SG.hu·

Ijesztő Quake 4 beharangozó

A külföldi internetes közösségekben hatalmas sebességgel terjed a rémhír, amely szerint az etalonnak számító PC Gamer magazin mindössze 70%-ra értékelte a Quake negyedik részét.


Ez nem igazán jó ómen, hiszen már csak napok kérdése és megjelenik a program. Persze ez még csak az első vélemény és senki sem tévedhetetlen, de mindenesetre komolyan befolyásolhatja a játék fogadtatását. Bár az újság még nem jelent meg és hivatalos megerősítést sem kaptunk az információról, mindenesetre reménykedhetünk, hogy ne legyen ennyire siralmas a helyzet.

Kapcsolódó cikkek és linkek

Hozzászólások

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

© Matyóhímzés2005. 10. 16.. 08:38||#27
Jajj, úgy jáccanék már egy olyan WWII-õs fps-el, ami nem abból áll, hogy a hõs amcsikkal agyon gyakom a gonosz csúnya németeket, miközben 3mmm ment le a zöld hp csíkomból.
Lehetne monnyuk csinálni valami SWAT féle sérülési rendszert, hogy picit élethûbb legyen, nomeg nem egyedül, vagy 3 társammal (taktikai csapat játék címen) kéne leölnöm a fél wermachtot.
© Sanyix2005. 10. 16.. 00:41||#26
Jahát ahoz képest igen 😊
© Matyóhímzés2005. 10. 15.. 22:53||#25
Azé írtam, hogy élethûség féle.
Úgy értettem, hogy pölö mohaa-hoz képest élethû. <#bee1> <#vigyor0>
© Sanyix2005. 10. 15.. 22:24||#24
Élethûség, és cod? Két különbözõ dolog 😊 sztem még nem játszottál igazán élethû játékkal 😉
© Matyóhímzés2005. 10. 15.. 21:59||#23
Igazából a CoD-ban csak akkor van valami kihívás féle (nomeg élethûség) ha az ember a legnehezebb fokozaton nyomja, az 1 úgy egész élvezhetõ volt. Azt sejtem, hogy a 2 is csak valami Arcade-os náci apritás lesz easy-n, szal asszem rögtön heavy-n kezdem majd, talán úgy lesz valami hangulat féleség.
© Hooligan2005. 10. 15.. 19:55||#22
Nem semmi, ahogy "megtépted" a cpu-d😊))
© Sanyix2005. 10. 14.. 15:42||#21
Mér az 1 is nagy eszetlen hentelés volt szóval... 😊
© Matyóhímzés2005. 10. 14.. 11:50||#20
Attól félek, hogy a cod 2-õt is el fogják baszni, jáccottam a demojával, és nekem abból egy nagy eszetlen hentelés jött csak le.......megazé kiváncsi lennék, hogy mikor csinálnak egy olyan ww2-õs fps-t amiben a németekkel kell menni.<#alien>

Amit stratégiában én most nagyon várok az a spore, szerintem nagyon jópofa játék lesz, ha valaha elkészül.
© M@TriX2005. 10. 13.. 08:52||#19
hát igen abba nem kell anyit figyelni sokmindenre, mint pl egy összetet startégiai elemek stb.
persze azért király játék csak mondom.

a startégia gyártók meg tényleg bekaphatják, a Settlers és az AoE sorozatot is sikerült elbszniuk..
© antikommunista2005. 10. 12.. 19:30||#18
maradok a codoknal.......