SG.hu·

Bukott az Avatar játék

Miközben James Cameron látványorgiája minden idők második legsikeresebb filmje (1,5 milliárdos bevétel világszinten), addig a Ubisoft gondozásában kiadott Avatar játék szép csendben elhasalt a kasszáknál.

A kritikusok nem kedvelték a programot, a decemberi eladási listán pedig nem volt benne az első húszban sem. Yves Guillemot, a Ubisoft vezérigazgatója szerint nem a játékukkal van/volt a baj, hanem a film időzítésével. "Tudtuk, hogy van bizonyos kockázat a dologban" - kezdte Guillemot. "A tény, miszerint a filmet decemberben mutatták be a mozik már eleve probléma volt, mely végül végzetesnek bizonyult. Azt hittük, hogy majd 2010-ben megugranak az eladási mutatók, de a helyzet csak rosszabb lett."



"A jövőben nehezebb lesz olyan filmek jogait eladni, melyeket decemberben mutatnak be" - folytatta az elnök. "Túl kockázatos, és lecsúsznak a decemberi bevásárlásokról. Az Avatar jelenleg mintegy egymillió eladott példánnyal múlta alul az elképzeléseinket, mely olyan 30-40 millió eurós kiesést jelent".

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Bueno nacho2010. 01. 24.. 14:54||#22
Ez eloszor nekunk is fura volt, aztan rajottunk, hogyha eleg sokaig vagyunk egy adott palyan, besotedetik, bekoszont az ejszaka, majd egy kis ido mulva ki is vilagosodik. Szoval ciklikusan valtoznak a napszakok, minden palyan. Csak gyozd kivarni 😊 Mi erre akkor jottunk ra, mikor emberekkel vtunk, szal nem nagyon lehetett kigyonyorkodni magunk a sok ellen miatt, szal azt ajanlom na'vival ne sajnald ra az idot, megeri 😊
© Renátó19852010. 01. 19.. 14:12||#21
képzeld az emberekkel végigvittem mindent megcsináltam és csak egyszer sötétedett be
most a navikkal kezdem majd el remélem besötétedik majd rendesen
© Atkamon2010. 01. 19.. 13:46||#20
Grafikailag lagymatag?? Szerintem meg rohadt jó a grafikája, az a legjobb dolog a játékban igazából. Nagyon szépen megcsinálták a szdungelt, meg az állatokat, meg midnent. Fõleg éjszaka valami hihetetlen jól néz ki az erdõ.
© Renátó19852010. 01. 19.. 08:18||#19
nyugi ez csak egy film nem kell berágni
© Broafka2010. 01. 19.. 01:51||#18
Kár hogy nem nézted a filmet csak bambán nézegetted a megvalósítást.

Az bezzeg nem szûrõdött le, hogy mit is akar mondani. Hogy pusztítjuk a környezetünket, és mészároljuk le az állat és növény világot területekért meg néhány darab kavicsért.

Nem vagyok greenpeace, de érdekes dolog a filmben, hogy kinek is szurkolunk? Egy idegen fajnak hogy ölje meg az embert... hmm, irónikus
© Broafka2010. 01. 19.. 01:47||#17
ez hülye, a játék nem azért lett szar mert a film rosszkor jött ki, hanem mert elb***ták!

Hangulat borzalmasan gyönge, eddig csak avatarral vittem végig, de az egy dolog hogy grafikailag is lagymatag, de a story meg lapos, és erõltetett (habár a filmnek sincs olyan nagy storyja)

az elején mindent megkapunk. A "hajunk" nem csatlakozik a lovak csápjához. Akármelyik Ikránra felülhetünk.

Ne a filmet szapulja mert 20 percenként elaludt a filmen. Seggfej ez a Guillemot
© NEOreg32010. 01. 18.. 18:18||#16
a film nem érdekel, én a játékkal kapcsolatban írtam ezt
© nimfas2010. 01. 18.. 16:53||#15
nem tudom hogy a Farkasokkal táncoló film min alapszik, de a Pocahontas történet valós tényeken: Pocahontas

1800-as évekbõl egy kép amint P. megmenti Smith életét:

De igenis erõs koppintás ay Avatar, törzsekben élõ, (6 lábú) lovas nép, törzsfõnökkel és sámánnal és a földanya hasonlat. Mi ez ha nem tiszta indián feeling? Hm? Jönnek a technikailag fejlettebb emberek és eltapossák az õslakosokat. Western on blue planet 😄
© Atkamon2010. 01. 18.. 16:26||#14
Jó, azért ne hasonlítsunk így össze egy házat meg egy filmet...
© NEOreg32010. 01. 18.. 15:49||#13
ha összedõlne a házad, mert szar volt a tervrajza, akkor remélem, majd ugyanezt mondva fog a képedbe röhögni a tervezõ 😉