#4
Csak nehogy év végén benyögjék, hogy "consol exclusive"...
© Kalman112010. 06. 07.. 07:00||#3
már várom, remélem legalább demo lesz ebben az évben 😊
© Fbn Lx2010. 06. 07.. 00:23||#2
azzztakurva
ez nagyon jó
tetszik ez a konspirációs nwo-s alapsztori 😄
remélem jól seggbe lehet rúgni a rohadt bankárokat -.-
© DeviloftheHell2010. 06. 06.. 09:24||#1
ha a játék is ilyen lesz akkor le a kalappal a fejlesztök elött de a trailer az jó